Продано! Посольство США переезжает

Візові, паспортні та інші послуги для громадян у цей час будуть обмежені

Протягом тижня, що починається 16 січня, Посольство США в Україні переїжджатиме у нову будівлю. Останній повноцінний день візових та інших консульських послуг у нинішньому будинку консульського відділу по вул. Миколи Пимоненка 6 – вівторок, 17 січня. Із наближенням дати переїзду Посольство повідомить більше подробиць про нове, сучасне приміщення і способи до нього дістатися. Тим часом ми просимо усіх, кому потрібні візи, а також паспорти, реєстрація народження, оформлення федеральних пільг, нотаріальні та інші послуги, які ми надаємо американським громадянам, враховувати плани переїзду.

Через переїзд консульський відділ не надаватиме своїх звичайних послуг 18 і 19 січня, і розпочне надавати лише деякі в обмеженому обсязі 20 січня. Просимо також пам’ятати, що у понеділок, 16 січня, на який припадає федеральний святковий день, Посольство не працюватиме. Ми відкриємось для послуг у повному обсязі у понеділок, 23 січня, за нашою новою адресою. Щоб обслужити тих, кому наші послуги потрібні до нашого переїзду, ми виділили додаткові прийомні години у період з 10 по 17 січня. Отже, якщо вам найближчим часом потрібні реєстрація народження, паспортні, нотаріальні та інші послуги для американських громадян, будь-ласка зарезервуйте час зараз за інтернет-адресою https://evisaforms.state.gov/acs/default.asp?postcode=KEV&appcode=1. Невідкладні послуги американським громадянам будуть надаватися нами і під час періоду переїзду.

Якщо у вас є запитання, звертайтеся до підрозділу послуг для американських громадян:

електронна адреса, чинна як до, так і після переїзду – kyivacs@state.gov

адреса і телефони чинні до переїзду:

Консульський відділ Посольства США

вул. Миколи Пимоненка 6

Київ 01901 Україна

тел. : (+38 044) 490-4445

факс (+38 044) 490-4040

з термінових справ американських громадян у позаробочі години (+38 044) 490-4000,

http://ukraine.usembassy.gov

Переїзд вплине і на надання візових послуг. Візові аплікати, чиї співбесіди призначені на той період, повинні уважно вивчати інструкції, які їм надсилатимуть, стосовно часу і місця, коли і куди потрібно з’явитися.

Доступ до відділів Посольства, що наразі працюють за адресами вул. Юрія Коцюбинського 10 і вул. Глибочицька 4, також буде сильно обмежений у період з 17 по 20 січня. Ми повідомимо більше ближче до дати переїзду.