від 1 975 € за люд.
Бронювати

Екскурсійний тур до Єгипту на 13 днів, початок туру в Каїрі 17.11.2024 – є жіноче підселення

Not Rated

Тривалість

12 ночей

Тип туру

Повний пакет (авіаквитки включено)

Код пропозиції

19072402

Уподобання

активний відпочинок, враження і пригоди, все включено, сімейний відпочинок

Про тур

Виліт з Києва 17 листопада на 13 днів, 2460€ за 1 особу при 2-місному розміщенні.

Пропозиція акційна – це означає, що кількість місць обмежена! Актуальність уточнюйте за телефоном (044) 33 999 00 (вказані ціни актуальні на 10:50 19.07.2024 р.).

Маршрут туру: Варшава / Ваше місто – Каїр – Мемфіс – Александрія – піраміди Дахшур – піраміди Саккара – Луксор – Дендера – круїз по Нілу (Луксорський храм – Хатшепсут – Долина царів – Карнак – Едфу – Ком-Омбо – о-в Філе – Асуанська гребля – Абу-Сімбел – Асуан) – Каїр – Варшава / Ваше місто

ЧОМУ ТРЕБА ЇХАТИ

 • Цей тур - ідеальна комбінація насиченої і різнобічної екскурсійної програми з круїзом по Нілу.
 • На вас чекають вражаючі за красою і смисловим навантаженням пам’ятки, кожен сантиметр яких розповідає про безсмертя і вічне життя, занурення в культуру, яку цитуватимуть всі подальші видатні цивілізації. І це не тільки культові піраміди в Гізі, а й більш давні в Саккарі та Дахшурі, священні тексти на стінах мастаб і рідкісні зображення космічних просторів в гробницях фараонів в Луксорі тощо…
 • 5 днів в багатоликому Каїрі - це ще й можливість побачити сакральний християнський і розмаїтий мусульманський Єгипет. А легендарний круїз по Нілу, мандрівка річкою священної географії і великої історіі, - це ще й огляд унікальних храмових комплексів (Абу Сімбел, Ком Омбо, Едфу, храм Ісіди, Луксорський храм тощо). Перлина туру - культове місце давнього світу, храмовий комплекс Дендера!
 • У цьому турі ви також матимете можливість політати на повітряних кулях в Луксорі.
 • Щоб максимально заглибитися у тонкощі історії та культури Єгипту, побачити і відчути його велич і колорит, ми включили всі екскурсії у вартість туру, включно із храмом в Дендерах і Александрією, а також обіди в містах по маршруту. А щоб уникнути виснажливих переїздів, ми організовуємо внутрішній переліт Каїр-Луксор та Асуан-Каїр.

Програма туру

День 1.
Виліт з Варшави о 17:20 (за розкладом).

Приліт в Каїр о 22:20, трансфер у готель в Каїрі, ніч у готелі Safir Hotel Cairo 5* або аналогічний.
День 2.
Сніданок у готелі.

Екскурсія по Каїру з відвідуванням Єгипетського Національного музею, оглядом Пірамід Гізи та легендарного Сфінкса (вхідні квитки в музей, на територію комплексу пірамід та обід включені у вартість туру).

Каїр - місто на перехресті двох культур, важливий торговельний та культурний центр Північної Африки, місто контрастів, палаців, мечетей, музеїв, пірамід...

Єгипетський музей - це скарбниця давньоєгипетської культури і предмет гордощів єгиптян. Він є найбільшим в світі сховищем предметів мистецтва Стародавнього Єгипту. В колекції музею нараховується понад 120 тисяч експонатів від історичної ери до греко-римського періоду, її перлиною є скарби гробниці фараона Тутанхамона (вх.квитки в музей у вартості).

Огляд величного комплексу давньоєгипетських пірамід-гробниць на плато Гіза в передмісті Каїра, який згадується в елліністичній літературі (“Сім чудес світу”) (вх.квитки на територію комплексу у вартості).

Давньоєгипетський некрополь Гізи складається з піраміди Хеопса (також відома як Хуфу і Велика Піраміда), дещо меншої піраміди Хефрена (або Хафра) і піраміди Мікерина (Менкаура). Поряд з ними розташувався Великий Сфінкс, найдавніша монументальна скульптура в світі.

Ми оглянемо всі ці пам’ятки, які є найбільш впізнаваними і надзвичайно цінними не лише в Єгипті , а і у всьому світі.

Ніч у Каїрі.

День 3.
Сніданок у готелі.

Екскурсія в Мемфіс - столицю Стародавнього Єгипту в епоху Давнього царства .

Огляд прекрасно збережених пірамід Дахшур: Рожевої, яка отримала свою назву через колір вапняку, та Ламаної, яка займає особливе місце серед пірамід, бо вона єдина, з якої не зняли облицювання, і можна побачити як виглядали піраміди в давнину.

Переїзд в Саккару - невеличке поселення, де міститься найдавніший некрополь Мемфіса. Огляд гігантської статуї фараона Рамзеса ІІ, східчастої піраміди Джосера, яка є найстаршою (першою) пірамідою у світі, зведеною 5000 років тому; першої піраміди зі священними текстами Унеса, гробниці вельможі Ті.

Обід (у вартості туру).

Вільний час у Каїрі. Пропонуємо вам розважитись та відвідати Вечірнє шоу пірамід - світломузичне шоу на фоні єгипетських пірамід (за додаткову плату, близько 45 дол./ос.). Просто неба перед вами оживе вся історія Єгипту!

Ніч у готелі Каїра.
День 4.
Сніданок у готелі.

Екскурсія в Александрію + рибний обід (екскурсія та обід у вартості туру).

Александрія - головний порт на Середземному морі й друге за величиною та за економічними показниками місто Єгипту.

Засноване Олександром Македонським, це місто було столицею за Птолемеїв та потужним центром еллінської культури, а наявність легендарної бібліотеки склала йому репутацію провідного наукового й культурного центра античного світу.

Пізніше місто стало одним з найбільших центром раннього християнства і осередком одної з найбільших теологічних шкіл у світі.

Огляд головних пам'яток міста: цитадель Кайтбея, Александрійські катакомби, стела Помпея, палац та сади Мунтаза, Нова споруда Александрійської бібліотеки, римський театр, християнська церква Св.Марка.

Рибний обід у ресторанчику на набережній з видом на Середземне море.

Повернення в Каїр. Ніч у готелі.
День 5.
Сніданок у готелі, виселення.

Екскурсія "Старий Каїр".

Сьогодні ви відкриєте для себе християнський Єгипет з його древніми коптськими церквами. Огляд церкви, яка вважається місцем порятунку Святого Сімейства під час гонінь царя Ірода (“Втеча до Єгипту” Марії, Йосипа і маленького Ісуса) та інших значущих для християнства Сходу церков.

Відвідини цитаделі Саладіна, огляд мармурової мечеті Мухаммеда Алі (вхідний квиток у вартості туру).

Цитадель Саладіна (12 століття) - центральна міська фортеця, яка є символом міста і його головною окрасою. Серцем цитаделі вважається мечеть Алі Мухаммеда. Мечеть, яку часто називають “алебастрова” через філігранне різьблення на алебастрових плитах фасаду, була побудована у 19 ст. за правління і покровительства спочатку османського намісника, а потім одноосібного правителя Єгипту Мухаммеда Алі. Мечеть є водночас і місцем його поховання.

Обід у одному із місцевих ресторанів (у вартості туру).

Трансфер в аеропорт Каїра. Виліт в Луксор. Трансфер і поселення у готель в Луксорі. Ніч у готелі.
День 6.
Сніданок у готелі.

Виїзд на екскурсію в Храмовий комплекс Дендера, знаменитий центр культу богині Хатхор.

Храм найулюбленішої в Єгипті богині краси і достатку Хатхор вражає величчю своєї гіпостильної зали, астрономічним декором стелі, зображенням зірок та знаків зодіаку, давніми святилищами і молельнями, збереженим дахом, текстами, філософією, космогонією і потаємною силою.

Обід у одному із місцевих ресторанів (у вартості туру).

Повернення в Луксор.

Луксор називають "містом палаців", містом, яке є символом величі епохи фараонів і своєю історією сягає сивої давнини (бл. 1400 р. до н. е.)

Екскурсія у Луксорський храм. Огляд Алеї Сфінксів та храму Луксора, який спорудили ще 3500 років тому, в епоху найвищого розквіту Давнього Єгипту.

Ніч у готелі в Луксорі.
День 7.
Рано вранці, на світанку, рекомендуємо здійснити політ на повітряній кулі в Луксорі (за додаткову плату, близько 100 дол./ос.).

Сніданок у готелі, виселення.

Відвідування храму Хатшепсут, який у давнину іменувався Джесера Джесера - «священний зі священних» - і є уособленням бездоганної гармонії архітектурної форми і божественної ідеї, зразком довершеної сакральної архітектури у владі стрімких драматичних гір.

Улюблениця богів цариця Хатшепсут, єдина жінка-фараон, яка керувала Єгиптом впродовж 20 років, не шкодувала коштів та сил на будівництво храму в скелі Лівійського плоскогір’я.

Відвідини знаменитої Долини Царів, з оглядом усипальниць фараонів і знатних вельмож. Долина Фараонів (Царів) - основне місце поховання найвизначніших царів єгипетського Нового царства. Огляд королівських гробниць, розписи яких чудово демонструють уявлення єгипетських фараонів про багатство і владу, розуміння ними сенсів життя і смерті.

В обідній час – поселення на круїзний корабель 5* ZENA (клас Люкс) на базі триразового харчування.

Обід. Вільний час для відпочинку.

Ніч у круїзі на кораблі.
День 8.
Круїз 5* (класу Люкс) на базі триразового харчування.

Відвідування Карнакського храму. Храм Карнак - "найдосконаліше місце" - найбільший храмовий комплекс Стародавнього Єгипту, присвячений верховному богу Амону, головна святиня єгипетської держави впродовж півтори тисячі років. Карнак був адміністративним центром і головною пам'яткою східної частини Фів. Його розширювали та прикрашали покоління царів впродовж 13-ти століть.

Після екскурсії повертаємось на корабель і вирушаємо у неймовірну подорож священною річкою Ніл.

Ніч у круїзі на кораблі.
День 9.
Круїз 5* (класу Люкс) на базі триразового харчування.

Відвідування храму бога Гора в Едфу, який є одним з найбільш збережених і другим за величиною в Єгипті. Храм присвячений одному із головних богів давньоєгипетського пантеону - богу неба і сонця Гору, якого зображують у вигляді птаха (сокіл).

Цей храм вирізняє особлива естетика, притаманна грекам: таких довершених зображень, такої пластики, витонченості і смаку виконання не багато зберіглося у світі. Колонізувавши давній Єгипет за часів Олександра Македонського, греки надихнули будівництво єгипетських храмів своєю поезією і неперевершеною естетикою, яка розквітла в Едфу за часів правління Птолемеїв.

Обід на кораблі під час переїзду до Ком-Омбо.

Відвідування храму Ком-Омбо.

Храм Ком-Омбо розташований на узвишші попід самісінький берег Нілу, тому грацією його довершених форм можна ще й милуватися, сидячи на верхній палубі нашого корабля з чашечкою чаю, як це полюбляла робити шляхетна публіка 19 століття, і що так гарно описала Агата Крісті у своїх творах.

Ком-Омбо унікальний тим, що є подвійним храмом, він збудований за часів Птолемеїв і присвячений відразу двом тріадам божеств. Одна частина - Себеку в образі крокодила (бог-творець, бог розливу Нілу), друга частина - Хоруру в образі сокола (бог неба і сонця).

Ніч у круїзі на кораблі.

День 10.
Круїз 5* (класу Люкс) на базі триразового харчування.

Пообіді - екскурсія в храм Ісіди на острові Філе, який зберегли від затоплення, піднявши острів, під час будівництва Асуанської греблі.

Огляд Асуанської греблі, а також найбільшого обеліска в каменоломнях Асуана.

Ніч у круїзі на кораблі.
День 11.
Ранній виїзд на екскурсію в Абу-Сімбел (екскурсія та вхідні квитки у вартості туру). Зупинка на каву. Сніданок (ланч-бокс).

Храми Абу-Сімбел, що розташовані у найпівденнішій області Єгипту на західному березі озера Насера, є легендарною історичною пам’яткою, яку зберегли завдяки надзвичайно складній і злагодженій інженерно-археологічній роботі за підтримки ЮНЕСКО.

Храми бога Амона і богині Хатхор, вирізані з каменю бл. 1260 до н.е, прославляють найвідомішого і найвеличнішого фараона Рамзеса II та його дружину царицю Нефертарі. Архітектура цих храмів і їх внутрішнє оздоблення – істинний шедевр. Це ніби побувати у позаземному світі, іншому часі, іншому вимірі!

Після повернення в Асуан - завершення круїзу. Вільний час.

Трансфер в а/п для перельоту в Каїр. Поселення у готель в центрі міста, відпочинок.


День 12.
Сніданок у готелі.

Екскурсія в музей Єгипетської цивілізації (вх.квитки у вартості туру), який вже став знаменитим не лише церемонією перевезення до нього мумій, а й унікальною експозицією предметів єгипетського мистецтва.

Екскурсія в палац Маніал - родинне гніздо принца Мохамеда Алі Тевфіка (поч 20 ст.) (вх.квитки у вартості туру). В оздобленні цього прекрасного палацу простежується тяжіння панівної єгипетської династії до всього європейського. Модні тодішні стилі “модерн” і “рококо” тут збагачені османськими, мавританськими, перськими мотивами. Прекрасне просторове рішення палацового ансамблю, розкішні сади, оздоблення з найдорожчих матеріалів, вишукані меблі і наявність обов’язкового елементу будь-якого пристойного палацу - непристойна історія з інтригою і коханням, зрадою і розчаруванням.

У другій половині дня - відвідини знаменитого східного базару Хан Ель Халілі.

Базар Хан Ель Халілі - одне з найбільш яскравих місць в Каїрі, "Мекка" для істинних поціновувачів екзотики та автентичності.

Це найдавніший і найколоритніший базар на території сучасної Африки. Тут і широкі вулиці із сяйвом мідних сувенірів, і мереживо вузеньких вуличок із маленькими майстернями і крамницями, розмаїття спецій та прянощів, прикрас та посуду, тканин та шкіряних виробів.

Тут завжди можна придбати сувеніри та скуштувати місцеву кухню!

Вільний час у Каїрі. Відпочинок у готелі.

День 13.
Сніданок у готелі, виселення. Трансфер в а/п Каїра.

Виліт з Каїру о 12:15. Приліт до Варшави о 15:25 (за розкладом). Завершення обслуговування.
Додаткова інформація:
Ви можете приєднатись до туру з будь-якої країни / міста безпосередньо в Каїрі

Польотні дані з Варшави: а/п Warsaw Frederic Chopin Airport, а/к ЛОТ, економ-клас

1 LO 149 V 17NOV WAW CAI 1720 2220
2 LO 150 O 29 NOV CAI WAW 1215 1525

У вартість входить / не входить

 • Внутрішні авіаперельоти;
 • Проживання 12 ночей категорії 4-5*;
 • Харчування за програмою;
 • Круїз по Нілу 4 ночі;
 • Екскурсії та вх.квитки за програмою;
 • Супровід феєричного гіда;
 • Інтернет під час екскурсійної програми.
 • Цілодобова підтримка клієнтів
 • Бездоганна репутація Мандруй
 • Міжнародний авіапереліт, віза;
 • Політ на повітряній кулі в Луксорі;
 • Нічне шоу пірамід в Каїрі;
 • Доплата за одномісне розміщення;
 • Доплата за підвищення класу кают;
 • Чайові;
 • Медична страховка.
Created with Sketch.
від 1 975 €

Схожі тури