Болгарія: автобусний тур з Києва, тиждень в All Inclusive готелі Cook’s Club Sunny Beach 4* тільки для дорослих 16+

Хороший готель відомої мережі з харчуванням All Inclusive за акційними цінами!

Читать далее

Відпочинок в Хорватії в готелі Ivando 4* (Дрвеник), виліт 7 липня з Катовіце або Варшави

Дрвеник – затишне курортне містечко на Макарській рив’єрі в 100 км від Дубровника. Особлива принада хорватських пляжів — чисте та прозоре Адріатичне море та сосни – просто неймовірне поєднання.

Читать далее

Last Minute! Болгарія: автобусний тур Львів — Болгарія — Київ, 7 ночей на морі

Акційні ціни на відпочинок у Болгарії!

Читать далее

Фітнес-тур для жінок в Карпатах, проживання в готелі Reikartz Карпати

• Проведіть відпустку з користю для здоров’я, відволічіться від усього і присвятіть час собі та своєму тілу! Ви також зможете схуднути та зменшити обсяги свого тіла, отримати нові знання з психології та дієтології, спробувати нові види тренувань, випробувати свої сили у трекінгу в горах, насолодитися свіжим повітрям та оздоровитись, удосконалити навички спілкування з однодумцями, стати більш впевненою у собі!

Читать далее

Новый отель в Хургаде Xanadu Makadi Bay 5* (открытие в апреле 2022 г.), питание High Class All Inclusive и круглосуточный сервис 24/7

Большая ухоженная территория. Живописные виды Красного моря. Концепция High Class All Inclusive и круглосуточный сервис 24/7. Собственный песчаный пляж. Разнообразные бары и рестораны. Особое внимание маленьким гостям: огромный детский мир Fancyland и Sun Family Club – авторский детский клуб туроператора Coral Travel с профессиональными педагогами и познавательными мероприятиями.

Читать далее