Ні для в’їзду в ці країни, ні після повернення в Україну не потрібно здавати ПЛР тест чи проходити самоізоляцію.

Домінікана

Країни, які можна відвідати без тестів та самоізоліції

Домінікана не залишить байдужим нікого. Тут просто ідеальні пляжі! При цьому в Домінікані не будуть нудьгувати і любителі активного відпочинку: випробуйте себе на зіплайні, поплескайте в такт традиційної домініканської музики або дослідіть чарівні лагуни екологічного парку Indigenous Eyes.

Прямі чартери з Києва і ціни просто ВАУ!

Тури в Домінікану

о.Занзібар, Танзанія

Країни, які можна відвідати без тестів та самоізоліції

Занзібар, розташований в Індійському океані, – фантастичне місце, куди можна втекти від всього світу. Тут ви будете насолоджуватися чистою бірюзовою водою, романтичними заходами сонця і неперевершеними світанками. Дослідіть об’єкт Світової спадщини ЮНЕСКО – старовинний район Стоун-Таун (Кам’яне місто). Або просто переходьте з пляжу на пляж між крихітними рибальськими селами – і кожен наступний буде ще кращим за попередній.

З Києва літають прямі чартери.

Тури на Занзібар

Мексика

Країни, які можна відвідати без тестів та самоізоліції

У Мексиці знаходяться 36 об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, чарівні колоніальні містечка, чудові пляжі і сеноти – все, що потрібно для релаксуючого, романтичного або наповненого пригодами відпочинку.

Білосніжні пляжі Мексики на 8 Березня: 12 днів в відмінних готелях 5* від 1799€ з перельотом і харчуванням Все Включено. Виліт із Києва 3 березня. Деталі туру.