от 1 199 € за чел.
Бронировать

Групповой экскурсионный тур: 14 дней во Франции, Германии и Польше, выезд 24 сентября из Перемышля – всего 1 место – женское подселение! Железнодорожные билеты Киев – Перемышль – Киев в стоимости тура!

Not Rated

Длительность

13 ночей

Тип тура

Полный пакет (авиаперелет включен)

Код предложения

28082301

Предпочтения

активный отдых, впечатления и приключения

Общие сведения

Выезд из Перемышля 24 сентября 2023 г. на 13 ночей: 1349€ за 1 человека при 2-местном размещении — только 1 место, женское подселение!

Маршрут тура: Перемышль — Вроцлав — Мейсен — Мец — Париж — Живерни — Руан — Этрета — Онфлер — Довиль — Трувиль- Мон-Сен-Мишель — Канкаль — Сен-Мало — Форт-ла-Латт- Перро Гирек — Динан — мыс Фреэль — Анже — Замок Вилландри — Замок Юссе — Шартр — Париж — Мо — Реймс — Вюрцбург — Дрезден — Вроцлав — Краков — Перемышль

Предложение акционное – это значит, что количество мест ограничено! Актуальность уточняйте по телефону (044) 33 999 00 (указанные цены актуальны на 08:20 28.08.2023 г.).

ПОЧЕМУ НАДО ЕХАТЬ

 • Это уникальный тур по северной Франции и легендарному побережью Ла-Манша.
 • Роскошь замков, величие соборов, романтика ночного Парижа, надменная Бретань, загадочная Нормандия, и, конечно же, прекрасная французская кухня – все это можно увидеть и попробовать в увлекательном туре.
 • От старинных замков до величественных соборов, от маленьких городов до больших площадей мегаполисов! Вы обязательно найдете свое вдохновение в нашем новом туре через всю Европу. Живописные города Германии, Франции, Польши сохраняют подлинный дух и сокровища прошлых веков.

Программа тура

День 1
Прибуття потягом 53 у Перемишль о 06:30. Зустріч біля входу на центральному вокзалі.

Посадка в автобус. Переїзд у Вроцлав.

Прогулянка по Вроцлаву - одному з найбільших і найкрасивіших міст Польщі. Тут представлена архітектура всіх епох. А численні мости і канали Вроцлава - прекрасне місце для романтичних прогулянок. Оглядова екскурсія: Ринкова площа Старого міста, готична ратуша, Тумський острів, стара частина міста з комплексом дивовижних пам'яток.

Вільний час на вечерю.

Ніч у готелі на території Польщі.
День 2
Сніданок.

Переїзд у Мейсен. Прогулянка містом.

Мейсен - симпатичне місто, яке здобуло славу центру фарфорової промисловості. У Мейсені зберігся особливий дух середньовіччя - вузенькі вулички, барвисті будиночки, старовинний замок. Під час прогулянки ви побачите будівлю Ратуші, збудовану у XV столітті, готичний кафедральний собор, церкву Фрауенкірхе з порцеляновими дзвонами.

Ніч у готелі на території Німеччини.
День 3
Сніданок.

Переїзд в Париж. Дорогою - відвідини міста Мец.

Мец - серце Лотарингії, яке увібрало історію Франції та Німеччини. Це місто-сад, місто-мистецтво з тисячолітньою історією.

Огляд чудового оперного театру, середньовічних мостів Небіжчиків, Нового храму - свідка німецького панування, і собору Святого Стефана, знаменитого середньовічними і сучасними вітражами Марка Шагала і Жака Віллона.

Час на обід.

Прибуття в Париж. Поселення в готель. Для охочих - вечірнє побачення з Парижем.

Можливо організувати вечірню прогулянку на катері по Сені + Нічний Париж (за сприятливої погоди та наявністю часу), 30 євро.

На вас чекає дивовижна екскурсія нічним містом під акомпанемент заворожливої французької музики і чудових віршів про Париж! Ви відчуєте незабутні емоції: щирі, сильні, неповторні!

Вільний час. Ніч у готелі.
День 4
Сніданок.

Переїзд в Живерні.

Живерні - живописне провінційне містечко, типово нормандське, якому випала доля стати колискою імпресіонізму. Довгі роки життя, які провів тут батько імпресіонізму Клод Моне, перетворили Живерні в центр мистецького паломництва.

Тут життя цвіте розмаїттям фарб, кольорів і квітів. Відвідини дому-музею і саду Моне (вх.квиток 13 євро), а також прогулянка містечком. Охочі можуть відвідати Музей імпресіонізму (вх.квиток 8 євро) та оглянути склеп сім’ї Моне в церкві Сент-Радегонд.

Переїзд в Руан. Екскурсія містом.

Руан - центр регіону Верхня Нормандія, історично столиця усієї Нормандії.

Місто унікальної історії та особливої атмосфери, сумнозвісне як місце страти легендарної Жанни д’Арк. Грандіозна програма щодо відновлення міста оживила його середньовічні вулички, обрамлені фахверковою архітектурою.

Огляд головних пам’яток міста, символом яких є Кафедральний собор, що свого часу надихнув Моне на створення понад 50 полотен з його зображенням.

Руан відомий як місто сотні веж, одна краща за іншу. За наявність унікальної архітектурної та духовної спадщини місто отримало престижний у Франції статус - Місто мистецтва та історіі!

Ніч у готелі в Руані.
День 5
Сніданок.

Переїзд до міста Етрета - мальовничий куточок Верхньої Нормандії на березі Ла-Маншу.

Справедливо вважається, що найкрасивіші кручі Франції знаходяться саме в цьому курортному містечку. Білі фігурні скелі Етрети дуже любив малювати Клод Моне і описувати Гі де Мопассан. Тут Ви можете прогулятися уздовж мальовничого узбережжя, піднятися на скелі, зробити прекрасні фото, а також спробувати смачні мідії в одному з прибережних кафе. Можливе купання (за гарної погоди).

Відвідування міст Онфлер, Довіль та Трувіль.

Онфлер - квітуче узбережжя, старовинний порт, що зберіг свою середньовічну чарівність. Ви побачите стару гавань, дерев'яну церкву Святої Катерини, вулички XIV століття. Також ви матимете можливість продегустувати і купити нормандський напій Кальвадос.

Трувіль-сюр-Мер - красиве і модне містечко з казковими пейзажами та мальовничим портом. Тут любили відпочивати паризькі аристократи та люди мистецтва. Моне та Піссарро знаходили тут натхнення для написання своїх картин.

Довіль - місто-курорт, побудоване герцогом Шарлем де Моні для відпочинку французької знаті в XIX столітті. Прогулянка набережною Планш, де знімався знаменитий фільм «Чоловік і Жінка», огляд казино – центру вечірнього життя Довілю.

Ніч у готелі.
День 6
Сніданок.

Відвідування абатства Мон-Сен-Мішель, розташованого на скелястому острові (вх.квиток 11 євро).

Це архітектурний шедевр, який не має аналогів у світі. Бухта Мон-Сен-Мішель відома надзвичайно високими приливами. Під час припливу острів оточений водою, а у відлив стає частиною материка.

Заїзд у Канкаль – столицю бретонського устричного промислу. Ми відвідаємо ринок, де продаються найсвіжіші устриці прямо з ферми, і помилуємося пейзажами морських приливів і відливів.

Переїзд у "піратське місто" Сен-Мало. Це портове місто розташоване на березі протоки Ла-Манш в гирлі річки Ранс.

Поселення в готель. Ніч у Сен-Мало.
День 7
Сніданок.

Екскурсія по Сен-Мало. Огляд середньовічного міста-фортеці, прогулянка фортечними мурами і старими кварталами.

Вільний час для відпочинку у Сен-Мало. Можливе купання в Ла-Манші.

Ви можете відпочити на прекрасних міських пляжах, прогулятися мальовничою набережною. Під час відливу пройти на острів, де похований Шатобріан, завітати до історичного музею міста.

Ніч у Сен-Мало.
День 8
Сніданок.

Запрошуємо всіх охочих на додаткову екскурсію з відвідуванням Форту-ла-Латт, Перро Гірек та міста Дінан (50 євро).

Форт-ла-Латт був зведений у IX столітті для захисту входу в затоку Сен-Мало. Тут ви познайомитеся з історією розвитку древніх фортифікаційних споруд і насолодитеся однією з найбільш чарівних панорам північного узбережжя Франції.

Перро Гірек - приголомшує видовищним краєвидом: високі обривчасті береги, вкриті сосновим лісом, і особняки кінця XIX століття, що визирають то тут, то там. Це невелике містечко є кліматичним курортом. Ви побачите каплицю Сен-Гірек XIII в.

Прогулянка "стежкою митників" – мальовнича дорога вздовж моря, буквально з кожної точки якої відкривається чудова панорама на місто Перро-Гірек і фантастично красиву берегову лінію.

Переїзд до міста Дінан.

Дінан - одне з найцікавіших міст не тільки Бретані, а й усієї Франції. Його було зведено як неприступну фортецю і резиденцію герцогів Бретонських на вершині скелі висотою 75 метрів, оточену трикілометровою фортечною стіною, яку абсолютно не пошкодив час.

Огляд базиліки Сан-Север, воріт Жерзуаль. Прогулянка містом, вулиці якого самі по собі є однією великою пам'яткою, адже густо забудовані колоритними старовинними будинками.

Повернення в Сен-Мало. Ніч у готелі.
День 9
Сніданок, виселення з готелю.

Переїзд в Анже. Дорогою - відвідини мису Фреель.

Мис Фреель - дивовижний природний ансамбль, мальовниче місце, де ви зможете помилуватися потужними хвилями, що розбиваються об скелястий берег, вдихнути свіжого морського повітря і послухати крики пташок..

Екскурсія по місту Анже.

Анже - столиця історичного регіону Анжу, одне з найвідоміших міст долини Луари.

Огляд величного середньовічного Анжерського замку, що гордовито стрімить над річкою Мен; Кафедрального собору Сен- Моріс, чудового зразка архітектури 12 століття; будинку Адама, Театру та інших цікавих пам’яток міста.

Ніч у готелі.
День 10
Сніданок.

Переїзд у долину Луари, яка була центром французького життя в епоху Відродження. Нині це оаза спокою і гармонії, у зачарованих пейзажах якого оживає минуле з його інтригами, змовами та любовними пристрастями. Відвідуючи прекрасні замки Луари, ви здійсните справжню подорож у часі.

Відвідування замків Луари: Юссе та Вілландрі.

Юссе був побудованій графом д'Юссе в XV столітті и є прикладом пізньої готики. Цей невеликий за розмірами замок має казкову зовнішність, яка свого часу надихнула Шарля Перро на написання "Сплячої Красуні" (вх.квиток 14 євро).

Вілландрі славиться на весь світ своїми унікальними трирівневими садами невимовної краси. Замок є чудовим зразки архітектури епохи Відродження (вх.квиток 13 євро).

Переїзд в Шартр. Вечірня прогулянка містом. Огляд знаменитого Шартрського собору з його неймовірними вітражами - одного з найвидатніших творінь людства.

Переїзд в Париж. Ніч у готелі.

День 11
Сніданок.

Переїзд в Мо - напрочуд мистецьке місто, відоме своїм знаменитим сиром. Прогулянка містом.

Переїзд в Реймс. Екскурсія містом з оглядом знаменитого Реймського собору.

Реймський собор - шедевр середньовічної архітектури, диво готики і місце коронації французьких королів.

Ніч у готелі на території Німеччини.

День 12
Сніданок.

Переїзд у Вюрцбург, «провінцію світового рівня». Захоплююча прогулянка містом з оглядом Нової єпископської резиденції («найкрасивішого попівського будинку в Європі»), собору святого Кіліана, церкви Ноймюнстер і Старого мосту через Майн, середньовічної фортеці Марієнберг і готичної каплиці Богородиці, імпозантної ренесансної Ратуші й елегантного будинку «У сокола».

Вільний час. Ви зможете скуштувати і придбати франконське вино «Штайнвайн», яке має репутацію «найсмачнішого вина у світі».

Ніч у готелі на території Німеччини.
День 13
Сніданок.

Переїзд у Дрезден.

Прогулянка містом, яке є уособленням краси та величі Саксонії.

Охочим - організовуємо екскурсію в музей «Зелене склепіння» (вх. квиток за додаткову вартість).

Музей «Зелене склепіння» - колишня князівська скарбниця, нині є однією з найбільших і найгарніших в Європі колекцій коштовностей, що охоплює період від ренесансу до класицизму

Переїзд на територію Польщі. Ніч у готелі.

День 14
Сніданок. Переїзд у Краків.

Вільний час для прогулянки містом.

Охочим - організовуємо відвідини Королівського замку на Вавелі (вх. квиток за додаткову вартість)

Вавельський замок - резиденція королів Польщі та символ польської державності - є одним з головних музеїв країни. У його залах розміщено унікальні колекції гобеленів, картин, зброї та історичних документів.

Переїзд у Перемишль. Виїзд потягом 54 о 20:28.

В стоимость входит / не входит

 • Проезд в/из Перемышля
 • Проезд по указанному маршруту
 • 13 ночей в отелях 3*
 • Питание – завтраки
 • Экскурсии по программе
 • Сопровождение гида
 • Круглосуточная поддержка клиентов
 • Безупречная репутация Мандруй
 • Медицинская страховка
 • Входные билеты, дополнительные экскурсии
 • Сити-такс, система "Радиогид"
 • Доплата за одноместное размещение

Расположение

Created with Sketch.
от 1 199 €

Похожие туры