від 953 $ за люд.
Бронювати

Екскурсійно-пляжний тур в Албанію на 11 днів

Not Rated

Тривалість

10 ночей

Тип туру

Повний пакет (авіаквитки включено)

Код пропозиції

25062301

Уподобання

активний відпочинок, сімейний відпочинок

Про тур

Початок туру 14 та 15 липня на 10 ночей: 949€ 899€ за 1 людину при 2-місному розміщенні.

Пропозиція акційна – це означає, що кількість місць обмежена! Актуальність уточнюйте по телефону  (044) 33 999 00  (зазначені ціни актуальні на 16:00 25.06.2023 р).

Маршрут туру: Будапешт/Варшава/Ваше місто – Тирана – Дуррес – Національний парк Дайті – Берат – Археологічний парк Аполлонія – Вльора – Борщ – Національний парк Ллогара – фортеця Порто Палермо – Саранда (Блакитне Око – Гірокастра – Бутринт – о.Корфу) – Тирана –  Ваше місто

ЧОМУ ТРЕБА ЇХАТИ

 • Албанія - країна-загадка, країна, де поєдналося в одне ціле все те дивовижне й прекрасне, що є на Балканах! Її строкатий колорит і контраст культур, її чудові пейзажі і незаймана природа створюють ідеальні умови для тих, кому набридли звичні маршрути і «окультурені» курорти.

Програма туру

ДЕНЬ 1.
Приліт в Албанію. Трансфер з а/п Тирани в готель у Дурресі (33 км).

Розміщення в готелі на березі Адріатичного моря. Ніч у Дурресі.

Туристи з вильотом через Варшаву прилітають вночі 14.07 з додатковою ніччю в Дуресі. Туристи з вильотом через Будапешт прилітають 15.07 вдень. Групові трансфери здійснюються під зазначені рейси, або інші за умови прильоту не більш як 1 година різниці до вказаного часу.

Для групи з вильотом через Варшаву 14.07: W4 3880 Варшава Шопен - Тирана 21:50 - 00:05

14.07 - Приліт, пізній трансфер у готель в Дурресі, розміщення, ніч
15.07 - Вільний день для відпочинку на морі.

Для групи з вильотом через Будапешт 15.07: W6 2233 Будапешт -Тирана 13:30 - 15:00

15.07 - трансфер у готель в Дурресі, розміщення. Вільний час, відпочинок, ніч
ДЕНЬ 2.
Сніданок у готелі.

Екскурсія "Прогулянка Дурресом + столиця Албанії Тирана + Національний парк Дайті" з підйомом на канатній дорозі.

Згадуваний у стародавні часи римським поетом Катулусом як "Адріатична таверна", Дуррес є одним з найстаріших міст Албанії. Його історія налічує близько 3000 років. Місто, засноване в 627 році до н.е. колоністами, які прибули з Корінту і Керкири (Корфу), спочатку називався "Epidamnos", а потім "Duyrrachium".

Сучасний Дуррес є головним портом країни, звідси встановлено регулярне сполучення з поромними лініями італійських портів Барі, Бріндізі, Трієсті і Анкона, а також портом Копер (Словенія). Дуррес - найбільший і найпопулярніший в Албанії морський курорт.

Столиця Албанії - Тирана розташована в прекрасному місці: з одного боку височіє гора Дайті, з іншого – розкинулась прибережна рівнина. Ця місцевість була заселена ще в період неоліту. Згадки про Тирану як про місто, відносяться до 1614 року, коли турки в честь перемоги над Персією вирішили заснувати тут місто.

Столицею Тирана була проголошена тільки в 1920 році. І з цього часу її населення стало швидко зростати. Сьогодні офіційне число її жителів - близько 800 тисяч чоловік. Столиця Албанії - це великий комерційний і адміністративний центр з комфортними готелями, затишними ресторанами, дискотеками, клубами, барами.

Національний парк Дайті розташуваний в околицях Тірани. Від епіцентру економічного та культурного життя Албанії до тихого і спокійного парку Дайті всього лише 26 км. Туристична інфраструктура в цьому парку - на найвищому рівні, багато парків зі світовим значенням можуть тільки позаздрити.

Повернення в готель у Дурресі. Вільний час. Ночівля.
ДЕНЬ 3.
Сніданок у готелі. Виселення.

Екскурсія в Берат - місто тисячі вікон, а також екскурсія в давньоіллірійське місто Аполлонія (Фієрі) з відвідуванням музею Аполлонії.

Берат - справжнє древнє місто-музей, яке веде свою історію з 4 століття до нашої ери. На відносно невеликій площі збереглося 210 історичних пам'яток і 7 аркових мостів. А у чудово збереженій фортеці навіть досі мешкають люди. Тут є що подивитись, особливо якщо ви не боїтеся сходинок. Берат знаходиться під охороною ЮНЕСКО як зразок всесвітньої спадщини.

Берат розташований на березі річки Осумі біля підніжжя гори Томоррі за 130 км від столиці. У давнину це місце вважалося священним. Званий "містом вікон", Берат має два квартали: Мангалем і Гориця. Місто являє собою приклад добре збереженого османського поселення, частину якого займає фортеця, її походження відноситься до IV століття до нашої ери. У фортеці ви можете побачити візантійські церкви з унікальними настінними розписами, цінними іконами.

У Соборі Діви Марії розташувався Національний Іконографічний музей, де зібрана колекція робіт відомого іконописця Онуфрія.

У Бераті, як і в багатьох містах Албанії, православні храми сусідять з мечетями. Одна з найвідоміших - Королівська мечеть - заслуговує на особливу увагу і датується XV століттям.

Древнє іллірійське місто Аполлонія – на сьогодні Археологічний парк Аполлонія - було засноване в 558 р до н.е. переселенцями з Корфу і Коринфа. Аристотель приводив Аполлонію, як приклад олігархічного режиму: нащадки грецьких поселенців керували колонією, населеній переважно іллірійцями.

Через Аполлонію проходив знаменитий римський торговий шлях «Віа Ігнатія» (з Риму до Константинополя). Вчені довели, що за тих часів місто мало чималі розміри, його оточувала 4-кілометрова стіна, населення налічувало приблизно 60 тисяч осіб. Це було процвітаюче місто, яке карбувало власну монету. Музей Аполлонії розміщується на території монастиря XIV століття, де знаходиться церква Св. Марії.

У церкві Святої Марії ви побчите фрески з зображенням братів Костянтина і Атанаса Зографі (Kostandin, Athanas Zografi), зокрема одна з ікон із зображенням святого Іоанна Кукузеля (John Kukuzelis), який походить з Дурресу.

Переїзд на узбережжя у Вльору.

Поселення в готель. Відпочинок. Ніч у готелі.
ДЕНЬ 4.
Сніданок у готелі.

Відпочинок на узбережжі Адріатичного моря. Ніч у готелі.

Вльора розташована на південному заході Албанії, в південній частині Адріатичного і північній частині Іонічного узбережжя, в 130 км від Тирани, столиці Албанії та міжнародного аеропорту імені «Матері Терези», всього лише в 72 км від Італії (через протоку Отранто, найближчий пункт до Італії на Балканах) і в 123 км від Греції (острів Корфу) - там, де зустрічаються одне з одним Адріатичне і Іонічне моря. Типово середземноморський клімат Вльори істотно впливає на загальну кількість сонячних днів в році по всій Албанії. Локальний рекорд міста - понад 270 сонячних днів в році.

Місто оточене оливковими і цитрусовими плантаціями, а прибережна смуга округу є найбільшою за протяжністю в Албанії і становить близько 30% від загальної протяжності берегової лінії країни. Перші пам'ятники античності в місті Вльора датуються VI століттям до н. е. Протягом IV століття до н. е. часто згадується в якості важливого порту для кораблів, які пливли з Отранто і Бріндізі, і переправного пункту між двома іншими античними містами Албанії - Бутринт і Аполлонія. У 1912 році місто стало першою столицею незалежної Албанії, і залишалося нею упродовж 8 років.

ДЕНЬ 5.
Сніданок у готелі. Виселення.

Виїзд у Саранду вздовж Албанської Рив'єри.

Відвідування курорту Борщ, де, як вважається, найчистіше море в Албанії. Відпочинок, купання, час для обіду.

Зупинка в Національному парку Ллогара з прекрасними оглядовими майданчиками. Фото на пам'ять з оленями.

Чи не головна прикраса цього дня - власне, дорога через національний парк Ллогара, яка часом проходить на висоті до 2000 метрів. Звідси відкриваються неймовірні, приголомшливі види на гори і море далеко внизу. А обабіч дороги - дерева, примхливо перекручені вітром, високогірні полонини та квіти. Фантастичні відчуття!

Після перевалу, оглядових майданчиків та тисячі інста-фото, на шляху до Саранди ми відвідаємо фортецю Порто Палермо. Цей замок було побудовано в XV столітті (Венеціанський період). У XVIII столітті (період Османської імперії) Алі-Паша перебудував його в літню резиденцію для своєї дружини.

Саранда - найбільший населений пункт Албанської Рив'єри і один з головних туристичних центрів Албанії. Місто Саранда розташоване у південно-східній частині Албанії на березі Іонічного моря, навпроти острова Корфу (Греція), всього в 26 км від грецького кордону. Як і на інших відомих курортах Албанії, в Саранді м'який середземноморський клімат і сонячно більше 300 днів в році. Влітку температура рідко перевищує 30 градусів вдень, тоді як вночі морський бриз приносить освіжаючу прохолоду.

У стародавні часи Саранда носила назву Онхезмус, яку дали перші поселенці - іллірійське плем'я Каон. Поет і філософ Цицерон згадує про старовинне місто як про зручну гавань, де дмуть сприятливі вітри. Саме бухта Саранди, особливо мальовнича з боку моря, надає місту такий чарівний вид. Кілька мозаїк, виявлених в околицях міста, свідчать про те, що Саранда була справжнім культурним центром цього регіону протягом II- III століть н.е.

Поселення в готелі у Саранді. Ночівля.
День 6 - 9
Сніданок у готелі. Відпочинок на узбережжі Іонічного моря.

Факультативні екскурсії:

"Блакитне Око – Гірокастра" (спадщина ЮНЕСКО).
У Національному парку «Syri i kaltert» (Блакитне око) ви зможете помилуватися рідкісним геологічним явищем – карстовими джерелами, які б'ють глибоко з-під землі. Всього ключів вісімнадцять, кожен з них має незвичайне забарвлення: у самому центрі джерела вода насиченого темно-синього кольору, а по краях – яскраво-блакитного. Через відтінок води і круглу форму природна пам'ятка отримала назву Syri i Kaltër, що в перекладі з албанської означає "Блакитне око".

Точна глибина водойми, яку утворюють джерела, залишається невідомою: водолази неодноразово намагалися дослідити "Блакитне око", проте їм вдалося опуститися лише на 45 метрів, оскільки вода з джерела б'є під великим тиском.

"Блакитне око" оточене густим лісом із ліщини, вишневих дерев, сосен і ялин. У тіні дерев ви доберетеся до кришталево чистого джерела під тією ж назвою, де з глибин землі піднімається 900 кубометрів води за хвилину. Температура води цілий рік становить +13 градусів.

За 35 км від Блакитного ока розташована ще одна перлина Албанії – місто Гірокастра, чий старий центр внесено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Це середньовічне місто з цікавою архітектурою, розташоване на пагорбі з видом на долину і гори, дозволить вам зануритися в минуле Албанії.

Над містом височіє вражаючих розмірів замок-фортеця з відмінним панорамним видом на місто. Тут же міститься і музей зброї.

Після прогулянки по вузьких мощених вуличках міста загляньте в етнографічний музей, розташований у колишньому будинку батьків диктатора Енвера Ходжі. Там ви зможете отримати повне уявлення про те, як жили люди в епоху завоювання Османської імперії.

"Бутринт – археологічне диво Албанії + озеро Бутринт" з відвіданням ферми з вирощування мідій з дегустацією.
Неподалік від Ксаміля розташовані руїни стародавнього міста Бутринт. Це одна з найважливіших археологічних знахідок в Албанії, внесена в 1992 році до списку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Бутринт є археологічним музеєм-заповідником, на території якого можна побачити руїни давньогрецького театру, святилища і римські лазні. Тут збереглися артефакти від стародавніх греків і до венеціанців, а деякі артефакти і споруди датуються ще бронзовим століттям. Усередині містяться римський акведук, фортеці, вілли і церкви. До наших днів добре збереглася низка великих пам'яток, включаючи міські стіни, баптистерій пізньої античності, велику базиліку, театр і венеціанські замки.

Прогулянка парком дає уявлення про те, наскільки значущим було це місто в минулі дні слави, і яке вигідне в нього місце розташування. Через канал видно і замок Алі-Паші (Порто Палермо).

Після відвідування старого міста душа бажає прохолоди та прогулянки на човнику озером Бутринт! Під час прогулянки нам покажуть, як вирощують мідій. Саме цих красунь нам і приготують під час дегустації, що включено у вартість. Для любителів мідій є можливість замовити додаткові порції.

Острів Корфу (Греція)
Одноденний тур на один із найкрасивіших островів Греції. Дорога з порту займе близько 40 хвилин. Місто Корфу, особливо його стара частина, є одним із найчарівніших і найромантичніших місць у Греції.

Наша оглядова екскурсія островом не лише познайомить вас з островом Корфу (або Керкіра), його унікальною історією, богатою культурою, неймовірною природою й гастрономічними традиціями, але й закохає в цей смагардовий острів назавжди! Лазурові береги й таємничі гроти Палеокастриці, бухти у вигляді сердець та захопливі пейзажі, кипарисові гаї й оливкові ліси на гірських схилах, колоритні традиційні селища острова, монастир тринадцятого століття, а також одна з головних туристичних пам'яток не лише Корфу, а й усієї Грецької Республіки – палац «Ахіллеон» – літня резиденція Австро-Угорської імператриці Єлизавети Баварської, відомої на увесь світ як «Засмучена Сіссі».

Це й багато іншого очікує на вас в межах великої оглядової екскурсії. Запишіться й закохайтеся!

Старе місто Керкіра оточене двома древніми фортецями – це не просто столиця острова та об'єкт у списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, це вічно «маленька Венеція» з павутинням вузьких вуличок, що переплітаються, це дух злиття різних європейських середньовічних традицій та справжнє серце острова Корфу! Пориньте в унікальний симбіоз різних європейських культур, дізнайтеся, що таке «старе місто Керкіра» та завітайте до чудового храм святого Спиридона Триміфунтського – покровителя острова Корфу та його мешканців.
День 10.
Сніданок у готелі. Відпочинок на узбережжі Іонічного моря.

У цей день туристи з вильотом через Варшаву завершують свій відпочинок.

Для групи з вильотом через Варшаву 24.07: W4 3879 Тирана - Варшава Шопен 18:40 - 20:55

24.07 - Сніданок, виселення з готелю, трансфер в а/п Тирани, виліт.
День 11.
Сніданок або ланчбокс. Виселення з готелю.

Трансфер в а/п Тирани. Завершення екскурсійної програми.

Для групи з вильотом через Будапешт 25.07: W6 2234 Тирана - Будапешт 15:35 - 17:05

25.07 - виселення з готелю, трансфер в а/п Тирани, виліт додому
Додаткова інформація:
Польотні дані під групові трансфери:

Виліт з Будапешта: 15.07-25.07 (2 ночі Дуррес, 2 ночі Вльора, 6 ночей Саранда)

лип. 15 Будапешт – Тирана 13:30 - 15:00 (W6 2233 )
лип. 25 Тирана – Будапешт 15:35 - 17:05 (W6 2234 )

Виліт з Варшави: 14.07-24.07 (3 ночі Дуррес, 2 ночі Вльора, 5 ночей Саранда)

лип. 14 Варшава Шопен – Тирана 21:50 - 00:05 (W4 3880 )
лип. 24 Тирана – Варшава Шопен 18:40 - 20:55 (W4 3879 )

Груповий трансфер здійснюється під зазначені рейси Wizzair + інші рейси, які прибувають/вилітають з різницею не більше 1 години до вказаного часу

У вартість входить / не входить

 • Груповий трансфер а/п-готель-а/п під зазначені рейси;
 • 10 ночей в готелях 3-4* зі сніданками;
 • Комфортабельний автобус за маршрутом;
 • Екскурсії за програмою;
 • Супровід гіда;
 • Цілодобова підтримка клієнтів;
 • Бездоганна репутація Мандруй
 • Авіапереліт до / з Тирани;
 • Медична страховка;
 • Вхідні квитки, додаткові екскурсії;
 • Сіті-такс, система "Радіогід";
 • Доплата за одномісне розміщення

Місцезнаходження

Created with Sketch.
від 953 $

Схожі тури