від 0 € за люд.
Бронювати

Ірландія (без віз): екскурсійний тур з перельотом з Кракова, 1055€

Not Rated

Тривалість

5 ночей

Тип туру

Daily Tour

Код пропозиції

12032402

Уподобання

активний відпочинок, враження і пригоди

Про тур

Переліт в Дублін з Кракова 17 травня на 6 днів, повернення у Краків або у Будапешт 22 травня. Вартість подорожі на 1 особу при 2-місному розміщенні: 1055€

Маршрут: Краків ⇒ Шаннон ⇒ Кручі Могер ⇒ Портмагі ⇒ Геокаун ⇒ Скелі Фогер ⇒ Сент-Фініанс ⇒ Баллінскелліґс ⇒ Інч-Странд ⇒ Дінгл ⇒ Данбед ⇒ Вентрі ⇒ Балліферітер ⇒ Галларус ⇒ Куменол ⇒ Ріаск ⇒ Конор ⇒ Тралі ⇒ Бларні ⇒ Корк ⇒ Ков ⇒ Кіллорглін ⇒ Кілларні ⇒ Торк ⇒ Кенмер ⇒ Снім  ⇒ Уотервіль ⇒ Дублін ⇒ Краків / Будапешт ⇒ Київ

Пропозиція акційна – це означає, що кількість місць обмежена! Актуальність уточнюйте за телефоном (044) 33 999 00 (вказані ціни актуальні на 18:00 15.04.2024 р.).

Програма туру

День 1. 17 травня (пт). КРАКІВ → ШАННОН → КРУЧІ МОГЕР → БАЛЛІНСКЕЛЛІҐС
Виліт з Краква.

10:10 – виліт рейсом FR3326 а/к RYAINAIR

12:20 – прибуття до а/п ШАННОН, ІРЛАНДІЯ.

14:00 – 16:00 КРУЧІ МОГЕР – найдивовижніша пам'ятка Ірландії. Щороку сюди, до графства Клер на заході країни, з'їжджаються мільйони бажаючих відчути дух свободи, спокою та умиротворення. Скелі Могер повністю вкриті травою та дикими квітами, тут мешкають понад 20 видів птахів та безліч тварин. Влітку 2009 року скелі увійшли до переліку претендентів на звання одного із Семи нових чудес світу.

По дорозі – заЇзд до супермаркету LIDL / ALDI

20:30 – поселення на 5 ночей до 6-місних котеджів*** (три двомісні кімнати, укомплектована кухня) поруч з океаном у графстві Керрі на Дикому Атлантичному шляху.
День 2. 18 травня (сб). БАЛЛІНСКЕЛЛІҐС → ПОРТМАГІ → ГЕОКАУН → СКЕЛІ ФОГЕР → СЕНТ-ФІНІАНС → БАЛЛІНСКЕЛЛІҐС
09:00 – 15:30 КІЛЬЦЕ СКЕЛЛІГ та острів ВАЛЕНТІЯ

(Портмагі – гора Геокаун – скелі Фогер – Сент-Фініанс – Баллінскелліґс)

09:30 – зупинка в чарівному рибальському селі Портмагі, що є воротами до островів Скелліг. Насолоджуємося горнятком кави, милуючись приголомшливим видом на гавань і навколишні пагорби.

10:00 – коротка поїздка через міст до чарівного острова Валентія, де на вас чекає скарбниця природних і культурних пам'яток. Поринимо у чарівну красу та захоплюючу історію острова. Починаємо дослідження у центрі відвідувачів Skellig, що розгадує багату історію та геологію острова Валентія. Відкриємо для себе важливість сусідніх островів Скелліг, об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, за допомогою інтерактивних експонатів і захоплюючих виставок.

11:00 – гора Геокаун і скелі Фогер На нас чекає підйом на гору Геокаун, звідки відкриваються панорамні краєвиди навколишніх пейзажів з оглядового майданчика Скелі Фогер.

12:00 – 14:00 Сент-Фініанс і фабрика Скеллігс. Вирушаймо у мальовничу поїздку до затоки Сент-Фініанс, де захоплюючі краєвиди узбережжя зачарують ваші почуття. По дорозі ми зупинимося на шоколадній фабриці Скеллігс, чудовому притулку для ентузіастів шоколаду. Відчуємо мистецтво виготовлення шоколаду та побалуємо свої смакові рецептори вишуканими смаками ірландського шоколаду ручної роботи.

14:30 – 15:30 Баллінскелліґс. Поринемо в історію, відвідуючи село голоду в Сілл-Ріалайг у Баллінскелліґсі. Цей музей під відкритим небом демонструє гострі історії та споруди епохи Великого голоду. Отримаємо уявлення про виклики, з якими зустрівся ірландський народ у цей важкий період. Баллінскелліґс є одним із небагатьох ірландомовних районів Керрі, що має багатовікову історію.

15:45 – повернення до котеджів***.

Вільний час.
День 3. 19 травня (нд). БАЛЛІНСКЕЛЛІҐС → ІНЧ-СТРАНД → ДІНГЛ → ДАНБЕД → ВЕНТРІ → БАЛЛІФЕРІТЕР → ГАЛЛАРУС → КУМЕНОЛ → РІАСК → КОНОР → ТРАЛІ → БАЛЛІНСКЕЛЛІҐС
09:00 – 18:00 півострів ДІНДЛ

(Інч-Странд – Дінгл – Данбед – Вентрі – Балліферітер – Галларус – Куменол – Ріаск – Конор – Тралі)

Півострів Дінгл має найбільш порізану берегову лінію в Ірландії з розкиданими старовинними хатинами та історичними будівлями. Значна частина традиційної ірландської спадщини зберігається в цьому ірландомовному регіоні Гельтахт, включаючи традиційне музичне мистецтво та ремесла, а також рідкісну й унікальну флору та фауну. Сьогоднішній день почнемо з прогулянки уздовж Інч-Странд і відвідаємо низку найкрасивіших пляжів Ірландії. А потім проїдемо Slea Head Drive — одним із найвідоміших і наймальовничих маршрутів Ірландії, який починається з чудового рибальського порту Дінгл, що розташований на краю великого природного лиману на південно-західному узбережжі півострова Дінгл.

Місто Дінгл, відоме своєю креативністю та гостинністю, має багато чарівних атрибутів, зокрема їжу, мистецтво та яскраве вуличне життя. Це Мекка для відвідувачів, які приїжджають, щоб відчути його унікальну культуру, колір і смак. Місто Дінгл та навколишні села відомі своєю шаленою відданістю традиційній ірландській культурі.

Наш чарівний маршрут (який також є частиною Дикого Атлантичного Шляху) веде через велику кількість історичних місць, таких як форт Данбед, Ораторія Галларус і монастирське поселення Ріаск VI століття, а також уздовж чудового Дінгла. Легендарна мальовнича траса Slea Head Scenic Drive – це 26 миль найдивовижнішої краси з краєвидами зблизька на всесвітньо відомі острови Бласкет, «Сплячу людину» та острів Скелліг на південно-західному горизонті. Слі-Хед є найзахіднішою точкою Європи, і бути там, дивлячись у бік Америку, викликаєпочуття хвилювання та співпереживання мільйонам емігрантів, які пройшли цим шляхом.

Далі насолоджуємося панорамним краєвидом з перевалу Конор, найвищої гірської дороги в Ірландії. Від міста Дінгл Таун дорога на гору Брендон тягнеться приблизно на 4,5 милі, піднімаючись до висоти 1500 футів, а потім спускається до затоки Брендон повз скелі, водоспад і озера.

Чарівне невелике містечко Тралі часто використовують як початкову точку для вивчення вражаючої краси півострова Дінгл. Стара частина міста, частини якої сягають нормандського коріння з 1216 року, вишикується елегантними георгіанськими будівлями, які переносять відвідувачів у XVIII століття. Більш сучасна площа розташована поруч із великим відкритим простором і магазинами, які надають відчуття космополітичності.

18:00 – повернення до котеджів***.

Вільний час.
День 4. 20 травня (пн). БАЛЛІНСКЕЛЛІҐС → БЛАРНІ → КОРК → КОВ → БАЛЛІНСКЕЛЛІҐС
08:30 – 19:00 графство КОРК

(Бларні – Корк – Ков)

11:00 – 12:30 Замок Бларні, безперечно, є однією з історичних цінностей епохи середньовіччя, яка розташована в Ірландії. Уся його територія і споруди наскрізь просякнуті духом історії середньовіччя, побутом селян і хліборобів, життям лицарів і воїнів, правителів і монархів. А якщо додати до всього цього містицизм навколо замку, підігрітий міфами та легендами, гарними краєвидами та природними утвореннями північного острова… У вас буде можливість поцілувати камінь Бларні (що розташований на зубцях фортеці) та отримати «подарунок красномовства» на 7 років! Ви також зможете відвідати печери відьом або насолодитись безподатковим шопінгом у Blarney Wollen Mills, найбільшому в Ірландії ремісничому магазині. І наполегливо радимо прогулятися чудовими садами замку.

12:45 – 14:30 Корк є другим за величиною містом Ірландії, але місцяни вважають його справжньою столицею Ірландії! Центр міста оточений цікавими водними шляхами, а річка Лі протікає навколо центру, острова, наповненого великими георгіанськими будинками, тісними алеями XVII-го століття та сучасними шедеврами, такими як Оперний театр, Художня галерея Кроуфорда та знаменитий Англійський ринок. Обабіч вулиці Святого Патріка розташовані найрозважливіші квартали міста: мережа вузьких вуличок, заповнених пабами, кафе, ресторанами та магазинами.

15:00 – 16:30 Ков – морський порт на півдні Ірландії, невелике, але симпатичне і затишне місто. Старовинні споруди в ньому перемежовуються із сучасними, деякі будинки забарвлені у різні кольори, що створює святковий настрій. Найбільша будівля Кова - собор Святого Колмана, який стоїть на пагорбі і височить над усім містом. У храмі встановлено карильйон на 40 дзвонів, кожен з яких важить понад 3,5 тонни. Ков має безпосередній стосунок до двох знаменитих океанських лайнерів. Він був останнім портом, до якого 11 квітня 1912 року заходив «Титанік» (тут є музей, присвячений його трагічній долі). А «Луїзітанія» була торпедована за 45 миль від міста — у Кові поховано 100 її пасажирів. Крім того, саме звідси вирушали судна з ірландськими переселенцями до США. У порту їм встановлено пам'ятник «Енні Мур та її брати». Поруч із містом, на острові Спайк, є ще один цікавий об'єкт – старовинна фортеця-в'язниця.

19:00 – повернення до котеджів***.

Вільний час.
День 5. 21 травня (вт). БАЛЛІНСКЕЛЛІҐС → КІЛЛОРГЛІН → КІЛЛАРНІ → ТОРК → КЕНМЕР → СНІМ → УОТЕРВІЛЬ → БАЛЛІНСКЕЛЛІҐС
09:00 – 18:00 кільце КЕРРІ

(Кіллорглін – Кілларні – Торк – Кенмер – Снім – Уотервіль)

Невід’ємною частиною будь-якого візиту до Ірландії є тур по Кільцю Керрі. Казкові пейзажі та приголомшливі берегові лінії - це Ірландія в її кращому мальовничому вигляді. Зелені пагорби і блискучі озера. Блискучі вівці і корови, що пасуться на клаптевих полях. Недоторкані золоті береги змінюються приголомшливими скелями. У цій скарбниці на південно-західному узбережжі Ірландії справді є все, заради чого туристи з усього світу приїжджають сюди, щоб побачити Кільце Керрі. На цій 179-кілометровій дорозі ви побачите, що кожен поворот тішить око: від озер, річок та водоспадів до величних будинків та замків.

Отже, спочатку проїдемо через Кіллорглін, місце проведення стародавнього кельтського фестивалю «Ярмарок козла». Це одне з найстаріших свят у світі, яке бере свій початок з 1613 р., коли кожного року на 3 дні в серпні дикого козла коронують як короля села та встановлюють на п’єдестал.

Кілларні. Навіть якщо на відвідування інших цікавих місць часу немає, виділіть кілька годин на відвідування цієї цікавої локації. Місцяни називають містечко Кілларні втіленням затишку, тут виникає відчуття «як удома». У пабах Кілларні послухайте яскраві національні мелодії ірландською мовою. Поруч із Ross-Castleмістечком розташовані: абатство Макрос, фортеця Росс і, звичайно, Національний парк та озера з однойменною назвою. Найбільшим є озеро Лох-Лейн, його глибина сягає 13,5 м. Поруч знаходяться копальні, які діяли 6 тис. років тому для видобутку міді. Між озерами росте мальовничий, заспокійливий тисовий гай. На озері Кілларні обладнано майданчик із романтичною назвою «Дамський вид». Таку назву він отримав не просто так, за однією з версій, дами, що проїжджали повз, обов'язково зітхали й ахали, захоплюючись мальовничими краєвидами.

У парку обов'язково завітаємо до водоспаду Торк, з яким пов'язана красива легенда. На хлопця на ім'я Тор було накладено закляття – вдень він залишався чоловіком, а у темний час доби ставав кабаном. Люди дізналися про жахливі перетворення і вигнали хлопця. Молодий чоловік перетворився на вогняний потік і кинувся зі скелі. Тут з'явився розлом, куди ринув водяний потік. Так утворився водоспад Тор заввишки 18 м.

Кенмер. У цьому атмосферному місті елегантні галереї та старовинні паби, традиційна чарівність поєднуються із сучасною модою.

Снім – одне з найколоритніших і чарівних сіл Ірландії. З двома площами та красивим мостом посеред села річка Снім зустрічається з течією затоки Кенмар. Головна пам'ятка – форт Ань-Штег, збудований з каменю. Ця старовинна споруда знаходиться серед кандидатів на включення до переліку ЮНЕСКО.

Уотервіль – це курортне село знаходиться в мальовничому місці - між океаном і озером Керран. Тут тривалий час мешкали представники найдавнішого аристократичного роду – Батлери. Сюди приїжджав відпочивати Чарлі Чаплін, і на честь знаменитого актора-коміка на одній із вулиць села встановлено пам'ятник. Тут також розташований один із найкращих гольф-клубів Ірландії.

Маршрут Кільця Керрі – справжня насолода природною красою Ірландії. Під час подорожі ви побачите гострі скелі, де збереглися сліди льодовикового періоду, глибокі озера, густі ліси, де мешкають ельфи, оповиті туманом торфовища, піщані пляжі та неспокійний Атлантичний океан. Кільце Керрі – місце для справжніх романтиків.

18:00 – повернення до котеджів***.

Вільний час.
День 6. 22 травня (ср). БАЛЛІНСКЕЛЛІҐС → ДУБЛІН → КРАКІВ / БУДАПЕШТ
06:00 – виїзд

11:00 – 17:00 ДУБЛІН

Дублін – столиця волелюбної Ірландії, місто стародавніх вікінгів, динамічний та веселий мегаполіс. Його фешенебельні квартали з багатими особняками та будинками георгіанської епохи є сусідами з численними пабами та нічними клубами, а широкі вулиці та просторі площі – з чудовими парками та садами. Багатоликий Дублін знає, як зачарувати туристів: тисячолітніми історичними пам'ятниками, унікальними музеями та галереями та неймовірно дивовижною атмосферою незалежної та гордої Ірландії.

18:35 – виліт рейсом FR2023 а/к RYAINAIR

22:25 – прибуття до а/п КРАКІВ

або

19:20 – виліт рейсом FR1023 а/к RYAINAIR

23:15 – прибуття до а/п БУДАПЕШТ.

У вартість входить / не входить

  • Переліт Краків - Дублін - Краків / Будапешт
  • 5 ночей в котеджах 3* (без харчування, але з кухнею), розміщення у 2-місних номерах
  • усі трансфери на острові
  • туристичні податки (city-tax)
  • користування системою Аудіо-гід
  • Медична страховка
  • Вхідні квитки, додаткові екскурсії
Created with Sketch.
від 0 €

Схожі тури