від 1 049 € за люд.
Бронювати

11-денний екскурсійний тур по півночі Іспанії за 999€ – початок туру в Мадриді 29.05.24

Not Rated

Тривалість

10 ночей

Тип туру

Повний пакет (авіаквитки включено)

Код пропозиції

13022402

Уподобання

активний відпочинок, враження і пригоди

Про тур

Тур з Мадрида 29 травня на 10 ночей. Вартість за одну особу при 2-місному розміщенні: 1099€ 999€.

Маршрут туру: Мадрид – Бургос – Памплона – Сан Себастьян – Більбао – Льянес (Сантандер – Сантільяна дель Мар – Пікос де Еуропа – Ковадонга) – Ов’єдо – Ріас Бахас (Сантьяго де Компостела – мис Фіністерре – Камбадос, Санчечо, Сілгар) – Ла Корунья – Луго – Леон – Сеговія – Мадрид

Пропозиція акційна – це означає, що кількість місць обмежена! Актуальність уточнюйте за телефоном (044) 33 999 00 (вказані ціни актуальні на 23:00 13.02.2024 р.).

ЧОМУ ТРЕБА ЇХАТИ

 • це незвичайна 12-денна подорож по Півночі Іспанії,
 • вас чекають:
 • курорти Сан Себастьян і О-Грове,
 • історичні міста Сеговія, Ов'єдо, Бургос і Леон,
 • релігійний центр у Сантьяго де Компостела,
 • а також найвідоміші природні парки Іспанського Королівства: Іслас Атлантікас де Галісія і Пікос де Еуропа.
 • І звісно - неймовірний Мадрид!
 • Дивовижна, насичена мандрівка, яка гарантовано запам'ятається.

Програма туру

ДЕНЬ 1.
Прибуття у Мадрид. Посадка в автобус.

Під запит, можемо запропонувати різні варіанти приєднання на маршруті. Ви можете приєднатись до туру в Мадриді рейсами з інших країн Європи (Бельгії, Нідерландів, Франції, Німеччини тощо). Найближчі аеропорти для туристів, які починають подорож з України, - а/п Польщі , Молдови, Румунії, Угорщини.

Велика автобусно-пішохідна екскурсія Мадридом з оглядом Пласа де Торос, вокзалу Аточа, площі Колумба, Пасео дель Прадо, Королівського Палацу, площ Пласа Майор і Пуерта дель Соль.

Мадрид по праву називають музеєм під відкритим небом. Собори, храми, католицькі церкви, будівлі в стилі бароко, незліченні галереї і виставки сучасного мистецтва - все це тут представлено у великому розмаїтті.

Вільний час. Ночівля в Мадриді.
ДЕНЬ 2.
Сніданок.

Переїзд у Бургос.

Затишне середньовічне містечко Бургос протягом декількох століть було столицею Королівства Кастилія, і стара частина міста, зведена з темного каменю, з Собором і Замком, нагадує про колишню велич і військову могутність міста. Місто зберігає спогади про Великого Сіда і Святого Короля Фердинанда.

Бургос відомий перш за все чудовим готичним собором, який є третім за величиною католицьким храмом в Іспанії і присвячений образу святої Діви Марії. Споруда відома також і тим, що тут зберігаються останки національного героя Іспанії Сіда Кампеадора і його дружини Хімени Діас. Є тут і деякі артефакти, пов'язані з життям і подвигами знаменитого іспанця.

Прогулянка Бургосом з оглядом Кафедрального Собору, пам'ятника Сіду, площ Сан Фернандо та Майор, Тріумфальних воріт і мосту Санта Марія.

Вільний час у Бургосі. За наявності часу пропонуємо самостійно відвідати Кафедральний Собор (10 євро) і каплицю Санто Крісто.

Переїзд у Памплону. Ночівля в Памплоні.
ДЕНЬ 3.
Сніданок.

Переїзд у Сан Себастьян, прогулянка по Старому місту з оглядом Базиліки Діви Марії, собору Сан Вісент, площі Конституції, ринку Бретша і фешенебельної набережної.

Сан Себастьян – один із найбільших туристичних центрів в Іспанії. Його пейзаж розгортається на фоні бухти Bahía de La Concha. Архітектурний розвиток почався в другій половині XIX століття, сформувавши наполовину французький, наполовину місцевий стиль і викликавши приплив європейських туристів.

Вільний час у Сан Себастьяні.

Переїзд у Більбао. Більбао є адміністративним центром провінції Біская і, за сумісництвом, найбільшим містом Країни Басків. Місто розташоване на берегах Нервьона, річки з приливами і відливами.

Безсумнівно, що головною визначною пам'яткою Більбао є дивовижний Музей Гуггенхайма роботи Френка Гері, який височить на набережній навпроти Університету Деусто. Підкреслює неповторну архітектуру Музею витончена арка пішохідного моста Субісурі.

Вільний час у Більбао для відвідування музею Гуггенхайма (16 євро).

Переїзд у Льянес. Ночівля в Льянесі.
ДЕНЬ 4.
Сніданок. Вільний час для відпочинку у знаменитому курортному місті Льянес.

Охочих запрошуємо на додаткову екскурсію "Сантандер та Сантільяна дель Мар" (30 євро).

Сьогодні ми побачимо столицю Кантабрії – місто Сантандер. Екскурсія містом з оглядом Кафедрального Собору, Садів Переда, муніципального ринку дель Есте, парку палацу де Ла Магдалена, набережної.

Вільний час у Сантандері.

Переїзд до Сантільяна дель Мар. Прогулянка містом, яке в Іспанії називають "Найкрасивіше місто Півночі країни".

Ночівля в Льянесі.
ДЕНЬ 5.
Сніданок. Вільний час у Льянесі.

Факультативна екскурсія в національний парк Пікос де Європа (50 євро) з відвідуванням місця народження Іспанського Королівства – містечка Ковадонга, унікальних гірських озер Еноль і Ерсіна, а також дегустацією знаменитих астурійських блакитних сирів "Кабралес".

Ночівля в Льянесі.
ДЕНЬ 6.
Сніданок.

Переїзд до столиці Астурії – міста Ов'єдо.

Ов'єдо – мальовниче середньовічне місто, що розташувалося на височині серед широких рівнин північної Іспанії. Головний предмет туристичного інтересу – відмінно збережена дороманська архітектура, серед якої 14 церков дивовижної краси. У цьому місті багато пам'яток, включених до Списку культурної спадщини ЮНЕСКО. Перше місце по праву належить величному Кафедральному собору Сан Сальвадор.

Екскурсія по місту з оглядом Кафедрального собору (7 євро), ринку Ель Фонтан, Університету, театру Кампоамор, бульвару Сидру, а також знаменитих дороманських вестготських церков.

Вільний час для дегустації астурійської фабади і сидру.

Переїзд в Ріас Бахас. Ночівля в Ріас Бахасі.
ДЕНЬ 7.
Сніданок.

Екскурсія до Сантьяго де Компостела.

Сантьяго де Компостела – дивовижне місто з критими гранітними середньовічними вулицями, що виросло навколо собору, зведеного після чудесного виявлення останків апостола Якова. Сюди до цих пір линуть паломники з усього світу, щоб дістати прощення для себе і своїх близьких.

Відвідування Собору Сантьяго, в якому спочивають мощі Святого Якова – це третя в світі за значимістю католицька святиня.

Вільний час у Старому Місті, яке повністю занесено до Списку Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО.

Для охочих можлива додаткова екскурсія на мис Фіністерре – містичний Край Землі (20 євро).

Фіністерре – культове місце для кельтиберів, карфагенян, римлян і, звісно, християнських паломників. Тут закінчується Земля.

Ночівля в Ріас Бахасі.
ДЕНЬ 8.
Сніданок. Вільний день в Ріас Бахасі для відпочинку на морі.

Охочих запрошуємо на додаткову екскурсію з відвідуванням курортного міста Санчечо, знаменитого пляжу Галісії – Сілгар, а також із прогулянкою на катамарані навколо дивовижних островів галісійської Атлантики (50 євро).

Також до програми входить відвідування (з дегустацією) виноробного села Камбадос, знаменитого своїми винами з винограду сорту Албаріньйо.

Ночівля в Ріас Бахасі.
ДЕНЬ 9.
Сніданок. Переїзд у Ла Корунью.

Прогулянка по місту з оглядом Вежі Геркулеса (3 євро) і площі Марія Піта. Вільний час у Ла-Коруньї.

Не зважаючи на свою довгу історію, порт Ла-Корунья виглядає напрочуд сучасно. Зачаровує його місце розташування на півострові, де одна сторона виходить до бухти Ферролі, а інша до Атлантики, при цьому добре зберігся досить великий середньовічний квартал.

Переїзд у Луго.

Місто Луго, розташоване на північному заході Іспанії, є найдавнішим містом у Галісії. Луго оточене трьома річками: Міньо, Рато і Чанца. Військовий табір, заснований колись у Луго, захищала потужна стіна, що збереглася донині. Фортечна стіна має загальну довжину понад 2 кілометри і складається з 82 веж і 10 воріт. Масивна фортифікаційна споруда вірно служила місту, а зараз є туристичним центром і внесена до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Прогулянка по місту з оглядом Плаза Майор, Кафедрального собору Санта Марія, старовинних середньовічних вуличок, схованих за ідеально збереженими римськими фортечними стінами.

Вільний час у Луго.

Переїзд у Леон. Ночівля в Леоні.
ДЕНЬ 10.
Сніданок.

Екскурсія в Леоні з оглядом Базиліки Сан Ісідро, Пантеону Королів (5 євро), Кафедрального собору Санта Марія (7 євро), Ринкової площі і площі Майор.

Колись Леон захищали потужні давньоримські стіни з каменю і вугілля. Більша частина цих споруд збереглася до наших днів. Головна міська площа Пласа Майор раніше служила майданчиком для бою биків, а по середах і суботах перетворювалася на ринок. Ще варто заглянути на площі Грано, Регла і Гусман-ель-Буено. Варто відзначити, що над зовнішністю міста також попрацювала рука майстра Антоніо Гауді – тут ним був спроектований і побудований будинок Ботінес у неокласичному стилі.

Вільний час у Леоні.

Переїзд у Сеговію. Прогулянка по місту з оглядом римського акведука, Кафедрального собору й Алькасара (12 євро).

Сеговія — іспанське місто, в якому знаходиться одна з найкрасивіших фортець. Алькасар була побудована на вершині крутої скелі, на стику річок Ересма і Кламорес. Її історія сягає своїм корінням в далеке минуле: в давнину на місці будівлі розташовувалися військові укріплення римлян, в 8 столітті - дерев'яна фортеця арабів, а трохи пізніше - сам замок, який став прекрасним зразком романо-готичного стилю. Сьогодні верхні поверхи замку відведені під військовий архів, а сам він уже кілька десятків років слугує музеєм.

Переїзд у Мадрид. Ночівля.
ДЕНЬ 11.
Сніданок у готелі, звільнення номерів до 11:00.

Трансфер в аеропорт Мадрида під груповий рейс. Завершення екскурсійної програми.

Бажаючим подовжити своє знайомлення з Мадридом, радимо після закінчення туру залишитися в місті на бажаний час.
Додаткова інформація:
Груповий авіапереліт з Варшави: а/к LOT, 460 євро (у вартості багаж 23 кг та ручна поклажа 7 кг)

1. LO 433 29MAY WAWMAD 1040 1435
2. LO 434 08JUN MADWAW 1530 1905

Груповий трансфер у Мадриді здійснюється під зазначений рейс.

У вартість входить / не входить

 • 10 ночей у готелях
 • Харчування - сніданки
 • Груповий трансфер а/п-готель-а/п під рейс
 • Усі трансфери за маршрутом в Іспанії
 • Екскурсії за програмою
 • Супровід гіда
 • Цілодобова підтримка клієнтів
 • Бездоганна репутація Мандруй
 • Авіапереліт до/з Мадрида
 • Додаткові екскурсії, вхідні квитки
 • Медичне страхування
 • Сіті-такс, система "Радіогід"
 • Доплата за одномісне розміщення
Created with Sketch.
від 1 049 €

Схожі тури