от 675 $ за чел.
Бронировать

Групповой экскурсионный тур: Париж + Краков, Вроцлав, Дрезден, Реймс, Франкфурт (выезд из Перемышля 21 октября)

Not Rated

Длительность

7 ночей

Тип тура

Daily Tour

Код предложения

15092303

Предпочтения

активный отдых, впечатления и приключения

Общие сведения

Выезд 21 октября из Перемышля автобусом на 7 ночей (в Перемышль можно добраться поездом из Киева, Винницы, Хмельницкого, Тернополя, Львова).

Возможно присоединение к туру по маршруту в Кракове / Вроцлаве / Дрездении / Франкфурте-на-Майне / Париже.

Стоимость за 1 человека при 2-х местном размещении: 649€

Маршрут тура: Перемышль — Краков — Дрезден — Реймс — Париж — Версаль — Франкфурт-на-Майне — Вроцлав — Перемышль

ПОЧЕМУ НАДО ЕХАТЬ

 • Вас чекає найбільш відвідуваний місто світу легендарна Ейфелева вежа і романтичний Монмартр, розкішний Версаль і величний Лувр, чарівні замки долини Луари і запальне кабаре "Мулен Руж", чудові музеї, знамениті вулиці, різноманітні бутіки і магазини. А ще прогулянка на катері по Сені і багато вільного часу!
 • Українська група!

Программа тура

День 1
Прибуття потягом 705К у Перемишль о 05:00. Зустріч біля входу на центральному вокзалі.

Потяг Київ-Пшемисль 705К - розклад під дати туру:

Київ - відправлення 21.10 - 17:00
Вінниця - відправлення 21.10 - 20:29
Хмельницький - відправлення 21.10 - 22:33
Тернопіль - відправлення 22.10 - 00:22
Львів - відправлення 22.10 - 02:32

Посадка в автобус. Переїзд у Краків.

Оглядова екскурсія по Кракову:

Ринкова площа - історичний центр Кракова. На площі розташувана будівля Сукенніце, або Торгові ряди, які були побудовані спеціально для торгівлі сукном. Зараз тут знаходиться безліч магазинчиків, де туристи можуть купити товари на будь-який смак: ювелірні вироби з бурштину та срібла, хутра, сувеніри.

Ягеллонський університет - найдавніший ВНЗ в Польщі (зведений у XV столітті) і один з найстаріших в Європі.

Костел Св.Петра і Павла - перший в Польщі костел, побудований в стилі бароко. Поруч з костелом встановлені фігури 12-ти апостолів, виконані скульптором Давидом Хеель. З ними пов'язаний відомий в Кракові жарт, мовляв, костел настільки малий, що навіть скульптури апостолів довелося розмістити поза його стінами.

Вавельський замок - це головна польська фортеця, якщо говорити про значущість будівлі для міста і країни в цілому. В XI столітті замку був наданий статус офіційної резиденції польських монархів, якою він залишався до XVII століття.

Ніч у готелі на території Польщі.
День 2
Сніданок. Переїзд у Дрезден.

Екскурсія по Дрездену. Місто бароко, яке називають «Флоренцією-на-Ельбі», вражає своєю красою. Огляд Театральної площі, палацу Цвінгер, Георгенбау (палацової церкви), тераси Брюля, Фрауенкірхе, Золотого вершника, Хофкирхе, панно курфюрстів.

Вільний час для прогулянок і відвідування музеїв.

За бажанням - відвідування Дрезденської галереї - однієї з найбільших у світі галерей живопису, яка стоїть в одному ряду з Лувром. Перлини галереї - легендарна Сікстинська мадонна Рафаеля і знаменита «Шоколадниця» Жана Етьєна Ліотара.

Ніч у готелі на території Німеччини.
День 3
Сніданок у готелі, виселення. Переїзд у Францію.

Зупинка в місті Реймс (регіон Шампань). Огляд знаменитого Реймського собору, місця коронації французьких монархів.

Переїзд в Париж.

Для бажаючих - вечірня прогулянка на катері по Сені + Нічний Париж (25 євро). На вас чекає дивовижна екскурсія нічним містом під акомпанемент заворожливої ​​французької музики і чудових віршів. Ви відчуєте незабутні емоції: щирі, сильні, неповторні!

Ніч в готелі.
День 4
Сніданок.

Париж - місто-свято, місто мрії та любові, завжди модний і романтичний, багатоликий і оригінальний, історичний і сучасний.

Ознайомча екскурсія по Парижу. Огляд Тріумфальної арки, Ейфелевої вежі, Марсового поля, Військової школи, собору Інвалідів, мосту Олександра ІІІ, Єлисейських полів, Латинського кварталу, Площи Згоди, Пантеону, Люксембурзького саду, церкви Мадлен, Опери Гарньє, Вандомської площі.

Вільний час.

Пішохідна екскурсія по Монмартру - найколоритнішому кварталу Парижа. Прославили квартал художники і письменники XIX-XX століть. У його мальовничих вуличках ще й досі відчувається неповторна енергетика тих часів.

О 23:00 - шоу-спектакль «Feerie» в кабаре «Мулен Руж» (127 євро). Мулен Руж - один з символів Парижа, "візитна картка" всієї Франції. Це блиск і помпезність, вир емоцій, п'янкий запах шампанського і, звісно ж, запальний канкан!

Ніч у готелі.
День 5
Сніданок. Вільний день в Парижі для прогулянки містом, відвідування музеїв і магазинів.

Рекомендуємо відвідати Діснейленд (вхідний квиток оплачується додатково). Це світ чарівництва і фантазії, в якому живуть улюблені казкові персонажі. Ціле місто захопливих атракціонів і неймовірних пригод - місто мрії та радості, що не залишить байдужими навіть дорослих!

Ніч у готелі.
День 6
Сніданок. Вільний час.

За бажанням - відвідання Версалю (40 євро без відвідування фонтанів, 50 євро з відвідуванням фонтанів у вихідний день). Колишня резиденція французьких королів нині має статус одного з найкрасивіших палацово-паркових комплексів, який вирізняється унікальною цілісністю задуму і гармонійним поєднанням архітектури та ландшафту. Ви опинитеся в світі королівської величі і неперевершеної краси: палацові зали, скульптури, фонтани і газони.

Від'їзд з Парижа 14:00 - 15:00.

Переїзд у Німеччину. Ніч у готелі.
День 7
Сніданок.

Прогулянка Франкфуртом-на-Майні, який є транспортним центром Німеччини і найбільшим фінансовим центром континентальної Європи.

Переїзд у Польщу. Ніч у готелі.
День 8
Сніданок.

Екскурсія по Вроцлаву - одному з найбільших і найкрасивіших міст Польщі. Тут представлена архітектура всіх епох. А численні мости і канали Вроцлава - прекрасне місце для романтичних прогулянок. Оглядова екскурсія: Ринкова площа Старого міста, готична ратуша, Тумський острів, стара частина міста з комплексом дивовижних пам'яток.

Переїзд у Перемишль. Варіанти відправлення потягом з Перемишля: 054К о 20:28 / 716Л о 23:30. Завершення туру.

В стоимость входит / не входит

 • 7 ночей у готелях 3*
 • Харчування - сніданки
 • Проїзд за вказаним маршрутом
 • Екскурсії за програмою
 • Супровід гіда
 • Цілодобова підтримка клієнтів
 • Бездоганна репутація Мандруй
 • Проїзд до / з Перемишля
 • Медична страховка
 • Вхідні квитки, додаткові екскурсії
 • Сіті-такс, система "Радіогід"
 • Доплата за одномісне розміщення

Расположение

Created with Sketch.
от 675 $

Похожие туры