от 399 € за чел.
Бронировать

Угорщина: тиждень в Будапешті + мінеральні води оз. Хевіз, оздоровчі купальні, СПА та смачна їжа! Виїзд зі Львова чи Ужгорода

Not Rated

Длительность

7 ночей

Тип тура

Полный пакет (авиаперелет включен)

Код предложения

20092202

Предпочтения

активный отдых, впечатления и приключения, семейный отдых

Общие сведения

Виїзд щосуботи 29 жовтня, 5, 12, 19, 26 листопада, 3, 12 грудня зі Львова / Ужгорода автобусом на 7 ночей. Вартість за 1 особу при 2-місному розміщенні: 399€ (15920 грн грн).  

Маршрут туру: Львів / Ужгород — Будапешт (оз.Балатон — Тихань — Кестхей — оз.Хевіз — Ґеделле — Вишеград — Сентендре — Егер) — Ужгород / Львів

Проживання у готелі в центрі Будапешті MEDOSZ HOTEL 3* (харчування — сніданки), рейтинг 8.3 з 10

Пропозиція акційна – це означає, що кількість місць обмежена! Актуальність уточнюйте по телефону (044) 33 999 00 (зазначені ціни дійсні на 23:00 20.10.2022 р).

ПОЧЕМУ НАДО ЕХАТЬ

 • Запрошуємо вас до колоритної і багатогранної Угорщини! Тут поруч сусідяться величні храми, собори та королівські палаци, термальні озера, здравниці, унікальні печери і осередки стародавньої та сучасної культури.
 • Будапешт тримає першість у рейтингу найкрасивіших столиць Європи. Він і стане "серцем" нашого туру. Звідси прокладемо маршрути до цілющих мінеральних вод озера Хевіз, до одного з найбільших озер в Європі Балатон, а ще – до п-ова Тихань, що утворився в результаті вулканічної діяльності, і де зараз знаходиться унікальне бенедиктинське абатство св. Аньйоша.
 • Також потрапимо до оздоровчих купалень, до Вишеграду, Сентендре, які познайомлять з визначними релігійними пам’ятками країни. Звісно, не обійдемо увагою численні королівські палаци і резиденції часів Австро-Угорської імперії - як у Будапешті, так і в інших містах.
 • Ну, і сам Будапешт – монументальна архітектура часів Великої Імперії, перлина Дунаю. Він здивує вас і вразить своїми музеями, палацами, романтичними прогулянками по Дунаю, і звісно - кухнею! Багато екскурсій, багато терм, і щодня - нові дегустації! Буде дуже смачно і цікаво.

Программа тура

День 1
Збір групи на залізничному вокзалі у Львові. Посадка в автобус.

Ранній виїзд зі Львова.

Приєднання до групи на залізничному вокзалі в Ужгороді. Посадка в автобус.

Проходження українсько-угорського кордону. Переїзд у Будапешт.

Поселення в готель в історичній частині міста - MEDOSZ HOTEL 3*. Вільний час.

Будапешт розташований на мальовничих берегах Дунаю, який розділяє столицю на Старе місто - Буду, і торгово-ремісничий Пешт. З пологих пагорбів Буди відкривається чудовий вид на рівнини Пешта.

В столиці Угорщини дбайливо збережений відгомін минулих епох. Візитівкою "королеви Дунаю" є монументальні будівлі, зведені за часів Великої Імперії: Парламент, Опера, Національний музей, а також чудові мости через широкий Дунай, найкрасивіші серед них - Лангхід і Маргіт. Романтичний рівнинний Пешт підкорює серця знаменитою будівлею парламенту над Дунаєм, проспектами і площами, скверами і палацами. На іншій стороні – Буда, тут розташовані знаменитий Королівський палац або Будайська фортеця, Рибальський бастіон і чудова готична церква Святого Матяша. З пологих пагорбів Буди відкривається чудовий вид на рівнини Пешта.

Ніч у готелі в Будапешті в історичній частині міста.
День 2
Сніданок у готелі.

Велика оглядова екскурсія по Будапешту (автобус) з оглядом головних пам’яток Пешта і Буди: площа Героїв, замок Вайдухоняді, проспект Андраші, Опера, панорами дунайських набережних, Рибальський бастіон, Королівський палац (з зупинками і пішохідними прогулянками). Зупинка біля пам'ятника Шевченка.

Одна сторона .Будапешта – Пешт, чимось нагадує Париж, з його вузькими вуличками, затишними кафе з терасами, крихітними антикварними магазинами і чарівною атмосферою романтики.

На іншій стороні – Буда, тут розташовані знаменитий Королівський палац, Рибальський бастіон і чудова готична церква Святого Матяша. Королівський палац, або Будайська фортеця, знаменитий своїм лабіринтом.

Будайська Фортеця - замок угорських королів, який було побудовано між 1247 і 1265 роками, королем Белою IV. Велич фортеці вражає, адже саме вона була одним із найважливіших стратегічних об'єктів при захопленні міста і в результаті не раз була піддана обстрілам. Нині Будайська Фортеця продовжує вражати величчю та красою.

Рибальський бастіон - архітектурна споруда на Кріпосному пагорбі в Буді, одна з визначних пам'яток угорської столиці.

Вільний час для обіду.

В другій половині дня: відвідини собору Св. Іштвана (вхідний квиток оплачується окремо). Базиліка Святого Іштвана - найбільший храм у не лише в Будапешті, а й в усій країні. Висота його дзвіниць сягає 96 метрів, а всередині зберігаються мощі засновника Угорщини. Неокласичний храм вражає своїм надзвичайним інтер'єром, який навряд можна знайти ще десь.

Завершуємо цей день прогулянкою вулицями з ресторанчиками, де ми з вами будемо знайомитись з угорською кухнею.

Радимо не пропустити - усіх охочих запрошуємо на вечірню прогулянку на кораблику по Дунаю, під час якої ви побачите набережні та мости величного Будапешта у вечірніх вогнях, почуєте цікаві історії з келихом шампанського. Це найкращий спосіб насолодитись панорамою неповторного Будапешта!

Ніч у готелі в Будапешті в історичній частині міста.

День 3
Сніданок у готелі. Вільний день для екскурсій, терм і прогулянок по Будапешту.

Ви зможете самостійно прогулятись вуличками та площами, насолодитись видами Дунаю та краще познайомитись з містом. Крім того, на території Будапешта знаходиться величезна кількість купалень, в яких ви зможете зміцнити свій організм. Не забудьте поцікавитися, яка саме купальня вам більше підійде для здоров'я.

Радимо обов'язково скуштувати кулінарні шедеври місцевих кухарів: гуляш, ніжки по-угорськи, короп по-будайськи і на десерт - торт "Естерхазі".

Усіх охочих запрошуємо на екскурсію в район озера Балатон, найбільше озеро в Європі - "В обіймах чар озера Балатон"(на цілий день) - півострів Тихань, відвідини палацу Фештетичей в місті Кестхей, термальне озеро Хевіз.

Півострів Тихань – вишуканий туристичний центр, відомий красою своїх пейзажів, тишею і спокоєм. Тиханське абатство св. Аньйоша засноване угорськім королем Андрашем та його дружиною Анастасією, однією з доньок Ярослава Мудрого, ще у 1055 році. А ще тут є гора з незвичайною назвою – "Луна"… Кажуть, якщо з неї голосно і виразно крикнути своє бажання – воно обов'язково здійсниться!

Рекомендуємо саме тут попробувати балатонську уху і оцінити знамениті Бадачонські вина! Недарма кажуть, що "добрі вина народжуються там, де виноградна лоза находить своє відзеркалення в Балатоні".

Переїзд у місто Кестхей – найстаріше місто на березі Балатону. Огляд розкішного замкового ансамблю сімейства Фештетич (угорський Версаль), інтер'єрів та предметів побуту угорської знаті XVIII-XIX століття, цінних зразків угорської зброї та оригінальної приватної бібліотеки.

Відпочинок на березі термального озера з "живою водою" Хевіз – унікального курорту Угорщини. Тут з надр землі кожну секунду піднімається потужний потік цілющої гарячої води. Кожні 28 годин вода в озері повністю оновлюється, а її постійна температура (+33-35 С) дозволяє приймати ванни навіть взимку. Купання в озері.

Ніч у готелі в Будапешті.

День 4
Сніданок у готелі. Вільний день для екскурсій, терм і прогулянок по Будапешту.

Охочих запрошуємо на екскурсію в палац Ґеделле, заміську резиденцію правлячої династії Габсбурґів (на півдня).

Головна визначна пам'ятка Ґеделле - видатний палацовий ансамбль XVIII століття, літня резиденція королеви Єлизавети (Сіссі). Це один із найвідоміших архітектурних шедеврів угорського бароко. Поруч із палацом розбитий чудовий парк, який носить ім'я гаряче улюбленої угорським народом імператриці Австро-Угорщини. Огляд палацової території та покоїв палацу.

Повернення в Будапешт.

Відвідини купалень Сечені або Рудаш (вхідний квиток оплачується окремо).

Термальні купальні графа Сечені - либонь, найвідоміші купальні не лише в Угорщині, а й в усій Європі. Найбільший купальний комплекс і перша лікувальна купальня Пешта була побудована на початку 20 століття рік у стилі сучасного ренесансу. Лікувальна вода купальні Сечені добувається з другого за глибиною колодязя Будапешта, з глибини 1246 метрів і надходить на поверхню за температури 76 °C.

Увечері запрошуємо всіх в Музей Палінки (з дегустацією). Якщо ви бажаєте відчути справжній смак Угорщини та дізнатись більше про її національний дух - то вам неодмінно треба саме сюди! Pálinka - фруктовий бренді і національний напій Угорщини. Угорці навіть жартують: "Якщо це може бути варення, це може бути й Палінка".

Ніч у готелі в Будапешті.
День 5
Сніданок у готелі. Вільний день для екскурсій, терм і прогулянок по Будапешту.

Охочих запрошуємо на екскурсію всередину Парламенту (з гідом) та прогулянку парламентським кварталом.

Коли кажеш "Угорщина" або "Будапешт" - першим на думку спадає саме цей вишуканий витвір архітектурного мистецтва, справжній символ країни. Будівля угорського парламенту вважається однією з найкрасивіших парламентських споруд у світі та займає майже 18 000 квадратних метрів безпрецедентної величі, розосередженої по 4 чудових поверхах. Це грандіозне будапештське архітектурне творіння будувалося протягом 17 років, з 1885 по 1902 роки, за проектом архітектора Імре Штейндля.

Пообіді запрошуємо на відвідини Королівського музею (з гідом), або терм Лукач.

Королівський музей - один із головних музеїв Будапешта, присвячений історії та мистецтву Угорщини. Розміщується у величній будівлі з колонами.

Купальня Лукач (Lukacs thermal bath) або купальня Святого Луки - третя за популярністю купальня Будапешта після Сечені та Ґеллерт. Вона не така пафосна, натомість найбільш лікувальна.

Завершити цей день пропонуємо вам в Музеї Унікуму (з дегустацією). Гіркий трав'яний бальзам «Цвак унікум» (Zwack Unicum) - це напій, якому вже понад дві сотні років! Буде дуже смачно і цікаво :)
День 6
Сніданок у готелі. Вільний день для екскурсій, терм і прогулянок по Будапешту.

Усіх охочих запрошуємо на екскурсію "Краса і велич вигинів Дунаю": Вишеград - Сентендре.

Вишеград розташований на мальовничому закруті Дунаю. Сама географія спонукала до зведення фортець саме тут, що й зробили ще давні римляни. Нетривалий час місто мало статус столиці Угорщини, а після перенесення столиці в Буду, Вишеградський палац був перетворений в літню резиденцію угорських королів. Огляд музейної експозиції фортеці XIII-XV століть, панорама закруту Дунаю.

Сентендре - казкове місто художників, скульпторів, майстрових. Затишне містечко, де можна поринути в атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв і сувенірних крамничок. Також це центр православ'я в Угорщині. Прогулянка історичним центром. Вулиця сувенірні крамнички, Музей марципану.

Обід в Сентендре в колоритному місцевому ресторані. Вільний час.

Ніч у готелі в Будапешті.
День 7
Сніданок у готелі. Вільний день для екскурсій, терм і прогулянок по Будапешту.

Радимо вам відвідати Національну галерею - музей образотворчого мистецтва (вхідний квиток оплачується окремо).

Здійснить прогулянку в колишній єврейський квартал, де розташована найбільша у Європі Синагога Дохань (вхідний квиток за додаткову вартість) та меморіал "Взуття на березі Дунаю".

Знайомство з найбільшою Синагогою в Європі на вулиці Дохань розширить палітру знайомства з містом. Та й сама вулиця Дохань несе в собі згадку про Голокост, адже саме по ній проходив кордон Будапештського гетто.

Відвідини Центрального ринку (час на обід + покупка сувенірів).

(За умови відкриття) - в останній день варто піднятися на гору Геллерт та помилуватись панорамою Будапешта (автобус або фунікулер). Гора Геллерт названа на честь першого в країні єпископа. Це найвища точка в центрі міста – 140 метрів. З оглядового майданчика відкривається приголомшливий вид на місто, річку Дунай і чудові мости. Тут все місто як на долоні, ідеальне місце для любителів фотографій.

Ніч у готелі в Будапешті.
День 8
Сніданок, виселення з готелю.

Прибуття в Егер - місто квітів і старовинної архітектури, яке вважається батьківщиною вина «Бича кров».Ви побачите чудові зразки бароко та готики, рококо і неокласицизму, а також мальовничі пейзажі гірських масивів Бюкк і Матра.

Прогулянка містом та релакс в унікальних термальних купальнях.

Купальня "Термальні води Егер" веде свою історію з 15-16 століть, відколи стало відомо про цілющі властивості гарячих джерел, з водою, що насичена радоном. Основна споруда терм датується 17 століттям. Нині це відомий бальнеологічний курорт, куди приїжджають з усієї Європи. Радон знижує запалювальні процеси, підвищує вироблення в організмі ендорфіну, покращує самопочуття та активізує регенераційні процеси в клітинах - чудове завершення подорожі!

За наявності часу - відвідування знаменитої "Долини красунь", дегустація вина та класичного угорського гуляшу (оплачується окремо).

Вина Долини Красунь відносяться до найкращих в Угорщині. Відвідувачів зустрічають винороби в більше ніж 200 підвалах, кожен з яких має вигляд міні-ресторану. Найкращі вина «Егерська красуня» і «Бича кров» вже стали легендами, які із задоволенням розкажуть нам під час дегустації.

Переїзд в Україну. Прибуття на вокзал в Ужгороді. Виїзд у Львів. Завершення обслуговування.

В стоимость входит / не входит

 • Комфортабельний автобус за маршрутом
 • 7 ночей у готелі 3* в Будапешті
 • Харчування - сніданки
 • Екскурсії за програмою
 • Супровід феєричного гіда
 • Цілодобова підтримка клієнтів
 • Бездоганна репутація Мандруй
 • Проїзд до/з Ужгорода та Львова
 • Доплата за одномісне розміщення
 • Медична страховка
 • Факультативні екскурсії, вхідні квитки
 • Сіті-такс, система "Радіогід"

Расположение

Created with Sketch.
от 399 €

Похожие туры