від 999 € за люд.
Бронювати

Екскурсійний тур в Індію на 12 днів у вересні від 1190€ – є жіноче підселення!!!

Not Rated

Тривалість

12 ночей

Тип туру

Daily Tour

Код пропозиції

20062406

Уподобання

активний відпочинок

Про тур

Тур в Індію на 12 ночей (11 ночей в готелях). Початок туру 14 вересня. Вартість за 1 дорослого при 2-місному розміщенні: 1190

Переліт з будь-якого міста світу – під запит!

Пропозиція акційна – це означає, що кількість місць обмежена! Актуальність уточнюйте за телефоном (044) 33 999 00 (вказані ціни актуальні на 23:00 20.06.2024 р.).

ЧОМУ ТРЕБА ЇХАТИ

 • Провести ніч в палаці махараджі, надихнутись скульптурами храмів Каджурахо та зустрінь світанок біля культового Тадж-Махалу!
 • Індія, багатолика і загадкова, блаженна і люта, як верховний Бог індусів милостивий Шива, запрошує вас у захоплюючу подорож своїми казковими землями.
 • Давайте разом вирушимо в країну, де казки оживають!

Програма туру

День 1
ДЕЛІ
Зустріч в аеропорту. Після традиційного вітання, трансфер до готелю, розміщення, відпочинок.
Делі – не просто столиця Індії, а й одне з найстаріших міст світу. Це справжній рай для допитливого туриста. Тут знаходиться понад 60000 пам’яток світового значення, які були зведені на протязі декількох тисячоліть. Наприклад, Храм Індії, унікальні ступінчасті колодязі Аграсена, що постачали місто водою в давні часи, пральні Дхобі Гхат, де й тепер перуть одяг за старим методом, білосніжний храм Лотоса.

Екскурсія індійською столицею. Оглядово: Червоний форт, п’ятнична мечеть Джама Масджід, район Чандні Чоук і Меморіальний парк Махатми Ганді, унікальних східчастих колодязів Аграсена, що постачали місто водою в давні часи, будівля Парламенту та Президентський палац. Відвідування індуїстського храму Лакшмі Нарайян, мінарета Кутуб Мінар та знаменитої нержавіючої колони.

Ніч у Делі.
День 2
ДЕЛІ – ДЖАЙПУР
Продовження екскурсії в Делі. Відвідування: храму Акшардхам – найбільший індуйстський храм Індії, білосніжнтий храму Лотоса – який під своїм куполом збирає віруючих різних релігій.
Переїзд у місто “Тисяча і одної ночі” – Джайпур (275 км). Тут і до сьогодні збережено колорит Середньовіччя. Палаци, різнокольорові базари, стародавні храми відтворюють яскраву картину багатого історичного минулого, а архітектурний ансамбль будівель рожевого кольору старого міста підкреслює його другу назву «Рожеве місто».

Увечері колоритна вечеря з національними танцями.

Ніч у Джайпурі.

День 3
ДЖАЙПУР
Відвідування величного форту Амбер, що височіє на високому пагорбі, який довгий час служив цитаделю та палац книжкової династії махараджів. Тут правителі жили в розкоші палаців серед дзеркальних залів, пишних садів і проводили свій час у розвагах та втіхах. Піднімалися правителі у форт верхи на слонах у барвистих паланкінах. Слон – символ княжої Індії, кожному, хто прибув сюди, надасться можливість піднятися в форт верхи на слоні, щоб відчути себе на якийсь час великим правителем.

Відвідування розкішного паркового комплексу «Канак Гарден», нині улюблене місце для зйомок музично-танцювальних номерів для Боллівуду, де можна приміряти національні костюми та сфотографуватися на згадку.
Оглядова екскурсія Рожевим містом: Джал-Махал, Хава-Махал (який був призначений для жінок княжого гарему), біломармуровий храм Лакшмі-Нарайян, відвідування помпезних залів та музеїв Міського Палацу, в якому і донині живе княжа сім’я махараджів.
Текстильні, сувенірні та ювелірні магазини.
Ніч у Джайпурі.
День 4
ДЖАЙПУР – ГАЛТА – АБХАНЕРИ – АГРА
Відвідування мальовничого храмового комплеску Галта, де розташовані священні, цілющі джерела в ущелині гір, та стародавні храми, які відомі своїми фресками. Ці місця стали притулком для мавп, які дуже дружелюбно ставляться до парафіян і їх можна погодувати прямо з рук.

Переїзд в Абханері (90 км). Відвідування села Абханері, в якому знаходиться всесвітньо відома ступінчаста криниця, що була побудована в IX столітті місцевим правителем. Чанд Баорі – це неймовірна за своєю красою квадратна кам’яна конструкція з 13 поверхів сполучених між собою симетричними сходами, які ведуть на дно 20 метрового колодязя.

Переїзд до Агри (160 км). Легендарне місто, столиця Великих Моголів, яке набуло всесвітньої популярності завдяки архітектурному шедевру мавзолею Тадж-Махал.

Ніч в Агрі.
День 5
АГРА – ГВАЛІОР – ОРЧХА
Рано вранці відвідування восьмого дива світу – біломармурового мавзолею Тадж-Махал, однієї з найзнаменитіших споруд у світі, що присвячена великій силі любові, яка вічно живе у століттях. Відвідування легендарного Червоного форту, який тривалий час служив резиденцією Великих Імператорів.

Переїзд до Гваліору (110 км). Огляд величного форту Гваліор розташованого на вершині стометрового пагорба з пісковика та базальту. Його величезні стіни з бастіонами приховують чудові палацові та храмові споруди. Особливою окрасою форту є печери джайніста з гігантськими скульптурами.

Переїзд до Орчхи (120км). Невелике містечко на березі мальовничої річки з багатим історичним минулим. Адже колись тут знаходилася столиця князівства Бунделкханд. Історія зберегла і до наших днів пам’ять про часи величі та пишності.

Ніч в Орчхі.
День 6
ОРЧХА – КАДЖУРАХО
Огляд палацових та храмових пам’яток Орчхи. В місті панує середньовічна атмосфера. Річка Бетва мирно протікає повз палаци і храми XVI століття, які здаються застиглими в часі. Відвідування форту Орчхи, Джахангір Махал, Радж Махал та Храму Рам Раджа.

Переїзд до Каджурахо (175 км). Всесвітньо відоме селище, де знаходяться храми Камасутри, на яких зображені сексуальні пози та еротичні сцени з життя людини. Каджурахо є символом еротичної скульптури, яка представлена тут у різноманітності форм та витонченості виконання. Розміщення в готелі.

Ніч у Каджурахо.
День 7
КАДЖУРАХО- НАЦІОНАЛЬНИЙ ПАРК ПАННА – РАНЕХ ФАЛЛ
Екскурсія до каньйону Ранех фалл (20 км), дивовижні водоспади та каньйон у кратері згаслого вулкана.

Огляд давніх храмових комплексів, відомих своїми еротичними скульптурними композиціями з трактату про кохання Камасутри, сцени на стінах храмів відображають чутливі моменти сексуального життя і є наочним путівником світу еротики та любовних стосунків.

Родзинка дня – фото в національних костюмах.

Увечері за бажанням відвідування світло-музичного шоу храмів Кхаджурахо.

Ніч у Каджурахо.
День 8
КАДЖУРАХО – ЧИТРАКУТ – АЛЛАХАБАД
Сафарі в Національному парку Панна ( за бажанням , від 4 людей) (50 км), де Ви доторкнетесь до світу живої природи Індії: стада оленів, леопарди, крокодили, павичі, мавпи та ефектний водоспад Пандав. Повернення до Каджурахо.

Далі переїзд у Читракут (170 км) священне місто, яке стоїть на притоці Ганга, річці Мандакіні, з красивими храмами та ашрамами. Після прибуття відвідування печери Гупт Годаварі і храму Саті Анусуя, а також прогулянка священним Рам Гхату.

Переїзд до Аллахабада (Праяградж) 130 км, священне місто розташоване в Сангамі, місці злиття трьох святих річок, Ганги, Джамни та невидимої річки Сарасваті, яку ще називають небесною. Місто є найбільшим центром паломництва для індуїстів.

Відвідування священного Сангама, прогулянка на човні річкою Джамне до місця злиття з Гангою.

Ніч в Аллахабаді.
День 9
АЛЛАХАБАД – ВАРАНАСІ
Переїзд у Варанасі, історичний Бенарес (120 км).

Прибуття у Варанасі, найдавніше священне індуїстське місто, відоме своїми обрядами та ритуалами.

Ніч у Варанасі.
День 10
ВАРАНАСІ
День знайомства з Варанасі і околицями

Спочатку відвідини Сарнатх (12 км від Варанасі), де Будда виголосив свою першу після просвітлення проповідь і запустив Колесо Закону. Саме тут він проголосив чотири благородні істини та вісімковий шлях. Залишки монастирів, що датуються третім століттям до нашої ери – першим століттям нашої ери, говорять про орден, що колись процвітав.
Увечері відвідаємо видовищну подію вогненна Пуджа чи Маха Ганга Аарті. Щодня на заході сонця проходить ритуал поклоніння Гангу, на священних Гхатах збираються сотні священнослужителів і тисячі паломників, це чарівна вогняна вистава, з музикою, піснями, танцями, медитацією, в дар священній річці приносять молоко, пелюстки троянд, пахощі. Запалюються тисячі світильників, що надає святковій та містичній атмосфері події.
Ніч у Варанасі.
День 11
ВАРАНАСІ – ДЕЛІ
Рано-вранці, до світанку, близько 05:00, круїз на човні по річці Ганг. Зустріч неймовірного світанку. До розмаїття сонячного сяяння світанку додається звучання дзвонів , що долинають із прилеглих храмів. Спершу тихе бурмотіння санскритських шлок, далі звуки набирають сили і зливаються в один голос, даруючи почуття піднесення та насолоди. Повернення до готелю на сніданок. Вільний час для самостійного дослідження міста.
Трансфер до аеропорту. Переліт Варанасі-Делі.

Трансфер в готель біля аеропорту, ніч в Делі
День 12
ДЕЛІ
Завершення програми та трансфер до аеропорту.

У вартість входить / не входить

 • Трансфери по всьому маршруту у комфортабельних кондиціонованих автомобілях
 • Проживання в готелях із сніданками та вечерями при двомісному розміщенні
 • Вечеря з національними танцями у Джайпурі
 • Російськомовний індійський гід – супроводжуючий по всій програмі
 • Водний круїз Гангою в Варанасі та Аллахабаді
 • Усі податки та збори
 • Страхування (до 60 років)
 • Цілодобова підтримка клієнтів
 • Бездоганна репутація Мандруй
 • Міжнародний переліт
 • Внутрішній переліт Варанасі -Делі від 115 USD (багаж 15 кг, ручна поклажа 7 кг)
 • Віза 35 USD
 • Обіди
 • Разміщення SNGL 380 USD
 • Вхідні квитки
 • Чайові
 • Все, що не вказано «у вартість туру включено»

Місцезнаходження

Created with Sketch.
від 999 €

Схожі тури