від 699 € за люд.
Бронювати

Продано! Акція до 7 квітня! Екскурсійний тур до Хорватії (вильоти 2 і 16.05): Загреб, Плитвицькі озера, Задар, Спліт, Дубровник, водоспади річки Крка, Карловац

Not Rated

Тривалість

7 ночей / 8 днів

Тип туру

Повний пакет (авіаквитки включено)

Код пропозиції

28032102

Уподобання

активний відпочинок, враження і пригоди

Про тур

Виліт з Києва 2 і 16 травня на 7 ночей за 699€ за одну людину при 2-місному розміщенні (акційна ціна до 7.04)

Без віз! Тур до Хорватії з вильотом з Києва на 7 ночей.

Перед виїздом до Хорватії потрібно буде здати ПЛР тест.

Маршрут туру: Загреб – Плітвіцькі озера – Спліт – Задар – Оміш (фіорди річки Цетіна) – острів Брач (Бол, пляж Золотий Ріг) – Дубровник – водоспади річки Крка – Загреб

Пропозиція акційна – це означає, що кількість місць обмежена! Актуальність уточнюйте по телефону (044) 33 999 00 (зазначені ціни актуальні на 20:00 28.03.2021 р).

ЧОМУ ТРЕБА ЇХАТИ

 • Про красу Хорватії можна говорити нескінченно. Стародавні фортеці та перлини Середньовіччя, пам'ятники ЮНЕСКО і унікальні парки і, звичайно ж, її знамените Адріатичне узбережжя.
 • Вас очікують міста і національні парки, які визнані безцінним надбанням людства і знаходяться під охороною ЮНЕСКО - парк "Плітвіцькі озера", водоспади Крка, міста Дубровник, Спліт, Карловац, Загреб.

Програма туру

День 1. Київ - Загреб.
Приліт у Загреб.

Обід в національному ресторані хорватської кухні (за дод.плату).

Прогулянка по центру Загреба (центральна площа бана Йосипа Елачіча, верхнє місто, кафедральний собор, Каптол).

Загреб - столиця Хорватії, місто з 900-річною історією, яке складається з трьох частин: Верхнє місто з приголомшливою архітектурою та атмосферними брукованими вуличками, де зосереджені головні пам'ятки і музеї, Нижнє місто з безліччю магазинів, кафе, театрів і парків, та Нове місто - сучасний район, побудований з нуля після Другої світової. Верхнє та Нижнє місто зв'язує фуникулер, біля якого справжня гармата стріляє щодня опівдні. Фактично, Загреб - це вся Хорватія в мініатюрі.

Переїзд у район Плитвицьких озер. Поселення в готель, відпочинок, ночівля.
День 2. Плитвицькі озера.
Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд на Плитвицькі озера - національний парк Хорватії під номером 1, в ТОП-10 світових природних шедеврів. А піку своєї краси озера досягають саме в жовтні, забарвлені в осінні фарби букових лісів.

Відвідування осінніх Плитвицьких Озер (50 євро вхідний квиток).
Національний парк «Плитвицькі озера» є справжньою перлиною світового рівня і входить у першу сотню об’єктів, що знаходяться під охороною ЮНЕСКО. Цю унікальну за красою екологічну систему із 16 карстових каскадно розташованих озер, десятків малих і великих водоспадів і печер називають «шматочком раю на землі». Вода в озерах неймовірної прозорості й грає казковими відтінками кольорів, а мешканці озер - різноманітні види риб, птахи - з цікавістю супроводжують відвідувачів парку.

З метою збереження довкілля у парку заборонене використання техніки з двигунами внутрішнього згоряння, кораблики оснащені електродвигунами, а для туристів розроблені пішохідні маршрути з місцями для відпочинку. Тому для відвідування парку потрібно обов’язково мати зручне для прогулянок на природі взуття.

Обід в національному ресторані хорватської кухні (за дод.плату). Рекомендуємо місцеву форель (хорв. рastarva)

Переїзд в найпівнічніше місто Далмації – Задар (італ. Zara). Задар - місто з римською історією, столиця колишнього королівства Далмації в складі Австрійської Імперії (1815 -1919 рр).

Між двома Світовими війнами Задар був у складі Італії.

Поселення у готель. Ніч у готелі в районі Задару.
День 3. Спліт (Задар).
Сніданок у готелі.

Оглядова екскурсія у Спліті. Спліт - друге за величиною місто Хорватії, найбільше місто Далмації. Ви побачите палац Діоклетіана (у списку ЮНЕСКО), сфінкси, храм Юпітера, Золоті ворота, площа Республіки, вулиця Мармона - наполеонівського маршала, парк Мар'ян з оглядовим майданчиком.

Обід у національному ресторані (за дод.плату). Рекомендуємо спробувати кальмари на грилі (хорв. Ligni na zaru). Вільний час у місті.

У другий половині дня запрошуємо на факультативну екскурсію у Задар (20 євро) - найпівнічніше місто Далмації (італ. Zara). Задар - місто з римською історією, столиця колишнього королівства Далмації в складі Австрійської Імперії (1815 -1919 рр). Між двома Світовими війнами Задар був у складі Італії.

Екскурсія по Задару: римський форум, церква святого Доната (9 століття), собор Святої Анастасії (хорв. Katedrala sv.Stosije), знаменита набережна, яка отримала європейську премію, і морський орган (хорв. Morske orgulje). У Святої Анастасії-узорішительниці (покровительки під час пологів) треба просити дозволу нерозв'язних проблем, а також за людей, що опинилися в неволі, і про вдале звільнення від тягаря для вагітних жінок.

З дзвіниці Собору Святої Анастасії (вхідний квиток 2 євро) відкривається чудовий краєвид на Старе місто, гірський масив Велебіт і острів Угля в Адріатичному морі. На території гірського масиву Велебіт знаходяться відразу два національні парки: Північний Велебіт і Паклениця. А також дві глибокі печери Хорватії - Лукіна Яма та Словачка Яма.

Вечеря в ресторані на березі Адріатичного моря у центрі міста Задар (за дод.плату).

А ще у Задарі найкрасивіші заходи сонця у Далмації. Це чудо природи треба побачити на власні очі!

Повернення у Спліт. Ночівля у готелі.
День 4. Спліт (Оміш).
Сніданок у готелі. Вільний час у місті.

Охочих запрошуємо на факультативну екскурсію в піратське місто Оміш (15 євро). Річка Цетіна, впадаючи в Адріатичне море, формує справжнісінький фіорд, як у Норвегії. Прогулянка на човні по фіорду (15 євро). Фото просто дивовижні! Вода в річці має чудовий ізумрудний колір.

Обід у центрі міста Оміш. Наша рекомендація - кальмари на грилі, або риба Orada на грилі з блітвою в якості гарніра.

Ніч у готелі в Спліті.
День 5. Спліт (морська прогулянка).
Сніданок у готелі. Вільний час для прогулянок у Спліті, відвідування музеїв і пам'яток та шопінгу.

Бажаючих запрошуємо на морську прогулянку на знаменитий острів Брач на великому паромі "Jadrolinija" (40 євро з завантаженням автобуса на паром).

Місцеві каменярі добувають білий брачський камінь. З нього збудовано: Білий Дім у Вашингтоні, палац імператора Діоклетіана у Спліті, оперний театр у Відні.

Переїзд на автобусі через весь острів Брач до старовинного містечка Бол. Там нас зустріне алея місцевих сосен і знаменитий пляж Золотий Ріг. Це вузька коса з піску довжиною 400 метрів і шириною близько 100 метрів. Кожен рік коса змінює свою форму.

Сюди припливах безліч яхт під різноманітними прапорами. Тут особлива морська вода, прозора як дівоча сльоза.

Пікнік на пляжі Золотий Ріг (5 євро).

Ночівля у Спліті.
День 6. Спліт (Дубровник)
Сніданок у готелі.

Вільний день для прогулянок у Спліті, відвідування музеїв і пам'яток та шопінгу.

Для бажаючих - факультативна екскурсія до м.Дубровник (70 євро) - колишня Республіка Рагуза (в списку ЮНЕСКО), одвічний візаві Венеції на Адріатиці.

Наймальовничіша екскурсійна подорож до Південної Далмації, серцем якої є місто Дубровник - «Перлина Адріатики», один із найпрекрасніших пам’ятників Європи епохи Відродження, який стоїть в одному ряду з Венецією, Амстердамом і знаходиться під охороною ЮНЕСКО.

Це місто-казка, місто, де переплелися і поєдналися культурні традиції і набутки одразу декількох століть, релігій і цивілізацій. Місто найвправніших торговців, дипломатів, корабелів, моряків, майстрів золотих справ. Вісімсот років Дубровник був державою-республікою і без зброї відстоював свою незалежність від посягань таких надпотужних конкурентів, як Венеція, Візантія і Османська імперія. Дубровник належить до найвідвідуваніших туристами міст Європи і світу.

Дорогою до Дубровника мандрівники також побачать регіон Бачинських озер і унікальну долину річки Неретва. Бажаючі можуть покупатися на дубровницьких пляжах

Екскурсія по Дубровнику з місцевим гідом.

Вільний час.

Повернення у Спліт. Ночівля в готелі.
День 7. Спліт - водоспади річки Крка
Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд у Національній парк Крка. Прогулянка по Національному парку в районі наймогутнішого водоспаду Скрадинський Бук (46 м) (вхідний квиток 45 євро).

Один із найпопулярніших парків Хорватії з неймовірним багатством флори і фауни, озерами і водоспадами, а також старовинними історичними об’єктами. Тут, насамперед, відпочивають душею і отримують насолоду від неповторної краси і цілющого повітря. А влітку та за теплої погоди в озерах парку можна купатися!

Переїзд в район міста Карловац.

У Карловаці знаходиться найбільша в Хорватії броварня, який випускає пиво «Карловачко». Місто було побудоване в 16 столітті як фортеця для захисту від турецьких вторгнень. Турки брали в облогу Карловацьку фортецю 7 разів, але так і не змогли взяти.

Ніч у готелі.
День 8. Загреб - Киев.
Сніданок у готелі.

Трансфер в аеропорт міста Загреб. Виліт в Україну.

У вартість входить / не входить

 • Авіапереліт Київ – Загреб – Київ;
 • Розміщення в готелях 3-4*;
 • Харчування - сніданки;
 • Усі трансфери за маршрутом;
 • Екскурсії за програмою.
 • Медична страховка (10 євро);
 • Додаткові екскурсії, вхідні квитки;
 • Туристичний збір;
 • Доплата за одномісне розміщення (250 євро, за бажанням);
 • Особисті витрати (обіди в ресторанах, чайові гіду та водієві);
 • Перед виїздом до Хорватії потрібно буде здати ПЛР тест!!!

Місцезнаходження

Created with Sketch.
від 699 €

Запит


Схожі тури