День 1
22:05 - Виліт з Києва в Алмати.
День 2
В 5:55 приліт. Зустріч в аеропорту Алмати.
Вас зустрічає південна столиця Казахстану - галасливе, живе і гарне місто, чарівне і казкове в будь-яку пору року. До того ж, це один з небагатьох в світі мегаполісів з гірськолижним курортом міжнародного класу, до якого можна доїхати буквально за півгодини.
Чи готові приємно дивуватися?
Ранній заїзд в готель. Сніданок.
Відвідування Чаринского каньйону.
Тут природа в повній мірі демонструє свою велич і пишність... Тут люди відчувають себе маленькими піщинками, яких на мить закинуло в цю святу місцевість.
Якщо проїхати від Алмати 180 км, то дорога круто повертає до самого краю двухсотметровой прірви. Звідти, як з безодні видніється чарівний «місто» з скель. У каньйоні його «спорудили» 12 млн років тому дві стихії - вітер і річка.
Прибувши на місце, ви пішки відвідайте «Долину замків», а також у вас буде вільний час для прогулянки по каньйону. Ви побуваєте в «Ущелина Дракона», проберетеся крізь «Паща Диявола», з можливістю зробити фото.
Щоб екскурсія була повною, її потрібно закінчити відвідуванням дна ущелини. Для цього каньйон оснащений спеціальними майданчиками, які дозволяють оглянути його зсередини. Перед вами відкриється вид на Ілійського озеро, а вірніше його давнє русло. Так ви зрозумієте, наскільки цей загублений світ величезний. Від побаченого неможливо залишитися байдужим, ви залишите в цьому місці частину свого серця, натомість воно дасть вам в дорогу частку свого чарівництва.
Коли прогулянка підійде до фіналу, ви відпочинете під деревами, влаштувавшись на пікніку обід (ланч бокс), на берегах річки Чарин.
Поселення в селищі Сати.
Вечеря.
День 3
Сніданок.
Тур на озеро Каїнди.
І ось, ми на місці! Краса невимовна, зачаровують види, найчистіше повітря! Прекрасно не тільки саме озеро, а й багатовікові їли, щедро насаджені рукою Творця, і блакитні скелі, що відливають смарагдом і сапфірами!
Обід в етно Гродка на березі озер близнюків. В озерах водитися дика форель, її можна буде погодувати. Виїзд на озеро Кольсай.
Повернення в Сати.
Вечеря.
День 4
Сніданок.
Вражаюча екскурсія на Кольсайскі озера. Кольсайскі озера називають перлиною Північного Тянь-Шаню, розташованого в Алматинській області. Річка Кольсай бере початок на хребті Кунгей-Алатау і впадає по черзі в три озера: Верхнє, Минжилги (середнє) і Нижнє. Їх відрізняє унікальний водороздільний гірський ландшафт, що складається з трьох природних зон, і різноманітність рідкісних рослин і тварин. В перекладі з казахської мови "Кольсай" означає "озеро в ущелині", тому що всі три озера знаходяться в мальовничому ущелині східній частині хребта Кунгей Алатау.
Прокат човнів / катамаранів 15 $ за весь човен.
Обід.
Ночівля.
День 5
Сніданок.
Екскурсія на високогірний курорт Чимбулак.
Найбільший в світі високогірний спортивний комплекс «Медеу», розташований в однойменному урочищі Заилийского Алатау поблизу Алмати на висоті близько 1700 метрів над рівнем моря. Від руйнівного впливу селевих потоків «Медеу» захищає однойменна гребля, побудована в кінці 1960-х років і розташована на південь від катка. У «Медеу» було встановлено понад 120 світових рекордів. Кілька років поспіль каток перетворювався у величезний концертний майданчик, де проводився популярний міжнародний музичний фестиваль «Голос Азії», в якому брали участь не тільки казахстанські виконавці, а й зірки естради з усього світу.
Фунікулер в обидва боки 15 $
Вільний час.
Вечеря.
День 6
Сніданок.
Сьогодні їдемо в одне з наймальовничіших місць Алматинської області, ви побачите Іссикске озеро, Тургеньску ущелину, водоспад Ведмежий.
Район Іссикского озера вабить тих, хто цінує близькість до природи, спокій і тишу. Дивно прозоро і красиво своїми синіми і зеленими тонами Іссикского озеро. Оточене горами, воно таємниче і затишне. І страшно на його пустельних, незаселених берегах.
Обід
Після обіду піша прогулянка 1.2 км до водоспаду Ведмежий.
Його висота 30 метрів, водоспад знаменитий потужним потоком води, що зривається з трьох скель, що утворилися колись від розколу потужним землетрусу. Назва водоспаду не випадкова. У 1960-і роки в Тургеньскій ущелині водилися бурі ведмеді.
Вечеря.
День 7
Сніданок.
Відвідування Тамгали-Тас: Заповідник На річці Або.
14.00 обід.
Вільний час.
День 8
Сніданок.
Сіті тур по Алмати.
Вільний час. Ночівля.
День 9
Сніданок.
Переліт в Ташкент в 11:00.
Зустріч з гідом в аеропорту.
Обід.
Автобусна екскурсія по Ташкенту. Ми відвідаємо:
Державний музей прикладного мистецтва. У музеї представлені унікальні експонати, що розповідають про історію декоративного мистецтва Узбекистану. У їх числі роботи майстрів різьблення по дереву і карбування, ювелірів і золотошвея.
Площу Мустакіллік (Площу Незалежності)
Парк Алішера Навої і Мадраса Абдул Касим, де розташовується центр ремісників, можна придбати сувеніри у вигляді робіт; різьблення по дереву, мініатюрний розпис на скриньках і на шовковій папері.
Базар Чорсу і Медресе Кукельдаш одне з найстаріших медресе в Ташкенті.
Джума мечеть, третю за величиною п'ятничну мечеть в Узбекистані.
Площу Амір Темура, меморіал і музей Історії Темурідов.
Комплекс Хаст-Імам, де зберігається найвідоміший Коран у світі Коран Османа (7 століття) - первинне джерело священної книги ісламу.
18:00 - 20:15 Швидкісний потяг до Самарканда.
Ніч в готелі.
День 10
Сніданок у готелі.
Зустріч з гідом в холі готелю, початок туру по Самарканду (на машині)
Екскурсія розпочнеться з відвідування символу Самарканда - мавзолею Гур-Емір (усипальня Амір Тимура і його дітей). Далі, ми проїдемо в розташований поблизу Мавзолей Рухабад. Потім, екскурсія продовжиться на площі Регістан. Площа Регістан, це комплекс трьох пам'ятників: Медресе Улугбека (15 століття), Медресе Шер-Дор (17 століття), Медресе Тилля Корі (17 століття). У 5 хвилинах ходьби знаходиться велична і найбільша Мечеть Бібі Ханим. Ця споруда, справить на вас незабутнє враження. Біля мечеті, розташований знаменитий Сіаб базар, якому понад 500 років.
Недалеко знаходиться ще одна мечеть Хазрат-Хизр і королівський Нікрополіс Шахи Зинда (Живий Король).
Далі ми відвідаємо Музей при Обсерваторії Улугбека, яка була побудована в 15 столітті для вивчення астрономії. Після цього, ми відправимося в стародавнє поселення Афрасіаб, де зараз відкритий Музей Афрасіаб.
Обід пройде в узбецькому національному будинку.
Ніч в готелі.
День 11
Сніданок у готелі.
Зустріч з гідом в холі готелю, початок туру по околицях Самарканда.
Ми відвідаємо знамените село Коніг, де розташовані найстаріша паперова фабрика, гончарні і ткацькі майстерні. Потім ми проїдемо в північне передмістя цього поселення, де на крутому березі річки Сіаб розташована гробниця Ходжі Данияра, більш відомого, як Пророк Даниїл, якого однаково шанують послідовники ісламу, іудаїзму і християнства.
21:03 - 22:34 Швидкісний потяг до Бухари.
Ніч в готелі.
День 12
Сніданок у готелі.
Зустріч з гідом в холі готелю, початок туру по Бухарі (піша екскурсія)
Ми відвідаємо:
Ансамбль Лябі Хауз (XVI ст.), Архітектурний ансамбль, який вважався торговою площею в середні століття, включаючи медресе Нодір Диван Біжи (XVII ст.) - частина архітектурного ансамблю, розташованого навколо Лябі-Хауса і Хонако (місце відпочинку і усамітнення суфіїв) і медресе Кукельдаш-найбільше медресе Бухари XVI століття і всім відомий пам'ятник Ходжу Насреддіну.
Мечеть МАГОК Атторі (IX ст.), Одна з перших мечетей доисламской епохи;
Караван-сарай Сайфіддінов (XIX ст.), Центр ремесел Бухари в даний час;
Тім Абдуллахан (XVI ст.), Традиційний критий базар, побудований за часів правління династії Шейбанідов;
Медресе Абдуллазізхана (XVII ст.), Грандіозний архітектурний ансамбль, побудований за наказом аштарханідского правителя Абдуллазізхана;
Медресе Улугбека (XV ст.), Найстаріше медресе архітектурного ансамблю площі Регістан;
Відвідування знаменитих торгових куполів Бухари: Токи Сараффон (XVI ст.), Токи Тельпакфурушон (XVI ст.), Токи Заргарон (XVI ст.) В XVI столітті він був центром торгівлі шовком, ювелірними виробами та обміну грошей. Сьогодні туристи так само можуть придбати тут різні сувеніри в широкому асортименті;
Ансамбль Пій-Калон (XII ст.), Центральний архітектурний ансамбль Бухари, що складається з мінарету і мечеті Калон, медресе Мір-Араб.
Фортецю Арк (1 ст. До н.е.) - стародавня цитадель;
Мечеть Боло-Хауз (XVIII ст.), Вважалася головною п'ятничної мечеттю Бухари, де молився бухарський емір.
Обід в красивому національному кафе в старому місті.
Ніч в готелі.
День 13
Сніданок у готелі
Зустріч з гідом в холі готелю, початок туру по околицях Бухари
Тур почнеться з поїздки за місто в літню резиденцію останнього бухарського еміра Сітораі Мохі-Хоса. Унікальна будівля поєднує в собі традиції східного зодчества і мотиви російської архітектури. Далі відвідування мавзолею засновника суфійського ордена Бахоуддіна Накшбанді і некрополя Чор-Бакр.
Ніч в готелі
День 14
Сніданок у готелі.
Вільний день в Бухарі.
15:50 Швидкісний поїзд Бухара-Ташкент
20:00 Прибуття і трансфер в готель
Ніч в готелі.
День 15
Сніданок.
Трансфер в аеропорт. 12:20 рейс Ташкент - стикування в Алмати.
Виліт з Алмати 18:25, приліт в. Київ о 21:05. До зустрічі!