Туристи застряли в «Жулянах» через банкрутство туроператора

В аеропорту «Жуляни» застрягли близько сотні українців, рейси яких були скасовані. 

Відразу хочемо заспокоїти клієнтів «Мандруй Дешевше»! Всі клієнти, що придбали у нас тури збанкрутілого туроператора, не понесли жодних втрат: наша компанія за власний кошт надала альтернативний варіант відпочинку, і кожен випадок вирішувався індивідуально.

Ми ніколи не залишаємо своїх клієнтів у скрутному становищі. Жодне банкрутство жодного туроператора (а такі періодично трапляються) не вплинуло на наших клієнтів: всі наші клієнти відправились у подорожі або отримали компенсації чи депозити на наступні подорожі з «Мандруй Дешевше». Подорожувати з нами завжди безпечно!

Один з потерпілих Іван, розповів ТСН.uа, що вони не можуть вилетіти до Іспанії через те, що туроператор не сплатив рейси.

«У нас рейс з Жулян на Тенеріфе, авіаперевізник Dart Airlines, туроператор «IdrisKa tour». Наразі, інформації про виліт в аеропорту немає. Нам аеропорт оголосив, що туроператор не сплатив авіакомпанії цей переліт і зараз, по суті, близько 100 осіб перебувають в аеропорту і просто не можуть полетіти. Постраждало два рейси, перший – Київ-Аліканте, а другий – Київ-Тенеріфе. Це чартерні рейси від авіакомпанії Dart», – розповів Іван.

ТСН.uа спробував зв’язатися з туроператором «IdrisKa tour», але за жодним номером ніхто не відповідає, а інші номери просто вимкнені, або спрацьовує автовідповідач. 

«Виходить, що туроператор ніяку інформацію не дає і всі телефони відключені, люди нервують, аеропорт ніякої відповідальності не несе. Зараз, по суті, це факт шахрайства з боку оператора і вирішення в нас ніякого немає», – додав він. 

За словами Івана, у нього оплачені тільки чартерні квитки, але у інших людей куплені цілі тури з проживанням і трансфером. «Квитки туди і назад коштують близько 500-600 євро. Ми в аеропорту перебуваємо вже більше 2,5 годин і ніякої інформації у нас немає», – говорить він. 

В аеропорту «Жуляни» ТСН.uа підтвердили, що це резонансний випадок і раніше такого не було. Рейси дійсно не були оплачені, тому були зняті.

«Туроператор «IdrisKa tour» не сплатили цей рейс, ми зараз очікуємо оплату, як тільки оплата пройде – люди полетять. Нам про це повідомили у керівництві. Вчора ще інформація про рейс була і про неоплату нічого не було відомо. Це вперше у нас така ситуація. Так що, поки всі чекаємо. Нам сказали, що протягом години оплата повинна бути, іншої інформації у нас поки немає», – зазначили в аеропорту. 

Іван також повідомив, що іншим туристам у «Жулянах» розповіли, що насправді компанія «IdrisKa tour» луснула, саме тому всі офіси закриті, а рейси скасовані. Наразі, ТСН.ua намагається перевірити достовірність цієї інформації. 

Наразі в аеропорту перебуває генеральний директор «Жулян» та представник авіаперевізника Dart Airlines, проте ніякої нової інформації вони не повідомляють. 

© ТСН.uа