від 899 € за люд.
Бронювати

Франція: Ельзас в екскурсійному турі, виїзд з Перемишля 11.11.22

Not Rated

Тривалість

9 ночей

Тип туру

Daily Tour

Код пропозиції

26092201

Уподобання

активний відпочинок, враження і пригоди

Про тур

Виїзд з Перемишля 11 листопада на 9 ночей: 899€ за одну людину при 2-місному розміщенні.

Маршрут туру: Перемишль – Краків – Дрезден – Бамбург – Страсбург – Кольмар* – Егішем* – Баден-Баден* – Рикевір*- Рибовілле* – Франкфурт-на-Майні – Ерфурт – Вроцлав – Перемишль

Старовинні замки, веселі виноробні райони, аристократичні європейські курорти, смак вишуканого французького вина… Ні, це не сон: це – складники довершеного туру до Франції! Цієї осені на вас чекає захопливий казковий Ельзас – місце, де можна забути про реальність і дозволити собі на кілька днів поринути в казку, а може навіть загубитись в ній.

Відвідаємо столицю європейської аристократії Баден-Баден, прогуляємось знаменитою на весь світ винною дорогою Франції з розкішними дегустаціями вин, насолодимось неповторною атмосферою Страсбурга і багато іншого. Мандрівку довершує відвідання деяких захопливих містечок Польщі й Німеччини.

Не сумнівайтесь: ви повернетесь додому, закохані в мандри, зокрема – в унікальний шарм Франції. Буде дуже смачно і дуже красиво!

Пропозиція акційна – це означає, що кількість місць обмежена! Актуальність уточнюйте по телефону (044) 33 999 00 (зазначені ціни дійсні на 19:00 20.08.2022 р).

ЧОМУ ТРЕБА ЇХАТИ

 • потрапити в справжню казку і живу декорацію,
 • оцінити нереальну казкову красу Ельзасу з його фахверковими будинками,
 • побувати на дегустаціях в районі винної дороги Ельзасу,
 • захопитися перлиною готики - Страсбурзьким собором,
 • розслабитися в купальнях всесвітньо відомого курорту - Баден-Бадена.

Програма туру

День 1
Прибуття потягом 53 у Перемишль о 07:21. Зустріч біля входу на центральному вокзалі.

(Також, Ви можете приїхати потягом 705 о 05:00)

Посадка в автобус. Переїзд у Краків.Оглядова екскурсія по Кракову:

Ринкова площа - історичний центр Кракова. На площі розташована будівля Сукенніце, або Торгові ряди, які були побудовані спеціально для торгівлі сукном. Зараз тут знаходиться безліч магазинчиків, де туристи можуть купити товари на будь-який смак: ювелірні вироби з бурштину та срібла, хутра, сувеніри.

Ягеллонський університет - найдавніший ВНЗ в Польщі (зведений у XV столітті) і один з найстаріших в Європі.

Костел Св.Петра і Павла - перший в Польщі костел, побудований в стилі бароко. Поруч з костелом встановлені фігури 12 апостолів, виконані скульптором Давидом Хеель. З ними пов'язаний відомий в Кракові жарт, мовляв, костел настільки малий, що навіть скульптури апостолів довелося розмістити поза його стінами.

Вавельський замок - це головна польська фортеця, якщо говорити про значущість будівлі для міста і країни в цілому. В XI столітті замку був наданий статус офіційної резиденції польських монархів, якою він залишався до XVII століття.

Ніч у готелі на території Польщі.
День 2
Сніданок. Переїзд у Дрезден.

Екскурсія по Дрездену. Місто бароко, яке називають «Флоренцією-на-Ельбі», вражає своєю красою. Огляд Театральної площі, палацу Цвінгер, тераси Брюля, Фрауенкірхе, Золотого вершника, панно курфюрстів.

Вільний час для прогулянок і відвідування музеїв.

Рекомендуємо відвідати Дрезденську галерею - одну з найбільших у світі галерей живопису, яка стоїть в одному ряду з Лувром. Перлини галереї - легендарна Сікстинська мадонна Рафаеля і знаменита «Шоколадниця» Жана Етьєна Ліотара.

Ніч у готелі на території Німеччини.
День 3
Сніданок. Прогулянка містом Бамберг.

Баварське місто Бамберг поетично називають "Франконський Рим", адже розташований він на 7 пагорбах на річці Реґніц. В ньому гармонійно поєднуються готика та бароко, сучасність та традиції, релігійні споруди та освітні заклади. Тут знаходяться 11 пивоварень. Найстаріша з них колись розміщувалася у стінах храму Святого Михаїла, ченці якого винайшли знаменитий сорт пива «Раухбір».

До сьогодні місто оповите легендами, казками й містикою. Вони надають цьому місцю особливого шарму. Гарні краєвиди, автентичний характер і якась найвища сила, яка віддано оберігає місто, наповнюють Бамберг чарівною атмосферою.

Переїзд в Страсбург. Ніч у готелі в Страсбурзі.
День 4
Сніданок.

Екскурсія по Страсбургу. Огляд Європейського кварталу у Страсбурзі місця знаходження Європарламенту, Ради Європи, Європейського суду захисту прав людини.

Страсбург - центр провінції Ельзас і найбільший центр культурного, наукового та парламентського життя Європи. Це місто, де Йоганн Гутенберг винайшов друкарський верстат; де розташовано один із найвищих Кафедральних соборів світу; де знаходиться один із найстаріших міських кварталів "Маленька Франція" з неповторними ельзаськими будинками, шлюзами на каналах, майстернями та затишними площами.

Огляд знаменитого Страсбурзького собору. Вільний час.

За бажанням - прогулянка на катері по річці Іль (дод. плата).

Ніч у готелі в Страсбурзі.
День 5
Сніданок. Вільний час у Страсбурзі.

Факультативна екскурсія в Кольмар і Егішем (Егісхайм) - 40 євро.

Переїзд в Егішем. Егішем (Егісхайм) - містечко казкової архітектури, жива декорація до спектаклю з життя Середньовіччя, відомий центр виробництва ельзаського вина. Егісхайм входить в асоціацію «Найкрасивіших сіл Франції». Вільний час для прогулянки та дегустації вина.

Переїзд у Кольмар. Екскурсія містом.

Кольмар - архітектурний музей просто неба, місто розкішної архітектури ельзаської знаті з помітним впливом смаків та традицій сусідньої Німеччини. Охайні будиночки в стилі фахверк (коломбаж) з мистецькими вивісками художника Ансі притулилися один до одного на вузьких вуличках, як і триста років тому. Саме тут народилися легендарний художник і гравер Мартін Шонгоер (його роботи можна побачити у музеї Унтерлінден) та скульптор Фредерік Бартольді (його дім-музей можна відвідати).

Огляд кварталу “Маленька Венеція”, району рибалок, будинків-шедеврів - будинок Голів, Пфістера, Адольфа тощо.

Вільний час на відвідини музею Унтерлінден (художня галерея).

Повернення у Страсбург. Ніч у готелі.
День 6
Сніданок. Вільний день.

Для охочих - факультативна екскурсія у Баден-Баден (25 євро).

Баден-Баден - відоме на увесь світ затишне німецьке курортне містечко. Прославили його термальні джерела, цілюща сила яких була знана ще римлянами. "Літня столиця Європи", куди вся європейська еліта приїжджала відпочити та попити лікувальної води, зберегла особливий дух і донині.

Екскурсія по Баден-Бадену. Вільний час.

За бажанням — відвідування терм «Каракалла» (вхід платний). Це сучасний термальний комплекс із першокласним обладнанням, який пропонує відкриті та криті басейни з підводною течією, гроти, водоспади, повітряно-вуглекислі ванни; сауни тощо.

Повернення в Страсбург. Ніч у готелі.
День 7
Сніданок.

Вільний день для прогулянок Страсбургом.

За бажанням - екскурсія “Перлини винної дороги Ельзасу”з відвідуванням містечок Рикевір і Рибовілле (30 євро).

Рикевір і Рибовілле - містечка особливого ельзаського колориту і шарму. Здається, що вони зійшли зі сторінок старої доброї казки: фахверкові будиночки з високими дахами, на яких облаштували свої гнізда лелеки; грайливі вивіски, старовинні фонтани й лабіринти старовинних вуличок, по яких смачно розливаються духмяні аромати вина та ельзаських смаколиків.

Час для обіду і дегустації вина (за бажанням). Повернення у Страсбург. Ніч у готелі.

День 8
Сніданок.

Прогулянка містом Франкфурт-на-Майні - транспортний центр Німеччини й найбільший фінансовий центр континентальної Європи. Відвідаємо центр старого міста – Ремемберг, а під час прогулянки містом ви дізнаєтесь багато цікавих фактів про це захопливе місто.

Ніч у готелі на території Німеччини.
День 9
Сніданок. Прогулянка містом Ерфурт.

Столиця й головний торговий центр землі Тюрингія, місто-сад, місто-музей, край харизматичних національних страв та неповторних стародавніх архітектурних витворів – все це про Ерфурт! Відвідайте головні туристичні пам'ятки центру міста, і ви обов'язково захочете повернутись сюди ще коли-небудь, щоб побачити решту міста.

Переїзд у Польщу. Ніч у готелі на території Польщі.
День 10
Сніданок.

Екскурсія Вроцлавом - одному з найбільших і найкрасивіших міст Польщі. Тут представлена архітектура всіх епох. А численні мости й канали Вроцлава - прекрасне місце для романтичних прогулянок. Оглядова екскурсія: Ринкова площа Старого міста, готична ратуша.

Переїзд у Перемишль. Виїзд потягом 54 о 18:14 (або потягом 716 о 23 :10).

У вартість входить / не входить

 • 9 ночей у готелях 3*
 • Харчування - сніданки
 • Проїзд за вказаним маршрутом (комфортабельний автобус)
 • Екскурсії за програмою
 • Супровід гіда
 • Цілодобова підтримка клієнтів
 • Бездоганна репутація Мандруй
 • Проїзд до/з Перемишля
 • Медична страховка
 • Вхідні квитки, додаткові екскурсії
 • Сіті-такс, система "Радіогід"
 • Доплата за одномісне розміщення.
Created with Sketch.
від 899 €

Схожі тури