от 979 € за чел.
Бронировать

13-денний екскурсійний тур по півночі Іспанії

Not Rated

Длительность

12 ночей

Тип тура

Полный пакет (авиаперелет включен)

Код предложения

92092202

Предпочтения

активный отдых, впечатления и приключения

Общие сведения

Тур з Барселони 22 вересня на 12 ночей. Вартість за одну особу при 2-місному розміщенні: 1099€ 979€ (40629 грн).

Маршрут туру: Барселона — Таррагона — Памплона — Сан Себастьян — Більбао — Льянес (Сантандер — Сантільяна дель Мар — Пікос де Еуропа — Ковадонга) — Ов’єдо — О-Грове (Сантьяго де Компостела — мис Фіністерре — Ріас Бахас) — Ла Корунья — Луго — Леон — Бургос — Сарагоса — Барселона

Пропозиція акційна – це означає, що кількість місць обмежена! Актуальність уточнюйте за телефоном (044) 33 999 00 (вказані ціни актуальні на 11:00 02.09.2022 р.).

ПОЧЕМУ НАДО ЕХАТЬ

 • це незвичайна 13-денна подорож по Півночі Іспанії,
 • вас чекають:
 • курорти Сан Себастьян та Сантандер,
 • історичні міста Ов'єдо, Бургос та Леон,
 • релігійний центр у Сантьяго де Компостела – заповітна мета паломників з усього світу
 • знаменитий природний парк Іспанського Королівства Пікос де Європа
 • дегустація астурійської фабади, сидру, блакитних сирів Кабралес та вина з винограду сорту Албаріньо

Программа тура

ДЕНЬ 1.
Прибуття до Барселони. Самостійний трансфер у готель, вільний час.

Ніч у готелі в Барселоні.

ДЕНЬ 2.
Сніданок у готелі.

Барселона – головна туристична перлина Іспанії. Місто розташоване на північному сході країни за 120 кілометрів від іспано-французького кордону і є столицею автономної провінції Каталонія – найважливішого з економічної точки зору регіону Іспанії.

Оглядова екскурсія в Барселоні з відвідуванням Парку Гуель (12 євро) і Собору Саграда Фамілія (30 євро), знайомством з районом Ешампле, підйомом на оглядові майданчики на горі Монтжуік.

Вільний час у Барселоні.

Радимо прогулятись по Готичному Кварталу, оглянути Кафедральний собор 13-14 століття, Будинок Каталонської Музики, Женералітат (уряд Каталонії), Королівську Площу, бульвар Лас Рамблас.

Ніч у готелі в Барселоні.
ДЕНЬ 3.
Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд у Таррагону.

Таррагона - дивовижне середземноморське місто, "антична" перлина Каталонії. Либонь, це один з найцікавіших курортів узбережжя Коста Дорада. Адже крмі золотих пляжів, місто по праву пишається унікальними пам'ятками історії й архітектури.

Тут чудово зберігся величний амфітеатр, де в дохристиянські часи проводились гладіаторські бої, а на початку нашої ери страчували перших єпископів. Про цю подію нагадують рештки базиліки в центрі амфітеатру. Загадайте бажання на Середземноморському балконі, або ж ознайомтесь з експонатами Національного археологічного музею, де зберігається найбільша колекція рідкісних експонатів римського періоду Іспанії.

Прогулянка містом. Вільний час у Таррагоні.

Переїзд у Памплону. Поселення, ніч у готелі в Памплоні.
ДЕНЬ 4.
Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд у Сан Себастьян, прогулянка по Старому місту з оглядом Базиліки Діви Марії, собору Сан Вісент, площі Конституції, ринку Бретша і фешенебельної набережної.

Сан Себастьян – один із найбільших туристичних центрів в Іспанії. Його пейзаж розгортається на тлі бухти Bahía de La Concha. Архітектурний розвиток почався в другій половині XIX століття, сформувавши наполовину французький, наполовину місцевий стиль і викликавши приплив європейських туристів.

Вільний час у Сан Себастьяні.

Переїзд у Більбао. Більбао є адміністративним центром провінції Біская і, за сумісництвом, найбільшим містом Країни Басків. Місто розташоване на берегах Нервьона, річки з приливами і відливами.

Безсумнівно, що головною визначною пам'яткою Більбао є дивовижний Музей Гуггенхайма роботи Френка Гері, який височить на набережній навпроти Університету Деусто. Підкреслює неповторну архітектуру Музею витончена арка пішохідного моста Субісурі.

Вільний час у Більбао для відвідування музею Гуггенхайма (16 євро).

Переїзд у Льянес. Поселення в готель, ночівля у Льянесі.
ДЕНЬ 5.
Сніданок у готелі. Вільний час для відпочинку у знаменитому курортному місті Льянес.

Охочих запрошуємо на додаткову екскурсію "Сантандер та Сантільяна дель Мар" (30 євро).

Сьогодні ми побачимо столицю Кантабрії – місто Сантандер. Екскурсія містом з оглядом Кафедрального Собору, Садів Переда, муніципального ринку дель Есте, парку палацу де Ла Магдалена, набережної.

Вільний час у Сантандері.

Переїзд до Сантільяна дель Мар. Прогулянка містом, яке в Іспанії називають "Найкрасивіше місто Півночі країни".

Повернення в Льянес, ночівля в Льянесі.
ДЕНЬ 6.
Сніданок. Вільний час у Льянесі.

Факультативна екскурсія в національний парк Пікос де Європа (50 євро) з відвідуванням місця народження Іспанського Королівства – містечка Ковадонга, унікальних гірських озер Еноль і Ерсіна, а також дегустацією знаменитих астурійських блакитних сирів "Кабралес".

Ніч у готелі в Льянесі.
ДЕНЬ 7.
Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд до столиці Астурії – міста Ов'єдо.

Ов'єдо – мальовниче середньовічне місто, що розташувалося на височині серед широких рівнин північної Іспанії. Головний предмет туристичного інтересу – відмінно збережена дороманська архітектура, серед якої 14 церков дивовижної краси. У цьому місті багато пам'яток, включених до Списку культурної спадщини ЮНЕСКО. Перше місце по праву належить величному Кафедральному собору Сан Сальвадор.

Екскурсія по місту з оглядом Кафедрального собору (6 євро), ринку Ель Фонтан, Університету, театру Кампоамор, бульвару Сидру, а також знаменитих дороманських вестготських церков.

Вільний час для дегустації астурійської фабади і сидру.

Переїзд в О-Грове (Ріас Бахас). Поселення в готель, ночівля в О-Грові.
ДЕНЬ 8.
Сніданок.

Екскурсія до Сантьяго де Компостела.

Сантьяго де Компостела – дивовижне місто з критими гранітними середньовічними вулицями, що виросло навколо собору, зведеного після чудесного виявлення останків апостола Якова. Сюди до цих пір линуть паломники з усього світу, щоб дістати прощення для себе і своїх близьких.

Відвідування Собору Сантьяго, в якому спочивають мощі Святого Якова – це третя в світі за значимістю католицька святиня.

Вільний час у Старому Місті, яке повністю занесено до Списку Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО.

Для охочих можлива додаткова екскурсія на мис Фіністерре – містичний Край Землі (20 євро).

Фіністерре – культове місце для кельтиберів, карфагенян, римлян і, звісно, християнських паломників. Тут закінчується Земля.

Повернення до готелю. Ночівля в О-Грове.
ДЕНЬ 9.
Сніданок. Вільний день в О-Грове.

Охочих запрошуємо на додаткову екскурсію в Ріас Бахас (50 євро) з відвідуванням рибальського селища Комбарро, курортного міста Санчечо, найзнаменитіших пляжів Галісії – Сілгар та Лансада, а також із прогулянкою на катамарані навколо дивовижних островів галісійської Атлантики.

Також до програми входить відвідування (з дегустацією) виноробного села Камбадос, знаменитого своїми винами з винограду сорту Албаріньйо.

Ніч у готелі в О-Грове.
ДЕНЬ 10.
Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд у Ла Корунью.

Не зважаючи на свою довгу історію, порт Ла-Корунья виглядає напрочуд сучасно. Зачаровує його місце розташування на півострові, де одна сторона виходить до бухти Ферролі, а інша до Атлантики, при цьому добре зберігся досить великий середньовічний квартал.

Прогулянка по місту з оглядом Вежі Геркулеса (3 євро) і площі Марія Піта. Вільний час у Ла-Коруньї.

Переїзд у Луго.

Місто Луго, розташоване на північному заході Іспанії, є найдавнішим містом у Галісії. Луго оточене трьома річками: Міньо, Рато і Чанца. Військовий табір, заснований колись у Луго, захищала потужна стіна, що збереглася донині. Фортечна стіна має загальну довжину понад 2 кілометри і складається з 82 веж і 10 воріт. Масивна фортифікаційна споруда вірно служила місту, а зараз є туристичним центром і внесена до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Прогулянка по місту з оглядом Плаза Майор, Кафедрального собору Санта Марія, старовинних середньовічних вуличок, схованих за ідеально збереженими римськими фортечними стінами.

Вільний час у Луго.

Переїзд у Леон. Ніч у готелі в Леоні.
ДЕНЬ 11.
Сніданок у готелі, виселення.

Екскурсія в Леоні з оглядом Базиліки Сан Ісідро, Пантеону Королів (5 євро), Кафедрального собору Санта Марія (5 євро), Ринкової площі і площі Майор.

Колись Леон захищали потужні давньоримські стіни з каменю і вугілля. Більша частина цих споруд збереглася до наших днів. Головна міська площа Пласа Майор раніше служила майданчиком для бою биків, а по середах і суботах перетворювалася на ринок. Ще варто заглянути на площі Грано, Регла і Гусман-ель-Буено. Варто відзначити, що над зовнішністю міста також попрацювала рука майстра Антоніо Гауді – тут ним був спроектований і побудований будинок Ботінес у неокласичному стилі.

Вільний час у Леоні.

Переїзд у Бургос.

Затишне середньовічне містечко Бургос протягом декількох століть було столицею Королівства Кастилія, і стара частина міста, зведена з темного каменю, з Собором і Замком, нагадує про колишню велич і військову могутність міста. Місто зберігає спогади про Великого Сіда і Святого Короля Фердинанда.

Бургос відомий перш за все чудовим готичним собором, який є третім за величиною католицьким храмом в Іспанії і присвячений образу святої Діви Марії. Споруда відома також і тим, що тут зберігаються останки національного героя Іспанії Сіда Кампеадора і його дружини Хімени Діас. Є тут і деякі артефакти, пов'язані з життям і подвигами знаменитого іспанця.

Прогулянка Бургосом з оглядом Кафедрального Собору, пам'ятника Сіду, площ Сан Фернандо та Майор, Тріумфальних воріт і мосту Санта Марія.

Вільний час у Бургосі. За наявності часу пропонуємо самостійно відвідати Кафедральний Собор (7 євро) і каплицю Санто Крісто.

Переїзд до Сарагоси (Логроньйо, Тудела). Ніч у готелі в передмісті Сарагоси.
ДЕНЬ 12.
Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд до м. Сарагоса.

Сарагоса - одне з найдавніших міст Іспанії, яке дбайливо зберігає свою багатовікову історію і традиції. В її архітектурі простежується вплив чотирьох колись панівних культур: римської, християнської, арабської та єврейської. Сарагоса встигла побувати і місцем проведення загального християнського синоду, і форпостом Кордовського халіфату, і столицею першого Арагонського королівства.

Прогулянка містом з оглядом Базиліки Нуестра Сеньйора дель Пілар (два куполи в якій розписував Гойя), будівлі Біржі, Кафедрального Собору Се, римських фортечних стін.

Вільний час у Сарагосі.

Переїзд до Барселони. Поселення в готель, ніч у готелі в Барселоні.
ДЕНЬ 13.
Сніданок, звільнення номерів до 12:00.

Завершення обслуговування.
Додаткова інформація:
Варіанти авіаперельотів:

WizzAir
верес. 22 Катовіце – Барселона Ель Прат 18:10 – 21:00 (W6 1175)
жовт. 04 Барселона Ель Прат – Катовіце 10:25 – 13:20 (W6 1176)

Ryanair
Krakow to Barcelona Thu 22 Sept 09:55 - 12:40 FR 3054
Barcelona to Krakow Tue 4 Oct 06:45 - 09:35 FR 3053

Регулярні рейси з інших міст:
22SEPT 17:25 Warsaw Modlin - 20:30 Barcelona
04OCT 17:00 Barcelona - 20:00 Warsaw Modlin

22SEPT 08:55 Paris Beauvais - 10:40 Barcelona
04OCT 06:30 Barcelona - 08:20 Paris Beauvais

22SEPT 06:20 Berlin Brandenburg - 09:00 Barcelona
04OCT 09:35 Barcelona - 12:20 Berlin Brandenburg

В стоимость входит / не входит

 • 12 ночей у готелях
 • Харчування - сніданки
 • Усі трансфери за маршрутом в Іспанії
 • Екскурсії за програмою
 • Супровід гіда
 • Цілодобова підтримка клієнтів
 • Бездоганна репутація Мандруй
 • Авіапереліт до/з Барселони
 • Додаткові екскурсії, вхідні квитки
 • Медичне страхування
 • Сіті-такс, система "Радіогід"
 • Доплата за одномісне розміщення
Created with Sketch.
от 979 €

Похожие туры