від 655 € за люд.
Бронювати

13 днів у червні: Італія, Франція, Андорра, Іспанія + тиждень на морі у Бланесі! Виїзд з Києва 16.06.2024, 675€

Not Rated

Тривалість

12 ночей

Тип туру

Повний пакет (авіаквитки включено)

Код пропозиції

23042401

Уподобання

активний відпочинок, враження і пригоди

Про тур

Виїзд з Києва на 16 червня на 13 днів. Вартість за 1 особу при 2-місному розміщенні: 675€

Маршрут туру: Київ ⇒ Монтеккьо Маджоре ⇒ Антіб ⇒ Тосса де Мар ⇒ Бланес (тиждень на морі!) ⇒ Барселона ⇒ Андорра ⇒ Фігерас ⇒ Емпуріябрава ⇒ Колліур ⇒ Ментон ⇒ Ніцца ⇒ Монако ⇒ Птуй ⇒ Київ

Пропозиція акційна – це означає, що кількість місць обмежена! Актуальність уточнюйте по телефону (044) 33 999 00 (зазначені ціни дійсні на 14:30 23.04.2024 р).

Програма туру

День 1
07.00 – виїзд з Києва на комфортабельному автобусі єврокласуДень 2
16.00 – поселення до готелю **** у м. МОНТЕККЬО МАДЖОРЕ.

Два місцевих старовинні замки виникли в XIV столітті і за чутками тісно пов'язані з відомими сімействами Монтеккі і Капулетті, чия ворожнеча завадила коханню юних Ромео та Джульєтти. Замки настільки ж романтичні, як і знаменита історія кохання, звідти відкриваються чудові краєвиди на покриті виноградниками пагорби, так що ці місця користуються заслуженою популярністю у туристів. Офіційна назва першого замку - Беллагвардіа, або замок Джульєтти. Інший – це замок Вілла, і відповідно - замок Ромео.
День 3
Сніданок.

14.30 – 17.30 АНТІБ, ФРАНЦІЯ – другий за величиною курорт Лазурного узбережжя, молодіжне, динамічне та дуже затишне місто з багатим історичним минулим. Місцеві вулички схожі на музей просто неба, вкриті соснами миси та тепле Середземне море сприяють розслабленому пляжному відпочинку, а особлива атмосфера Провансу та екзотична природа мису щороку приваблюють безліч туристів. Місто сповнене чарівності і нерозривно пов’язане з такими митцями як Клод Моне і Пабло Пікассо. 20.00 – поселення до транзитного мотелю (3-місні номери)

20.00 – поселення до транзитного мотелю (3-місні номери)
День 4
06.00 – виїзд з мотелю

11.30 – 13.30 ТОССА ДЕ МАР, ІСПАНІЯ – старовинне курортне містечко в Каталонії, відоме чудовим ландшафтом та історичними пам'ятками. Фортеця XIIст., що височіє на горі, є головним символом і найвідомішою пам'яткою курорту Тосса-де-Мар. Також містио відоме мальовничими заходами сонця і красивою природою: з усіх боків курорт оточений скелями і густими ялиновими лісами, тут рідко піднімаються високі хвилі і в цілому майже завжди панує хороша погода.

14.00 – поселення до готелю*** на 7 днів/ 6 ночей у курортному місті БЛАНЕС на узбережжі Середземного моря (2-місні номери). Готель знаходиться в 2 хвилинах пішки від пляжу, біля магазинів, супермаркетів і центру. Бланес – одне із найстаріших міст Коста Брави, розташоване у провінції Жирона автономної спільноти Каталонія. Незважаючи на невеликі розміри (у місті проживає трохи менше 40 тис. осіб) є одним із найпопулярніших куточків Іспанії. Головною особливістю цього місця можна назвати унікальну атмосферу, в якій тиша та спокій поєднуються з розвиненою туристичною інфраструктурою, а історичні пам'ятники – з мальовничими бухтами та найчистішими пляжами. Бланес - це місце, де ніхто нікуди не поспішає. Це місце, де чуєш подих моря. Це місце, в якому хочеться залишитися

18.30 – 21.30 – вечеря
День 5
08.00 – 10.00 – сніданок.

Вільний день відпочинку на морі або:

КНЯЗІВСТВО АНДОРРА (40€). Найвисокогірніша столиця в Європі - мальовнича Андорра-Ла-Вейя - розташована у гірській долині. Заснована у ІХ столітті, вона є унікальним зразком старовинної архітектури, що дбайливо охороняється державою. Оскільки Андорра знаходиться в безмитній зоні, тобто де-факто ця країна - так зване наземне Duty free для європейців. Людині, яка ніколи не була в Андоррі-ла-Вейї, навіть важко уявити, як в одному місті можливо розмістити таку кількість супермаркетів і бутиків!

18.30 – 21.30 – вечеря
День 6
08.00 – 10.00 – сніданок

Вільний день відпочинку на морі

18.30 – 21.30 – вечеря
День 7
08.00 – 10.00 – сніданок

Вільний день відпочинку на моріабо подорож до ФІГЕРАСА та ЕМПУРІЯБРАВИ (20€).

ФІГЕРАС відомий усім як батьківщина Сальвадора Далі. У 70-і роки він придбав тут будинок муніципального театру і перебудував його під свій музей-театр. Тут зібрані роботи Далі, а також виставлена особиста колекція живопису художника, що включає роботи багатьох великих майстрів живопису. Наприклад, Ель Греко. Поруч з театром знаходиться й особняк Галатея, перебудований Далі в пам'ять про свою улюблену дружину Галу.

ЕмпуріябраваЕМПУРІЯБРАВА – одне з найкрасивіших та оригінальних містечок усього середземноморського узбережжя Іспанії, розташоване на півночі узбережжя Коста-Брава в затоці Росас. Це унікальне місто було зведено у 60-і роки ХХ ст. на штучно створених каналах з виходом у море, використовуючи невеликі природні водоймища, завдяки чому Емпуріабрава отримала другу назву – «іспанська Венеція». Загальна довжина каналів складає понад 30 км. Місто має чудовий широкий піщаний пляж, по обидва боки оточений природним парком.

18.30 – 21.30 – вечеря
День 8
08.00 – 10.00 – сніданок.

Вільний день відпочинку на морі або:

Подорож до БАРСЕЛОНИ (15€) – столиці Каталонії, одне з найгарніших європейських міст, вік якого становить понад 2000 років. Барселона пережила кілька епох і чудово зберегла пам'ятники минулого. Храм Святого сімейства - великий спадок загадкового каталонського архітектора - будується й досі. Усього у місті 12 споруд Гауді, багато з яких, а також й інші визначні пам'ятки в Барселоні, оголошені ЮНЕСКО надбанням людства. Це місто, в яке закохуєшся з першого погляду.

18.30 – 21.30 – вечеря

Свято Сан Жоан – це одне з найпопулярніших свят у Каталонії, присвячене найдовшому дню в році (день сонцестояння), аналог нашому святу Івана Купала. Сан Жоан відзначають у ніч із 23 на 24 червня. З настанням темряви, вздовж міського пляжу починають розпалювати багаття. Молодь збирається на пляжах та запалює вогнища феєрверки та петарди, відбуваються народні гуляння, а усе місто просто вирує.


або подорож до ФІГЕРАСА та БЕСАЛУ (15€).

ФІГЕРАС відомий усім як батьківщина Сальвадора Далі. У 70-і роки він придбав тут будинок муніципального театру і перебудував його під свій музей-театр. Тут зібрані роботи Далі, а також виставлена особиста колекція живопису художника, що включає роботи багатьох великих майстрів живопису. Наприклад, Ель Греко. Поруч з театром знаходиться й особняк Галатея, перебудований Далі в пам'ять про свою улюблену дружину Галу.

БЕСАЛУ. В епоху середньовіччя Каталонія була єдиною християнською державою на Іберійському півострові. І до сих пір в її північно-східній частині зберігся дивовижний світ спокою і гармонії. У «старій» Каталонії залишилося чимало пам'яток романської архітектури, кожен камінь яких наповнений історією. Одна з них - містечко Бесалу - музей під відкритим небом - є перлиною середньовічної каталонської архітектури та історичної столицею області Ґарроча. Місто було засноване римлянами в якості фортеці.

18.30 – 21.30 – вечеря
День 9
08.00 – 10.00 – сніданок

Вільний день відпочинку на морі

18.30 – 21.30 – вечеря
День 10
08.00 – 10.00 – сніданок

Відпочинок на морі до 11.30

14.00 – 17.00 КОЛЛІУР, ФРАНЦІЯ – невелике містечко на пурпурному узбережжі Франції. Прибережну частину казкового курорту прикрашає середньовічна фортеця і резиденція королів Майорки. Це дві головні визначні пам'ятки Колліура, які потрібно неодмінно подивитися. Краса Колліуру ще в XIX столітті приваблювала європейську богему. Тут писали свої шедеври Сезанн, Шагал, Матісс і Дерен.

21.00 – поселення до транзитного мотелю (3-місні номери)
День 11
06.00 – виїзд з мотелю

09.00 – 15.00 МЕНТОН – відомий курорт Лазурного узбережжя, розташований між Монако та італійською рів'єрою. Це місто на горі, що спускається амфітеатром до моря, називають "столицею лимонів", де щорічно проходить однойменне свято. Ментон також називають першим "містом мистецтва та історії" на Кот д’Азур. Тут безліч чудових парків і садів, які роблять прогулянки по місту справжнім задоволенням для очей і душі, а фраза «Моє місто-сад» стала символом Ментона. Окрім цього, місто відоме відмінними піщаними та гальковими пляжами.

Ті, хто бажають, можуть відвідати МОНАКО (3€ громадським транспортом). Монако схожий на чарівний світ. Розкіш, блиск, роллс-ройси, світові знаменитості, легендарні гонки Формула 1, папараці, Лазурний берег, пляжі й готелі - все це Монако, один з елітних центрів світового туризму! У цьому князівстві концентрація багатства на кожен квадратний метр приймає просто неосяжні розміри. І ви, хоч ненадовго, зможете відчути свою причетність до цієї розкоші. А отже, відчути себе вільним.

або

НіццвНІЦЦА – перлина Французької Рив'єри. Блискуче сонце і розслаблююча атмосфера Ніцци завжди приваблювали сюди художників і письменників. Серед них були: Дюма, Ніцше, Флобер, Віктор Гюго, Жорж Санд, Стендаль, Шатобріан. У середньому тут буває 300 сонячних днів протягом року. Поєднання багатої історії та культури, сприятливого клімату, різноманітної природи та високого рівня туристичного сервісу робить це місто одним з найпопулярніших курортів світу.

22.00 – поселення до готелю**** у м. МОНТЕККЬО МАДЖОРЕ
День 12
Сніданок

15.00 – 17.30 – ПТУЙ, СЛОВЕНІЯ. На північному сході Словенії, на березі річки Драви розташувалося старовинне місто Птуй. Незважаючи на свої невеликі розміри, місто, наповнене пам'ятками архітектури та старовини, вважається найдавнішим у Словенії. Тут просто все дихає багатовіковою історією та культурою виноробства. З замку, що височіє над містом найстаріших винних льохів, відкривається вид на вулиці, де проходить один із найяскравіших карнавалів світу – Курентування.
День 13
21.00 – повернення до Києва


У вартість входить / не входить

  • проїзд на комфортному автобусі єврокласу
  • відвідини УСІХ міст, зазначених у програмі туру
  • готелі 3* зі сніданками (2-місні номери)
  • туристичні податки у готелях (city-tax)
  • користування системою Аудіо-гід
  • цілодобова підтримка клієнтів
  • бездоганна репутація Мандруй
  • послуги місцевих ліцензованих гідів (5€ за год. екскурсії) – за бажанням
  • 12,50€ / вечеря шведський стіл з напоями
  • 10€ - страхування (15€ - туристам від 60 років)
Created with Sketch.
від 655 €

Схожі тури