от 3 763 € за чел.
Бронировать

Групповой экскурсионно-пляжный тур в Мексику – вылет из Варшавы 25.02.24, 3799€

Not Rated

Длительность

16 ночей

Тип тура

Полный пакет (авиаперелет включен)

Код предложения

18012403

Предпочтения

активный отдых, впечатления и приключения, все включено

Общие сведения

Виліт з Варшави 25 лютого на 16 ночей, вартість на 1 особу при 2-місному розміщенні 3799€

Маршрут туру: Варшава — Мехіко — Теотіуакан — Таско — печери Какауамільпа — Пуебла — Оахака — Монте-Альбан — Тулі — Теуантепек — каньйон Сумідеро — Сан-Крістобаль-де-лас-Касас — Сан-Хуан-Чамула — водоспади Агуа-Асуль — Паленке — Кампече — Ушмаль — Меріда — Селестун — Чичен-Іца — Канкун (Тулум) — Варшава

Пропозиція акційна – це означає, що кількість місць обмежена! Актуальність уточнюйте за телефоном  (044) 33 999 00 (вказані ціни актуальні на 13:40 18.01.2024 р.).

ПОЧЕМУ НАДО ЕХАТЬ

 • Это новая программа для тех, кто не мыслит своей жизни без ярких впечатлений и экзотического отдыха.
 • Вас ждет посещение множества городов, вы окунетесь в неповторимую атмосферу индейских поселений, побываете в местах, где не ступала нога современного человека.
 • В этом туре переезды будут не менее интересными, чем экскурсии, ведь вы увидите нетронутую природу Мезоамерики, впечатляюще живописные пейзажи Мексики, познакомитесь с настоящими индейцами, отдохнете несколько дней на побережье Карибского моря в Канкуне.

Программа тура

День 1 - 17
День 1
Виліт з Варшави у Стамбул о 19:15 рейсом TK1766.

Прибуття в Стамбул о 23:50.

День 2
Виліт зі Стамбула о 02:25 рейсом ТК181, прибуття в Мехіко о 08:15. Проходження митного контролю.

Зустріч в аеропорту. Посадка в автобус.

Оглядова екскурсія по місту. Піраміди Теотіуакана.

Спочатку ви відвідаєте археологічну зону Теотіуакан, де побачите піраміди Сонця і Місяця, пройдете по дорозі, названій Шляхом Мертвих, і дізнаєтеся про тих, хто тут мешкав та з якихось причин покинув величне місто.

Відвідування Антропологічного музею, найбільшого в Латинській Америці. Закінчиться екскурсія на головній площі міста Сокало, з оглядом Кафедрального собору - головного католицького собору країни.

Ніч у готелі в Мехіко.
День 3
Сніданок у готелі.

9:00 - виїзд на екскурсію "Таско і печери Какауамільпа" (близько 2.5 годин в дорозі від Мехіко).

Відвідування печери Какаумільпа, одну зі складових однойменного Національного парку, що розташований в штаті Герреро. Це дивовижне місце, наповнене сталактитовими і сталагмітовими утвореннями, що викликають асоціації з предметами побуту, тваринами і навіть людьми. Воістину, природа - найвправніший чарівник!

Знайомство з містечком Таско, знаменитим своїми витіюватими вуличками з будинками під черепичними дахами, і незвичайною історією: завдяки срібним рудникам, невелике місто досягло небувалого розквіту. У Таско ви відвідаєте міську площу, церкву Санта-Пріска, срібну лавку, де ознайомитесь з технологією виготовлення срібних прикрас.

Повернення в Мехіко. Відпочинок. Ніч у готелі.
День 4
Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд в Охаку через Пуебло.

Дорогою до Пуебли ви зможете помилуватися двома чудовими вулканами: Попокатепетль (висота 5645м, діючий вулкан) та Істаксіуатль (висота 5230м, згаслий вулкан).

Прибуття в м.Пуебла - місто ангелів, що знаходиться під охороною ЮНЕСКО як видатне культурне надбання людства. Коротка екскурсія центром міста.

Від'їзд в Оахака. По дорозі можна буде побачити найвищу вершину Мексики - пік Орісаба висотою 5747м.

Прибуття в Оахаку. Розміщення в готелі. Вечірня прогулянка історичним центром Оахаки - перлини колоніальних міст. Ніч у готелі.
День 5
Сніданок у готелі, виселення.

Відвідування археологічного комплексу Монте-Альбан зі списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Він розташований на вершині гори, звідки відкривається чудовий вид на долину Оахаки. Цивілізація сапотеків, майстрів черепних трепанацій, ще одного загадкового народу Мезоамерики, зниклого в нікуди...

Відвідування містечка Тулі, де росте найбільше дерево світу, обхопити стовбур якого можуть 40 чоловіків, взявшись за руки. Вік дерева - 1400 років!

Прибуття в Теуантепек, розміщення у готелі. Ніч у готелі.

День 6
Сніданок у готелі, виселення.

Відвідання каньйону Сумідеро. Подорож на човнах повноводною річкою Гріхальва, де водяться крокодили, а в лісах навколо можна почути крики павукоподібних мавп. Кам'янисті стрімчаки здіймаються в небо на висоту 1200 метрів!

Прибуття в Сан-Крістобаль-де-лас-Касас - колоніальне місто,якого майже не торкнулися бурхливі події історії. Церкви XVI століття, колоніальна архітектура, індіанці, які не бажають змінити своє традиційне вбрання на європейський одяг і торгують нехитрими місцевими сувенірами, звуки марімби - місцевого ксилофона, вимощені бруківкою вулиці... Усе це налаштовує на філософський лад.

Розміщення у готелі. Ніч у Сан-Крістобаль-де-лас-Касас.

День 7
Сніданок у готелі, виселення.

Хочете побачити нащадків знаменитих майя? Ласкаво просимо в містечко Сан-Хуан-Чамула, місце проживання однієї з гілок майя - племені цоціль, яким вдалося до наших днів зберегти свої традиції, побут, мову, вони навіть продовжують носити одяг своїх далеких предків. Цоцілі проявили певну гнучкість, зумівши привнести в свої засади ознаки католицизму.

Як це відбувається на ділі? Дивіться разом з нами! Не можна тільки фотографувати. Адже разом зі світлинами ви можете забрати з собою їх душу...

Відвідування вражаючих водоспадів Агуа-Асуль. Купання дозволено.

Приїзд у Паленке, розміщення у готелі. Ніч у місті Паленке.

День 8
Сніданок у готелі, виселення.

Відвідання археологічної зони Паленке.

Місто Паленке - перлина архітектури майя. Білі мереживні обриси храмів на тлі зелених пагорбів, мовчазно спрямовані в синє небо. Бездоганно вписані в смарагдовий ландшафт споруди міста - свідчення високої майстерності і смаку древніх майя. Вражаючі палаци і піраміди, в одній з яких було знайдено поховання правителя міста - Пакаля. Зображення на кришці саркофага викликало нескінченні вчені суперечки. Відомий швейцарський дослідник Еріх фон Денікен побачив на барельєфі саркофага космонавта, що тисне на педаль... Інші дослідники також побачили в окремих зображеннях на стінах храмів сліди позаземних цивілізацій.

Прибуття в Кампече, колоніальне місто, побудоване для захисту від нападів морських піратів, що також знаходиться в списку ЮНЕСКО.

Розміщення у готелі. Ніч у Кампече.
День 9
Сніданок у готелі, виселення.

Відвідини археологічної зони Ушмаль - одного з найвеличніших міст майя. Колись це був могутній форпост, який захищав юкатанських майя від набігів варварів. «Побудований тричі» - переклад назви міста. Ми побачимо овальну піраміду Чарівника, палац черниць, будинок черепах тощо.

Переїзд в Меріду, чудове колоніальне місто Середньовіччя. Проїзд центром міста, по вулиці Франциско Монтехо, де розташовані розкішні резиденції в європейському стилі, збудовані в минулі століття.

Розміщення у готелі. Ніч у Меріді.
День 10
Сніданок у готелі.

Виїзд на екскурсію в напрямку біосферного заповідника Селестун. Тут на території 591кв.км мешкає близько 10.000 тварин і птахів, в тому числі велика колонія рожевих фламінго. Вони тут зимують, харчуючись креветкою Артемій, яка є основою їх харчування і завдяки червоному кольору якої пір'я фламінго набувають ніжного рожевого кольору. Спостерігати цих витончених птахів можна рано вранці або ввечері, взявши напрокат човен.

Уздовж берега можна побачити малу білу чаплю, бакланів, білого пелікана, трясогузку й інших птахів. У заповіднику також мешкає велика колонія крокодилів, рідкісні види черепах - всього 554 видів тварин, з яких 15 видів - ендеміки. Наприклад, тут можна зустріти мавпу-павука, мурахоїда і кілька унікальних видів пугачів.

Повернення в Меріду. Відпочинок. Ніч у готелі.
День 11
Сніданок у готелі, виселення.

Відвідування археологічного комплексу Чичен-Іца, дивовижного творіння майя-тольтекської архітектури. На території комплексу ви побачите знамениту піраміду Кукулькана - Пернатого Змія, яка стала одним з нових семи чудес світу. Огляд стадіону для гри в м'яч, де грали тольтекі з майя і де програш дорівнював смерті, а також знаменитий сенот - «Колодязь жертв», куди з 20-метрової висоти жителі Чичен-Іци скидали людей, приносячи їх у жертву богу дощу.

Прибуття в Канкун. Розміщення на Карибському узбережжі в готелі 4*, харчування АІ. Ніч у готелі.
День 12
Харчування за програмою готелю (АІ). Відпочинок на океані.

За бажанням, факультативна екскурсія (опл. дод.):

Виїзд на екскурсію в Тулум - одне з найпрекрасніших міст майя, яке було одним з головних морських портів майя. Огляд храму фресок і храму Кастії, зведеного на скелі. У порівнянні з іншими містами майя територія археологічних розкопок в Тулумі займає невелику площу.

Тулум в історії стародавніх майя відігравав величезну роль через розташування на перетині морських торгових шляхів з Мексиканської затоки в Карибське море і назад. Спочатку місто зводилось як морський торговельний порт Коби, а в подальшому став найбільшим торговим центром Юкатану. Як і всі міста майя, Тулум має і храмові споруди, і платформи для проведення ритуалів і церемоній.

Присутня тут і естетична складова: чудові краєвиди Карибського узбережжя, пляж з білосніжним піском, все це робить екскурсію в Тулум неповторною і вражаючою.

Купання в Гран-сеноті, що з'єднує величезну мережу підземних річок Сак Актун всього півострова.

Повернення в Канкун. Ніч у готелі.
День 13 - 15
Харчування за програмою готелю (АІ). Відпочинок на океані.

День 16
Звільнення готельних номерів. Трансфер в аеропорт Канкуна.

Виліт до Стамбула рейсом ТК181 о 14:30.День 17
Прибуття у Стамбул о 10:35.

Виліт зі Стамбула о 17.55. Прибуття до Варшави о 18:25.


Додаткова інформація:
Авіапереліт з Варшави: а/к Turkish Airlines, від 1250 дол. Багаж 23 кг. Одна ручна поклажа до 7 кг.

TK1766 25FEB Warsawa 19:15 - Istanbul 23:50
TK0181 26FEB Istanbul 02:25 - Mexico 08:15

TK 0181 11MAR Cuncun 14:30 - Istanbul 10:35*
TK1765 12MAR Istanbul 17:55 - Warsaw 20:24

Груповий трансфер здійснюється під зазначений рейс. Ви можете приєднатись до туру з будь-якої точки планети.

В стоимость входит / не входит

 • Груповий трансфер а/п-готель-а/п під рейс;
 • 14 ночейу готелях 4*,
 • Харчування ВВ / АІ;
 • Всі переїзди за маршрутом;
 • Вх.квитки в музеї та археологічні зони;
 • Супровід гіда;
 • Цілодобова підтримка клієнтів
 • Бездоганна репутація Мандруй
 • Авіапереліт до Мехіко / з Канкуна;
 • Факультативні екскурсії, дод.харчування;
 • Чайові гідам/водіям;
 • Доплата за одномісне розміщення;
 • Медична страховка;
 • Туристичний збір.
Created with Sketch.
от 3 763 €

Похожие туры