Фітнес-тур для жінок у травні на о. Крит, проживання в готелі Iberostar Selection Creta Marine 5* – акційна ціна до 31.01.24

Проведіть відпустку з користю для здоров’я, відволічіться від усього і присвятіть час собі та своєму тілу! Ви також зможете схуднути та зменшити обсяги свого тіла, отримати нові знання з психології та дієтології, спробувати нові види тренувань, насолодитися свіжим повітрям та оздоровитись на чудовому грецькому острові в готелі з високим рейтингом, удосконалити навички спілкування з однодумцями, стати більш впевненою у собі!

Читати далі

Груповий автобусний тур: Тоскана + відпочинок на термальному курорті Монтекатіні-Терме – акційна ціна, виїзд 20.11.23

Мукачево – Долина красунь, Егер – Любляна – Падуя – Монтекатіні-Терме – Флоренція – В’яреджо – (Сієна і Сан-Джиміньяно) – Верона – Венеція – Хевіз – Мукачево

Читати далі

Україна: Emily Resort 5* – VIP Medical & Resort у Винниках, від 30 629 грн. 

Emily Hotel – це новий 5-ти зірковий готельний комплекс найвищого європейського рівня. Оточений неймовірним природним ландшафтом та кришталевим озером.

Читати далі

Україна: найкращий VIP Medical & Resort в Трускавці Rixos-Prykarpattya Resort 5* – від 17 235 грн. 

Зустрічайте найкраще місце для відпочинку у Трускавці – Rixos Prykarpattya 5*

Читати далі

Залишилось 1 місце! Фітнес-тур для жінок в Карпатах, проживання в готелі Reikartz Карпати – початок туру 15 липня

Проведіть відпустку з користю для здоров’я, відволічіться від усього і присвятіть час собі та своєму тілу! Ви також зможете схуднути та зменшити обсяги свого тіла, отримати нові знання з психології та дієтології, спробувати нові види тренувань, випробувати свої сили у трекінгу в горах, насолодитися свіжим повітрям та оздоровитись, удосконалити навички спілкування з однодумцями, стати більш впевненою у собі!

Читати далі