от 510 € за чел.
Бронировать

Груповий автобусний тур: Тоскана + відпочинок на морі в Італії, виїзд з Києва 5 вересня 

Not Rated

Длительность

12 ночей

Тип тура

Полный пакет (авиаперелет включен)

Код предложения

10082202

Предпочтения

активный отдых, впечатления и приключения, семейный отдых

Общие сведения

Виїзд 5 вересня з Києва автобусом на 9 ночей. Вартість за 1 особу при 2-місному розміщенні: 510€ 

Маршрут туру:Київ ⇒ Лідо ді Єзоло ⇒ Есте ⇒ Феррара ⇒ К’янчіано Терме ⇒ Пасіньяно суль Тразімено ⇒ Перуджа ⇒ Кортона ⇒ Монтеріджіоні⇒ Сієна ⇒ Монтепульчіано ⇒ Монтальчино ⇒ Пієнца ⇒ Равенна ⇒ Мольяно Венето⇒ Венеція ⇒ Падуя ⇒ Бассано дель Граппа ⇒ Марібор ⇒ Київ

Пропозиція акційна – це означає, що кількість місць обмежена! Актуальність уточнюйте по телефону (044) 33 999 00 (зазначені ціни актуальні на 17:30 10.08.2022 р.).

ПОЧЕМУ НАДО ЕХАТЬ

 • Немає жодних додаткових обов'язкових доплат - все включено у вартість туру
 • Українська група

Программа тура

День 1
05 вересня. 07.00 – виїзд з Києва на комфортабельному автобусі ROYAL класу.

Нічний переїзд.
День 2
06 вересня. 15.00 – поселення до готелю*** на першій лінії у ЛІДО ДІ ЄЗОЛО, ІТАЛІЯ - курортному містечку на Венеціанській рів’єрі з чудовою інфраструктурою: чисті піщані пляжі довжиною 14 км, лагідне море, дискотеки, бари, ресторани. Охайні вулиці, невеликі комфортні готелі, вілли, найдовша у Європі торговельна вулиця, сімейна атмосфера та італійська гостинність – тут є все, що потрібно для гарного відпочинку.
День 3
07 вересня. Сніданок. 10.30 – 12.30 ЕСТЕ. Оточене вражаючою панорамою Еуганійських пагорбів містечко Есте було головним поселенням стародавніх венеціанців. Визначною пам'яткою міста є замок Каррарезе XIV ст. До сих пір його оточує велична масивна стіна завдовжки в кілометр з 12 чотиригранними вежами. Усередині кріпосних стін знаходиться приємний міський сад, чудові палаци на Головній площі і гарні вілли.

13.30–16.00 – ФЕРРАРА. Колоритна архітектура старовинних вуличок пронизана духом Середньовічної епохи. За часів Ренесансу тут побудовані прекрасні собори, площі, палаци. У наші дні Феррара, що розмістилася в долині річки По, перебуває під захистом могутніх фортечних стін загальною протяжністю близько дев'яти кілометрів. З 1995 року історичну частину Феррари внесли до переліку пам'яток ЮНЕСКО. Символом міста вважається величний замок Естенсе.

20.00 – поселення до готелю*** у м. К’ЯНЧІАНО ТЕРМЕ – відомому італійському термальному курорті.
День 4
08 вересня. Сніданок. 09.00-10.00 ПАСІНЬЯНО СУЛЬ ТРАЗІМЕНО розташований на північно-східному узбережжі одного з найбільших в Італії озера. Історична частина оточена потужними стінами, побудованими в Середньовіччі, а сучасна - простягається вздовж берега Тразімено, де розташована гарна набережна з низкою затишних кафе та крамниць.

11.00-15.00 ПЕРУДЖА - столиця Умбрії. Химерно розкинувшись на пагорбах, Перуджа полонить своєю красою і багатогранністю. Відчуйте як уповільнюється час і не поспішаючи пориньте у культуру і побут центральної Італії. Спадкоємці давніх етрусків раді зустріти вас і показати все найцінніше. Перуджа з висоти 450 метрів порадує вас захоплюючою панорамою навколишньої долини річки Тібр, потім смачно нагодує, а на прощання пригостить відомими цукерками Перуджіно. Побудована багато століть назад, Перуджа сьогодні є надзвичайно молодою завдяки багатонаціональному, яскравому потоку студентів, які приїжають вивчати тут італійську мову.

16.00-19.00 КОРТОНА, що розташована у стратегічному місці на 500-метровому пагорбі з видом на Вальдик'яну та Монте-Аміату, на кордоні між Тосканою та Умбрією. Кортона – не просто місто, а суцільний археологічний парк, музей під відкритим небом. А головна її пам'ятка – це незвичайна атмосфера, давнина, тиша, краса у лабіринті вузьких вуличок, що круто спускаються з пагорба. У деяких джерелах говориться, що Кортона чи не найдавніше місто Італії. До речі, саме тут знімався голлівудський фільм «Під небом Тоскани», який привернув до міста увагу сотень тисяч туристів завдяки його атмосфері загального щастя та dolce vita.

20.00 – повернення до готелю*** у м. К’ЯНЧІАНО ТЕРМЕ
День 5
09 вересня. Сніданок. 09.30-11.00 МОНТЕРІДЖОНІ. Один із найбільш приголомшливих прикладів повністю непошкодженої фортечної стіни знаходиться в тосканському місті Монтеріджоні, яке було засноване як величний замок у 1200 році. У Середньовіччі вежі Монтеріджоні були настільки вражаючими, що тосканський поет Данте згадав їх у своїй класичній "Божественній комедії", описуючи кільце гігантів. Згодом Монтеріджоні перетворився на невелике поселення з населенням трохи менше 10 000 чол. Зовнішній вигляд практично кожної будівлі Монтеріджоні зберіг середньовічний характер, а прогулянка кам'яними вулицями фортеці буде схожою на подорож у минуле.

11.30-17.30 СІЄНА - справжня італійська красуня, знайомство з якою захопить будь-якого мандрівника. Адже на нього чекають чудові палаци, неймовірної краси Кафедральний собор, дивовижні фонтани і скульптури, величні площі і звивисті вузькі вулички. Сієна - одне з найгарніших міст провінції Тоскана, що досі зберегло культурну та історичну спадщину середньовічних часів.

20.00 – повернення до готелю*** у м. К’ЯНЧІАНО ТЕРМЕ
День 6
10 вересня. Сніданок. Вільний день. Факультативно (25€) – автобусна екскурсія на цілий день по долині ВАЛЬ-Д’ОРЧА.

Долина ВАЛЬ-Д’ОРЧАрозкинулася навколо русла однойменної річки приблизно між містечками МОНТЕПУЛЬЧІАНО і МОНТАЛЬЧІНО. Саме ці краї стали еталоном пасторальних пейзажів, коли за часів Відродження правителі намагалися створити ідеалізовану модель «естетично витриманого ландшафту». Сьогодні Валь д'Орча - пам'ятка Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, гімн гармонійного єднання людини і природи, вона оспівується ось уже понад 6 століть поетами, художниками і віднедавна - фотографами. Шукати ті самі тосканські краєвиди потрібно якраз тут.

Окрім згаданих містечок під час екскурсії відвідаємо «ідеальне місто» - ПІЄНЦУ, Капеллу Віталета, абатство Сант'Антімо, соборну церкву Сан-Квіріко, проїдемо по хвилюючим вигинам зелених пагорбів, схилів, що вкриті стрункими лозами виноградників, середньовічним селам з високими вежами і алеями кипарисів. Завершить екскурсію візит на ферму з дегустацією знаменитого сиру Пекоріно ді Пієнца. Не обійдеться й без тосканського червоного вина на кшталт Брунелло ді Монтальчіно або Монтепунчіано Нобіле.

18.30 – поверненнядо готелю *** у м. К’янчіано Терме
День 7
11 вересня. Сніданок. 11.00-14.00 РАВЕННА - абсолютно дивовижне і унікальне місто з багатовіковою історією. Це місто, де ні більше ні менше, народилася і померла Велика Римська імперія. Равенна тричі була столицею - Римської Західної імперії, Королівства остготів і Візантійського екзархату. Саме тут провів останні роки свого життя Данте. Це єдине місце в світі, де збереглася величезна кількість пам'яток ранньохристиянської епохи. А мозаїки, яким понад 1500 років, виглядають просто ідеально.

17.00 – поселення до готелю*** на першій лінії у ЛІДО ДІ ЄЗОЛО.
День 8
12 вересня. Сніданок. Відпочинок на морі або трансфер до містечка МОЛЬЯНО ВЕНЕТО, звідки у якнайшвидший спосіб залізницею можна дістатися до наступних міст на Ваш вибір:
ВЕНЕЦІЯ - найдивовижніше і найзнаменитіше місто в світі - місто на воді. Воно підкорює з першого погляду. Величні і прекрасні палаци утворюють химерний та таємничий світ, де витонченість готики переплітається з пишною розкішшю бароко. І майже всюди чути плескіт води, яка, омиваючи цоколі будинків, відображає архітектурні шедеври.

або

ПАДУЯ - місто Святого Антонія, а також найчарівнішого центру в стилі пізньої готики в Північній Італії. Вона не настільки грандіозна, як Рим, не настільки барвиста, як Венеція. Але своєю тисячолітньою історією, численними культурними пам'ятками і тихим характером Падуя здатна зачарувати навіть найвимогливішого туриста.

або БАССАНО-ДЕЛЬ-ГРАППА - маленьке містечко, розташоване в провінції Венето на півночі Італії у підніжжі Альп. Назва міста походить від гір Монте Граппа, що знаходяться поруч.

Бассано-дель-Граппа отримало широку популярність завдяки кільком речам - старовинному мосту, прекрасному лікеру, який виробляється в цій області і керамічним виробам чудової якості.
День 9
13 вересня. Сніданок. Відпочинок на морі до 12.00

17.00-20.30 МАРІБОР - друге за величиною місто Словенії, розташоване у чудовому природному куточку Похор’є, яке відоме своїми пагорбами з виноградниками. У 2000 р. Марібор отримав статус Альпійського міста. Завдяки красі набережної Лент, його довгий час називали Дравською Венецією. Огляд старої частини міста обіцяє залишити незабутні враження - історія і традиції на старих вуличках мирно співіснують із сучасною інфраструктурою. Крім того, тут же можна побачити найстарішу в світі виноградну лозу, руїни міських стін та середньовічні вежі.
День 10
14 вересня. 20.00 – повернення до Києва.

В стоимость входит / не входит

 • проїзд на комфортному автобусі ROYALкласу
 • відвідини УСІХ міст, зазначених у програмі туру
 • готелі 3* зі сніданками (2-місні номери)
 • туристичні податки у готелях (city-tax)
 • користування системою Аудіо-гід
 • цілодобова підтримка клієнтів
 • бездоганна репутація Мандруй
 • послуги місцевих ліцензованих гідів (5€ за год. екскурсії) – за бажанням
 • квитки на громадський транспорт у деяких містах
 • 10€ - страхування (15€ - туристам від 60 років)

Расположение

Created with Sketch.
от 510 €

Похожие туры