Наш провідний менеджер Таміла Нагрузова ділиться власним досвідом автобусних турів до Туреччини:

“До 24.02.2022 я взагалі не розглядала можливість автобусних подорожей з нічними переїздами. Але зараз в житті українців усе не так “як раніше”… У період з листопада 2022 по лютий 2023 мені довелося тричі здійснити автобусний вояж з нашим партнером за маршрутом Київ – Анталія – Київ (є можливість підсадки в автобус у Білій Церкві, Умані, Одесі, Ізмаїлі). Моя оцінка – тверда п’ятірка: професійні водії, привітні та уважні дівчата-супроводжуючі!

Важливі відмінності автобусів “туристичних операторів ” від звичайних рейсових:

  • немає скасування рейсів напередодні виїзду;
  • досить пристойна компанія пасажирів (відсутні “комерсанти” з клітчатими торбинами);
  • посадка / висадка пасажирів здійснюється переважно на об’їзних дорогах, що не передбачає заїзд у центр міст та значно скорочує час у дорозі.

Окремих компліментів заслуговують дівчата-супроводжуючі: від моменту посадки в автобус та до кінця поїздки ви отримуєте від них дуже чіткі інструкції: наступна зупинка буде через такий-то проміжок часу, тривалість зупинки така-то, чіткі вказівки, яка є інфраструктура на кожній зупинці (АЗС, автостанція, КПП), порядок проходження того чи іншого кордону (залишаємося в автобусі / лише паспортний контроль, паспортний контроль з виходом з автобусу, вихід з автобуса з перевіркою валіз т.і.). Завдяки такій інформації усі подорожуючі діють чітко та організовано, що значно оптимізує час на зупинках та іноді дозволяє прибути у кінцевий пункт раніше запланованого часу.

Щодо приємних комфортних деталей у салонах автобусів. В усіх автобусах наших партнерів на маршруті до Анталії є:

  • USB роз’єми для мобільних пристроїв над пасажирськими кріслам,
  • дуже адаптивні трирівневі підставки для ніг (це дозволяє вибрати правильний комфортний кут для вашого попереку),
  • досить зручні місця “комфорт”: збільшений простір між кріслами, крісло відкидається назад майже до горизонтального положення, у кріслі є додаткова підставка / спинка для ніг,
  • всі автобуси класу “комфорт” обладнані Starlink (під час усієї подорожі пасажири мають безкоштовний доступ до Wi-Fi)!

Мій особистий вердикт: подорож з Києва до Анталії триває 34-40 годин, але завдяки зупинкам та чарівним краєвидам (паром через р.Дунай, дорога уздовж узбережжя Румунії та Болгарії, мости Європа – Азія у Туреччині, гірський серпантин перед Анталією), переноситься значно легше, ніж трансатлантичний 10-14 годинний авіапереліт на Мальдіви або до Домінікани. У літній сезон очікуємо розширення географії комфортних маршрутів до Албанії, Болгарії, континентальної Греції, Хорватії та Чорногорії.

Найкращі тури в Туреччину дивіться тут.

Подорож до Туреччини з Києва автобусом: власний досвід

Подорож до Туреччини з Києва автобусом: власний досвід