від 750 € за люд.
Бронювати

8 березня у Грузії: 6-денний екскурсійний тур

Not Rated

Тривалість

5 ночей

Тип туру

Повний пакет (авіаквитки включено)

Код пропозиції

16012204

Уподобання

активний відпочинок, враження і пригоди

Про тур

Виліт із Києва 4 березня на 5 ночей, повернення 9 березня

 • Вартість за одну особу при 2-місному розміщенні 750€
 • Вартість за одну особу при 1-місному розміщенні 868€

Пропозиція акційна – це означає, що кількість місць обмежена! Актуальність уточнюйте за телефоном +38 044 3399900 (вказані ціни актуальні на 16:35 15.02.2022 р.).

Маршрут: Тбілісі – Мцхета (Дварі, Светіцховелі) – Шато Мухрані – Кахетія (Сігнахі, Бодбе) – Боржомі  – Ахалцихе – Вардзія – Тбілісі

Програма туру

День 1
Денний приліт до Грузії. Зустріч у аеропорту Тбілісі. Починаємо знайомство! Вітальний хачапурі! Трансфер до готелю. Поселення. Відпочинок після перельоту.
День 2
Сніданок. Екскурсія "Дві столиці однієї країни!"

Екскурсія "Давня столиця Грузії!" Екскурсія в Мцхету – культове для будь-якого грузина місце. Стародавня столиця Грузії зі своїм знаменитим монастирем Джварі – справжнім символом становлення християнства на грузинській землі. Варто зазначити, що історичні пам'ятки Мцхети належать до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Ще один центр тяжіння у цьому місті Собор Светіцховелі – один із головних соборів грузинської Православної церкви, кафедральний собор, який також включений до програми екскурсії. Сучасний храм зведений на місці першої християнської церкви в Грузії (IV ст.), яка, у свою чергу, зводилася над могилою Св. Сидонії, похованою загорнутою в хітон Ісуса Христа.

Обід «Запрошуємо на хінкалі!» Повернення до Тбілісі. Екскурсія Тбілісі — місто багатих культурних традицій. Відвідування історичної частини міста: Стародавній Храм Сіоні, який прикрашає набережну Кури та споруджено у VI столітті. У ньому зберігаються православні святині як Грузії, а всього християнського світу. Поруч унікальний витвір сучасності – знаменитий скляний Міст Світу. Далі з гір в'ються старовинні криві вулички Тбілісі та знову творіння сучасності — гламурна вулиця Шарден, яку мешканці називають своїми «Єлисейськими полями».

Ви побачите один із найстаріших районів міста Абанотубані – район знаменитих сірчаних лазень. Звідси бере початок історія красеня Тбілісі, якому вже 1560 років. Ми прогуляємось дивовижним місцем у цій частині міста… Це місце називається Інжирова долина. Умиротворення та захоплення – ці почуття охоплюють кожного, хто опинився тут. У цьому ви зможете переконатися самі, побачивши те, чого найменше очікуєте побачити у самому центрі Тбілісі. Вільний час у Тбілісі. Ніч у готелі.
День 3
Виселення із готелю. Екскурсійний переїзд Тбілісі – Вардзія – Ахалціхе. Сьогодні ми поринемо в історію середньовіччя Грузії. Ви побачите унікальні об'єкти стародавньої Грузії, які вражають своїми масштабами.

Фортеця Хертвісі. Кріпосний комплекс Хертвісі, за даними істориків, відноситься до X-XI століть, а за відомостями літописця Леонті Мровелі - взагалі до IV століття до нашої ери. Сьогодні вважається, що це одна з найдавніших і найкраще збережених у Грузії фортець феодального періоду.

Скальне місто Вардзія.

Вардзія - це печерний комплекс XII - XIII століть у регіоні Самцхе-Джавахеті. Понад 600 приміщень (церкви, каплиці, келії, лазні, трапезі, бібліотеки) височіють над лівим берегом річки Мткварі. Протяжність цього комплексу становить приблизно 900 метрів. Всі ці рукотворні будинки йдуть углиб гори на 50 метрів, а піднімаються на висоту восьмиповерхового будинку. Серце будівель Вардзі — храм, висічений у скелі. Крім грузинських святих, на стінах церкви можна побачити зображення великих правителів Сакартвело — цариці Тамари та її отця Георгія ІІІ.

Після екскурсії в скельному місті, за Вашим бажанням, обід у ресторані на березі річки (дод. оплата від 15 дол)

Приїзд до міста Ахалціхе. Фортеця Рабат.

Історія фортеці починається з 10 століття, але в середині 16 століття цю частину Грузії зайняли турки, і фортеця була повністю перебудована і названа Ахалцихе – «нова фортеця», і саме навколо фортеці виникло місто Ахалціхе, яке сьогодні є столицею регіону. У 2011-2012 роках фортечний комплекс був повністю реконструйований: відновлено всю фортечну стіну. У верхній частині фортеці відновлено мечеть і медресе, перебудовано цитадель та православну церкву IX століття, присвячену святому Георгію. Відремонтовано палац, у якому розмістився Історичний музей Самцхе-Джавахеті. Ми запрошуємо Вас поринути у середньовіччя – ми залишаємося ночувати у фортеці Рабат! Готель усередині фортечних стін, зі зручними номерами, з красивими видами на місто, СПА центром, та смачною вечерею в ресторані вже чекає на нас! Ніч у готелі.
День 4
Сніданок. Виселення із готелю. Екскурсійний переїзд Ахалціхе – Боржомі – Шато Мухрані – Тбілісі. Запрошуємо вас до Міста з живою водою – Боржомі. Пам'ятаєте «… Пізно пити Боржомі…»? Не хвилюйтеся, нам не пізно, почнемо наш день із води Боржомі із джерел у парку! Ви подихаєте чудовим свіжим гірським повітрям, дізнаєтесь історію виникнення курорту та вип'єте води зі знаменитих на весь світ джерел Боржомі!

А ось далі на нас чекає зовсім не водичка.

Сьогодні ми запрошуємо Вас до «царської» Грузії середини XIX століття!

Екскурсія в маєток "Шато - Мухрані". Ми запрошуємо Вас відкрити для себе історію грузинської царської сім'ї, познайомитися з легендами, вдихнути аромат старовини та чарівних вин. Гості Шато Мухрані можуть відвідати Замок князя Іване Мухранбатоні, прогулятися в гарному парку – зразок садово-паркової архітектури, подивитися старі підвали, де зберігалися вина. Іване Мухранбатоні два роки вивчав виноробство в Бордо та Шампані, і, повернувшись до Грузії, створив Шато та побудував розкішний палац, навколо якого розбив парк. Для роботи в парку спеціально було привезено садівника з Версаля. У парку працював фонтан, у якому на свята, замість води текло вино. У палаці князя збиралася вся грузинська еліта того часу, Ви відкриєте собі мистецтво замкового виноробства, прогуляєтеся виноградниками і побуваєте на ультрасучасному винному заводі, і, звичайно ж, спробуєте на дегустації місцеве елітне грузинське вино, виготовлене за ультрасучасними технологіями. Дегустація вин.

Приїзд до Тбілісі. Поселення до готелю. Вільний час, ніч у готелі.
День 5
Сніданок. Запрошуємо до Краю любові та вина! Екскурсія "Там, де в'ється Алазань!.."

Сьогодні запрошуємо Вас до красивого та цікавого регіону Грузії – Кахетії. Всі ми пов'язуємо Кахетію зі справжнім грузинським вином, і по праву Кахетія вважається Батьківщиною виноробства. Але Кахетія – це не тільки вино… Ви почуєте історії життя та любові відомих Вам людей, чиє життя було пов'язане з Кахетією. Також ми відвідаємо місце паломництва християн із усього світу монастир Бодбе. Ну і як же бути в Кахетії - батьківщині Грузинського виноробства, і не випити знамениті на весь світ натуральні грузинські вина!

Монастир Бодбе розташований у 2-х км. від м. Сігнаги. У церкві під спудом спочивають мощі св. Ніно - Просвітниці Грузії - одна з найбільших святинь Грузинської Церкви.

Сьогодні ми відвідаємо одне з найромантичніших міст Грузії — Сігнагі, яке називають «місто кохання». Його заснував у XVIII столітті грузинський цар Іраклій II, а назва походить від перського слова «неприступний». Сігнагі розташований на височини серед Алазанської Долини. Звідси відкривається чудовий краєвид на Алазанську долину, де роблять знамениті грузинські вина. Ми помилуємося видами на фортечну стіну та сторожові вежі, які захищали місто протягом століть, і на дивовижно красиві із засніженими вершинами Кавказькі гори. У Сігнагі, у місцевому музеї знаходиться експозиція картин відомого грузинського художника Ніко Піросмані, Відвідування музею з експозицією картин Ніко Піросмані (за бажанням, вх. квиток 5 дол). А далі, за Вашим бажанням (дод. оплата по меню) пробуємо Кахетію на смак! Ви зможете скуштувати страви колоритної грузинської кухні, яка славиться на весь світ, у домі спадкового кахетинського винороба. Ми піднімемо наші келихи і вип'ємо натурального домашнього вина — білого та червоного та чисту, як сльоза, кахетинську чачу! Повернення до Тбілісі. Вільний час.

Увечері запрошуємо Вас на вечерю до ресторану з грузинською кухнею та з танцювальною костюмованою програмою! Сьогодні грузини співають та танцюють для Вас, дорогі жінки!

Самостійне повернення до готелю. Ніч у готелі.
День 6
Сніданок. Вільний час у Тбілісі, звільнення номерів з 12:00, трансфер до аеропорту до початку реєстрації на рейс.

У вартість входить / не входить

 • Авіапереліт Київ - Тбілісі - Київ
 • Проживання в готелі в Тбілісі 4*, та в Ахалцісі 4* у номерах Дабл/Твін
 • Харчування - сніданки в готелях, вітальний хачапурі, «Запрошуємо на хінкалі!», обід з дегустацією у приватній виноробні у Кахетії, святкова вечеря 8 Березня у національному ресторані з шоу програмою, вечеря в готелі в Ахалцисі
 • Трансфер аеропорт – готель – аеропорт
 • Транспортне обслуговування комфортабельним транспортом Мерседес по всьому маршруту
 • Повне екскурсійне обслуговування за програмою, без факультативів
 • Подарунки для жінок
 • Страховка
 • Цілодобова підтримка клієнтів
 • Відмінна репутація Мандруй
 • вхідні квитки в екскурсійні об'єкти, зазначені у програмі
 • харчування поза програмою
 • особисті витрати
 • страховка від невиїзду
 • тест перед вильотом до Грузії
 • тест по прильоту до Грузії через 3 дні (платно!)

Місцезнаходження

Created with Sketch.
від 750 €

Схожі тури