від 999 € за люд.
Бронювати

Екскурсійний тур по Заходу Іспанії і Португалії, переліт в Малагу, 13 днів в турі, виліт 11 листопада

Not Rated

Тривалість

12 ночей

Тип туру

Повний пакет (авіаквитки включено)

Код пропозиції

29092102

Уподобання

активний відпочинок, враження і пригоди

Про тур

Виліт з Києва 11 листопада на 12 ночей. Вартість за одну особу при 2-місному розміщенні: 999€

Маршрут туру: Київ – Малага – Кордова – Меріда – Саламанка – Порту – Брага – Гімарайнш – Коїмбра – Баталья – Обідуш – Лісабон – Синтра – мис Кабо-да-Рока – Кашкайш – Мафра – Келуш – Сілвеш – Севілья – Фуенхірола – Малага – Київ

Пропозиція акційна – це означає, що кількість місць обмежена! актуальність уточняйте по телефону (044) 33 999 00 (зазначені ціни актуальні на 09:50 09.11.2021 р).

ЧОМУ ТРЕБА ЇХАТИ

 • Під час подорожі на вас чекають захоплюючі екскурсії: Лісабон, що зберігає свій історичний вигляд, найбільш іспанське місто - Севілья, знайомство з Мерідою і Кордовою, екскурсія в Порту і Алгарве - найпівденніша частина Португалії.
 • Маса позитивних вражень від красот цих двох країн гарантована.
 • А різноманітна кухня, самобутня архітектура нікого не залишить байдужим.
 • Не пропустіть свій шанс дізнатися про Іспанію та Португалію все, і навіть трохи більше!

Програма туру

ДЕНЬ 1.
Виліт з Києва в Малагу.

Переїзд в Кордову, ніч у Кордові.
ДЕНЬ 2.
Сніданок.

Прогулянка по місту з оглядом району Сан Басилио, Худеріі, Кафедрального Собору «Ла Мескіта», римського мосту і Тріумфальної Арки.

Кордова – симпатичне тихе місто, де туристів зовсім не багато. Але причин, щоб його відвідати, відразу три: мистецтво, історія і гастрономія. Крім того, за словами очевидців, жінки в цьому місті – найкрасивіші у всій Андалусії.

«Мескіта» або Кордовська соборна мечеть – римо-католицький собор, розташований в андалуському місті Кордова. Після іспанської Реконкісти мечеть було перетворено на церкву, а деякі деталі інтер'єру, на кшталт колон і арок, стилістично переробили на візантійський лад.

Варто відзначити той факт, що на місці мусульманського храму спочатку стояла вестготська церква, потім, після завоювання цих земель маврами, церкву перетворили на мечеть. А в 785 році почалося будівництво нової споруди, яка і стала в Середньовіччі другою за величиною і красою у світі мечеттю. Є найвишуканішою пам'яткою династії Омейядів.

Вільний час в Кордові для самостійного відвідування «Ла Мескіти» (12 євро).

Переїзд у Меріду, ніч у готелі.
День 3.
Сніданок.

Прогулянка по місту з оглядом Арки Траяна, площі Іспанії, римського мосту, Алькасаби, Храму Діани. Вільний час для самостійного відвідування римських Театру і Амфітеатру (13 євро) і Музею Римського мистецтва (3 євро).

Переїзд у Саламанку. Ніч у готелі.
ДЕНЬ 4.
Сніданок.

Екскурсія в Саламанці з оглядом римського мосту, Кафедрального Собору, Університету, Будинку з піками, церкви Сан Мартін, площі Майор.

Університет Саламанки – найстаріший вищий навчальний заклад Іспанії. Університет Саламанки, як і Сорбонна, Болонський та Оксфордський університети, входить у четвірку найстаріших університетів Європи. Він став першим європейським вищим навчальним закладом, якому було надано статус "університету". Удостоїв його таким титулом іспанський король Альфонсо X, а вже за рік цей статус визнав і Папа Римський Олександр IV.

Вільний час у Саламанці для самостійного відвідування Собору (5 євро) й Університету (10 євро).

Переїзд у Порту.

Поселення в готель. Ночівля в Порту.
День 5.
Сніданок.

Екскурсія в Порту з оглядом Кафедрального Собору, вокзалу Сан Бенту, церкви і башти Клерігош, Палацу Біржі, набережної Рібейра, для охочих можлива прогулянка на кораблику по річці Доуру (15 євро) і відвідування бодегі портвейнов «Chirchill's» (12 євро).

Вільний час у Порту.

Увечері можливе відвідування фаду (20 євро).

Ніч у Порту.
День 6.
Сніданок.

Вільний час у Порту.

Для охочих додаткова екскурсія в Брагу і Гімарайнш (40 євро) з відвідуванням Кафедрального Собору в м.Брага, комплексу Бом Жезуш і фортеці Гімарайнш.

Брага - центр однойменного округу, розташований у 50 км на північ від Порту. Брагу справедливо називають релігійної столицею Португалії і містом архієпископів через розташування тут резиденції єпископа, і вона завжди зберігала лояльність католицькій Церкві. Тому і архітектура Браги має, в основному, церковно-готичний характер.

Як перша столиця Португалії і батьківщина першого короля, Гімарайнш є одним з найстаріших міст країни, з його всесвітньою спадщиною - середньовічними вулицями і добре збереженими пам'ятками. Все це робить Гімарайнш одним з найпривабливіших місць для відвідування в Португалії.

Ніч у Порту.
День 7.
Сніданок.

Переїзд в Коїмбру, екскурсія містом з оглядом Університету, Нового і Старого Кафедральних Соборів, мавританської Медіни.

Коїмбра - головне місто центральної Португалії, розташоване у 182 км на північ від Лісабона на березі річки Мондегу. Місто було засноване в VI столітті мешканцями римського поселення Конімбріга. До XI століття Коїмбра процвітала як торгове місто, а в 1139 році стала першою столицею молодого португальського королівства.

У Коїмбрі багато красивих будівель і визначних пам'яток. Кафедральний собор XII століття Се Вельо - один із кращих зразків романського стилю в Португалії. Національний музей Машаду-ду-Каштру з колекцією португальської скульптури розташований в елегантному єпископському палаці ( XVI ст.) . А ще в Коїмбрї розташований найстаріший університет Португалії.

Вільний час у Коїмбрі.

Переїзд у м.Баталья, огляд монастиря Санта Марія да Віторія (6 євро).

Монастир у Батальї був побудований на пам'ять про битву між португальськими та кастильськими військами в 1385 році за Алжубарроте. Король Португалії Жуан I дав обітницю побудувати монастир на честь Діви Марії, якщо португальці виграють бій. За рік після перемоги почалося будівництво монастиря, яке завершилося тільки на початку XVI століття. Внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і семи чудес Португалії.

Переїзд в Обідуш - резиденцію португальських королев і батьківщину знаменитого вишневого лікеру «Жінжа», прогулянка містом, що повністю оточене кріпосними стінами.

Ніч у Лісабоні.
День 8.
Сніданок.

Велика оглядова екскурсія в Лісабоні з оглядом парку Едуарда VII, фешенебельного проспекту Авеніда Лібердаде, площі Россіо, району Белен з оглядом церкви Санта Марія де Белен, монастиря Жеронімуш (10 євро), Музею Карет (8 євро), Беленської Вежі й пам'ятника Першовідкривачам.

Вільний час у Лісабоні для самостійного знайомства з районами Алфама, Байша, Байру Алту і Орієнте.

Ніч у Лісабоні.
День 9.
Сніданок. Вільний час у Лісабоні.

Факультативна екскурсія в Сінтру, Кашкайш і на мис Кабу-да-Рока (30 євро, вхідні квитки оплачуються додатково).

Сінтра – літня резиденція португальських монархів, знаменита своїми палацами Паласіо да Пена, Паласіо Реаль і Кінта Рігалейра.

Вільний час у Сінтрі для відвідування обраного палацу.

Переїзд на Кабу-да-Рока – найзахіднішу точку Європи. Можливе придбання сертифіката про відвідування в туристичному центрі (11 євро).

Переїзд у Кашкайш – фешенебельний курорт Лісабонської Рив'єри. Прогулянка по місту з оглядом міського парку Марешаль Кармона, Цитаделі, Ратуші, набережної.

Вільний час у Кашкайші.

Ніч у Лісабоні.
День 10.
Сніданок.

Для охочих можлива додаткова екскурсія в Мафру і Келуш (60 євро, разом із вхідними квитками в Палаци Мафра і Келуш).

Повернення в Лісабон. Вільний час в Лісабоні.

Переїзд в Сілвеш, ніч у готелі в Сілвеші.
День 11.
Сніданок.

Знайомство з Алгарве – найпівденнішою частиною Португалії. Відвідування колишньої столиці мавританського Аль Гарба – міста Сілвеш з оглядом Собору і Мавританської фортеці (3 євро).

Переїзд у Лагуш. Відвідування Понта-да-Пьєдаде – унікального природного феномена, прогулянка по місту з оглядом церков Санта Марія і Сан Антоніо, площі Жила Янеша, марини Лагуша, міських пляжів.

Вільний час. Для охочих можлива прогулянка на яхті до гротів Понта-да-Пьєдаде (20 євро).

Переїзд до Севільї.

Поселення в готель, ніч у Севільї.
День 12.
Сніданок.

Екскурсія в Севільї з оглядом Пласа де Торос, Золотої вежі, площі Іспанії, Кафедрального собору (10 євро), а також прогулянка вузькими вуличками єврейського кварталу Санта Крус.

Севілья – одне з найкрасивіших міст Європи із захоплюючою коридою і пристрасним фламенко. Як жодне інше місто, вона відображає особливості національного іспанського характеру.

Вільний час у Севільї. Можливе відвідування Алькасара з ліцензованим гідом (30 євро).

Переїзд до Фуенхіроли, ніч у готелі.
День 13.
Сніданок. Відпочинок на морі.

Трансфер в аеропорт Малаги. Виліт до Києва.

У вартість входить / не входить

 • Авіапереліт Київ - Малага - Київ
 • Всі трансфери по маршруту
 • 12 ночей в готелях 3*
 • Харчування - сніданки
 • Екскурсії по програмі
 • супровід гіда
 • Цілодобова підтримка клієнтів
 • Бездоганна репутація Мандруй
 • Факультативні екскурсії, вхідні квитки
 • Медична страховка
 • Доплата за одномісне розміщення (350 євро, за бажанням)
 • Користування системою "Радіогід" (2 євро в день)
 • Податок на проживання в курортних містах
 • Особисті витрати

Місцезнаходження

Created with Sketch.
від 999 €

Схожі тури