Що подарувати мандрівникові?

Це питання хвилює багатьох. І у нас є відмінне рішення – подаруйте незабутню подорож 😉

Подарунковий сертифікат на тур від «Мандруй» – це помаранчева пластикова карта з нашим логотипом і зазначенням номіналу в подарунковому конверті з дизайнерського картону.

Номінали сертифікатів:

1000 грн — купити онлайн

5000 грн — купити онлайн

10000 грн — купити онлайн

25000 грн — купити онлайн

 

подарочный сертификат на тур

Умови використання подарункового сертифіката на тур

Подарунковий сертифікат надає право його власнику отримати туристичні послуги вартістю, що відповідає номіналу цього сертифікату в офісі “Мандруй” шляхом підписання договору на придбання туру.

Обмін на грошові кошти або повернення коштів за подарунковий сертифікат не здійснюється.

Якщо вартість туристичного продукту більша за суму, вказану у подарунковому сертифікаті, власник зобов’язаний доплатити необхідну частину коштів.

Якщо вартість туристичних послуг вибрана на суму нижче від номіналу подарункового сертифіката, грошова різниця не повертається.

Після закінчення терміну дії подарункового сертифікату, що не був використаний, власник втрачає право на отримання послуг, подарунковий сертифікат втрачає свою дійсність, а грошові кошти не не повертаються.

При використанні подарункового сертифікату додаткова знижка на туристичний продукт не надається.

Після придбання туристичної послуги з використанням подарункового сертифікату, сертифікат вилучається працівником “Мандруй”.

Термін дії сертифікату – один рік з дати придбання подарункового сертифікату.

Придбати сертифікат можна онлайн або в офісі «Мандруй» за адресою м. Київ, вул. Пушкінська 23А.

З питань, пов’язаних з придбанням і використанням подарункових сертифікатів, звертайтесь за телефоном (044) 33 999 00 або в чат на сайті.