від 750 € за люд.
Бронювати

Екскурсійний тур до Туреччини у вересні: таємниці Месопотамії

Not Rated

Тривалість

5 ночей

Тип туру

Повний пакет (авіаквитки включено)

Код пропозиції

26082102

Уподобання

активний відпочинок, враження і пригоди

Про тур

Тур в Туреччину з вильотом з Києва / Харкова 19 вересня на 5 ночей. Вартість за одну особу при 2-місному розміщенні: 750€

Пропозиція акційна – це означає, що кількість місць обмежена! Актуальність уточнюйте по телефону (044) 33 999 00 (зазначені ціни актуальні на 12.00 26.08.2021 р).

Маршрут туру: Київ / Харків – Стамбул – Шанлиурфа – Баликли-Гель – Гёбеклі-Тепе – Мідьят – Мардін – Дара – Диярбакір – Немрут-Даг- Харан – Халфеті – Газіантеп – Київ / Харків

Проживання в готелях 4-5* зі сніданками:

Шанлифура – VE HOTEL
Газіантеп – NOVOTEL
Мардін – RAMADA MARDIN
Стамбул – YASMAK SULTAN

ЧОМУ ТРЕБА ЇХАТИ

 • Ассирія і Вавилон, Аккади і Шумери... Благословенна земля між двох річок, що стала колискою для всіх майбутніх цивілізацій.
 • Колись між Тигр і Євфрат проживала десята частина всього населення Землі. Вони залишили після себе гандіозние храми, прекрасні скульптури, ювелірні фарбування і вчені трактати, вони заложлі основи культури, архітектури та писемності на багато тисячоліть вперед. У своєму розвитку вони настільки випереджали інші народи, що їх досягнення здаються неймовірними навіть зараз.
 • 12 тисячоліть тому тут, між Тигр і Євфрат, виникла могутня і чудова Месопотамія. Сьогодні ми запрошуємо вас доторкнутися до живої історії, яка відступає від нас неймовірно далеко.

Програма туру

День 1
Приліт у Стамбул. Трансфер та поселення в готель на Таксім.

Екскурсія з гідом: піша прогулянка по Істікляль до Галатської вежі, парк Гюльхане, Ая Софія.

Відпочинок, ніч у готелі.
День 2
Ранній трансфер в аеропорт. Переліт в Шанлифура.

Трансфер у готель, заселення. Сніданок.

12:00-18:00 - Екскурсія на Святе озеро Коропів (Баликли-Гель).

За древньою легендою, саме це місто було тим самим Ур Халдейським, де жив пророк Авраам, родоначальник арабського і єврейського народів, якого сягають три світові релігії – юдаїзм, християнство та іслам.

Кажуть, цар-язичник Німрод, який правив там у далекі часи, був розгніваний тим, що Авраам відмовляється поклонятися ідолам, і велів кинути пророка в яму з вогнем. Однак спекотне полум'я чудом перетворилося на прохолодну воду, а дрова стали великими коропами, нащадки яких і донині плавають у священному озері. Відвідування печери пророка (Ібрагіма) Авраама.

Екскурсія в археологічний музей Халеплібахче (музей мозаїки), де ви зможете побачити найкращі зразки східно-римського музичного мистецтва із зображенням героїв грецької міфології.

20:00 - Сира Гаджесі - вечеря в печерному ресторані з національними танцями, піснями і майстер-класами (за дод.плату, 20 євро).

Ночівля в Шанлиурфі.
День 3
Сніданок у готелі, виселення.

Виїзд на екскурсію з відвідуванням Гебеклі-Тепе – це найдавніший у світі мегалітичний храмовий комплекс, якому вже 12000 років, він старший від Єгипетських пірамід!

Переїзд у Мідьят, прогулянка по містом. Обід (за додаткову плату 5 євро).

Переїзд у Мардін. Екскурсія вуличками Мардіна.

Мардін – дивовижне кам'яне місто, вулиці якого підіймаються на схили гори, увінчаної грізною фортецею, яка була відома ще в 4500 році до нашої ери. На початку нашої ери Мардін уже представляв собою те, що ми можемо бачити зараз – і відтоді стара частина анітрохи не змінилася. У 1960 році Мардін було взято під охорону ЮНЕСКО. Населення міста багатонаціональне, у ньому живуть курди, араби, ассирійці, турки і вірмени. Ассирійські християнські церкви і монастирі мирно сусідять із численними мечетями.

Придбання знаменитого синього мигдалю!

Ночівля в готелі у Мардіні.
День 4
Сніданок у готелі, виселення.

Відвідування монастиря. Дегустація ассірійського вина.

Відвідування нових розкопок стародавніх храмів біля Мардіна. Огляд античного міста Дара.

Ранньовізантійське місто Дара було засноване у 505 році імператором Анастасієм I, лише через 30 років з моменту падіння античного Риму. Воно було одним з найважливіших центрів Месопотамії, завдяки своєму розташуванню на Шовковому Шляху. Розкопки тут ведуться з 80-х років минулого століття, але досі відкрито не більше 10% всієї території міста. Сьогодні це улюблене місце туристів і молодят для фотосесій: ви побачите рештки міської стіни, цистерни для зберігання води, скельні гробниці, церкви, агору, мости і різні господарські приміщення, які підтримували повсякденне життя жителів міста.

Переїзд в Діярбакир. Античне місто Арсемея, засноване на початку II століття до н.е. Міст Джендере, зведенням мосту керував римський полководець Сертум Северус і побудував цей міст на честь своєї дружини Юлії Доміни.

На вас чекає одна з найдивовижніших пригод в цьому турі - Немрут-Даг, гора богів, унікальний пам'ятник періоду еллінізму, об'єкт всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Каракуш Тюмюлюс - це родинний цвинтар, мавзолей жіночої половини царської сім'ї. Його побудував цар Коммагени Мітрідат II Каллінікос на честь своєї матері Ісіас, про що є напис на камені. Свою назву цей мавзолей отримав від статуї орла на колоні.

Ви зустрінете захід сонця на горі Немрут та побачите гробницю-святилище, оточену гігантськими статуями 8-9 метрів заввишки - незабутнє видовище і абсолютно непередавані відчуття!

Вечеря на березі річки (за додаткову плату 5 євро).

Переїзд в місто Шанлиурфа. Ночівля в готелі.
День 5
Сніданок у готелі.

Вільний час на ринку Шанлиурфи.

Екскурсія в древнє місто Харан, його назву можна перекласти як "місце, випалене сонцем". Охочі можуть зробити фото в національних костюмах і сукнях.

!! Спеціально в нашій програмі для групи - проведення обряду зняття пристріту (Назара) з місцевою знахаркою. Назар бонджук, буквально в перекладі "око від наврочення" - дуже поширений в Туреччині амулет у вигляді яскраво-синього ока, який оберігає власника від пристріту, відводить злі сили, приносить удачу і навіть виконує бажання.

Халфеті - затоплене місто, яке називають «прихованим раєм» Туреччини або "Турецькою Венецією". Значна частина нижнього міста знаходиться частково у воді, і під час прогулянки на човні ви потрапите під чарівність стародавніх кам'яних будинків, веж, і захопитися кладкою стін стародавньої фортеці Румкале (Римський палац), що зведений біля витоків Євфрату.

Прогулянка на кораблі по Біблійної річці Євфрат. Вечеря на річці Євфрат (за додаткову плату 5 євро).

Переїзд у Газіантеп, ніч у готелі.
День 6
Сніданок у готелі.

Сьогодні ви відвідаєте Зеугму – найвідоміший музей мозаїк світу, а також древній базар виробів ручної роботи з міді та дерева, інкрустованого перламутром!

Обід в місцевому ресторані (за додаткову плату 5 євро). Вільний час.

Трансфер в аеропорт. Повернення додому.
Додаткова інформація:
Польотні дані:

З Києва:

TK 458 G WE 14APR KBPIST QQ4 1005 1210 CABIN YE
TK2246 G TH 15APR ISTGNY QQ4 I 0635 0830
TK2223 G MO 19APR GZTIST QQ4 X 1455 1640 CABIN YE
TK 459 G MO 19APR ISTKBP QQ4 1820 2010 CABIN YE

З Харкова:

TK1474 G WE 14APR HRKIST QQ4 X 0955 1210 CABIN YE
TK2246 G TH 15APR ISTGNY QQ4 I 0635 0830 CABIN YE
TK2223 G MO 19APR GZTIST QQ4 X 1455 1640 CABIN YE
TK1475 G MO 19APR ISTHRK QQ4 1825 2025 CABIN YE

У вартість входить / не входить

 • Авіапереліт а / к Turkish Airlines
 • Проживання в готелях 4-5*
 • Сніданки в готелях
 • Трансфери по програмі
 • Супровід гіда, екскурсії за програмою
 • Цілодобова підтримка клієнтів
 • Відмінна репутація, яку ми заробляли роками
 • Медичне страхування
 • Квитки в музеї - 30 євро
 • Групові обіди / вечері - вартість вказана в програмі
 • Сиру Гаджесі - 20 євро
 • Особисті витрати
 • додаткове харчування
 • Доплата за одномісне розміщення - 50 євро

Місцезнаходження

Created with Sketch.
від 750 €

Схожі тури