от 1 975 € за чел.
Бронировать

Экскурсионный тур в Египет на 13 дней, начало тура в Каире 26.11.2023 — есть женское подселение

Not Rated

Длительность

12 ночей

Тип тура

Полный пакет (авиаперелет включен)

Код предложения

26102301

Предпочтения

активный отдых, впечатления и приключения, все включено, семейный отдых

Общие сведения

Вылет из Киева 26 ноября на 13 дней, 2112€ за одного человека при 2-местном размещении.

Предложение акционное – это значит, что количество мест ограничено! Актуальность уточняйте по телефону (044) 33 999 00 (указанные цены актуальны на 10:50 26.10.2023 г.).

Маршрут тура: Варшава / Ваш город — Каир — Мемфис — Александрия — пирамиды Дахшур — пирамиды Саккара — Луксор — Дендера — Круиз по Нилу (Луксорский храм — Хатшепсут — Долина царей — Карнак — Эдфу — Ком-Омбо — о- плотина — Абу-Симбел — Асуан) — Каир — Варшава / Ваш город

ПОЧЕМУ НАДО ЕХАТЬ

 • Этот тур – идеальная комбинация насыщенной и разносторонней экскурсионной программы с круизом по Нилу.
 • Вас ждут поразительные по красоте и смысловой нагрузке памятники, каждый сантиметр которых рассказывает о бессмертии и вечной жизни, погружении в культуру, которую будут цитировать все последующие выдающиеся цивилизации. И это не только культовые пирамиды в Гизе, но и более древние в Саккаре и Дахшуре, священные тексты на стенах мастаб и редкие изображения космических пространств в гробницах фараонов в Луксоре и т.д.
 • 5 дней в многоликом Каире – это еще и возможность увидеть сакральный христианский и разнообразный мусульманский Египет. А легендарный круиз по Нилу, путешествие по реке священной географии и великой истории, - это еще и обзор уникальных храмовых комплексов (Абу Симбел, Ком Омбо, Эдфу, храм Исиды, Луксорский храм и т.п.). Жемчужина тура – культовое место древнего мира, храмовый комплекс Дендера!
 • В этом туре вы также сможете полетать на воздушных шарах в Луксоре.
 • Чтобы максимально углубиться в тонкости истории и культуры Египта, увидеть и ощутить его величие и колорит, мы включили все экскурсии в стоимость тура, включая храм в Дендерах и Александрию, а также обеды в городах по маршруту. Чтобы избежать изнурительных переездов, мы организовываем внутренний перелет Каир-Луксор и Асуан-Каир.

Программа тура

День 1 - 13.
День 1

Виліт з Варшави о 17:20 (за розкладом).

Приліт в Каїр о 22:20, трансфер у готель в Каїрі, ніч у готелі Hilton 5* або аналогічний.

Сніданок у готелі.

Екскурсія по Каїру з відвідуванням Єгипетського Національного музею, оглядом Пірамід Гізи та легендарного Сфінкса (вхідні квитки в музей, на територію комплексу пірамід та обід включені у вартість туру).

Каїр - місто на перехресті двох культур, важливий торговельний та культурний центр Північної Африки, місто контрастів, палаців, мечетей, музеїв, пірамід...

Єгипетський музей - це скарбниця давньоєгипетської культури і предмет гордощів єгиптян. Він є найбільшим в світі сховищем предметів мистецтва Стародавнього Єгипту. В колекції музею нараховується понад 120 тисяч експонатів від історичної ери до греко-римського періоду, її перлиною є скарби гробниці фараона Тутанхамона (вх.квитки в музей у вартості).

Огляд величного комплексу давньоєгипетських пірамід-гробниць на плато Гіза в передмісті Каїра, який згадується в елліністичній літературі (“Сім чудес світу”) (вх.квитки на територію комплексу у вартості).

Давньоєгипетський некрополь Гізи складається з піраміди Хеопса (також відома як Хуфу і Велика Піраміда), дещо меншої піраміди Хефрена (або Хафра) і піраміди Мікерина (Менкаура). Поряд з ними розташувався Великий Сфінкс, найдавніша монументальна скульптура в світі.

Ми оглянемо всі ці пам’ятки, які є найбільш впізнаваними і надзвичайно цінними не лише в Єгипті , а і у всьому світі.

Ніч у Каїрі.

Сніданок у готелі.

Екскурсія в Мемфіс - столицю Стародавнього Єгипту в епоху Давнього царства .

Огляд прекрасно збережених пірамід Дахшур: Рожевої, яка отримала свою назву через колір вапняку, та Ламаної, яка займає особливе місце серед пірамід, бо вона єдина, з якої не зняли облицювання, і можна побачити як виглядали піраміди в давнину.

Переїзд в Саккару - невеличке поселення, де міститься найдавніший некрополь Мемфіса. Огляд гігантської статуї фараона Рамзеса ІІ, східчастої піраміди Джосера, яка є найстаршою (першою) пірамідою у світі, зведеною 5000 років тому; першої піраміди зі священними текстами Унеса, гробниці вельможі Ті.

Обід (у вартості туру).

Вільний час у Каїрі. Пропонуємо вам розважитись та відвідати Вечірнє шоу пірамід - світломузичне шоу на фоні єгипетських пірамід (за додаткову плату, близько 45 дол./ос.). Просто неба перед вами оживе вся історія Єгипту!

Ніч у готелі Каїра.

Сніданок у готелі.

Екскурсія в Александрію + рибний обід (екскурсія та обід у вартості туру).

Александрія - головний порт на Середземному морі й друге за величиною та за економічними показниками місто Єгипту.

Засноване Олександром Македонським, це місто було столицею за Птолемеїв та потужним центром еллінської культури, а наявність легендарної бібліотеки склала йому репутацію провідного наукового й культурного центра античного світу.

Пізніше місто стало одним з найбільших центром раннього християнства і осередком одної з найбільших теологічних шкіл у світі.

Огляд головних пам'яток міста: цитадель Кайтбея, Александрійські катакомби, стела Помпея, палац та сади Мунтаза, Нова споруда Александрійської бібліотеки, римський театр, християнська церква Св.Марка.

Рибний обід у ресторанчику на набережній з видом на Середземне море.

Повернення в Каїр. Ніч у готелі.

Сніданок у готелі, виселення.

Екскурсія "Старий Каїр".

Сьогодні ви відкриєте для себе християнський Єгипет з його древніми коптськими церквами. Огляд церкви, яка вважається місцем порятунку Святого Сімейства під час гонінь царя Ірода (“Втеча до Єгипту” Марії, Йосипа і маленького Ісуса) та інших значущих для християнства Сходу церков.

Відвідини цитаделі Саладіна, огляд мармурової мечеті Мухаммеда Алі (вхідний квиток у вартості туру).

Цитадель Саладіна (12 століття) - центральна міська фортеця, яка є символом міста і його головною окрасою. Серцем цитаделі вважається мечеть Алі Мухаммеда. Мечеть, яку часто називають “алебастрова” через філігранне різьблення на алебастрових плитах фасаду, була побудована у 19 ст. за правління і покровительства спочатку османського намісника, а потім одноосібного правителя Єгипту Мухаммеда Алі. Мечеть є водночас і місцем його поховання.

Обід у одному із місцевих ресторанів (у вартості туру).

Трансфер в аеропорт Каїра. Виліт в Луксор. Трансфер і поселення у готель в Луксорі. Ніч у готелі.

Сніданок у готелі.

Виїзд на екскурсію в Храмовий комплекс Дендера, знаменитий центр культу богині Хатхор.

Храм найулюбленішої в Єгипті богині краси і достатку Хатхор вражає величчю своєї гіпостильної зали, астрономічним декором стелі, зображенням зірок та знаків зодіаку, давніми святилищами і молельнями, збереженим дахом, текстами, філософією, космогонією і потаємною силою.

Обід у одному із місцевих ресторанів (у вартості туру).

Повернення в Луксор.

Луксор називають "містом палаців", містом, яке є символом величі епохи фараонів і своєю історією сягає сивої давнини (бл. 1400 р. до н. е.)

Екскурсія у Луксорський храм. Огляд Алеї Сфінксів та храму Луксора, який спорудили ще 3500 років тому, в епоху найвищого розквіту Давнього Єгипту.

Ніч у готелі в Луксорі.

Рано вранці, на світанку, рекомендуємо здійснити політ на повітряній кулі в Луксорі (за додаткову плату, близько 100 дол./ос.).

Сніданок у готелі, виселення.

Відвідування храму Хатшепсут, який у давнину іменувався Джесера Джесера - «священний зі священних» - і є уособленням бездоганної гармонії архітектурної форми і божественної ідеї, зразком довершеної сакральної архітектури у владі стрімких драматичних гір.

Улюблениця богів цариця Хатшепсут, єдина жінка-фараон, яка керувала Єгиптом впродовж 20 років, не шкодувала коштів та сил на будівництво храму в скелі Лівійського плоскогір’я.

Відвідини знаменитої Долини Царів, з оглядом усипальниць фараонів і знатних вельмож. Долина Фараонів (Царів) - основне місце поховання найвизначніших царів єгипетського Нового царства. Огляд королівських гробниць, розписи яких чудово демонструють уявлення єгипетських фараонів про багатство і владу, розуміння ними сенсів життя і смерті.

В обідній час – поселення на круїзний корабель 5* ZENA (клас Люкс) на базі триразового харчування.

Обід. Вільний час для відпочинку.

Ніч у круїзі на кораблі.

Круїз 5* (класу Люкс) на базі триразового харчування.

Відвідування Карнакського храму. Храм Карнак - "найдосконаліше місце" - найбільший храмовий комплекс Стародавнього Єгипту, присвячений верховному богу Амону, головна святиня єгипетської держави впродовж півтори тисячі років. Карнак був адміністративним центром і головною пам'яткою східної частини Фів. Його розширювали та прикрашали покоління царів впродовж 13-ти століть.

Після екскурсії повертаємось на корабель і вирушаємо у неймовірну подорож священною річкою Ніл.

Ніч у круїзі на кораблі.

Круїз 5* (класу Люкс) на базі триразового харчування.

Відвідування храму бога Гора в Едфу, який є одним з найбільш збережених і другим за величиною в Єгипті. Храм присвячений одному із головних богів давньоєгипетського пантеону - богу неба і сонця Гору, якого зображують у вигляді птаха (сокіл).

Цей храм вирізняє особлива естетика, притаманна грекам: таких довершених зображень, такої пластики, витонченості і смаку виконання не багато зберіглося у світі. Колонізувавши давній Єгипет за часів Олександра Македонського, греки надихнули будівництво єгипетських храмів своєю поезією і неперевершеною естетикою, яка розквітла в Едфу за часів правління Птолемеїв.

Обід на кораблі під час переїзду до Ком-Омбо.

Відвідування храму Ком-Омбо.

Храм Ком-Омбо розташований на узвишші попід самісінький берег Нілу, тому грацією його довершених форм можна ще й милуватися, сидячи на верхній палубі нашого корабля з чашечкою чаю, як це полюбляла робити шляхетна публіка 19 століття, і що так гарно описала Агата Крісті у своїх творах.

Ком-Омбо унікальний тим, що є подвійним храмом, він збудований за часів Птолемеїв і присвячений відразу двом тріадам божеств. Одна частина - Себеку в образі крокодила (бог-творець, бог розливу Нілу), друга частина - Хоруру в образі сокола (бог неба і сонця).

Ніч у круїзі на кораблі.

Круїз 5* (класу Люкс) на базі триразового харчування.

Пообіді - екскурсія в храм Ісіди на острові Філе, який зберегли від затоплення, піднявши острів, під час будівництва Асуанської греблі.

Огляд Асуанської греблі, а також найбільшого обеліска в каменоломнях Асуана.

Ніч у круїзі на кораблі.

Ранній виїзд на екскурсію в Абу-Сімбел (екскурсія та вхідні квитки у вартості туру). Зупинка на каву. Сніданок (ланч-бокс).

Храми Абу-Сімбел, що розташовані у найпівденнішій області Єгипту на західному березі озера Насера, є легендарною історичною пам’яткою, яку зберегли завдяки надзвичайно складній і злагодженій інженерно-археологічній роботі за підтримки ЮНЕСКО.

Храми бога Амона і богині Хатхор, вирізані з каменю бл. 1260 до н.е, прославляють найвідомішого і найвеличнішого фараона Рамзеса II та його дружину царицю Нефертарі. Архітектура цих храмів і їх внутрішнє оздоблення – істинний шедевр. Це ніби побувати у позаземному світі, іншому часі, іншому вимірі!

Після повернення в Асуан - завершення круїзу. Вільний час.

Трансфер в а/п для перельоту в Каїр. Поселення у готель в центрі міста, відпочинок.

Сніданок у готелі.

Екскурсія в музей Єгипетської цивілізації (вх.квитки у вартості туру), який вже став знаменитим не лише церемонією перевезення до нього мумій, а й унікальною експозицією предметів єгипетського мистецтва.

Екскурсія в палац Маніал - родинне гніздо принца Мохамеда Алі Тевфіка (поч 20 ст.) (вх.квитки у вартості туру). В оздобленні цього прекрасного палацу простежується тяжіння панівної єгипетської династії до всього європейського. Модні тодішні стилі “модерн” і “рококо” тут збагачені османськими, мавританськими, перськими мотивами. Прекрасне просторове рішення палацового ансамблю, розкішні сади, оздоблення з найдорожчих матеріалів, вишукані меблі і наявність обов’язкового елементу будь-якого пристойного палацу - непристойна історія з інтригою і коханням, зрадою і розчаруванням.

У другій половині дня - відвідини знаменитого східного базару Хан Ель Халілі.

Базар Хан Ель Халілі - одне з найбільш яскравих місць в Каїрі, "Мекка" для істинних поціновувачів екзотики та автентичності.

Це найдавніший і найколоритніший базар на території сучасної Африки. Тут і широкі вулиці із сяйвом мідних сувенірів, і мереживо вузеньких вуличок із маленькими майстернями і крамницями, розмаїття спецій та прянощів, прикрас та посуду, тканин та шкіряних виробів.

Тут завжди можна придбати сувеніри та скуштувати місцеву кухню!

Вільний час у Каїрі. Відпочинок у готелі.

Сніданок у готелі, виселення. Трансфер в а/п Каїра.

Виліт з Каїру о 12:15. Приліт до Варшави о 15:25 (за розкладом). Завершення обслуговування.
Дополнительная информация:
Вы можете присоединиться к туру из любой страны / города непосредственно в Каире

Полетные данные
1 LO 149 V 26NOW WAW CAI 1720 2220
2 LO 150 O 08DEC CAI WAW 1215 1525

Вариант группового доезда в/из аэропорта Варшавы
25.11 - поезд 019К Киев-Хелм 18:14-04:55 (26.11)
+ трансфер Хелм-Варшава аэропорт
08.12 - трансфер Варшава аэропорт-Хелм
+ поезд 020О Хелм-Киев 23:40-13:37 (09.12)

Цена групповых билетов на поезд Киев-Хелм-Киев
80 $/чел. в обе стороны или 40$/чел. в одну сторону

Стоимость трансфера в Хелм-Варшава аэропорт-Хелм
(при наборе группы на трансфер от 8 чел.)
140 $/чел. в обе стороны или 70$/чел. в одну сторону

В стоимость входит / не входит

 • Внутренние авиаперелеты;
 • Размещение 12 ночей категории 4-5*;
 • Питание по программе;
 • Круиз по Нилу 4 ночи;
 • Экскурсии и вх. билеты по программе;
 • Сопровождение феерического гида;
 • Интернет во время экскурсионной программы.
 • Круглосуточная поддержка клиентов
 • Безупречная репутация Мандруй
 • Международный авиаперелет, виза;
 • Полет на воздушном шаре в Луксоре;
 • Ночное шоу пирамид в Каире;
 • Доплата за одноместное размещение;
 • Доплата за повышение класса кают;
 • Чаевые;
 • Медицинская страховка.

Расположение

Created with Sketch.
от 1 975 €

Похожие туры