від 1 975 € за люд.
Бронювати

Екскурсійний тур до Єгипту + відпочинок на морі (Каїр – Марса-Алам), виліт 24 лютого

Not Rated

Тривалість

15 ночей

Тип туру

Повний пакет (авіаквитки включено)

Код пропозиції

31012201

Уподобання

активний відпочинок, враження і пригоди, все включено, сімейний відпочинок

Про тур

Виліт з Києва 24 лютого на 16 днів, 1975€ за одну особу при 2-місному розміщенні.

Щоб першими дізнаватися про акційні тури, підпишіться на нашу розсилку у Вайбері чи в Телеграмі.

Ціни на інші дати дивіться у календарі у розділі бронювати зараз або запитуйте у наших менеджерів.

Пропозиція акційна – це означає, що кількість місць обмежена! Актуальність уточнюйте за телефоном (044) 33 999 00 (вказані ціни актуальні на 11:50 31.01.2022 р.).

Маршрут туру: Київ – Каїр – Александрія – Мемфіс – піраміди Дахшур – піраміди Саккара – Асуан – Абу-Сімбел – круїз по Нілу (Асуанська гребля – о-в Філе – Ком-Омбо – Едфу – Луксорський храм – Хатшепсут – Долина царів – Карнак) – Луксор – Дендера – Марса-Алам – Каїр – Київ

ЧОМУ ТРЕБА ЇХАТИ

 • Тур на два тижні - ідеальна комбінація насиченої і різнобічної екскурсійної програми по Єгипту, з круїзом по Нілу та відпочинком на Червоному морі в Марса Аламі.
 • На вас чекають вражаючі за красою і смисловим навантаженням пам’ятки, кожен сантиметр яких розповідає про безсмертя і вічне життя, занурення в культуру, яку цитуватимуть всі подальші видатні цивілізації. І це не тільки культові піраміди в Гізі, а й більш давні в Саккарі та Дахшурі, священні тексти на стінах мастаб і рідкісні зображення космічних просторів в гробницях фараонів в Луксорі тощо…
 • 4 дні в багатоликому Каїрі — це ще й можливість побачити сакральний християнський і розмаїтий мусульманський Єгипет. А легендарний круїз по Нілу — мандрівка річкою священної географії і великої історіі, — це ще й огляд унікальних храмових комплексів (Абу Сімбел, Ком Омбо, Едфу, храм Ісіди, Луксорський храм тощо). Перлина туру — культове місце давнього світу, храмовий комплекс Дендера!
 • У цьому турі ви також матимете можливість політати на повітряних кулях в Луксорі.
 • Щоб максимально заглибитися у тонкощі історії та культури Єгипту, побачити і відчути його велич і колорит, ми включили всі екскурсії у вартість туру, включно із храмом в Дендерах і Александрією. А також обіди в містах по маршруту.
 • А щоб уникнути виснажливих переїздів, ми організовуємо внутрішній переліт Каїр - Асуан та Марса-Алам - Каїр.

Програма туру

День 1.
Вечірній приліт в Каїр, трансфер у готель Каїра, ніч у готелі Hilton 5* або аналогічний.

День 2.
Сніданок у готелі.

Екскурсія по Каїру з відвідуванням Єгипетського Національного музею, оглядом Пірамід Гізи та легендарного Сфінкса (вхідні квитки в музей, на територію комплексу пірамід та обід включені у вартість туру).

Каїр - місто на перехресті двох культур, важливий торговельний та культурний центр Північної Африки, місто контрастів, палаців, мечетей, музеїв, пірамід...

Єгипетський музей - це скарбниця давньоєгипетської культури і предмет гордощів єгиптян. Він є найбільшим в світі сховищем предметів мистецтва Стародавнього Єгипту. В колекції музею нараховується понад 120 тисяч експонатів від історичної ери до греко-римського періоду, її перлиною є скарби гробниці фараона Тутанхамона (вх.квитки в музей у вартості).

Огляд величного комплексу давньоєгипетських пірамід-гробниць на плато Гіза в передмісті Каїра, який згадується в елліністичній літературі (“Сім чудес світу”) (вх.квитки на територію комплексу у вартості).

Давньоєгипетський некрополь Гізи складається з піраміди Хеопса (також відома як Хуфу і Велика Піраміда), дещо меншої піраміди Хефрена (або Хафра) і піраміди Мікерина (Менкаура). Поряд з ними розташувався Великий Сфінкс, найдавніша монументальна скульптура в світі.

Ми оглянемо всі ці пам’ятки, які є найбільш впізнаваними і надзвичайно цінними не лише в Єгипті , а і у всьому світі.

Ніч у Каїрі.
День 3.
Сніданок у готелі.

Екскурсія в Александрію + рибний обід (екскурсія та обід у вартості туру).

Александрія - головний порт на Середземному морі й друге за величиною та за економічними показниками місто Єгипту.

Засноване Олександром Македонським, це місто було столицею за Птолемеїв та потужним центром еллінської культури, а наявність легендарної бібліотеки склала йому репутацію провідного наукового й культурного центра античного світу.

Пізніше місто стало одним з найбільших центром раннього християнства і осередком одної з найбільших теологічних шкіл у світі.

Огляд головних пам'яток міста: цитадель Кайтбея, Александрійські катакомби, стела Помпея, палац та сади Мунтаза, Нова споруда Александрійської бібліотеки, римський театр, християнська церква Св.Марка.

Рибний обід у ресторанчику на набережній з видом на Середземне море.

Повернення в Каїр. Ніч у готелі.
День 4.
Сніданок у готелі.

Екскурсія в Мемфіс - столицю Стародавнього Єгипту в епоху Давнього царства .

Огляд прекрасно збережених пірамід Дахшур: Рожевої, яка отримала свою назву через колір вапняку, та Ламаної, яка займає особливе місце серед пірамід, бо вона єдина, з якої не зняли облицювання, і можна побачити як виглядали піраміди в давнину.

Переїзд в Саккару - невеличке поселення, де міститься найдавніший некрополь Мемфіса. Огляд гігантської статуї фараона Рамзеса ІІ, східчастої піраміди Джосера, яка є найстаршою (першою) пірамідою у світі, зведеною 5000 років тому; першої піраміди зі священними текстами Унеса, гробниці вельможі Ті.

Обід (у вартості туру).

Вільний час у Каїрі. Пропонуємо вам розважитись та відвідати Вечірнє шоу пірамід - світломузичне шоу на фоні єгипетських пірамід (за додаткову плату, близько 45 дол./ос.). Просто неба перед вами оживе вся історія Єгипту!

Ніч у готелі Каїра.
День 5.
Сніданок у готелі, виселення.

Екскурсія "Старий Каїр".

Сьогодні ви відкриєте для себе християнський Єгипет з його древніми коптськими церквами. Огляд церкви, яка вважається місцем порятунку Святого Сімейства під час гонінь царя Ірода (“Втеча до Єгипту” Марії, Йосипа і маленького Ісуса) та інших значущих для християнства Сходу церков.

Відвідини цитаделі Саладіна, огляд мармурової мечеті Мухаммеда Алі (вхідний квиток у вартості туру). Цитадель Саладіна (12 століття) - центральна міська фортеця, яка є символом міста і його головною окрасою.

Серцем цитаделі вважається мечеть Алі Мухаммеда. Мечеть, яку часто називають “алебастрова” через філігранне різьблення на алебастрових плитах фасаду, була побудована у 19 ст. за правління і покровительства спочатку османського намісника, а потім одноосібного правителя Єгипту Мухаммеда Алі. Мечеть є водночас і місцем його поховання.

Обід у одному із місцевих ресторанів (у вартості туру).

Трансфер в аеропорт Каїра. Виліт в Асуан о 18:00. Приліт о 19:25 за розкладом.

Трансфер і поселення у готель в Асуані. Ніч у готелі.
День 6.
Ранній виїзд на екскурсію в Абу-Сімбел (екскурсія та вхідні квитки у вартості туру). Зупинка на каву. Сніданок (ланч-бокс).

Храми Абу-Сімбел, що розташовані у найпівденнішій області Єгипту на західному березі озера Нассер, є легендарною історичною пам’яткою, яку зберегли завдяки надзвичайно складній і злагодженій інженерно-археологічній роботі за підтримки ЮНЕСКО.

Храми бога Амона і богині Хатхор, вирізані з каменю бл. 1260 до н.е, прославляють найвідомішого і найвеличнішого фараона Рамзеса II та його дружину царицю Нефертарі. Архітектура цих храмів і їх внутрішнє оздоблення – істинний шедевр. Це ніби побувати у позаземному світі, іншому часі, іншому вимірі!

Після повернення в Асуан - поселення на круїзний корабель 5* ZENA (клас Люкс) на базі триразового харчування.

Обід. Вільний час для відпочинку.

Можливе відвідування Нубійського музею в Асуані (за додаткову вартість).

Ніч на кораблі.

День 7.
Круїз 5* (класу Люкс) на базі триразового харчування.

Екскурсія в храм Ісіди на острові Філе, який зберегли від затоплення, піднявши острів, під час будівництва Асуанської греблі.

Огляд Асуанської греблі, найбільшого обеліска в каменоломнях Асуана.

Повернення на корабель. Обід. Відправлення корабля в круїз.

Після tea time – відвідування храму Ком-Омбо.

Храм Ком-Омбо розташований на узвишші попід самісінький берег Нілу, тому грацією його довершених форм можна ще й милуватися, сидячи на верхній палубі нашого корабля з чашечкою чаю, як це полюбляла робити шляхетна публіка 19 століття, і що так гарно описала Агата Крісті у своїх творах.

Ком-Омбо унікальний тим, що є подвійним храмом, він збудований за часів Птолемеїв і присвячений відразу двом тріадам божеств. Одна частина - Себеку в образі крокодила (бог-творець, бог розливу Нілу), друга частина - Хоруру в образі сокола (бог неба і сонця).

Ніч в круїзі на кораблі.
День 8.
Круїз 5* (класу Люкс) на базі триразового харчування.

Відвідування храму бога Гора в Едфу, який є одним з найбільш збережених і другим за величиною в Єгипті. Храм присвячений одному із головних богів давньоєгипетського пантеону - богу неба і сонця Гору, якого зображують у вигляді птаха (сокіл).

Цей храм вирізняє особлива естетика, притаманна грекам: таких довершених зображень, такої пластики, витонченості і смаку виконання не багато зберіглося у світі. Колонізувавши давній Єгипет за часів Олександра Македонського, греки надихнули будівництво єгипетських храмів своєю поезією і неперевершеною естетикою, яка розквітла в Едфу за часів правління Птолемеїв.

Огляд храмів Луксора. Луксор називають "містом палаців", містом, яке є символом величі епохи фараонів і своєю історією сягає сивої давнини (бл. 1400 р. до н. е.)

Екскурсія у Луксорський храм. Огляд Алеї Сфінксів та храму Луксора, який спорудили ще 3500 років тому, в епоху найвищого розквіту Давнього Єгипту.

Ніч у круїзі на кораблі.
День 9.
Круїз 5* (класу Люкс) на базі триразового харчування.

Відвідування храму Хатшепсут, який у давнину іменувався Джесера Джесера - «священний зі священних» - і є уособленням бездоганної гармонії архітектурної форми і божественної ідеї, зразком довершеної сакральної архітектури у владі стрімких драматичних гір.

Улюблениця богів цариця Хатшепсут, єдина жінка-фараон, яка керувала Єгиптом впродовж 20 років, не шкодувала коштів та сил на будівництво храму в скелі Лівійського плоскогір’я.

Відвідини знаменитої Долини Царів, з оглядом усипальниць фараонів і знатних вельмож. Долина Фараонів (Царів) - основне місце поховання найвизначніших царів єгипетського Нового царства. Огляд королівських гробниць, розписи яких чудово демонструють уявлення єгипетських фараонів про багатство і владу, розуміння ними сенсів життя і смерті.

Відвідування Карнакського храму. Храм Карнак - "найдосконаліше місце" - найбільший храмовий комплекс Стародавнього Єгипту, присвячений верховному богу Амону, головна святиня єгипетської держави впродовж півтори тисячі років. Карнак був адміністративним центром і головною пам'яткою східної частини Фів. Його розширювали та прикрашали покоління царів впродовж 13-ти століть.

Ніч у круїзі на кораблі.
День 10.
Рано вранці, на світанку, рекомендуємо здійснити політ на повітряній кулі в Луксорі (за додаткову плату, близько 100 дол./ос.).

Сніданок на кораблі, завершення круїзу.

Виїзд на екскурсію в Храмовий комплекс Дендера, знаменитий центр культу богині Хатхор.

Храм найулюбленішої в Єгипті богині краси і достатку Хатхор вражає величчю своєї гіпостильної зали, астрономічним декором стелі, зображенням зірок та знаків зодіаку, давніми святилищами і молельнями, збереженим дахом, текстами, філософією, космогонією і потаємною силою.

Переїзд в Марса-Алам в готель 5* AI (все включено). Поселення. Відпочинок на Червоному морі.
День 11 - 14.
Відпочинок all inclusive на узбережжі Червоного моря.День 15-16.
Сніданок у готелі, виселення до 12:00. Вільний час для відпочинку на Червоному морі.

Трансфер в а/п, виліт до Каїра о 13:35. Прибуття в Каїр о 15:00 за розкладом.

Відвідини знаменитого східного базару Хан Ель Халілі.

Базар Хан Ель Халілі - одне з найбільш яскравих місць в Каїрі, мекка для істинних поціновувачів екзотики та автентичності.

Це найдавніший і найколоритніший базар на території сучасної Африки. Тут і широкі вулиці із сяйвом мідних сувенірів, і мереживо вузеньких вуличок із маленькими майстернями і крамницями, розмаїття спецій та прянощів, прикрас та посуду, тканин та шкіряних виробів.

Тут завжди можна придбати сувеніри та скуштувати місцеву кухню!

Вільний час у Каїрі. Пізній трансфер до а/п.

Виліт до Києва о 05:00 наступного дня за розкладом. Приліт до Києва о 08:30.
Додаткова інформація:
Польотні дані: а/к МАУ, економ-клас, у вартості багаж 23 кг, ручна поклажа 7 кг

PS 397 KBP 20:00 - CAI 23:25
PS 398 CAI 05:00 - KBP 08:30

У вартість входить / не входить

 • Міжнародний та внутрішній авіапереліт
 • Проживання 14 ночей категорії 4*-5*
 • Харчування за програмою
 • Круїз Нілом Зупинявся на 4 ночей
 • Екскурсії та вхідні квитки у супроводі гіда
 • Медичне страхування
 • Інтернет під час екскурсійної програми
 • Цілодобова підтримка клієнтів
 • Бездоганна репутація Мандруй
 • Оплата візи після прильоту в Каїр
 • Політ на повітряній кулі в Луксорі
 • Доплата за одномісне розміщення
 • Доплата за підвищення категорії номера
 • Доплата за підвищення класу кают
 • Чайові
 • Інші витрати, не зазначені у програмі

Місцезнаходження

Created with Sketch.
від 1 975 €

Схожі тури