У Варшаві 2 аеропорти: Аеропорт імені Шопена (Warsaw Chopin Airport – WAW) та Варшава-Модлін (Warsaw Modlin Airport – WMI).

Аеропорт імені Шопена (Адреса: 00-906 Warsaw, 1 ZwirkrandWigury Str., Poland) — основний аеропорт міста, з нього літають авіакомпанії LOT, WizzAir. Аеропорт розташований на околиці Варшави, дістатися туди можна міським автобусом №175, 188, 148, 331, та у нічний час автобусом №32.

Аеропорт Варшава-Модлін — це лоукост-аеропорт, основний для Ryanair. Адреса: Generała Wiktora Thommée 1a, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki, Poland

Аеропорт знаходиться в 40 км від центра міста, шлях з Варшави займе більше години. Дістатися можна поїздом компанії Koleje Mazowieckie, потім пересісти на  автобус до аеропорту. Діє єдиний квиток на поїздку поїздом та автобусом (Airport Ticket), який можна придбати у касі.

З України до Варшави можна дістатися:

Автошляхами – автомобілем чи автобусом – щодня багато рейсів з Києва та інших міст України, є виїзди з різних автостанцій Києві, приїзд до залізничних вокзалів у Варшаві або прямо до аеропортів. Вартість квитка з Києва орієнтовно від 1200 до 3000 грн, залежно від типу автобусу, маршруту і т.п.

При поїздці автобусом або автомобілем варто розраховувати час прибуття до аеропорту з великим запасом, адже на кордонах можуть бути затримки!

Залізницею

Найшвидший і найкомфортніший варіант через швидке і зручне проходження кордонів та митниць, проте про квитки слід подбати заздалегідь.

З Києва до Варшави зараз є 1 прямий поїзд №67/68 Київ – Варшава-Всходня 18:19 – 10:15 (розклад може змінюватись). Час у дорозі – 17 годин, разом із проходженням кордону. Вартість квитка – від 1400 грн.

З пересадкою існує багато варіантів: Київ – Хелм, Харків – Хелм, Київ (Харків, Запоріжжя, Дніпро, Одеса) – Перемишль. Стиковки з цими рейсами можна подитивитися тут: https://uz-vezemo.uz.gov.ua/

Квитки на рейси з Хелма / Перемишля до Варшави краще купувати на вокзалі в Польщі по прибутті, хоча можна придбати заздалегідь онлайн на сайті Польської залізниці Інтервал внутрішніх поїздів – 1-2 години.