Продано! Украина договорилась о безвизовом режиме с еще одной европейской страной

Как вы наверное знаете, в нашем эксклюзивном списке безвизовых и условно безвизовых стран для украинцев Босния и Герцеговина находилась в разделе «Также на подходе (еще не безвизовые, но скоро должны таковыми стать)». На основании информации пришедшей к нам из официальных источников, можно, похоже, скоро будет переводить Боснию и Герцеговину в раздел «Безвизовые».

Україна та Боснія і Герцеговина домовилися про умови взаємних поїздок громадян. Про це сказано в повідомленні прес-служби Міністерства закордонних справ.

Відповідну угоду між Кабінетом Міністрів та Радою Міністрів Боснії і Герцеговини підписали сьогодні, 15 квітня, голови МЗС Костянтин Грищенко і Свен Алкалай.

Згідно з повідомленням, документ значно спрощує порядок поїздок громадян обох країн, враховуючи також транзитні переїзди через сусідні з Боснією і Герцеговиною Хорватію та Сербію.

Нагадаємо, у вересні 2010 року Кабмін схвалив проект угоди з Радою Міністрів Боснії і Герцеговини про умови взаємних поїздок громадян.

Проект угоди передбачає безвізовий порядок в’їзду, виїзду, прямування транзитом територією держави іншої договірної сторони на підставі проїзних документів, дійсних для виїзду за кордон, а також їх перебування на території держави терміном до 30 днів протягом 2 місяців з дати першого в’їзду.

Нагадаємо, 30 березня Україна і Бруней домовилися про взаємне скасування віз для громадян обох країн, які користуються паспортами для виїзду за кордон, а також про співпрацю у сфері оборони.

Джерела: Українські новини
2 комментария к Украина договорилась о безвизовом режиме с еще одной европейской страной
  1. мдааа, и толку с этого про «пересичного» туриста з Украины?

    • mandruy

      Это нужно людям, которые любят путешествовать. Многие любят смотреть сразу много стран. Тем более страны бывшей Югославии не такие большие и расстояния между ними маленькие. Когда вы, например, хотите на своей машине объездить всю эксЮгославию, уже осталась только одна визовая страна — Словения (которая в Шенгене).