від 1 059 $ за люд.
Бронювати

Іспанія та Португалія у 15-денному турі 999€

Not Rated

Тривалість

14 ночей

Тип туру

Daily Tour

Код пропозиції

22082203

Уподобання

активний відпочинок, враження і пригоди

Про тур

Тур з Барселони 8 вересня на 14 ночей. Вартість за одну особу при 2-місному розміщенні: 1199€ 999€ (41459 грн).

Маршрут туру: Барселона (Монтсеррат) – Валенсія – Мадрид (Толедо) – Саламанка – Порту (Брага – Гімарайнш) – Коїмбра – Баталья – Обідуш – Лісабон (Сінтра – Кашкайш – Кабо да Рока) – Евора – Сарагоса – Барселона

Пропозиція акційна – це означає, що кількість місць обмежена! Актуальність уточнюйте за телефоном (044) 33 999 00 (вказані ціни актуальні на 22:20 22.08.2022 р.).

ЧОМУ ТРЕБА ЇХАТИ

 • Португалія та Іспанія – це дивовижні країни з насиченими колоритом, бездоганними пляжами та неймовірною архітектурою! Під час туру ви відвідаєте безліч визначних пам'яток, побачите чудові собори та мальовничі площі, старовинні фортеці та історичні замки. І це лише невелика частина того, що можна буде побачити в екскурсійній програмі.

Програма туру

ДЕНЬ 1.
Прибуття до Барселони. Самостійний трансфер у готель, вільний час.

Ніч у готелі в Барселоні.
ДЕНЬ 2.
Сніданок у готелі.

Барселона – головна туристична перлина Іспанії. Місто розташоване на північному сході країни за 120 кілометрів від іспано-французького кордону і є столицею автономної провінції Каталонія – найважливішого з економічної точки зору регіону Іспанії.

Оглядова екскурсія в Барселоні з відвідуванням Парку Гуель (12 євро) і Собору Саграда Фамілія (30 євро), знайомством з районом Ешампле, підйомом на оглядові майданчики на горі Монтжуік.

Вільний час у Барселоні.

Радимо прогулятись по Готичному Кварталу, оглянути Кафедральний собор 13-14 століття, Будинок Каталонської Музики, Женералітат (уряд Каталонії), Королівську Площу, бульвар Лас Рамблас.

Ніч у готелі в Барселоні.
ДЕНЬ 3.
Сніданок, звільнення номерів до 12:00. Вільний час у Барселоні.

Для охочих можлива додаткова екскурсія в Монтсеррат (50 євро, разом із вхідним квитком до "Ла Моренетти").

У 50 км від Барселони розташувався фантастично красивий гірський масив Монтсеррат, серед скель якого сховався бенедиктинський монастир - духовний символ і релігійний центр Каталонії, куди щорічно стікаються тисячі паломників із усього світу. Монастир, побудований ще в IX, отримав таку ж назву Монтсеррат, що означає «розрізані» або «зубчасті гори».

Зараз на території монастиря живуть 80 монахів бенедиктинського ордена. Ви відвідаєте древній собор, де зберігається національна святиня - Чудотворна статуя "Чорна Мадонна", пройдете по священних дорогах і помилуєтеся красотами незвичайного ландшафту.

Переїзд до Валенсії. Поселення, ніч у готелі.
ДЕНЬ 4.
Сніданок у готелі, виселення.

Екскурсія у Валенсії: знайомство зі Старим містом - Кафедральний Собор (вхідний квиток 6 євро), Шовкова Біржа, Ринок, площа Мерії, а також з Містом Наук і Мистецтв.

Валенсія - це широкі чисті пляжі, апельсинові гаї, тихі села іспанських рибалок і чудова кухня. Сьогодні Валенсія - динамічне і сучасне іспанське місто, проте його багатовікова історія і місцеві традиції притягують мандрівників, які намагаються зрозуміти, чому маври прозвали його «раєм на землі».

Вільний час у Валенсії. На вас чекають валенсійські пляжі, розташовані в центрі міста, та численні музеї (Океанографічний Парк, Музей Науки, Художня галерея Валенсії).

Переїзд у Мадрид. Ніч у Мадриді.
ДЕНЬ 5.
Сніданок.

Велика автобусно-пішохідна екскурсія по Мадриду з оглядом Падаючих Веж, стадіону Сантьяго Бернабеу, Пласа де Торос, вокзалу Аточа, Гран Віа, Площі Іспанії, Королівського Палацу, площ Пласа Майор і Пуерта дель Соль.

Мадрид по праву називають музеєм під відкритим небом. Собори, храми, католицькі церкви, будівлі в стилі бароко, незліченні галереї та виставки сучасного мистецтва - тут представлене надзвичайне розмаїття архітектурних та історичних пам’яток.

(За умови відкриття) Радимо вам відвідати Ескоріал (50 євро) - палац-монастир, найграндіозніше творіння епохи Філіпа II.

В Ескоріал їдуть заради чудового монастиря і палацу XVI століття - Сан-Лоренсо-дель-Ескоріал. Крім монументальної архітектури, тут зберігаються картини великих художників: Тиціана, Ель Греко, Веронезе, Тінторетто, Босха і Веласкеса. Колекції гобеленів, витканих за ескізами Гойї і Рубенса, і мармуровий мавзолей іспанських монархів надають величі старовинним палацу.

Увечері запрошуємо відвідати фламенко (40 євро).

Ніч у готелі в Мадриді.
ДЕНЬ 6.
Сніданок, звільнення номерів до 12:00.

Вільний час у Мадриді. Можливе відвідування музею Прадо.

Для охочих можлива додаткова екскурсія в Толедо з оглядом Арабського, Християнського і Єврейського кварталів (50 євро, разом із вхідними квитками в Кафедральний собор).

Толедо – стародавня столиця Іспанії й одне з найкрасивіших міст світу. Толедо приховує в собі безліч справжніх скарбів і є унікальним містом, що пропонує Вам на вибір традиційну іспанську, арабську та єврейську культурну спадщину. Не випадково його прозвали містом трьох релігій: представники всіх трьох церков мирно уживаються тут століттями, тож змішання архітектурних стилів у Толедо є воістину унікальним.

Кафедральний собор Святої Марії – католицький собор, головний собор країни. Пам'ятка архітектури, характерний приклад іспанської готики. Це частина історичного центру міста Толедо, яку в 1986 році було включено в Список об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Ризниця собору прикрашена полотнами Ель Греко і Тиціана, Гойї і Веласкеса, Рубенса і Ван Дейка, Рафаеля та Белліні.

Переїзд у Саламанку. Поселення у готель. відпочинок.
ДЕНЬ 7.
Сніданок у готелі, виселення.

Екскурсія в Саламанці з оглядом римського мосту, Кафедрального Собору, Університету, Будинку з піками, церкви Сан Мартін, площі Майор.

Університет Саламанки – найстаріший вищий навчальний заклад Іспанії. Університет Саламанки, як і Сорбонна, Болонський та Оксфордський університети, входить у четвірку найстаріших університетів Європи. Він став першим європейським вищим навчальним закладом, якому було надано статус "університету". Удостоїв його таким титулом іспанський король Альфонсо X, а вже за рік цей статус визнав і Папа Римський Олександр IV.

Вільний час у Саламанці для самостійного відвідування Собору (5 євро) й Університету (10 євро).

Переїзд у Порту. Поселення у готель, відпочинок.
ДЕНЬ 8.
Сніданок.

Екскурсія в Порту з оглядом Кафедрального собору, вокзалу Сан Бенту, церкви та башти Клерігош, Палацу Біржі, набережної Рібейра. Для бажаючих прогулянка на кораблику річкою Дору (15 євро).

Під час екскурсії можлива дегустація портвейнів у підвалах "Chirchill's" (12 євро).

Порту - головне місто північі, друге за чисельністю населення в Португалії, розташоване на правому березі річки Дору. Це колишня столиця Португалії, місто, яке дало назву портвейну та всій країні. Порту є найважливішим економічним центром півночі країни, це місто торгової еліти Португалії. Історичний центр населеного пункту внесений до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Вільний час у Порту.

Бажаючі можуть відвідати виставу фаду - португальський міський романс (25 євро).

Ніч у Порту.
ДЕНЬ 9.
Сніданок. Вільний час у Порту.

Для бажаючих додаткова екскурсія в Брагу і Гімарайнш (40 євро) з відвідуванням Кафедрального Собору в Бразі, комплексу Бом Жезуш і фортеці Гімарайнш.

Брага - центр однойменного округу, розташований в 50 км на північ від Порту. Брагу справедливо називають релігійної столицею Португалії і містом архієпископів, оскільки тут знаходиться резиденція єпископа, і вона завжди зберігала лояльність католицької Церкви. Тож і зовнішня архітектура Браги має, в основному, церковно-готичний характер.

Як перша столиця Португалії і батьківщина першого короля, Гімарайнш є одним з найстаріших міст країни, з його всесвітньою спадщиною - середньовічними вулицями і добре збереженими пам'ятками. Все це робить Гімарайнш одним з найпривабливіших місць для відвідування в Португалії.

Ніч у готелі Порту.
ДЕНЬ 10.
Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд у Коїмбру, екскурсія містом із оглядом Університету, Нового і Старого кафедральних соборів, мавританської Медіни.

Коїмбра – головне місто центральної Португалії, розташоване в 182 км на північ від Лісабона на березі річки Мондегу. Місто було засноване в VI столітті жителями римського поселення Конімбріга. До XI століття Коїмбра процвітала як торгове місто, а в 1139 році стала першою столицею молодого португальського королівства.

У Коїмбрі багато красивих будівель і визначних пам'яток. Кафедральний собор XII століття Се Вельо - один із кращих зразків романського стилю в Португалії. Національний музей Машаду-ду-Каштру з колекцією португальської скульптури розташований в елегантному палаці єпископа, побудованому в XVI столітті. А ще в Коїмбрі знаходиться найстаріший університет Португалії.

Вільний час у Коїмбрі.

Переїзд у Баталью, огляд монастиря Санта Марія да Віторія (6 євро).

Монастир у Батальї був побудований в пам'ять про битву між португальськими та кастильськими військами в 1385 році за Алжубарроте. Король Португалії Жуан I дав обітницю побудувати монастир на честь Діви Марії, якщо португальці виграють бій. За рік після перемоги почалося будівництво монастиря, яке закінчилося тільки на початку XVI століття. Внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО та семи чудес Португалії.

Переїзд в Обідуш - резиденцію португальських королів і батьківщину знаменитого вишневого лікеру «Жінжа». Прогулянка містом, що повністю оточене кріпосними стінами.

Обідуш - це одне з найдавніших міст Португалії, було засновано ще кельтськими племенами. За часів Римської імперії воно навіть було одним зі значущих портів у регіоні, пізніше тут правили вестготські племена та араби. І лише у 12 столітті король Альфонсо Енрікеш раз і назавжди встановив тут португальське панування. Це не могло не відбитися на архітектурному вигляді міста, яке увібрало в себе найкраще від цих абсолютно різних культур.

Переїзд у Лісабон. Поселення у готель, відпочинок.
ДЕНЬ 11.
Сніданок.

Сіті-тур у Лісабоні з оглядом Авеніда Лібердаде, району Байша, площі Россіо і відвідуванням: парку Едуарда VII, району Белен з оглядом Беленської вежі, монастиря Жеронімуш (10 євро), Музею Карет (8 євро), пам'ятника першовідкривачам.

Одна з найбільш характерних рис Лісабона - це архітектурний стиль «мануеліно», який з'явився під час правління короля Португалії Мануеля I. Ніде більше Ви не побачите такої величезної кількості канатів, якорів та іншої морської атрибутики в якості прикрас найрізноманітніших будівель. Вважалося, що якщо будівля оповите канатом, то ніщо не зможе його зруйнувати.

У Лісабоні однією з найбільш яскравих будівель в стилі «мануеліно» є монастир Жеронімуш.

У місті також є ще кілька дивних місць - це грандіозний парк Едуарда, Міст 25 Квітня, довжиною в 2 км; статуя Христа - копія символу Ріо-де-Жанейро. Уздовж набережної, поблизу кварталу Експо-98, знаходиться канатна дорога, з якої відкривається чудовий вид на ще один міст - імені Васко да Гама, протяжністю 17 185 метрів.

Вільний час у Лісабоні для самостійного знайомства з районами Алфама, Байша, Байру Алту і Орієнте.

Ніч у Лісабоні.
ДЕНЬ 12.
Сніданок, звільнення номерів до 12:00.

Вільний час у Лісабоні.

Охочих запрошуємо на велику додаткову екскурсію в Сінтру, Кашкайш і на мис Рока (30 євро, вхідні квитки оплачуються додатково).

Сінтра - літня резиденція португальських монархів, знаменита своїми палацами Паласіо да Пена, Паласіо Реаль і Кінта Рігалейра.

Вільний час у Сінтрі для відвідування обраного палацу.

Переїзд на Кабо да Рока - найзахіднішу точку Європи. Можливе придбання сертифікату (11 євро) в туристичному центрі.

Переїзд у Кашкайш - фешенебельний курорт Лісабонської рив’єри. Прогулянка містом з оглядом міського парку Марешаль Кармона, Цитаделі, Ратуші, набережної.

Вільний час у Кашкайші.

Переїзд до Евори. Ніч у готелі.
ДЕНЬ 13.
Сніданок у готелі, виселення.

Прогулянка по Еворі з оглядом міського парку, церкви Святого Франциска, Кафедрального Собору (5 євро), Храму Діани і площі Жиральдо.

Історія Евори почалася в 80-72 роки до н.е. Місто активно забудовували і розвивали римляни, маври, португальські королі Середньовіччя. Евора славиться своїми архітектурно-історичними пам'ятками, як-от центральна площа Дона Жиральдо з аркадами, де частина колон має античне походження. Тут за часів Середньовіччя проводили страти єретиків і відьом. Учасники екскурсії побачать церкву Санту Антоніу XVI століття, храм Діани II століття н.е., єдиний збережений римський храм на всю Португалію.

На особливу увагу заслуговує небувалий за красою собор Евори в романо-готичному стилі, зведений між 1186 та 1204 роками. Тремтливе захоплення викликає церква Святого Франсишку з неймовірною каплицею зі справжніх людських кісток.

Евора широко прославилася своїми ресторанами з величезним вибором вишуканих страв національної португальської кухні, а також найбагатшим асортиментом вин.

Вільний час в Еворі.

Переїзд у передмістя Мадрида. Поселення, ніч у готелі.
ДЕНЬ 14.
Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд до м. Сарагоса.

Сарагоса - одне з найдавніших міст Іспанії, яке дбайливо зберігає свою багатовікову історію і традиції. В її архітектурі простежується вплив чотирьох колись панівних культур: римської, християнської, арабської та єврейської. Сарагоса встигла побувати і місцем проведення загального християнського синоду, і форпостом Кордовського халіфату, і столицею першого Арагонського королівства.

Прогулянка містом з оглядом Базиліки Нуестра Сеньйора дель Пілар (два куполи в якій розписував Гойя), будівлі Біржі, Кафедрального Собору Се, римських фортечних стін.

Вільний час у Сарагосі.

Переїзд до Барселони. Поселення в готель, ніч у готелі в Барселоні.
ДЕНЬ 15.
Сніданок, звільнення номерів до 12:00.

Завершення обслуговування.
Додаткова інформація:
Варіанти авіаперельотів:

Wizz Air

08.09 Варшава Шопен – Барселона Ель Прат 15:45 – 19:05 (W6 1475)
22.09 Барселона Ель Прат – Варшава Шопен 19:45 – 22:45 (W6 1476)

08.09 Катовіце – Барселона Ель Прат 18:10 – 21:00 (W6 1175)
22.09 Барселона Ель Прат – Катовіце 21:40 – 00:35 (W6 1176)

08.09 Краків – Барселона Ель Прат 17:30 – 20:20 (W6 5047)
22.09 Барселона Ель Прат – Краків 21:00 – 23:50 (W6 5048)

Ryanair

Krakow to Barcelona Thu 08 Sept 09:55 - 12:40 FR 3054
Barcelona to Krakow Thu 22 Sept 06:25 - 09:15 FR 3053

Poznan to Barcelona GironaThu 08 Sept 11:55 - 14:30 FR 5123
Barcelona Girona to PoznanThu 22 Sept 14:55 - 17:25 FR 5122

Warsaw Modlin to Barcelona Thu 08 Sept 17:25 - 20:30 FR 6945
Barcelona to Warsaw Modlin Thu 22 Sept 21:05 - 00:05 FR 6944

Щоденні рейси з інших міст (2 рейси в день):

08SEPT 12:00 Brussels Charleroi - 13:45 Barcelona Girona
22SEPT 14:10 Barcelona Girona - 16:05 Brussels Charleroi

08SEPT 20:15 Bordeaux - 21:45 Barcelona
22SEPT 22:20 Barcelona - 23:50 Bordeaux

08SEPT 08:55 Paris Beauvais - 10:40 Barcelona
22SEPT 06:30 Barcelona - 08:20 Paris Beauvais

08SEPT 18:35 Poitiers - 20:00 Barcelona
22SEPT 16:45 Barcelona - 18:10 Poitiers

08SEPT 06:20 Berlin Brandenburg - 09:00 Barcelona
22SEPT 09:35 Barcelona - 12:20 Berlin Brandenburg

У вартість входить / не входить

 • 14 ночей у готелях 3*
 • Харчування - сніданки
 • Проїзд за маршрутом в Іспанії, Португалії
 • Екскурсії за програмою
 • Супровід гіда
 • Цілодобова підтримка клієнтів
 • Бездоганна репутація Мандруй
 • Авіапереліт до / з Барселони
 • Додаткові екскурсії, вхідні квитки
 • Медичне страхування
 • Сіті-такс, система "Радіогід"
 • Доплата за одномісне розміщення
Created with Sketch.
від 1 059 $

Схожі тури