Туреччина

Від базарів з прянощами і старовинних храмів до шикарних бутиків і пляжів з барною стійкою – відпочинок в Туреччині демонструє найкраще з того, що є на Сході і Заході.

турецькі делікатеси
Туреччина – країна контрастів. Османські руїни з римськими храмами, ринки спецій розташовані поруч з дизайнерськими бутиками, а драматичні гори спускаються до засмаглим пляжам.

Анталія
У південно-західному куті Туреччини знаходиться Анталія. Відомий як Турецька Рів’єра, цей космополітичний регіон має 400-мильну протяжність білих піщаних пляжів і відокремлених бухт, і є домом для висококласних курортів, таких як Лара Біч і Белек.

Даламан
Дотримуйтесь вздовж узбережжя на схід, і ви доберетеся до Даламан. На таких курортах, як Ікмелер і Фетхіє, м’які піски, пляжні бари та водні види спорту – все це входить в пакет послуг. А в Олу-Деніз ви знайдете знамениту Блакитну Лагуну.

Бодрум
Далі по узбережжю знаходиться Бодрумскій півострів. Узбережжя тут рясніє висококласними пляжами і жвавими курортами, такими як гумбо і Тургутрей.

Ізмір
На узбережжі Егейського моря знаходиться Ізмір. Велике ім’я тут – Кушадаси – тут є пляжі, бари і базар, який був створений для роздрібної терапії. До того ж, в цьому регіоні на вашому порозі знаходиться древнє місто Ефес.