от 595 € за чел.
Бронировать

Груповий автобусний тур на 10 днів в Італію (Рим, Флоренція, Болонья, о. Сицилія), виїзд з Києва 12 грудня 

Not Rated

Длительность

9 ночей

Тип тура

Полный пакет (авиаперелет включен)

Код предложения

25102202

Предпочтения

активный отдых, впечатления и приключения, семейный отдых

Общие сведения

Тур до Італії з виїздом з Києва 12 грудня. Вартість за 1 особу в 2-місному номері: 595€. 

Формування групи здійснюється до 20 ЛИСТОПАДА.

Пропозиція акційна – це означає, що кількість місць обмежена! Актуальність уточнюйте за телефоном (044) 33 999 00 (вказані ціни актуальні на 22:50 25.10.2022 р.).

Маршрут туру: Київ ⇒ Болонья ⇒ Ліворно ⇒ Палермо ⇒ Енна ⇒ Сіракуза ⇒ Таорміна ⇒ Рим ⇒ Ватикан ⇒ К’янчіано Терме ⇒ Флоренція ⇒ Пальманова⇒ Київ

ПОЧЕМУ НАДО ЕХАТЬ

 • ЖОДНИХ ПОБОРІВ ТА ДОДАТКОВИХ ПРИМУСОВИХ ПРОГРАМ!

Программа тура

День 1
07.00 – виїзд з Києва на комфортабельному ROYAL класу.

День 2
16.00 - поселення до готелю *** у передмісті Болоньї.

Відпочинок
День 3
Сніданок

08.30 – 13.30 БОЛОНЬЯ, ІТАЛІЯ. «Вчена, Червона, Товста» (la Dotta, la Rossa, la Grassa) - цими трьома визначеннями часто характеризують Болонью - столицю регіону Емілія-Романья, маючи на увазі, що тут знаходиться один з найстародавніших університетів, червоний колір її дахів і стін та смачну місцеву кухню. Гармонійне поєднання старовинних традицій і сучасності робить місто відкритим для всіх і притягує сюди туристів.

16.30 – прибуття до порту ЛІВОРНО, посадка на круїзний лайнер. Ночівля у 4-х місних каютах зі зручностями
День 4
14.00 – прибуття до ПАЛЕРМО – столиці провінції Сицилія. Поселення до готелю ***.

Перша ж асоціація, пов’язана з назвою міста, це – сицилійська мафія, яка дійсно панувала тут до початку 1990-х. Проте – це вже у минулому. Маючи більш, ніж 3000-річну історію, Палермо є що показати туристам. Його доволі часто називають музеєм під відкритим небом, адже місто має величезну кількість пам’яток, а найбільш цікавим є арабський період історії міста! Кафедральний собор, Капелла Палатина, Театр Массімо, Катакомби капуцинів, Сенаторський та Норманський палаци, фонтан Преторія, Ботанічний сад – цей перелік можна продовжувати і продовжувати...
День 5
Сніданок

12.00 – виїзд з ПАЛЕРМО

14.00 – 17.00 ЕННА є унікальним та незвичайним містом з двох причин: по-перше, вона знаходиться у самісінькому географічному центрі острова, а по-друге, місто та уся провінція є найвищими в Італії. Енну ще називають "Бельведером Сицилії" завдяки терасам, з яких можна помилуватися місцевими пейзажами. Енна має безліч пам’яток, церков та вишуканих палаців, що збереглися з різних епох: від давніх греків до арагонців, а мешканці міста ще досі живуть відокремленими братствами, які мають власні церкви, одяг та ієрархію.

19.30 - поселення до готелю *** у Сіракузі.
День 6
Сніданок

08.00 – 13.00 СІРАКУЗА – це справжня окраса Сицилії. Її було засновано ще у 734 р. до н.е.! Це місто часто називають посібником із всесвітньої історії. Своєї найбільшої могутності Сіракуза досягла у грецький період. За словами Ціцерона вона була найгарнішою серед усіх грецьких міст! Тут також жив математик Архімед та філософ Теокріт. Пізніше Сіракуза опинилася під владою Римської імперії та з нею ж і занепала. Втім, багато історичних та археологічних пам’яток цих двох періодів збереглися й донині, завдяки чому Сіракуза потрапила до переліку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.15.00 – 17.30 ТАОРМІНА була столицею Сицилії ще у IX-му ст. і до цього часу їй вдалося зберегти особливу атмосферу

та середньовічну архітектуру. Це містечко вважається елітним та аристократичним курортом, гостями якого були Гете, Далі, Дюма, Вагнер, Мопассан та ін. Останній, до речі, казав: «маючи усього один день на Сицилію, без сумніву, обирайте Таорміну». І він мав рацію! Дивовижної краси море, чисті піщані пляжі, гірські схили Тауро, чудові краєвиди та вулкан Етна – все це робить Таорміну курортом №1 на Сицилії.

19.00 – поромна переправа на материк.

Нічний переїзд
День 7
08.00 – 18.00 РИМ та ВАТИКАН. У минулому столиця величної імперії, що простягалася мало не на весь античний світ, Рим ось уже два тисячоліття є одним з найбільших політичних, культурних і релігійних центрів світу. Це місто, в якому творили знамениті живописці і скульптори всіх часів, скарбниця творів мистецтва і архітектури, як магнітом вабить туристів і паломників з усього світу. Вся тисячолітня історія зібрана тут у мініатюрі - від становлення Римської імперії до наших днів. Перше знайомство зі столицею Італії часто викликає відчуття повної нереальності того, що відбувається, адже від одного тільки виду знаменитих на весь світ пам'яток Риму часом просто захоплює дух. І від цього подвійно приємно відчути на собі цю хвилюючу зустріч з античною історією.

20.00 – поселення до готелю*** у м. К’ЯНЧІАНО ТЕРМЕ
День 8
Сніданок

10.00 – 17.00 ФЛОРЕНЦІЯ - прославлена ​​батьківщина Ренесансу. Це місто, яке надихало таких майстрів образотворчого мистецтва як Донателло, Мікеланджело, Леонардо да Вінчі, Боттічеллі та багатьох інших. Їхні роботи сьогодні захоплюють відвідувачів музеїв і картинних галерей Флоренції. З вершини найближчого пагорба чітко виділяються три головні визначні пам'ятки Флоренції, що підносяться над морем черепичних дахів: купол собору Санта Марія-дель-Фьорі, дзвіниця Джотто і башта Сіньорії.

20.00 – поселення до транзитного готелю***
День 9
Сніданок.

12.00-14.00 – ПАЛЬМАНОВА - дивовижне місто у формі абсолютно правильної дев'ятикутної зірки. Воно було засноване 7 жовтня 1593 з метою увічнити перемогу венеціанців над турками в битві при Лепанто 1571 року. Проект цього «ідеального міста» розробили архітектори під керівництвом військового інженера Джуліо Саворньяна. У самому центрі Пальманови знаходиться шестикутна площа Гранде. Від неї променями розходяться шість вулиць, які ведуть до оборонних стін. Взагалі місто є ідеальним наочним посібником з історії фортифікації, тому кожен, хто любить прогулюватися старовинними фортецями, просто зобов'язаний доїхати до Пальманови!

Нічний переїзд
День 10
20.00 – повернення до Києва

В стоимость входит / не входит

 • проїзд на комфортному автобусі ROYAL класу
 • відвідини УСІХ міст, зазначених у програмі туру
 • готелі 3* зі сніданками (2-місні номери)
 • спальне місце у каюті на лайнері
 • туристичні податки у готелях (city-tax)
 • користування системою Аудіо-гід
 • цілодобова підтримка клієнтів
 • бездоганна репутація Мандруй
 • послуги місцевих ліцензованих гідів (5€ за год. екскурсії) – за бажанням
 • квитки на громадський транспорт у деяких містах
 • 10€ - страхування (15€ - туристам від 60 років)
Created with Sketch.
от 595 €

Похожие туры