від 2 199 € за люд.
Бронювати

Продано! Екскурсійно-пляжний тур до Мексики в січні за 2129€

Not Rated

Тривалість

Тип туру

Daily Tour

Код пропозиції

18122001

Уподобання

активний відпочинок, враження і пригоди, все включено, спокійний відпочинок

Про тур

Виліт з Києва 20 січня на 11 ночей (9 ночей в готелях). Без тестів!

Вартість подорожі за 1 людину при 2-місному розміщенні в готелі: 2129€

Вартість подорожі за 1 людину при 1-місному розміщенні в готелі: 2499€

Програма туру

День 1.

Виліт з Києва.

День 2. Мехіко - Мехіко сіті - Теотіуакан - Базиліка Діви Гваделупської - Сокало. (130 км)

Наше знайомство з Мехіко розпочнеться з оглядової екскурсії по історичному центру однієї з найбільших і багатоликих столиць світу. Навколо центральної площі Сокало розташовані пам'ятники історії і архітектури, пов'язані з найважливішими етапами розвитку міста: руїни стародавнього міста ацтеків Теночтітлана і фундаменту їх головного храму, Собор Метрополітана, Президентський палац з фресками Дієго Рівери (за умови, що Палац буде відкритий для відвідування). Після огляду Сокало ми відправимося в археологічну зону Теотіуакан - культовий центр стародавніх індійців, що вражає грандіозністю таких споруд, як піраміди Сонця і Місяця, Дорога мертвих, храм Кетцалькоатля і палац Кетцальпапалотля. Потім відвідаємо - Базиліку Діви Гваделупі - найбільшу святиню всієї Латинської Америки, розташовану на тому місці, де в середині шістнадцятого століття індіанцю Хуану Дієго з'явилася Діва Марія в образі принцеси-індеанки. В цей великий релігійний комплекс входить безліч храмів і дивовижні сади з фонтанами. Паломники з усього світу приїжджають сюди, щоб поклонитися образу «Смаглявої» Діви Марії. Увечері - повернення в готель.

День 3. Мехіко - Канкун - Чичен Ітца - сенот (247 км)

Сніданок в готелі. Рано вранці ми виїжджаємо в аеропорт і летимо в Канкун, де вас зустріне наш гід, після цього ви відвідаєте найголовнішу пам'ятку Мексики: Археологічний комплекс Чічен- Ітца. Одне з найзагадковіших місць. Майя, які не знали про колеса, які не маюли вимірювальних приладів, змогли її побудувати настільки незвично, повернути під кутом 18 градусів, щоб домогтися дивного ефекту: два рази на рік під час весняного рівнодення і осіннього сонцестояння, сонячні промені викладаються таким чином, як ніби змій Кукулькан спускається з піраміди і йде в землю. Крім цього ми відвідаємо найбільше поле в Латинській Америці для гри в м'яч - стародавня гра «Пок-та-Пок», Храм воїнів, Храм тисячі колон, колодязь-жертовник. По закінченню екскурсії ми поїдемо в колоніальне місто Вальядолід засноване в 1543 році, розміщення в готелі 4* (El Meson Del Marques або аналогічному).

День 4. Ек Балам - Ріо Лагартос - Рожеві Озера - сенот Убік (272 км)

Сніданок в готелі. Потім ми відправимося в біосферу Ріо-Лагартос - «річки крокодилів». На моторному човні по каналах крізь мангрові джунглі, в яких зустрічаються крокодили і живуть сотні видів птахів, ви підете в «будинок» рожевих фламінго - одне з небагатьох місць на земній кулі, де їх можна побачити в умовах природного місця існування. Також великий інтерес викликають особливі острова, що повністю складаються з білої глини, яку ви, як і стародавні майя, зможете нанести на все тіло для його очищення й омолодження, щоб потім змити її в водах Мексиканської затоки. Після заповідника ми поїдемо на Лас Колорадос, це озеро з яскраво рожевою водою насиченою сіллю, які в поєднанні з блакитним небом виглядають казково, найкрасивіші фото робляться саме тут. Рожевий колір озеро отримує завдяки мікроорганізмам. Щоб на власні очі побачити таку красу люди з'їжджаються з усіх куточків планети. Вода в озерах має високу щільність і незвичайну фауну, тут дуже багато фламінго які харчуються рачками рожевого кольору саме через це вони мають свій колір. Далі нас чекає відвідування красивого сеноту хубі-Ку - велика кругла печера з отвором нагорі, крізь яке пробиваються сонячні промені, перефарбовуючи темну смарагдову поверхню в яскраву бірюзу. Накупавшись і пообідавши ми продовжуємо наш шлях. Стародавнє місто Ек-Балам - унікальне місто-довгожитель, яке існувало з початку III ст. до н.е. до приходу конкістадорів. При дуже компактних розмірах був найбагатшим містом Юкатана і мав величезний вплив і значення, будучи центром торгівлі. Місто було відкрито лише в 1994 році і відразу стало сенсацією, змінивши і уточнивши десятки сторінок майянської історії. Археологічна зона включає в себе головну піраміду Акрополіс з недавно виявленою потайною кімнатою у вигляді гігантського облмччя і оточуючих його скульптур жерців, зроблених з Естуко (вид штукатурки) і не мають аналогів в світі майя; майданчик для гри в м'яч, Будинки-близнюки, Обсерваторія та інші будови. Після закінчення повернення в готель 4* (El Meson Del Marques або аналогічний).

День 5. Коба - Тулум - готель (110-200 км)

Сніданок в готелі. Потім ми виїжджаємо з готелю і відправимося в Коба - найдавніше місто культури Майя, з унікальною можливістю піднятися на найвищу піраміду півострова Юкатан (можливо). У Кобі знаходяться п'ять груп будівель. До групи Нохоч-Муль відноситься піраміда Ель-Кастільо висотою 42 метра. До вершини піраміди ведуть 120 сходинок. На вершині піраміди знаходиться невелике ритуальне приміщення з вівтарем, який, імовірно, застосовувався для жертвопринесення богам. Потім ми відправимося в древній Тулум - мальовниче місто древньої культури тольтекского періоду, побудоване на березі, і є одним з найбільш добре збережених прибережних міст майя, засноване в 900 році. Морські і сухопутні торгові шляхи виходу з центральної Мексики і Америки сходилися в Тулум.
Трансфер в готель на побережжі Рів`єра Майя. Розміщення в готелі CATALONIA COSTA MUJERES ALL SUITES & SPA 5*.

День 6 - 10.

Відпочинок на морі.

День 11.

Груповий трансфер в аеропорт Канкуна. Відліт.

День 12.

Приліт в Київ.

У вартість входить / не входить

 • Авіапереліт Київ - Стамбул - Мехіко - Канкун - Стамбул - Київ (а/к Turkish Airlines)
 • Авіапереліт Мехіко - Канкун
 • Індивідуальний трансфер аеропорт Мехіко - готель в Мехіко сіті
 • Груповий трансфер з готелю Рів'єри Майя в аеропорт в день вильоту
 • Транспорт по програмі
 • Проживання в готелях категорії не нижче 4*
 • Харчування (під час екскурсійної частини туру сніданок шведський стіл або американський сніданок, на морському відпочинку - все включено)
 • Вхідні квитки в усі археологічні зони і заповідники, зазначені в програмі
 • Послуги російськомовного гіда
 • Медичне страхування (страхування від невиїзду)
 • Обіди та вечері по маршруту (під час екскурсійної частини туру)
 • Чайові гіду та водію

Місцезнаходження

Created with Sketch.
від 2 199 €

Схожі тури