Продано! Кипр с Мандруй Дешевше. Отзыв

Предлагаем вашему вниманию очередной отзыв об отдыхе с Мандруй Дешевше. Напоминаем, что больше отзывов вы можете прочитать на специальной странице

Яке ж літо без відпустки? А куди звернутися за її организацією, як не до Мандруй Дешевше?! 🙂
Кіпр
— цікава країна, в багатьох аспектах нагадує Грецію. Вода в морі — надзвичайно чиста та прозора, щоправда рибок не стільки як в Червоному морі, а от по відчуттям — помітно тепліша.
Дякуємо вам за високоякісну організацію та чудовий відпочинок!

А от кілька порад майбутнім мандрівникам щодо Кіпру:
— не плануйте жодного шоппінгу на середу! в середу в обід зачиняються всі основні магазини та торговельні центри (окрім кафешок та дрібних магазинів в туристичних зонах)
— найцікавіше буде взяти на прокат авто та хочаб кілька днів поїздити по іншіх містах на «своїх чотирьох». Максимальна логічна відстань в межах країни — приблизно 200 км. В межах 100 км знайдете багато цікавого (відвідайте Троодос в горах!).
— авто на прокат потрібно брати максимально ефективно! По-перше — заздалегіть (ще з дому). По-друге — обов»язково знайдіть для себе оптимальний баланс між ціною прокату та накопиченими за прокат милями. Дуже раджу попередньо ознайомитися з цікавою статтею щодо оренди авто: http://thepointsguy.com/2012/06/travel-tuesday-top-10-tips-for-saving-on-car-rentals/ . А потім обрати для себе компанію та програму накопичення миль, для цього обов»язково перегляньте цікаву табличку тут: http://www.frequentflyerbonuses.com/carbonus.html .

Всім туристам — приємного відпочинку та quadruple miles! А Мандруй Дешевше — неспинного творчого росту!

кипротзыв

больше фото в фотоальбоме в Фейсбук