від 875 € за люд.
Бронювати

Екскурсійний тур в Албанію на 11 днів, 10 екскурсій у вартості туру! Є жіноче підселення

Not Rated

Тривалість

10 ночей

Тип туру

Повний пакет (авіаквитки включено)

Код пропозиції

28052104

Уподобання

активний відпочинок, сімейний відпочинок

Про тур

Виліт з Києва 22 червня на 10 ночей: 875€ за одну людину при 2-місному розміщенні.

Пропозиція акційна – це означає, що кількість місць обмежена! Актуальність уточнюйте по телефону (044) 33 999 00 (зазначені ціни актуальні на 23:00 12.06.2021 р).

Маршрут туру: Київ – Тирана – Дуррес – Круя – Шкодер – Тирана – Дайті – Ардениця – Аполлонія – Фієрі – Вльора – Борщ – Саранда – Бутринт – Блакитне око – Гірокастра – Берат – Поградець – Охридське озеро – Північна Македонія – Тирана – Київ

ЧОМУ ТРЕБА ЇХАТИ

 • Албанія - країна-загадка, країна, де поєдналося в одне ціле все те дивовижне й прекрасне, що є на Балканах! Її строкатий колорит і контраст культур, її чудові пейзажі і незаймана природа створюють ідеальні умови для тих, кому набридли звичні маршрути і «окультурені» курорти.

Програма туру

ДЕНЬ 1.
Приліт в Албанію. Трансфер з а / п Тирани в готель у Дурресі.

Розміщення в готелі на березі Адріатичного моря.
ДЕНЬ 2.
Сніданок у готелі. Відпочинок на морі.

Факультативна екскурсія "Старовинні та історичні міста - Круя, Шкодер" з відвідуванням етнографічного музею і фортеці Розафа (орієнтовно 45 євро, екскурсія актуальна за наявності групи від 10 осіб).

Круя - невелике старовинне місто в Албанії, розташоване в центральній частині країни, за 32 км від Тирани. Назва міста пов'язана з іменем національного героя Албанії Георгі-Кастріоті Скендербеу, який боровся проти Оттоманської навали. Це мальовниче місто розташоване на схилі гори Сарі Салтиков, на висоті 560 метрів над рівнем моря, його оточують високі гірські вершини.

Звідси відкривається приголомшливий вид на околиці. На вулиці у старовинній частині Круї, що веде до фортеці, ще з часів Скендербеу існує «старий базар». Тут можливо придбати албанські сувеніри, красиві ювелірні вироби ручної роботи, килими і вишивку, філігранні срібні й мідні вироби, вироби з алебастру, традиційний одяг і антикваріат.

Шкодер розташований на північному заході Албанії, на березі озера з такою ж назвою, яке є найбільшим на Балканському півострові. Як і багато міст Албанії, Шкодер має багату історію. Місто було засноване в IV столітті до н.е., як столиця іллірійського племені Лабеат.

Сьогодні Шкодер є одним з основних центрів албанської історії та культури. Головна визначна пам'ятка, яку відвідують всі туристи - фортеця Розафа, збудована іллірійцями. Фортеця розташована на скелястому пагорбі в західній частині міста, в оточенні трьох річок: Дрині, Буна і Кір. Ще Шкодер називають «Брамою чудових Албанських Альп»!

Повернення в Дуррес. Вільний час. Ніч у готелі.
ДЕНЬ 3.
Сніданок у готелі. Відпочинок на морі.

Факультативна екскурсія "Прогулянка Дурресом + столиця Албанії Тірана + Національний парк Дайті" з підйомом на канатній дорозі (орієнтовно 40 євро, екскурсія актуальна за наявності групи від 10 осіб).

Згадуваний у стародавні часи римським поетом Катулусом як "Адріатична таверна", Дуррес є одним з найстаріших міст Албанії. Його історія налічує близько 3000 років. Місто, засноване в 627 році до н.е. колоністами, які прибули з Корінту і Керкири (Корфу), спочатку називався "Epidamnos", а потім "Duyrrachium".

Сучасний Дуррес є головним портом країни, звідси встановлено регулярне сполучення з поромними лініями італійських портів Барі, Бріндізі, Трієсті і Анкона, а також портом Копер (Словенія). Дуррес - найбільший і найпопулярніший в Албанії морський курорт.

Столиця Албанії - Тирана розташована в прекрасному місці: з одного боку височіє гора Дайті, з іншого – розкинулась прибережна рівнина. Ця місцевість була заселена ще в період неоліту. Згадки про Тирану як про місто, відносяться до 1614 року, коли турки в честь перемоги над Персією вирішили заснувати тут місто.

Столицею Тирана була проголошена тільки в 1920 році. І з цього часу її населення стало швидко зростати. Сьогодні офіційне число її жителів - близько 800 тисяч чоловік. Столиця Албанії - це великий комерційний і адміністративний центр з комфортними готелями, затишними ресторанами, дискотеками, клубами, барами.

Національний парк Дайті розташуваний в околицях Тірани. Від епіцентру економічного та культурного життя Албанії до тихого і спокійного парку Дайті всього лише 26 км. Туристична інфраструктура в цьому парку - на найвищому рівні, багато парків зі світовим значенням можуть тільки позаздрити.

Повернення в готель у Дурресі. Вільний час. Ночівля.
ДЕНЬ 4.
Сніданок у готелі. Виселення.

Екскурсія в Монастир Різдва Пресвятої Богородиці Арденіца, а також екскурсія в давньоіллірійське місто Аполлонія (Фієрі) з відвідуванням музею Аполлонії.

За часів турецького панування монастир Арденіца став центром освіти і національної гордості. До початку ХХ століття його бібліотека нараховувала понад 32000 книг і стародавніх манускриптів, які були повністю спалені пожежею в 1932 році. Сьогодні Арденіца - це діючий монастир, відкритий для відвідування туристів.

Монастир Арденіца був побудований в 1282 за наказом візантійського імператора Андроніка II Палеолога (Andronikos II Palaiologos).Також монастир відомий як місце, де в 1451 був зареєстрований шлюб Скандербега (Skenderbeu), національного героя Албанії, з Андріонікою Аріоніті (Andronika Arianiti).

Древнє іллірійське місто Аполлонія – на сьогодні Археологічний парк Аполлонія - було засноване в 558 р до н.е. переселенцями з Корфу і Коринфа. Аристотель приводив Аполлонію, як приклад олігархічного режиму: нащадки грецьких поселенців керували колонією, населеній переважно іллірійцями.

Через Аполлонію проходив знаменитий римський торговий шлях «Віа Ігнатія» (з Риму до Константинополя). Вчені довели, що за тих часів місто мало чималі розміри, його оточувала 4-кілометрова стіна, населення налічувало приблизно 60 тисяч осіб. Це було процвітаюче місто, яке карбувало власну монету. Музей Аполлонії розміщується на території монастиря XIV століття, де знаходиться церква Св. Марії.

У церкві Святої Марії ви побчите фрески з зображенням братів Костянтина і Атанаса Зографі (Kostandin, Athanas Zografi), зокрема одна з ікон із зображенням святого Іоанна Кукузеля (John Kukuzelis), який походить з Дурресу.

Екскурсія в місті Вльора.

Вльора розташованана південному заході Албанії, в південній частині Адріатичного і північній частині Іонічного узбережжя, в 130 км від Тирани, столиці Албанії та міжнародного аеропорту імені «Матері Терези», всього лише в 72 км від Італії (через протоку Отранто, найближчий пункт до Італії на Балканах) і в 123 км від Греції (острів Корфу) - там, де зустрічаються одне з одним Адріатичне і Іонічне моря. Типово середземноморський клімат Вльори істотно впливає на загальну кількість сонячних днів в році по всій Албанії. Локальний рекорд міста - понад 270 сонячних днів в році.

Місто оточене оливковими і цитрусовими плантаціями, а прибережна смуга округу є найбільшою за протяжністю в Албанії і становить близько 30% від загальної протяжності берегової лінії країни. Перші пам'ятники античності в місті Вльора датуються VI століттям до н. е. Протягом IV століття до н. е. часто згадується в якості важливого порту для кораблів, які пливли з Отранто і Бріндізі, і переправного пункту між двома іншими античними містами Албанії - Бутринт і Аполлоніей. У 1912 році місто стало першою столицею незалежної Албанії, і залишалося нею упродовж 8 років.

Поселення в готель у м.Вльора. Відпочинок. Ніч у готелі.
ДЕНЬ 5.
Сніданок у готелі.

Відпочинок на узбережжі Адріатичного моря. Ніч у готелі.
День 6.
Сніданок у готелі. Виселення.

Трансфер в місто Саранда уздовж Албанської Рив'єри.

Зупинка в національному парку з прекрасними оглядовими майданчиками Ллогара. Фото на пам'ять з оленями.

Відвідування курорту Борщ, де, як вважається, найчистіше море в Албанії. Відпочинок, купання, час для обіду.

Саранда - найбільший населений пункт Албанської Рів'єри і один з головних туристичних центрів Албанії. Місто Саранда розташоване у південно-східній частині Албанії на березі Іонічного моря, навпроти острова Корфу (Греція), всього в 26 км від грецького кордону. Як і на інших відомих курортах Албанії, в Саранді м'який середземноморський клімат і сонячно більше 300 днів в році. Влітку температура рідко перевищує 30 градусів вдень, тоді як вночі морський бриз приносить освіжаючу прохолоду.

У стародавні часи Саранда носила назву Онхезмус, яку дали перші поселенці - іллірійське плем'я Каон. Поет і філософ Цицерон згадує про старовинне місто як про зручну гавань, де дмуть сприятливі вітри. Саме бухта Саранди, особливо мальовнича з боку моря, надає місту такий чарівний вид. Кілька мозаїк, виявлених в околицях міста, свідчать про те, що Саранда була справжнім культурним центром цього регіону протягом II- III століть н.е.

Поселення в готелі у Саранді*.

За бажанням - відвідання фортеці міста Саранда, звідки відкривається приголомшливий краєвид на узбережжя.

* Проживання в готелі у Саранді може бути замінено на проживання в готелі у Ксамілі.

Ночівля.
День 7.
Сніданок у готелі. Відпочинок на морі.

Екскурсія в древнє місто Бутринт.

Неподалік від Саранди знаходяться руїни стародавнього міста Бутринт – це одна з найбільш важливих археологічних знахідок в Албанії, включена в список об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, і природне джерело.

Поблизу Саранди також розташовано стародавнє місто Фініч, на території якого, за свідченням Едвіна Жака, розташовується найбільший у стародавньому світі акрополь, в 7 разів більше того, що в Афінах.

Якщо ви вибрали готель на знаменитому курорті Ксаміль - то вас чекають 20 різних пляжів, ресторани, кафе. Можна взяти катамаран і відпочити на прилеглих островах.

*Проживання в готелі в Саранді може бути замінено на проживання в готелі у Ксамілі.

Ніч у вибраному готелі.
День 8.
Сніданок. Виселення з готелю.

Екскурсія до унікального природного явища – водойми «Блакитне Око».

Свою назву озеро отримло за незвичайний блакитний колір води.

Екскурсія в «СРІБНЕ МІСТО» Гірокастру.

У 2005 році історична частина міста Гірокастра була внесена до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. В ході екскурсії ви познайомитеся з фортецею міста, де зараз розташувався музей зброї, побуваєте в етнографічному музеї (у будинку, де народився Енвер Ходжа), прогуляєтеся по вулицях Гірокастри, яка зберегла архітектурний стиль типового міста Оттоманської імперії 17-19 ст.

Трансфер у місто Берат. Поселення в готелі. Ночівля.
День 9.
Сніданок у готелі. Виселення.

Екскурсія в місто-музей Берат з відвідуванням фортеці міста і музею Онуфрія.

До списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО увійшов Берат - 2400-літнє місто-музей. Берат розташований на березі річки Осумі біля підніжжя гори Томоррі за 130 км від столиці. У давнину це місце вважалося священним. Званий "містом вікон", Берат має два квартали: Мангалем і Гориця. Місто являє собою приклад добре збереженого османського поселення, частину якого займає фортеця, її походження відноситься до IV століття до нашої ери. У фортеці ви можете побачити візантійські церкви з унікальними настінними розписами, цінними іконами.

У Соборі Діви Марії розташувався Національний Іконографічний музей, де зібрана колекція робіт відомого іконописця Онуфрія.

У Бераті, як і в багатьох містах Албанії, православні храми сусідять з мечетями. Одна з найвідоміших - Королівська мечеть - заслуговує на особливу увагу і датується XV століттям.

Трансфер у готель у місті Поградець. Поселення в готелі на березі Охридського озера. Ночівля.
День 10.
Сніданок у готелі.

Відпочинок на Охридському озері - найглибшому найдревнішому озері на Балканах.

Факультативно екскурсія до Північної Македонії (орієнтовно 45 євро, екскурсія актуальна за наявності групи від 10 осіб та за умови відкритих кордонів).

Екскурсія в місто Охрид. Відвідування фортеці Самуїла, пішохідна прогулянка історичною частиною міста, відвідування однієї з церков.

Місто, розташоване на березі однойменного озера, заслужло славу «балканського Єрусалиму», завдяки кількості церков і монастирів, побудованих тут, і безцінного внеску міста в слов'янську культуру.

Екскурсія в монастир Святого Наума.

Монастир Святого Наума був побудований святим Наумом Охридським, учнем Кирила і Мефодія. Після смерті святого, його мощі були поміщені в храм монастиря. На честь святого

монастир і отримав свою назву. Раніше тут знаходилася резиденція Охридського архієпископа.

Повернення в готель у Поградець. Ночівля.
День 11.
Сніданок. Виселення з готелю.

Трансфер в а/п Тирани. Виліт до Києва.
Додаткова інформація:
Польотні дані:
Туди
Виліт: 22.06.21 13:00:00, Україна, Київ - PS7707
Приліт: 22.06.21 14:15:00, Албанія, Тирана - PS7707
Назад
Виліт: 02.07.21 15:15:00, Албанія, Тирана - PS7708
Приліт: 02.07.21 18:35:00, Україна, Київ - PS7708

Екскурсії, що включені у вартість туру:
1. Екскурсія в Монастир Різдва Пресвятої Богородиці Арденіца
2. Екскурсія в давній іллірійський місто Аполлонія (м. Фієрі) з відвідуванням музею Аполлонії.
3. Екскурсія в місті Вльора.
4. Відвідування національного парку з прекрасними оглядовими майданчиками Ллогара.
5. Відвідування курорту Борщ.
6. Екскурсія в древнє місто Бутринт.
7. Екскурсія в древнє місто Фініч.
8. Екскурсія до унікального природного явища-водойми «Блакитне Око».
9. Екскурсія в «СРІБНИЙ МІСТО» Гірокастру.
10. Екскурсія в місто-музей Берат з відвідуванням фортеці міста і музею Онуфрія.

Факультативні екскурсії:
1. "Старовинні та історичні міста - Круя, Шкодер" (орієнтовно 45 євро, екскурсія актуальна за наявності групи від 10 осіб).
2. Екскурсія "Прогулянка Дурресом + столиця Албанії Тірана + Національний парк Дайті" з підйомом на канатній дорозі (орієнтовно 40 євро, екскурсія актуальна за наявності групи від 10 осіб).
3. Екскурсія в Північну Македонію (орієнтовно 45 євро, екскурсія актуальна за наявності групи від 10 осіб та за умови відкритих кордонів).

У вартість входить / не входить

 • Авіапереліт Київ-Тирана-Київ (а / к МАУ);
 • Трансфер по всьому маршруту на комфортабельному автобусі;
 • 10 ночей в готелях 3-4 * зі сніданками;
 • Екскурсії по програмі;
 • Супровід гіда;
 • Цілодобова підтримка клієнтів;
 • Бездоганна репутація Мандруй
 • Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
 • Факультативні екскурсії;
 • Доплата за одномісне розміщення;
 • Страховка;
 • Чайові гідам, водіям.

Місцезнаходження

Created with Sketch.
від 875 €

Схожі тури