Як Google додавав готель в Краснодарі в нашу розсилку турів

Якщо описати все це одним словом, і цензурним ;), то це БАГ зі сторони Google, адже турів в Росію ми ніколи не робили.

Нещодавно ось таку інформацію у листах отримали люди, що підписані на нашу розсилку. Варто зазначити, що з проблемою зіштовхнулися лише власники iPhone зі встановленим додатком Gmail.

Ось так виглядає ця ж розсилка за 25.11.2018 у веб-версії

А так при прямому перегляді пошти на iPhone (через папку «Пошта») та при перегляді через браузер-версію Gmail (НЕ додаток)

Отже, плашка з інформацією про бронювання проживання в Краснодарі з’являлася ПЕРЕД розсилкою лише при перегляді пошти через додаток Gmail. Скоріш за все лише в данному продукті Google є технічна проблема з аналізом даних. Справа в тому, що Google аналізує всю інформацію, в тому числі і вхідну пошту. Якщо ви купували авіаквитки онлайн з прив’язкою до Gmail-пошти, ви мали помітити нагадування від Google напередодні вильоту.

Що ж трапилося у данній ситуації, що Google вирішив, що всі наші підписники мали необачність забронювати проживання в історичному центрі Краснодару (там ще й історичний центр є? 😉 ) ?

Натиснувши на адресу в плашці, ми побачили координати.

За координатами ми знайшли адресу (вул. Леніна 71) за якою на Букінгу здаються апартаменти з назвою «В историческом центре».

24.11.2018 ми розмістили тур в Стамбул, в назві якого було «в историческом центре». Він підтягнувся до розсилки за 25.11.2018 (в кінці нашої розсилки завжди підтягуються тури за попередній день)

«Номер подтверждения 25111805» Google взяв з нашого туру в Данію, який був в цій же ш розсилці за 25.11.2018. До речі, ми завжди пишемо «Код предложения», а не «Номер подтверждения».

Дати заїзду-виїзду 15.05.2019-22.05.2019 Google взяв ще з одного туру в цій розсилці — в Грецію.

Проаналізувавши вхідні повідомлення в додатку Gmail на IOS, ми дійшли висновку, що подібні «бронювання» трапляються лише тоді, коли лист з росилкою невідсортовується до папки Промоакціїї, а потрапляє на головну.