від 649 € за люд.
Бронювати

Екскурсійний тур в Грецію з відпочинком на морі в Лутракі в серпні – вересні

Not Rated

Тривалість

7 ночей

Тип туру

Повний пакет (авіаквитки включено)

Код пропозиції

94082102

Уподобання

активний відпочинок, сімейний відпочинок

Про тур

Найнижча вартість на виліт з Києва 27, 31 серпня, 3, 10, 17 вересня на 7 ночей: 649 € за одну людину при 2-місному розміщенні

Пропозиція акційна – це означає, що кількість місць обмежена! Актуальність уточнюйте по телефону (044) 33 999 00 (зазначені ціни дійсні на 8:00 15.08.2021 р).

Ціни на інші дати дивіться в календарі в розділі бронювати зараз або запитуйте у наших менеджерів

Маршрут туру: Київ – Лутракі – монастир Св.Потапія – оз. Вульягмени – Дельфи – Каламбака – Метеори – Фермопільський ущелині – Лутракі – Аттика – мис Суніон – Мікени – Нафпліон – Епідавр – Лутракі – Київ

ЧОМУ ТРЕБА ЇХАТИ

 • Прозоре ласкаве море, комфортабельні готелі та пляжі, таверни з дуже смачною здоровою національною кухнею та винами. Лагідне сонце, дивовижні пейзажі гір, лісів і зелених островів. Цілющі мінеральні джерела, сучасні лікувальні центри та спа.
 • Легендарні пам'ятки античності, дотик до витоків європейської цивілізації, вивчення історичної спадщини, що справила величезний вплив на всю нашу сучасну культуру й науку.
 • Фантастично-неможливі ландшафти і зразки ранньохристиянського зодчества, від яких перехоплює подих. Чудотворні джерела і захоплення стоїцизмом тих, хто проніс свою віру через тисячоліття. Місця, де виникали міфи і створювалася справжня історія.

Програма туру

День 1
Виліт із Києва до Афін.

Прибуття, трансфер в Лутракі та поселення в готелі. Зустріч із представником сторони, що приймає.

Ніч у готелі.
День 2
Сніданок. Відпочинок на морі в Лутракі.

Лутракі - дуже зручне місто для різнопланового відпочинку: недалеко знаходиться столиця, а навколо - головні визначні пам'ятки Греції. Уздовж узбережжя розташувалися численні готелі різних категорій, на прекрасній набережній можна знайти ресторанчики, таверни, бари та дискотеки.

Ніч у готелі.
День 3
Сніданок.

Відпочинок на морі в Лутракі (додаткова екскурсія в монастир св. Потапія і озеро Вульагмені - вартість 30 євро).

Св. Потапій за життя прославився тим, що зціляв безнадійно хворих й навіть, за переказами, зупинив епідемію чуми. Мощі Святого зберігаються у затишному місці - в монастирі, високо над Лутракі над синіми водами затоки Корінфа. Монастир заснований нещодавно - у 1952 році, раніше на цьому місці була тільки печера, яку з часом розширили. В печері багато старовинних фресок, а стеля прикрашена численними лампадками.

У 16 кілометрах на північний захід від Лутракі розташовано солоне озеро-лагуна Вуліагмені (Limni Vouliagmenis) з пляжами з дрібної гальки і піску. Озеро з'єднане з Коринфською затокою Іонічного моря вузьким каналом, саме тому вода в озері має солонуватий присмак. У давнину воно називалося Есхатьйотіс та Горгопіс. Археологічні розкопки свідчать про те, що тут жили люди вже в 3 тисячолітті до н.е.

Неподалік, на мисі Іреон, знаходиться Герейон, або святилище Гери Акреї-Лімен. Святилище було споруджене в 9 столітті до н.е. в укріпленому давньогрецькому місті Герей. Проте храм був частково зруйнований римлянами, які на місці святилища побудували свої будинки. Залишки храму вціліли до наших днів. Поруч височіє сучасний маяк.

Повернення в Лутракі. Ніч у готелі.
День 4
Сніданок.

Екскурсія в Дельфи.

Дельфи – старовинне місто в південно-західній Фокіді, розташоване в мальовничій Священній долині біля підніжжя знаменитої гори Парнас.

Це найважливіший культовий центр Давньої Греції, «пуп Землі», найбільш шановане місце країни, адже саме тут перебував наймістичніший оракул давнього світу. Колись тут проводились Піфійські ігри. Нині ж археологічний заповідник Дельфи внесений ЮНЕСКО в перелік об’єктів Всесвітньої спадщини.

У Дельфах зберігається неймовірна кількість скарбів і творів мистецтва. Огляд головних пам’яток: храм Аполлона Піфійського (VI-IV ст. до н.е.), скарбниця афінян, стоя (галерея-портик) афінян (475 р. до н.е.), театр (II ст. до н.е.), стадіон (VI ст. до н.е.) та інші споруди. Відвідування археологічного музею, в якому зберігається безцінна колекція античних артефактів, серед яких прекрасні фігури куросів (статуї юнаків-атлетів) VI століття до н.е.

Переїзд у мальовниче містечко Каламбака біля підніжжя скель Метеори, яке здавна слугувало відправною точкою подорожі до монастирів. Сучасне місто було практично заново відбудоване після руйнації в часи Другої світової війни. Головна вулиця із затишними площами, фонтанами та колоритними тавернами, де збираються місцеві жителі, занурить вас в атмосферу справжнього життя греків. У нічний час освітлені прожекторами скелі набувають величного та містичного вигляду.

Поселення в готелі міста Каламбака.

Ніч у готелі.
День 5
Сніданок у готелі.

Відвідування унікального природно-історичного місця – стародавнього монастирського комплексу Метеори.

Метеори – це християнські монастирі, побудовані на високих обривистих скелях і велично спрямовані в небо. Приголомшливе диво природи – гігантські сталагмітові скелі – з'явилися як подарунок ченцям, які прагнуть наблизитися до Бога. Чернечий центр з’явився близько Х століття і з тих пір існує безперервно. У 1988 році комплекс було включено до списку об'єктів Всесвітньої спадщини.

Православні монастирі тут мають значну художню цінність, будучи справжніми музеями. Скелі, утворені більше 60 мільйонів років тому, досягають заввишки 600 метрів над рівнем моря і є рідкісним геологічним явищем. У результаті впливу води, вітру і перепадів температур народилися масивні кам'яні стовпи, що ніби зависли в повітрі й отримали назву Метеори, – «ті, що ширяють у повітрі».

Фантастичний пейзаж Фессалії – безсумнівно, одне з найбільш захоплюючих місць світу, а монастирі Метеори – найбільш яскрава пам'ятка Греції.

По дорозі – зупинка біля знаменитої Фермопільської ущелини.

Фермопільська ущелина – це вузький прохід між Фессалією і Локридою. В історію вона увійшла завдяки знаменитій Фермопільській битві і подвигу 300 спартанців, що стояли на смерть на цій землі. Ви помилуєтеся чудовою природою цього регіону, почуєте захоплюючі історії та легенди про велику Спарту, про нашестя персів на Елладу, про стратегію бою у вузькій ущелині завширшки 60 кроків і про те, що означала в стародавні часи справжня хоробрість і любов до батьківщини. І, звичайно, побачите пам'ятник царю Леоніду і спартанцям.

Повернення в Лутракі. Ніч у готелі.
День 6
Сніданок.

Оглядова автобусна екскурсія Афінами з відвідуванням Акрополя.

Огляд центральної вулиці Панепістіміу з ансамблем споруд Університету, Академії та Національної бібліотеки; площ Омонія (площа Згоди), Синтагма (площа Конституції) і Монастиракі; будівлі Парламенту із почесним караулом біля могили Невідомого Солдата; розкішного королівського парку Заппіо, руїн храму Зевса Олімпійського та знаменитої Арки Адріана, Панафінейського стадіону, колоритного району Плака та величавого Акрополя.

Афінський Акрополь – втілення найвищого прояву гармонії архітектури та природи. Ця грандіозна композиція ідеально збалансованих конструкцій створює монументальний пейзаж, абсолютно унікальний за своєю красою і утворений цілою низкою шедеврів V століття до нашої ери: Парфенон роботи Фідія, Іктіноса і Каллікрата, Пропілеї, Храм Ніки Аптерос тощо.

Акрополь ілюструє більш ніж тисячолітню історію стародавньої грецької цивілізації і є тим Священним храмом, з якого починаються всі головні легенди про місто. Сотні тисяч туристів щорічно здійснюють паломництво на ці священні схили, які зачаровують своєю величчю і красою.

Для охочих додаткова автобусна екскурсія у регіон Аттика (після обіду, на півдня) – подорож вздовж морського узбережжя Аттичної Рив’єри, відвідування мису Суніон з храмом Посейдона та купання в термальному озері (вартість для дорослих – 50 євро, для дітей – 25 євро).

Скелястий мис Суніон, який глибоко врізається в Егейське море, віддавна символізує нерозривність моря і землі. З VII століття до нашої ери тут було святилище Посейдона. Найкраще вирушати на Суніон надвечір, коли колони храму графічним силуетом проступають на тлі небесних сутінків.

Ніч у готелі.
День 7
Сніданок.

Екскурсія на півострів Пелопоннес.

Мікени – стародавнє місто в Арголіді, один із центрів Мікенської культури та грецької культури загалом, найвідоміша археологічна пам’ятка бронзового віку (1600 -1100 рр. до н.е ), знайдена в XIX столітті німецький комерсантом і шанувальником старовини Генріхом Шліманом. Огляд стародавнього міста: руїни царського палацу XIII ст. до н.е., кріпосні стіни «циклопічної кладки» XV-XIII століть до н.е., знамениті «Левині ворота», давні поховання.

Нафпліон – одне із наймальовничіших міст Греції, столиця ному Арголіда, перша столиця незалежної Греції і важливий морський порт на сході Пелопоннесу. Місто дуже старе і, водночас, живе та сучасне; портове, але чисте та спокійне; грецьке, але ніби й італійське, і трішки турецьке. Ви прогуляєтесь вузькими вуличками, які стрімко здіймаються вгору, помилуєтесь балкончиками в зарослях бугенвілії, відпочините в затишних кафе.

Епідавр – одне із найстаріших грецьких міст-портів. Свого часу місцевий театр вважався одним із семи чудес світу, як і священна лікарня Античного світу, в якій поклонялись богу зцілення Асклепіосу. Престиж і популярність Асклепіоса забезпечили місту значне економічне процвітання, завдяки чому в IV-III століттях до н.е. була здійснена грандіозна програма будівництва культових монументальних споруд. Ви побачите театр, який прекрасно зберігся, гімназії, лазні, Одеон, храми Асклепія і Аполлона, Фолос та стадіон.

Ніч у готелі.
День 8
Сніданок.

Трансфер в аеропорт.

Виліт в Київ.

У вартість входить / не входить

 • Авіапереліт Київ - Афіни - Київ
 • 7 ночей в готелі 3*
 • Харчування - сніданки
 • Медична страховка
 • Екскурсії по програмі
 • Всі трансфери, супровід професійного гіда
 • Цілодобова підтримка клієнтів
 • Бездоганна репутація Мандруй
 • Перед вильотом необхідно здати ПЛР-тест!
 • Розширена страховка
 • Вхідні квитки в музеї
 • Туристичний збір
 • Особисті витрати
 • Чайові гідам і водіям

Місцезнаходження

Created with Sketch.
від 649 €

Схожі тури