от 494 $ за чел.
Бронировать

10-денний екскурсійний тур у Каппадокію (16 локацій в турі), виїзд з Києва 18 листопада

Not Rated

Длительность

9 ночей

Тип тура

Daily Tour

Код предложения

25102201

Предпочтения

активный отдых, впечатления и приключения

Общие сведения

Тур до Туреччини з виъздом з Києва 18 листопада. Формування групи здійснюється до 05 ЛИСТОПАДА.

Вартість за 1 особу в 2-місному номері: 475€

Пропозиція акційна – це означає, що кількість місць обмежена! Актуальність уточнюйте за телефоном (044) 33 999 00 (вказані ціни актуальні на 22:50 25.10.2022 р.).

Щоб першими дізнаватися про акційні тури, підпишіться на нашу розсилку у Вайбері чи в Телеграмі

ПОЧЕМУ НАДО ЕХАТЬ

 • відвідати найнезвичайніше місце Туреччини
 • зробити неймовірні фотографії долин та пейзажів
 • 16 локацій: Стамбул, Анкара, Туз, Аванос, долина Пашаба, долина Деврент, Чаталкая, Ургюп, Учхисар, Долина голубів, Баглидере, Гореме, Бухарест, Плоєшть, Бран, Брашов
 • ЖОДНИХ ПОБОРІВ ТА ДОДАТКОВИХ ПРИМУСОВИХ ПРОГРАМ!

Программа тура

День 1
07.00 – виїзд з Києва на комфортабельному автобусі ROYAL класу.
Нічний переїзд
День 2
15.00 – СТАМБУЛ, ТУРЕЧЧИНА. Поселення до готелю***. «О, Захід є Захід, Схід є Схід, і з місць вони не зійдуть» - так писав у своєму вірші Ред’ярд Кіплінг. Але цю мудрість спростовує Стамбул, що, перебуваючи безпосередньо на кордоні Європи та Азії, є символом переплетення двох культур. Він розташований по обидві сторони Босфорської протоки, яка з'єднує три моря: Чорне, Мармурове і Середземне. Стамбул, одне з найдавніших міст світу з величезною історією, в різний час встиг побувати столицею трьох імперій: Римської, Візантійської та Османської. Його минуле відображене у численних пам'ятках історії та культури.
День 3
Сніданок

14:30 – поселення до готелю*** в АНКАРІ.

І хоча столиця Туреччини не користується популярністю серед туристів через віддаленість від узбережжя, мандрівники все ж відвідують її заради ознайомлення з різноманітними пам'ятками. Тут збереглися старовинні споруди римської епохи, є кілька цікавих музеїв і гарних мечетей. А високорозвинена міська інфраструктура забезпечує всі умови для організації комфортного відпочинку.
День 4
Сніданок

10:00 – 11:00 ТУЗ – друге за величиною озеро в Туреччині. Перекладається з турецької як солоне озеро. Солоність води в озері становить 340%, що навіть більше ніж у Мертвому морі! Озеро є безстічним, у нього не впадає жодна річка. Живиться від підземних джерел і опадів. Має довжину 80 кілометрів, завширшки близько 50 кілометрів і середню глибину - 2 метри. Озеро Туз просто унікальне за своєю природою! Навесні воно за рахунок зимових і весняних опадів розливається, а влітку ж, коли вода випаровується, на його поверхні утворюється щільна крига з солі, завдяки чому по озеру можна ходити пішки (!!!), що й роблять тисячі туристів з усіх куточків світу ...

14:00 – 15:30 Одне з найбільших міст Каппадокії – АВАНОС – розташоване на березі Кизил-Ірмак (Червона ріка) - найдовшої річки Туреччини. У місті немає звичних грибів і печерних споруд. Проте воно відоме своєю дивовижною керамікою. Тут не перше тисячоліття добувають червону глину, яка забарвлює воду річки, а гончарний промисел був освоєний ще за часів хетів.

15:45 – поселення до готелю*** в Каппадокії

Ввечері як опція - катання на квадроциклах у Рожевій долині (10€)!
День 5
06:30 – політ на кулі (від 80€), помилуємося сходом сонця над дивовижними і неземними горизонтами Каппадокії!

Сніданок

ДОЛИНА ПАШАБА (Виноградники Паши) спочатку отримала таку назву через виноград, який вирощували на схилах скель. Але це не єдина назва долини, яка стала візиткою Каппадокії. Пашабу ще називають Долиною ченців, тому що свого часу сюди масового йшли монахи. Вони будували в «грибах» поодинокі келії. Базальтові «шапки» грибів не так схильні до вивітрювання, тому тримаються міцно, а «ніжка» із застиглої лави з часом руйнується. Так і утворилися «будиночки для фей».

ДОЛИНА ДЕВРЕНТ (Долина Уяви) – протягом десяти кілометрів тут можна милуватися містичними ландшафтами і химерними утвореннями, частину з яких легко сприйняти за людей і тварин: верблюд і лев, бик і кішка, тюлень і курка, голуби і черепаха ... Ваша уява підкаже і домалює ще десятки персонажів. Дивно, що все це створено природою, а не руками скульптора.

Фотопауза на оглядовому майданчику ЧАТАЛКАЯ "Три красуні" – біля найбільших кам'яних стовпів, що є символом Каппадокії.

УРГЮП – найбільш розвинений туристичний центр Каппадокії. У центрі міста привертає увагу висока скеля - пагорб Темені (Вершина Побажань). Цей пагорб видно практично з будь-якого місця міста і він є хорошим орієнтиром для туристів. Місцеві жителі мешкали в скельних будинках до 1956 року. Зараз більшість з них переїхали у сучасні будинки, а скельні печери використовують у якості комор і гаражів. Утім, ще деякі місцяни досі проживають у висічених в скелях будинках.

Переїзд до ДОЛИНИ ГОЛУБІВ – одного з найпрекрасніших місць Каппадокії протяжністю близько чотирьох кілометрів. Історія цього місця почалася на зламі XIX-XX століть, коли через нестачу родючих грунтів тут почали створювати голубники, адже голуби мимоволі видавали найкраще добриво, яке було необхідним для успішного росту виноградників. Долина голубів - це скупчення скель з численними тунелями, тисячами гніздами-віконцями для голубів. Скелясті стіни долини повсюдно пофарбовані химерними малюнками в червоно-синій гамі, які були спеціально нанесені для залучення птахів за допомогою оригінального мінералу.

УЧХІСАР – у перекладі означає «Три фортеці». Учхісар є 60-метровою скелею на висоті 1400 метрів над рівнем моря, яка чудово проглядається з будь-якого куточка Каппадокії. Ця скеля слугувала фортецею від часів хетів. При пануванні сельджуків Учхісар разом з іншими фортецями - Ортахісар і Башхісар відігравав дуже важливі функції в справі оборони держави. Усередині Учхісар – це мережа незліченних тунелів і приміщень. На сьогодні вхід до більшості з них закритий через небезпеку обвалу, але грандіозність цієї системи дуже легко собі уявити. З вершини фортеці відкриється дивовижний вид не лише на прилеглі околиці, а й на вулкани Меліндіз, Ерджияс і Хасан.

Однією з незвичайних пам'яток Каппадокії є БАГЛИДЕРЕ (ДОЛИНА ЛЮБОВІ). Незвичайні скельні утворення Каппадокії - перібаджалари - кам'яні стовпи з однією або декількома верхівками - «шапками» утворилися мільйони років тому в період активних вулканічних вивержень, коли тонни лави і попелу щільним шаром покривали тутешні місця. Згодом м'які породи вимилися під впливом дощів і вітрів, під ними виявилися міцніші утворення, які і виступили на поверхню у вигляді перібаджаларів. Подивитися на ці кам'яні брили висотою від 20 до 30 метрів щорічно приїжджає близько двох мільйонів туристів з різних країн світу.

ГОРЕМЕ з усіх боків оточений чудовими долинами, створеними природою протягом мільйонів років. Гори та скелі в околицях міста відрізняються м'якою породою туфу, яка дозволила людині перетворити ці гори на досить зручні житла. Музей під відкритим небом є найвідомішою пам'яткою міста. Це монастирський комплекс, який відбудовувався, починаючи з перших століть нашої ери, коли Каппадокія стала прихистком для перших християн, що рятуватлися від гонінь Римської імперії. Тут зібрані стародавні скельні церкви з фресками на різноманітні сюжети з Нового Завіту.

18:00 – повернення до готелю***
День 6
Сніданок

Переїзд до СТАМБУЛУ

19:00 – поселення до готелю***.
День 7
Сніданок

Вільний день у СТАМБУЛі

20:00 – виїзд, нічний переїзд
День 8
10:00 – 15:00 БУХАРЕСТ, РУМУНІЯ За незвичайну красу міської архітектури і зелених мальовничих бульварів Бухарест з 1930-х років називають маленьким Парижем. Тут, як і в Парижі, є Тріумфальна арка. У вісімдесяті роки в Бухаресті щосили кипіло будівництво, але він так і залишився містом садів, тінистим і приємним, з численними вуличними кафе. У столиці Румунії змішалися традиції Заходу і Сходу, завдяки чому місту притаманний особливий, неповторний колорит.

16:30 – поселення до готелю**** у м. ПЛОЄШТЬ, РУМУНІЯ. Відпочинок та SPA процедури
День 9
Сніданок

11:00 – 12:30 – візитівка Румунії - замок БРАН.

Його слава пов'язана з сумнозвісним графом Дракулою, головним персонажем роману XIX століття Брема Стокера «Дракула». Нараховуючи усього 17 кімнат, замок Бран є найбільш дорогою нерухомістю в країні вартістю приблизно в 140 мільйонів доларів.

13:30 – 16:30 – БРАШОВ - «перлина Румунії», розташована у самому серці країни. Тут кожен будинок - загадка, кожна будівля - легенда. Вимощені бруківкою пішохідні вулички, різнокольорові кам'яні будиночки з кованимиbrasov решітками воріт і червоними черепичними дахами. Здається, що це старовинне німецьке містечко. Але ні! Тут розмовляють румунською, п'ють пиво «Ursus» і розплачуються леями (місцева валюта). Тут є своя чарівність і колорит!

22:00 – 00:00 – проходження кордону Румунія – Україна

Нічний переїзд
День 10
15.00 – повернення до Києва

В стоимость входит / не входит

 • проїзд на комфортному автобусі ROYAL класу
 • відвідини УСІХ міст, зазначених у програмі туру
 • готелі 3* зі сніданками (2-місні номери)
 • туристичні податки у готелях (city-tax)
 • користування системою Аудіо-гід
 • цілодобова підтримка клієнтів
 • відмінна репутація Мандруй
 • послуги місцевих ліцензованих гідів (5€ за год. екскурсії) – за бажанням
 • квитки на громадський транспорт у деяких містах
 • 10€ - страхування (15€ - туристам від 60 років)
Created with Sketch.
от 494 $

Похожие туры