від 3 699 € за люд.
Бронювати

Домінікана + Гаїті: екскурсійний тур в травні

Not Rated

Тривалість

15 ночей

Тип туру

Повний пакет (авіаквитки включено)

Код пропозиції

24012103

Уподобання

активний відпочинок, враження і пригоди, все включено, сімейний відпочинок

Про тур

Виліт в Домінікану з Києва 15 травня на 15 ночей.

Вартість за одну особу при 2-місному розміщенні: 3699€ (4499$)

Пропозиція акційна – це означає, що кількість місць обмежена! Актуальність уточнюйте по телефону (044) 33 999 00 (зазначені ціни актуальні на 15:30 24.01.2021 р).

Маршрут тура:

Пунта-Кана – Ігуей – Бонао – Макао – Ла-Романа – Санто-Домінго – Бараона – Озеро Енрікільо – Хімані/кордон/ – Порт-о-Пренс – Кап-Аїтьєн – Міло – Дахабон / кордон/ – Пуерто-Плата – Монте-Крісті – Санта-Барбара-де-Самана – Сабана-де-ла-Мар – Пунта-Кана – Каса-де-Кампо – Байаібе – острів Саона – Пунта-Кана

Програма туру

День 1.
Виліт з Києва (а/п Бориспіль).

Прибуття в аеропорт Пунта-Кана.

Зустріч з гідом, знайомство, інструктаж.

Трансфер до готелю курорту Пунта-Кана Баваро. Check-in у готель ФОРТУНА 4*-5* Al (перша лінія). Заселення.

Вільний час. Харчування за системою "Все включено".
День 2.
Вільний день у готелі на Атлантичному узбережжі. Харчування за системою "Все включено".

За бажанням факультативна екскурсія на півдня або на цілий день (бронюється завчасно і за додаткову плату).
День 3.
Сніданок.

Екскурсія на півдня "Домініканська Глибинка".

Знайомство з типовим домініканським життям, побутом. Відвідування домініканської "Мекки" – церкви Базиліка Альтаграсія в місті Ігуей і домініканських сіл та місць, далеких від туристичної зони: ранчо і плантацій кави, какао, тютюну (дегустація).

Купання і вільний час на пляжі Макао, відомого мальовничими пейзажами.

Повернення в готель Пунта-Кани. Обід.

Вільний час.
День 4.
Сніданок. Виселення з готелю.

Ранній виїзд до столиці Санто-Домінго.

По дорозі, в передмісті Ла-Романи, – відвідування "Печери Чудес" (Куева-де-Лас-Маравіяс) – унікального природного монументу: історія і культура індіанців Таїно, корінних жителів острова, + ігуанарій.

Санто-Домінго, перше місто Нового Світу, засноване родиною Колумба після відкриття Америки в 1492 році. Тур по місту: Колоніальна історична частина міста (ЮНЕСКО), Альказар – Палац родини Колумба, Перший собор Америки, Маяк Колумба, будинки іменитих громадян міста, 4D-кіно: ефектна кінострічка про історію міста (російською мовою), Пантеон Батьківщини, перша вулиця Америки Лас-Дамас.

Обід у Старому місті (входить у вартість).

Вільний час на покупки і прогулянку по пішохідній вулиці Конде.

Переїзд у провінцію Бараона на південний захід Домінікани.

Заселення в готель ФОРТУНА 3* ВВ.

Вільний час. Вечеря (за додаткову плату).
День 5.
Сніданок. Виселення з готелю.

Відвідування заповідника Харагуа-Баоруко і найбільшого й найглибшого солоного озера Енрікільо.

Годування диких червонооких ігуан (не забудьте взяти ласощі – фрукти!), що занесені до Червоної Книги, прогулянка на човні до острова Кабрітос посеред Енрікільо, де ви відвідаєте печеру Лас-Карітас із наскельними малюнками аборигенів, поспостерігаєте за американськими крокодилами – єдиними великими хижаками на Антильських островах. Якщо пощастить – побачимо червоноперих фламінго в дикій природі.

Трансфер до кордону з Республікою Гаїті, містечко Хімані.

По дорозі, за бажанням, зупинка в містечку Дескубьєрто для обіднього перекусу (за додаткову плату, близько 5$ з людини).

Проходження митних формальностей, перетин кордону Домініканської Республіки й отримання турвізи в Гаїті на місці. Зміна транспорту.

Переїзд до столиці Гаїті, Порт-о-Пренс.

Заселення в готель ФОРТУНА 3-4* ВВ. Вільний час. Вечеря (входить у вартість), традиційна гаїтянська кухня.

Вечірній відпочинок у відомому прес-кафе RAM (трансфер входить у вартість) з гаїтянським афро-креольським традиційним живим виконанням (напої за додаткову плату).
День 6.
Сніданок у готелі. Виселення.

Кава-брейк (за бажанням, за додадкову плату) на горі Ле Бутильє 1000 метрів з чудовим панорамним видом на столицю й узбережжя. Насолодіться гірською прохолодою і відвідайте місцевий базарчик сувенірів, виготовлених гаїтянськими ремісниками.

Сіті-тур по Порт-о-Пренс: історичний центр, національний Пантеон MUPANAH – галерея, поділена на 7 напівкруглих частин, кожна з яких представляє різні аспекти історії та культури Гаїті, музей Вуду, будинки в унікальному стилі Джінджербред – "пряниковий будиночок".

Обід під час екскурсії (входить у вартість).

Трансфер до аеропорту і короткий переліт у Кап-Аїтьєн (30 хвилин, входить у вартість).

Кап-Аїтьєн – друга столиця Гаїті і центр історичних та культурних пам'яток. Це унікальний зразок французької колоніальної архітектури, що прекрасно зберігся. Місто називали в ту епоху "Перлиною Франції".

Трансфер до пляжу Кормьє. Заселення в готель ФОРТУНА 3*-4* ВВ.

Вечеря на пляжі біля багаття з живою фолькльорною музикою.

***За певних умов можливий перегляд ритуалу Вуду (визначається на місці, залежить від релігійних формальностей і дозволу шаманів. За додаткову плату).
День 7.
Сніданок. Виселення з готелю.

Трансфер у Міло і відвідування Національного історичного парку Гаїті (ЮНЕСКО): цитадель Ла Феррьєр, унікальна фортеця початку 19 століття на вершині 1000 метрів – підйом на конях або мулах (обов'язково чайові ± 10$), або прогулянка пішки.

Відвідування палацу Сан-Сусі, копії палацу прусського короля Фрідріха, резиденції короля Крістофа.

Обід (входить у вартість) у Культурному Центрі Лаку Лакай.

Переїзд до кордону з Домініканською Республікою в Дахабон. Митні формальності (оплата митних зборів на місці). Зміна транспорту.

Переїзд у Пуерто-Плата – північне Атлантичне узбережжя.

Заселення в готель ФОРТУНА 4*-5* AI "Все включено".

Вечеря. Вільний час.
День 8.
Сніданок.

Екскурсія на півдня по Пуерто-Плата.

Місто є столицею однойменної провінції, відомої також як "Янтарний берег". Ця назва з'явилася завдяки перебуванню тут найбільших у Домінікані покладів викопної смоли, у тому числі рідкого блакитного бурштину. Оглядовий тур по історичному Пуерто-Плата: форт Сан-Феліпе й історичний центр, будівлі в колоніальному і вікторіанському стилі.

Підйом на фунікулері (або під'їзд на автобусі) на гору Ізабель-де-Торрес: панорама на місто, порт і узбережжя, відома домініканська статуя Ісуса Христа Спасителя, парк. Музей бурштину, відомий своєю унікальною експозицією.

Відвідування однієї з найстаріших фабрик рому на Антильських островах – Завод Бругаль. Знайомство з виробництвом домініканського рому, який є одним з кращих у світі.

Повернення в готель. Обід. Вільний час.

Увечері 8-го, 9-го або 10-го дня рекомендуємо відвідати відоме Карибське шоу "Бравісимо" в Пуерто-Плата (квитки купуються на місці за додаткову плату).
День 9.
Сніданок.

Екскурсія в місто Сантьяго-де-Лос-Кабальєрос – друге за величиною місто після столиці, вважається другою столицею Домінікани, найбільш "лицарське" місто і батьківщина відомого латиноамериканського танцю меренге. Домініканське Сантьяго є "першим Сантьяго Америки", було засновано в 1495 році Христофором Колумбом і з'явилося набагато раніше, ніж Сантьяго в Чилі, Мексиці, Бразилії та на Кубі.

Відвідування однієї з найбільших у країні тютюнових фабрик Аврора Леона Хіменеса. Знайомство з культурою виробництва сигар.

Огляд пам'ятника, присвяченого засновникам міста, кабальєрос Ордена святого Якова – святого покровителя міста та Іспанії. Відвідування оглядового майданчика Кемп Девід на висоті 700 метрів з панорамним видом на місто.

Обід, за бажанням, у ресторані на горі (за додаткову плату).

Повернення в готель Пуерто-Плата. Вільний час.
День 10.
Сніданок.

Екскурсія на цілий день у заповідник Монте-Крісті, Пунта-Русія і Райський Острів (Кайо-Арена).

Кайо-Арена – це піщаний відокремлений атол посеред океану з білосніжним піском, оточений прозорими бірюзовими водами. Прекрасна можливість відпочити в стилі Робінзона Крузо і скупатися біля коралових рифів.

Далі морська прогулянка на катері крізь мангрові гаї, які ростуть тільки в найчистіших морських водах.

Обід і напої на пляжі (входить у вартість).

Повернення в готель і вільний час. Вечеря в готелі.
День 11.
Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд на півострів Самана.

Відвідування типового домініканського ранчо: кінна прогулянка через тропічний ліс до водоспаду Ель-Лимон, що розташований на висоті 300 метрів над рівнем моря (обов'язково чайові провідникам ± 10-15$). По дорозі через тропічний ліс Вам трапляться дерева манго, кави, какао, екзотична гуанабана, биха, бананові і кокосові пальми, орхідеї і ваніль, калебасові дерева, з плодів яких роблять маракаси, посуд і предмети інтер'єру. Індивідуальний провідник охоче Вам назве всі рослини, допоможе впоратися з конячкою або мулом і пофотографує Вас на коні.

Купання в річці і водоспаді.

Повернення на ранчо Манзана. Обід, національна домініканська домашня кухня (входить у вартість).

Переїзд у місто Санта-Барбара-де-Самана – столицю провінції Самана, засновану переселенцями з Канарських островів.

З мальовничої набережної Малекон вирушаємо на катері в заповідник Лос-Айтісес – заповідник тисячі островів і сотень ендемічних птахів, у тому числі занесених до Червоної Книги, а також відомий історією і таємницями піратів.

Спостереження за птахами, морська прогулянка через мангровий ліс, відвідування печери часів життя індіанців Таїно з наскельними піктограмами, печера Паща Акули. Всього на території Лос-Айтісес налічується близько 700 видів флори, що робить це місце одним з найбільш біологічно різноманітних регіонів у Карибському морі.

Прибуття на південну сторону затоки до еко-готелю Каньо Ондо (увійшов до рейтингу Форбс – Топ-10 кращих еко-готелів світу).

Заселення (вечеря і напої за додаткову плату).

Вільний час для прогулянки, купання в гірській річці та заплаві, відпочинку на свіжому повітрі.
День 12.
Сніданок. Виселення з готелю.

Підйом на сафарі-вантажівках на гору Редонда, 330 метрів.

Редонда – один із найвідоміших і найбільш мальовничих фотопунктів Домінікани. Кругова панорама на Атлантичне узбережжя, долину Мічес і гори Східні Кордильєри. Вільний час для фото на "гойдалках у небо".

Спуск і переїзд на дикий пляж Лимон для купання і вільного часу.

Переїзд у Пунта-Кану. Заселення в готель ФОРТУНА 4*-5* AI "Все включено".

Обід. Вільний час.
День 13.
Вільний день у готелі на Атлантичному узбережжі. Харчування за системою "Все включено".

Факультативна екскурсія на півдня або на цілий день, за бажанням (бронюється завчасно і за додаткову плату).
День 14.
Сніданок.

Виїзд на Карибське узбережжя.

Прогулянка по "Місту Художників" Альтос-де-Чавон – маленька середньовічна Італія в Домінікані з панорамою на каньйон-річку Чавон, відому за голлівудськими фільмами.

Прибуття в порт Байаібе. Морська прогулянка по Карибському морю в Національний Парк Котубанама. Купання на мілині "Натуральний Басейн" посеред моря, у бірюзових водах якого живуть морські зірки у своєму натуральному середовищі.

Обід (входить у вартість), танці, відпочинок і вільний час на острові "Баунті" Саона. Острів, відкритий Колумбом у 1494 році, на сьогодні безлюдний, за винятком пари рибальських сіл.

Повернення в порт і в готель Пунта-Кани. Вільний час.

Вечеря і святкування закінчення туру.

Увечері рекомендуємо відвідати відоме на всю Латинську Америку шоу-тетр-диско "Коко Бонго" (квитки купуються на місці, за додаткову плату).
День 15.
Сніданок. Виселення з готелю до 12:00. Здача багажу в камеру зберігання.

Вільний день на Атлантичному узбережжі.

Важливо!

Харчування і напої включено до моменту від'їзду з готелю в аеропорт.

За добу до вильоту можливо оформити послугу пізнього виселення Late Check Out за додаткову плату і за наявності такої можливості, уточнивши цю інформацію на ресепшені готелю.

Трансфер до аеропорту Пунта-Кана і виліт до Києва.

АДІОС, ДОМІНІКАНА! АДЬЙО, ГАЇТІ!
День 16.
Прибуття до Києва (а/п Бориспіль) на наступну календарну добу після вильоту (+1).

Закінчення обслуговування.
Додаткова інформація:
ВАЖЛИВО! З 01.01 кожен пасажир повинен самостійно заповнити «Електронний квиток» за посиланням https://eticket.migracion.gob.do/ перед вильотом і роздрукувати OR код (або завантажити на телефон). Рекомендуємо починати заповнення за 72 години до вильоту рейсу. Пасажири можуть також заповнити на сайті «E-Ticket» після прильоту в аеропорт. По прильоту цей код повинен бути пред'явлений при проходженні прикордонного контролю.

З 01.01.21 пасажири в обов'язковому порядку повинні будуть самостійно заповнювати E-ticket і отримувати 2 QR коди - на приліт в LRM та на виліт з LRM.

Група чітко обмежена в кількості місць!

Вік учасників туру – не менше 12+ років.

*У програмі можливі незначні зміни.

Можливі варіанти продовження відпочинку:

Продовження відпочинку в Пунта-Кане або будь-якому іншому регіоні на початку або наприкінці екскурсійного туру (пляжний відпочинок за вимогою).

У вартість входить / не входить

 • Міжнародний переліт Київ - Пунта Кана - Київ (на регулярному рейсі через Європу);
 • Внутрішній переліт в Гаїті (Порт-о-Пренс - Кап-Айітьен);
 • Трансфер аеропорт - готель - аеропорт;
 • Проживання в готелях;
 • Харчування - All Inclusive / сніданки - по маршруту;
 • Обіди / снеки / вечері й напої на екскурсіях по програмі;
 • Групові екскурсії за програмою з гідом;
 • Групові переїзди (наземні і морські) - по всьому маршруту;
 • Вхідні квитки в музеї, заповідники, національні парки;
 • 24/7 підтримка кваліфікованими гідами в Домінікані;
 • Медична страховка;
 • Цілодобова підтримка клієнтів;
 • Бездоганна репутація Мандруй
 • Туристичні карти та митні збори в Гаїті та Домініканській Республіці;
 • Факультативні екскурсії та послуги;
 • Вечеря в Бараона і Каньо Ондо, напої в RAM у Порт-о-Пренс, кава-брейки й обід у Сантьяго, обідній перекус в Енрікільо;
 • Особисті витрати і покупки;
 • Чайові водіям, гідам, персоналу, провідникам на Самані і в цитаделі Ла Феррьєр;
 • Продовження відпочинку.

Місцезнаходження

Created with Sketch.
від 3 699 €

Схожі тури