День 1
08:00 Збір та виїзд з Києва комфортабельним автобусом від ст. м. "Житомирська"
Переїзд до м. Луцьк.
13:00 Оглядова екскурсія по місту Луцьк: Театральна площа, Кафедральний Троїцький Собор, пам’ятник Л. Українки, музей-аптека, Свято – Покровська церква, кірха-будинок Євангелістів, «Будинок з химерами», синагога, будинок Косачів, де проживала Л. Українка, костел св. Петра і Павла.
Відвідування замку Любарта (60 грн/дор, 35 грн/дит,) - унікальний історико-архітектурний пам'ятник кінця XIII - XIV століття, головна визначна пам'ятка Луцька. Дана споруда збереглася з часів князівства Литовського до наших днів практично без змін, а це є великою рідкістю. Архітектурний шедевр з вежами, арками, мостами, старовинною бруківкою і павільйонами і сьогодні приваблює безліч туристів.
Обід і вільний час в м Луцьк.
Переїзд в національний парк «Шацькі озера», с. Світязь Волинської області.
Поселення в готель.
Вільний час
Озеро Світязь - найглибше в Україні, його називають «Українським Байкалом». Глибина озера 58 метрів, воно в чотири рази глибше, ніж Азовське море. Води озера Світязь настільки чисті й прозорі, що дно можна розгледіти на восьми метровій глибині. Озерна вода має цілющі властивості тому, що в своєму складі вона має срібло, йод і гліцерин. Майже уздовж всієї берегової смуги озера ростуть ліси. У літню пору тут можна досхочу надихатися напоєним ароматом хвої повітрям, назбирати чорниці, ожини, лохини, грибів. Таких розваг немає не на одному морському узбережжі. Та й сам Світязь чимось схожий на море.
Любителі спокійного відпочинку, звичайно, оцінять піщані пляжі і чисту воду озер, яка в літній час прогрівається до комфортної температури. Є можливість взяти напрокат велосипеди і насолодитися околицями: проїхатися по лісі або уздовж озера. Любителі активного відпочинку також можуть зайнятися дайвінгом або віндсерфінгом, пограти в пейнтбол. Ну і, звичайно, рибалка. Шацькі озера – це просто рай для рибалки.
День 2
Сніданок. Можливість ближче познайомитися з регіонами Шацького поозерья - з прекрасними і неповторними водними просторами, мальовничими лісами та їх мешканцями.
Виїзд на ознайомчу екскурсійну програму: екскурсія по Шацькому Національному парку, озеро Світязь+ радіотелескоп «Уран – 3», озеро Люцимер, озеро Перемут, озеро Чорне, озеро Пісочне. Відвідування чоловічого Петропавлівського монастиря, відвідування музею флори і фауни Полісся в смт. Шацьк.
Повернення в готель. Вільний час, купання на найбільшому і самому чистому в Україні озері Світязь.
День 3
Сніданок. Вільний день. Відпочинок і купання на найбільшому і самому чистому озері в Україні – Світязь.
Пропонуємо Вашій увазі цікаві факультативні екскурсії:
1. Екскурсія на туристичних байдарках «Поліські джунглі». Маршрут: озеро Перемут – озеро Луки – озеро Світязь. Тривалість: 3,5 – 4 години. Вартість 400 грн/особа
2. Екскурсія на човнах «Озерний лабіринт». Маршрут: оз. Світязь (затока Лука) – оз. Чорне Велике – оз. Люцимер. Тривалість: 3 – 4 години. Вартість 300 грн
3. Екскурсія на туристичних байдарках «Шляхи Робінзонів». Маршрут екскурсії по самому глибокому озеру України і найбільшим серед водойм Шацького національного парку – озером Світязь. Тривалість: 3, 5 – 4 години. Вартість 350 грн
4. Велоралі, велосипедний тур. Марштут: Шацьк – оз. Світязь (ур. Гряда) – оз. Сомінець – оз. Карасинець – оз. Люцимер (смт. Шацьк) – оз. Чорне Велике (смт. Шацьк). Тривалість: 4 години. Вартість 300 грн.
День 4
Сніданок. Звільнення номерів
Запрошуэмо на екскурсійну програму "Подорож в давню історію Волині, Галицько-Волинського князівства і Київської Русі".
Виїзд до Зимненського Святогірськго Успенського монастиря. Монастир розташований на Святих Холмах над річкою Луга біля села Зимно. Історія монастиря нараховує понад тисячу років. Князь Володимир Великий після заснування міста Володимира, облюбував навколишню місцевість і вирішив зробити тут свою зимову резиденцію. І саме тому ще з давніх княжих часів село називається Зимове, а монастир – Зимненський. Що знаходиться в монастирі церква, за переказами побудована Володимиром, але перероблена в кінці XVI і початку XVII ст., В 1892 р звернена в жіночий монастир. Залишки терема, що відносяться до часів князя Володимира.
Зимова резиденція волинських князів, починаючи з XI століття – це не тільки храми і келії, а й лабіринти підземель з печерною церквою періоду хрещення Волині.
Відвідування княжого міста Володимира-Волинського, в якому пам’ятники історії і архітектури нагадають про часи князівства Мстислава, Романа Мстиславича та Данила Галицького. В даний час Володимир Волинський унікальної краси місто з храмами в візантійському стилі, затишними і зеленими парками і скверами, - місто, що трепетно зберігає свою історію.
Обід і вільний час.
22:00-22:30 Орієнтовне прибуття до Києва.