10 найкращих безвізових країн для відпочинку українців у 2019 році

Великобританія

Річ у тім, що звичайні візові правила не діють по відношенню до круїзних лайнерів. Вони підпорядковуються спеціальним правилам зі спеціальної морської конвенції, що дає змогу українцям без візи відвідати Великобританію. Приклад подібного безвізового круїзу дивіться тут.

 

Сінгапур

Одна з наших найулюбленіших країн, в якій ми побували вже багато разів. В дійсності Сінгапур є візовою країною для українців, але ми вже багато років вибудовуємо подорожі в Сінгапур так, що українці можуть перебувати в Сінгапурі абсолютно без віз протягом 4 днів.

 

Аргентина та Бразилия

Ці країни об’єднує не лише безвізовий режим для українців, але й природнє чудо водопади Ігуасу. Цей комплекс із 275 водопадів (найбільший у світі!) знаходиться на кордоні Бразиліїї та Аргентини. До речі, саме зараз є акційна пропозиція на травневі свята в Аргентиту + Бразилію (Буенос-Айрес + Ріо-де-Жанейро + водопади Ігуасу).

 

Чилі

З 2015 року українці можуть подорожувати до Чилі без віз. На фото острів Пасхи, який належить Чилі. Найвіддаленіший населений острів у світі 😉 

Тури на острів Пасхи

 

Перу

Мачу Пікчу. І цим все сказано. Одне з найзагадковіших місць на Землі — без віз для укранців. А ще стільки цікавого є в Перу: Лінії Наски, озеро Тітікака, Священна Долина Інків, величезні кондори, Амазонка.

Тури в Перу

 

Індонезія

Декілька років тому Індонезія стала безвізовою для українців. Основні туристичні напрямки: острів Балі (пляжі, храми, природа, вулкани, серфінг), Джокьякарта (храми Боробудур і Прамбанан), о. Ломбок (пляжі), о. Комодо (природа, тваринний світ).

Тури на Балі

 

Малайзія

Малайзія — дуже цікава країна Південно-Східного регіону Азії. Столиця Куала-Лумпур вражає своєю архітектурою. Візитна картка — знамениті Вежі Петронас. Основні туристичні напрямки: Куала-Лумпур (мегаполіс) — як «перевалочний» пункт на декілька днів, острів Лангкаві (пляжі, природа), острів Пенанг (культура, архітектура), острів Борнео (пляжі, дайвінг, тваринний світ, природа)

Тури в Малайзію

 

Гонконг

Спеціальний адміністративний район Китаю, який українці можуть відвідати без віз. Це надзвичайно динамічне місто обов’язково вас вразить.

Тури в Гонконг

 

Таїланд

Казкові пляжі, фантастична природа, незліченна кількість храмів та неймовірно смачна їжа. З 14 квітня набуло чинності рішення тайського уряду про скасування віз для громадян України.

Тури в Таїланд