Last Minute! Фітнес-тур для жінок в Карпатах, проживання в готелі Reikartz Карпати – залишилось 2 місця!

Проведіть відпустку з користю для здоров’я, відволічіться від усього і присвятіть час собі та своєму тілу! Ви також зможете схуднути та зменшити обсяги свого тіла, отримати нові знання з психології та дієтології, спробувати нові види тренувань, випробувати свої сили у трекінгу в горах, насолодитися свіжим повітрям та оздоровитись, удосконалити навички спілкування з однодумцями, стати більш впевненою у собі!

Читати далі

Гірськолижний тур до Грузії, Гудаурі, готель Gudauri Loft 4* у лютому

Готель Gudauri Loft розташований у Гудаурі, поруч із витягами: за 450 метрів від готелю Gudauri Loft розташований гірськолижний витяг «Гудаурі-1», а в 1,3 км — гірськолижний витяг «ГудАура». Відстань до аеропорту Тбілісі – 142 км.

Читати далі

Гірськолижні тури на Новий рік та Різдво

Last Minute тури на Новий рік для любителів гірськолижного відпочинку

Читати далі

Продано! Йорданія: 4 ночі на Червоному морі + 3 ночі на Мертвому морі в готелях Movenpick

Під час відпочинку на Мертвому та Червоному морі ви зможете відвідати безліч екскурсій: гора Небо, гарячі термальні джерела та гарячі водоспади Маїн, вражаючі каньйони, сноркелінг та дайвінг на Червоному морі, Стародавній Амман та Джераш, незабутні зіркові ночі пустелі Ваді Рам та неймовірно прекрасна!

Читати далі

Гірськолижна Туреччина: Новий рік у Паландокені

Короткий прямий переліт з Києва до Ерзурума (всього 2 години). Швидкий трансфер з аеропорту в готелі (курорт знаходиться за 15 км). Гарантований сніг із грудня по березень. Траси різного рівня складності, переважають траси для початківців та середнього рівня катання.

Читати далі