Португалія: відпочинок на Мадейрі у травні під час Фестивалю квітів, від 699€, виліт з Катовіце.

Мадейра – острів квітів, які цвітуть круглий рік, і вічної весни! Казкової краси пейзажі, м’який клімат, багато сонця, високі скелі і безмежна гладь океану. З 2 по 26 травня у столиці Мадейри відбуватиметься одна з найголовніших туристичних подій року, на яку з’їжджаються десятки тисяч охочих з усього світу – Фестиваль квітів!

Читати далі

Єгипет, акційні ціни в Шарм-ель-Шейх – від 718€, виліт з Кишинева

Готелі з хорошим рівнем сервісу.

Читати далі

Last Minute! Шарм-ель-Шейх, готель Jaz Sharm Dreams 5* з пляжем, як у Домінікані – вильоти з Катовіце 05.03, від 395€ на 7 ночей

Один з найкращих пляжів у Шарм-ель-Шейху (бухта без сильних вітрів, пальми на пляжі як у Домінікані, протяжність приблизно 700 метрів, пологий зручний захід, є шишки коралових рифів, спільний пляж для двох готелів Jaz Fayrouz Resort 4* & Jaz Dreams Resort 5*)

Читати далі

Раннє бронювання! Крит: Grecotel Creta Palace 5* від 1099€, виліт 30.05.24 з Кишинева

Готель з високим рівнем сервісу і добрим харчуванням. Розвинена дитяча інфраструктура. Анімація протягом всього дня для дорослих і дітей, проводиться вечірня програма. Рекомендуємо для пар і сімейного відпочинку з дітьми різного віку.

Читати далі

New! Раннє бронювання! Греція, All Inclusive готелі на о. Закінф (Закінтос) в червні від 739€

Тепер Греція стала доступнішою! Виліт в Грецію (Закінф, Закінтос) з Познані на 7 ночей. Можливий виліт з Варшави, Катовіце, Гданська на 7, 10, 11, 14 ночей. 

Читати далі