від 650 € за люд.
Бронювати

8 днів в Португалії в груповому турі за 675€ (ціна без перельоту)

Not Rated

Тривалість

7 ночей

Тип туру

Повний пакет (авіаквитки включено)

Код пропозиції

14042402

Уподобання

активний відпочинок, враження і пригоди

Про тур

Вартість за 1 особу при 2-місному розміщенні: 675€

Дати туру:

 • 23.05 – 30.05.2024
 • 18.09 – 25.09.2024
 • 23.10 – 30.10.2024
Маршрут туру:  Фатіма – португальська рів’єра Порту – долина річки Доуру – Брага – Гімарайнш – Бон-Жезуш – Назаре, Обідуш – Лісабон – Сінтра – мис Рока – Келуш – Мафра

Пропозиція акційна – це означає, що кількість місць обмежена! актуальність уточнюйте по телефону (044) 33 999 00 (зазначені ціни актуальні на 22:30 14.04.2024 р).

ЧОМУ ТРЕБА ЇХАТИ

 • погуляти відразу по 2 столицям Португалії - чарівному Лісабону (теперішній) і торговому Порту (колишній)
 • відвідати королівську Синтру, казковий Обідуш
 • продегустувати знаменитий португальський портвейн
 • побувати на краю Європи мисі Рока
 • повечеряти з Фадо - а це не тільки смачна їжа, але і перегляд хорошого спектаклю
 • група з України і відмінний гід-супроводжуючий

Програма туру

ДЕНЬ 1.
Переліт до Лісабона. Груповий трансфер до готелю у м. Фатіма. Поселення. Ночівля.
ДЕНЬ 2.
КУЛЬТОВА ФАТІМА. ПОРТУ - МОСТИ, ВЕЖІ, АЗУЛЕЖУ

Сніданок. Виселення із готелю. Огляд головної визначної пам'ятки культового міста - Святилища Фатіма. Дорога до Порту. Прибуття в Порту, оглядова екскурсія: романтичне, по-північному, суворо-гранітне місто відкриється Вашому погляду. Поєднання архітектурних стилів приваблюють тисячі туристів. Сторінки історії, що зберігаються в кожному камені, відкриють свої таємниці. Знайомство з містом починається із символу міста – Башти Клерігуш. Затишний парк із дивовижними кронами платанів, церкви Кармо та Кармеліташ, університетська площа та знаменита книгарня Лелло та брат. Далі - знаменитий вокзал Сан Бенту, який дасть змогу побачити чудові кахельні мозаїки, виконані у вигляді величезних панно. Прогулянка триває через площу Свободи з пам'ятником королю Дону Педро ΙV: старовинний Кафедральний Собор Се (XΙΙ століття) з масивним вівтарем карбованого срібла, Єпископський палац-шедевр португальської барокової архітектури XVIII століття, по старовинних вуличках перехід до Рібейри – знаменитої набережної, звідки виходили перші каравели відкривати нові Землі. Прогулянка катером* по річці Доуру під шістьма мостами з виходом до відкритого океану. Знаменитий міст Луїша, побудований за проектом відомого Ейфеля. Далі – прогулянка до площі Інфанта Енрікеша (Генріха Мореплавця), на якій затишно розташувався пам'ятник Генріху Мореплавцю. Поселення в готелі в районі Порту. Ночівля.
День 3.
ДОЛИНА РІКИ ДОУРУ: САДИБА АВЕЛЕДА МА МАЛЬОВНИЧИЙ АМАРАНТЕ

Вільний день у Порту або екскурсія: «Долина Ріки Доуру»*. Садиба «Авеледа» – це не тільки знайомство з виноробством і дегустація. Це - унікальна можливість пройтися старовинним фамільним парком. Щедро прикрашений гранітними статуями в XIX ст., сьогодні парк – це справжній пам'ятник, з численними фонтанами, фальшивими фантазійними руїнами та зеленими плющами, що підкреслюють вічну зелень Міньйо, що обвивають старовинний сірий камінь. Цей парк надзвичайно красивий у будь-яку погоду. Вікові сосни створюють прохолоду, а спів птахів налаштовує на романтичний лад. Садиба вже протягом чотирьох століть є гордістю сімейства Гедеш, хоча й не єдиною. Марка будинку Casal Garcia, першого Виньо Верде, експортованого в пляшках, славиться на весь світ. Після прогулянки парком – дегустація знаменитих вин, що зберігаються тут за всіма правилами, і чудових місцевих сирів у стильному дегустаційному залі. Тут можна купити вина, сири та сувеніри на згадку про престижне знайомство.
У мальовниче розташованому на березі річки місті Амаранте – компактний історичний центр зі знаменитою на всю країну церквою Святого Гонсалуша – покровителя наречених.
Подорож триває вгору річкою Доуро в район, який маркізом Помбалом ще в середині XVIII століття був відведений для портвейну. Культурний ландшафт Верхньої Доуру з терасами, садибами, селами, каплицями та залізницею (вона вважається наймальовничішою в країні) – чудовий приклад традиційного європейського виноробного району – завдяки його цілісності та безпеці внесений до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. І невипадково самі португальці кажуть, що історія Верхньої Доуру – це історія портвейну.
Серед терас і тут і там червоними черепичними дахами рясніють виноробні садиби, де восени готують вино, яке навесні вирушає до льоху Віла-Нова-де-Гайя. А на схилах видно великі літери з назвами виноробних фірм та їх фірмові знаки. Повернення до готелю. Ночівля.
ДЕНЬ 4.
САКРАЛЬНА БРАГА, ПОРТУГАЛЬСЬКА ГОЛГОФА, ФРАНЦУЗЬКА ПОРТУГАЛІЯ

Вільний день у Порту. Екскурсія «Брага, Бон-Жезуш-ду-Монті, Гімарайнш»*. Вік Браги – понад дві з половиною тисячі років. У невеликому Старому місті Браги збереглися десятки церков та палаців на маленьких вуличках та прикрашених фонтанами площах. Також привабливі для огляду Кафедральний собор із Королівською капелою XIV століття, Ратуша XVIII століття, численні церкви. Огляд святині Португалії - заввишки 564 мhjegf церкви Бон-Жезуш-ду-Монті (церква Доброго Христа на Голгофі, 1723-1811 рр.), що стоїть на гірській терасі, – одного з головних центрів паломництва країни. До храму на горі ведуть величні сходи, обрамлені каплицями та фонтанами-джерелами. Ці сходи символізують Хресну дорогу Христа на Голгофу. З вершини пагорба відкривається чудовий краєвид на Брагу та околиці. Брага залишається церковною столицею Португалії вже кілька століть. Тому тут часто відбуваються барвисті релігійні свята, які супроводжуються пишними процесіями, ярмарками та феєрверками. Гімарайнш став колискою португальського королівства з того часу, як відокремився від Кастилії. Місто ЮНЕСКО, культурна столиця Європи. Повернення до готелю. Ночівля.
День 5.
НАЙБІЛЬШІ ХВИЛИ У СВІТІ, ШОКОЛАДНА СТОЛИЦЯ ПОРТУГАЛІЇ, ЛИСАБОН

Сніданок. Виселення із готелю. Переїзд до Лісабону. Зупинка на панорамному майданчику міста Назаре, де любителі серфінгу спіймали найбільшу хвилю у світі. Візит у середньовічне містечко Обідуш, батьківщину знаменитої вишневої наливки – Жінжинья. Місто також називають столицею шоколаду країни. Прогулянка вузенькими вуличками, огляд замку. Прибуття в готель в районі Лісабона. Ночівля
День 6.
ЛІСАБОН – СЕРЦЕ ПОРТУГАЛІЇ

Сніданок. Оглядова екскурсія Лісабоном. Лісабон стоїть обличчям до гирла річки Тежу, що впадає у безмежну блакитну Атлантику. Майже в кожному районі міста є містечко з панорамним видом на набережну та море червоних черепичних дахів. У стрункому ансамблі центральних вулиць органічно сплелися класика та модерн. Мозаїчні тротуари та старовинні ліхтарі – природний вигляд не загримованого Лісабона, портового міста родом із давнини. Район комерсантів Росію, стара Алфама, мавританська фортеця, замок Сан Жорже та інші визначні пам'ятки. Продовження знайомства з Лісабоном: монастир Жеронімуш із церквою Санта-Марія де Белем із могилою Васко да Гама, символ міста – Башта Белем та пам'ятник першовідкривачам. Увечері: концерт фадо*. Відмінна можливість познайомитись з Португальським мистецтвом, яке внесли у 2011 р. до списку культурної нематеріальної спадщини людства. Фадо – це світ почуттів, любові, смутку та радості, якими діляться співаки, виконуючи свій міський романс, що виходить із самої глибини серця. Повернення до готелю. Ночівля.
День 7.
МІСЦЕ, ДЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ЗЕМЛЯ І ПОЧИНАЄТЬСЯ ОКЕАН. ПАЛАЦИ СИНТРИ, ПОРТУГАЛЬСЬКА РІВ’ЄРА

Сніданок. Вільний день. Екскурсія «Сінтра (Палац Піна, Регалейра) – Мис Рока – Пляж Гіншу – Лісабонська рів’єра»*. Казкове середньовічне містечко Сінтра до наших днів зберегло свою чарівність і заслужило назву «Перлини Португалії». Містечко було засноване в давні часи і неодноразово змінювало своїх власників. У Сінтрі любили проводити спекотні літні місяці королі Португалії. Сінтра – це романтичні ландшафти, екзотичні парки, гарні палаци та загадкові замки. Відвідування садиби Кінта да Регалейра.
Для бажаючих можливість самостійно відвідати Палац Піна*. Колишня літня королівська резиденція є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і входить у сімку чудес Португалії. Палац Піна в Сінтрі створений у дусі еклектики, поєднуючи мавританський, неоготичний стилі з елементами неоренесансу та середньовіччя. Це – палац-казка без аналогів у світі. Мис Кабо де Рок. Тут закінчується Земля і починається безкрайній океан. Приголомшливі види та вітер Атлантики. Фотозупинка біля знаменитого пляжу Гіншу – улюблене місце серфінгістів. Повернення до готелю. Ночівля.
День 8.
«ПОРТУГАЛЬСЬКИЙ МІКС»: АЖУДА-СТАТУЯ ХРИСТА-АРРАБІДА-СЕТУБАЛ

Сніданок. Вільний час. Пропонується екскурсія «Португальський мікс»*, яка
розпочнеться з відвідування королівського палацу Ажуда 18-19 століття з чудовими інтер'єрами та предметами старовини. Проїдемо знаменитим мостом 25 Квітня і зупинимося біля статуї Христа Спасителя (копія знаменитої бразильської статуї) і далі, на південь Португалії, на півострів Сетубал. День продовжиться в горах Аррабіда – це заповідна зона з гарними краєвидами на океан та білі пляжі. Відвідування міста Сетубал з можливістю пообідати у рибному 'родізіо', де подають місцеву свіжу рибу на грилі - атлантичний лящ, сардини, морський окунь, дорада. Можливість скуштувати коронну страву міста – смажені каракатиці. Трансфер до аеропорту Лісабона.
ПРИМІТКИ
* Вартість деяких вхідних квитків:
Круїз «6 мостів» Порту – 15€, підйом Бон Жезуш фунікулер – 1,5€, Брага Кафедральний собор – 2€, Садиба Кінта да Регалейра – 10€, Палац Піна от 7€, Фадо – 20-25€ (в залежності від місця концерту), Королівський палац Келуш – 10€, Королівський палац (Мафра) – 6€.

* Вартість деяких додаткових екскурсій, при чисельності групи від 15 осіб (вартість включає вхідні квитки, послуги гіда, резервацію, транспорт, якщо це передбачено в екскурсії). Дорослий / дитина до 12 років:
Долина ріки Доуру – 60 €/ 40 €, Брага, Гімарайнш, Бон Жезуш - 60 €/ 40 €, португальська Рив’єра , мис Рока, Сінтра – 60 €/ 40 €, палаци Португалії – 60 €/ 40 €.

Примітка:
Вартість вхідних квитків до музеїв може незначно змінюватися. Порядок та час проведення екскурсій можуть змінюватись у зв'язку з доцільністю (розклад перельотів, погода, графік резервації об'єктів та роботи запрошених гідів).

Збір групи в аеропорту Лісабону та групові трансфери на приліт/відліт організовуються під розклад прямих рейсів Будапешт-Лісабон-Будапешт а/к Wizz Air

W6 2393 BUD -LIS
W6 2394 LIS - BUD

У вартість входить / не входить

 • груповий трансфер аеропорт – готель – аеропорт під зазначені рейси / розклад ;
 • ночівлі в готелях 3-4* в дво-тримісних номерах з душем, WC;
 • сніданки за програмою;
 • проїзд автобусом міжнародного класу;
 • екскурсії, зазначені в програмі;
 • цілодобова підтримка клієнтів;
 • бездоганна репутація Мандруй
 • квитки до/ з Лісабону;
 • медичну страховку;
 • оренду аудіо комплекту – 12€ (придбання до виїзду в тур - зі знижкою 20%);
 • оформлення візи (за необхідності);
 • проїзд міським транспортом транспорте;
 • вхідні квитки та супроводження гіда в музеях, соборах, парках;
 • додаткові екскурсії, відмічені зірочкою *;
 • туристичні податки в готелях за маршрутом;
 • сервісний транспортний сбір - 8€.

Місцезнаходження

Created with Sketch.
від 650 €

Схожі тури