від 729 € за люд.
Бронювати

Новий рік в Греції: екскурсійний тур від 729€

Not Rated

Тривалість

8 ночей

Тип туру

Повний пакет (авіаквитки включено)

Код пропозиції

25102107

Уподобання

активний відпочинок, сімейний відпочинок

Про тур

Вылет из Киева 30 декабря на 8 ночей. Чтобы первыми узнавать об акционных турах, подпишитесь на нашу рассылку в Вайбере или в Телеграме. Стоимость за одного человека при 2-местном размещении 729€ (размещение в 3* отелях) или 819€ (размещение в 4* отелях). 

Предложение акционное – это означает, что количество мест ограничено! Актуальность уточняйте по телефону (044) 33 999 00 (зазначені ціни дійсні на 16:55 13.12.2021 р).

Ціни на інші дати дивіться в календарі в розділі бронювати зараз або запитуйте у наших менеджерів!

Маршрут туру: Київ – Афіни – Егіна – Порос – Гідра – мис Суніон – Дельфи – Каламбака – Метеори – Фермопільська ущелина – Мікени – Епідавр – Нафпліон – Афіни – Київ

ЧОМУ ТРЕБА ЇХАТИ

 • Вирушайте на Новий рік в незабутній тур по сонячній Греції - колиски Античної культури та європейської цивілізації!
 • Античні храми і арени, чудеса природи і святі місця, свіжість морського повітря і захоплюючі краєвиди, музеї і колоритні квартали, добре продумана екскурсійна програма і "вишенька на торті" - зустріч Нового року в Афінах!

Програма туру

День 1
Виліт з Києва (а/п Бориспіль) до Афін.

Прибуття, трансфер та розміщення у готелі. Зустріч із представником сторони, що приймає.

Афіни – колиска давньогрецької цивілізації, легендарне місто, історія якого має понад три з половиною тисячі років. Назване на честь богині мудрості Афіни, улюбленої доньки Зевса. За легендою, Афіна принесла в дар оливкову гілку мешканцям земель Еллади.

Афіни вважаються містом античних богів, які згідно міфології жили на горі Олімп. Це найдавніше місто світу і батьківщина видатних філософів давнини: Сократа, Софокла, Перикла. Тут двічі проходили сучасні Олімпійські ігри, в тому числі і найперші за новітніх часів у 1896 році. Місто досягло розквіту в V-IV століттях до н.е., стало центром давньогрецької класичної культури і мало великий вплив на розвиток західної цивілізації. Символом міста є чудовий ансамбль Акрополя.

Наразі це величезне і густонаселене місто, з яскравими вітринами, жвавими вулицями, сюди приїжджають багато туристів помилуватися на визначні пам'ятки грецької столиці.

Ніч у готелі.
День 2
Сніданок. Вільний день в Афінах.

Факультативна екскурсія – одноденний круїз трьома островами Саронічної затоки Егейського моря – Егіна, Порос і Гідра з обідом на кораблі (вартість - 99 євро, дітям 3-11 років – 60 євро).

Острів Егіна, розташований у самому центрі Саронічної затоки - улюблене місце відпочинку афінян. На мальовничій острівній горі височіє храм Афеї – богині і заступниці острова, зведений приблизно 2,5 тисячі років назад, та чудовий жіночий монастир Святого Нектарія, заснований єпископом Пентаполя Нектарієм і чинний уже більше ста років. Острів’яни займаються вирощуванням надзвичайно смачних фісташок і виготовляють з них варення.

В античні часи покровителем Пороса (тоді - Калаврії) вважався Посейдон, в центрі острова збереглися руїни його храму, в наш час тут розташовувалася перша військово-морська база незалежної Греції. Зараз це чарівний острів, що потопає в зелені і привертає відпочивальників з усього світу. Острів розділений каналом на дві частини - меншу Сферію і велику Калаврію. На острові знаходяться: Історичний музей, лимонний ліс, жіночий монастир Життєдайного джерела, а також «Диявологефіро» - міст, який символізує міфічні ворота до Пекла.

Гідра - одне з найпрекрасніших місць в Греції, скелястий острів і однойменне місто, що лежить між Саронічною і Арголідською затоками. Починаючи з доби середньовіччя, Гідру населяли рибалки і моряки, на острові свого часу базувався потужний торговий флот. На Гідрі розташовані 6 монастирів і близько 300 церков, до наших днів збереглися особняки багатих судновласників, деякі з маєтків відкриті для відвідування.

Повернення в Афіни. Підготовка до зустрічі Нового Року-2022!

Пропонуємо вам відсвяткувати Новий рік у фольклорній таверні (додатково 100 євро, за бажанням).
День 3
Сніданок. Вільний день в Афінах.

Рекомендуємо присвятити цей день прогулянкам по місту і огляду визначних пам'яток грецької столиці. Ось деякі з них: археологічний музей кераміки, афінський музей нумізматики, вежа Вітрів - "Клепсидра", так її називають жителі міста, район Гази (культурний і розважальний центр грецької столиці) - помилуватися графіті, Кікладський музей з колекцією артефактів старовини.

А ще можна відвідати турецьку лазню - хамам, в Плаці їх безліч. Після приємних процедур Вас обов'язково пригостять лукумом і солодким чаєм.

Ніч у готелі в Афінах.
День 4
Сніданок.

Оглядова автобусна екскурсія Афінами з відвідуванням Акрополя.

На тому місці, де зараз розташовуються Афіни, люди оселилися більше 5 тисяч років тому, тому в грецькій столиці багато пам'ятників різних епох. Ви побачите самі найвідоміші з них.

У програмі екскурсії:огляд центральної вулиці Панепістіміу з ансамблем споруд Університету, Академії та Національної бібліотеки; площ Омонія (площа Згоди), Синтагма (площа Конституції) і Монастиракі; будівлі Парламенту із почесним караулом біля могили Невідомого Солдата; розкішного королівського парку Заппіо, руїн храму Зевса Олімпійського та знаменитої Арки Адріана, Панафінейського стадіону, колоритного району Плака та величавого Акрополя.

Афінський Акрополь – втілення найвищого прояву гармонії архітектури та природи. Ця грандіозна композиція ідеально збалансованих конструкцій створює монументальний пейзаж, абсолютно унікальний за своєю красою і утворений цілою низкою шедеврів V століття до нашої ери: Парфенон роботи Фідія, Іктіноса і Каллікрата, Пропілеї, Храм Ніки Аптерос тощо.

За легендою, заснував Акрополь Кекропс - великий воїн і мудрець, перший цар Афін, наполовину людина, наполовину змій. Афінський Акрополь постійно добудовувався і перебудовувався, найінтенсивніше будівництво припало на VII по VI століття до нашої ери.

Акрополь ілюструє більш ніж тисячолітню історію стародавньої грецької цивілізації і є тим Священним храмом, з якого починаються всі головні легенди про місто. Сотні тисяч туристів щорічно здійснюють паломництво на ці священні схили, які зачаровують своєю величчю і красою.

Для охочих - факультативна автобусна екскурсія у регіон Аттика (після обіду, на півдня) – подорож вздовж морського узбережжя Аттичної Рив’єри, відвідування мису Суніон з храмом Посейдона та купання в термальному озері (вартість для дорослих – 50 євро, для дітей – 25 євро).

Либонь, це найпоетичніше місце Аттики. Саме тут розташовані древні архаїчні святилища Посейдона і Афіни, саме сюди приплив Тесей після перемоги над Мінотавром, саме звідси батько Тесея, цар Егей, кинувся вниз в морські хвилі (і невідомо, як би називалося нині Егейське море!). І саме сюди, на найпівденнішу точку мису, щодня прямують сотні туристів, щоб насолодитися прекрасними пейзажами.

Загадуйте бажання біля підніжжя храму Посейдона, і вони неодмінно збудуться!

Ніч у готелі в Афінах.
День 5
Сніданок, виселення.

Виїзд на екскурсію в Дельфи.

Дельфи – старовинне місто в південно-західній Фокіді, розташоване в мальовничій Священній долині біля підніжжя знаменитої гори Парнас.

Загальногрецький релігійний центр з храмом і оракулом Аполлона, так званий "пуп Землі". З початку VI століття до н. е. і аж до кінця IV століття тут проходили Піфійські ігри. Археологічний заповідник Дельфи включений в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Розкопками, що почалися в 1892 році, були відкриті Храм Аполлона Піфійського, скарбниці сіфносцев і афінян, театр, стадіон та інші споруди. Відвідування археологічного музею, в якому зберігається безцінна колекція древніх артефактів, серед яких прекрасні фігури куросов (статуї юнаків-атлетів) VI століття до н.е.

Переїзд у мальовниче містечко Каламбака біля підніжжя скель Метеори, яке здавна слугувало відправною точкою подорожі до монастирів.

Назву місто отримало в період турецького панування, яке тривало до 1881 року. У Каламбаці знаходиться побудований в 11 столітті собор Успіння Богоматері з красивими розписами та іконами. У місті немає видатних архітектурних будівель, адже воно було повністю зруйноване під час Другої світової війни і фактично відбудовано наново.

Але тим не менше, головна вулиця із затишними площами, фонтанами і яскравими тавернами, де збираються місцеві жителі, занурить Вас в атмосферу справжнього життя греків. У нічний час освітлені прожекторами скелі набувають величного і містичного вигляду.

Розміщення в готелі міста Каламбака. Ніч у готелі.
День 6
Сніданок.

Відвідання унікального природно-історичного об’єкту, стародавнього монастирського комплексу Метеори.

Метеори – це християнські монастирі, збудовані на маківках високих скель, що стрімко тягнуться до неба. У середні віки, рятуючись від турків, їх побудували ченці, і вони були неприступними, потрапити в Метеори можна було тільки по мотузяній драбині. Зараз, звичайно ж, прокладені зручні дороги. У 1988 році комплекс включили до переліку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Чернечий центр започаткували в Х століття і з того часу він існує безперервно. 1988 року комплекс долучили до переліку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Діючі православні монастирі мають значну художню цінність і є справжніми музеями. Фантастичний пейзаж Фессалії – безперечно, один із найзахоплюючих краєвидів планети, а монастирі Метеори – одна із найяскравіших пам’яток Греції.

Повернення в Афіни.

Дорогою – зупинка біля знаменитої Фермопільської ущелини.

Фермопільська ущелина – це вузький прохід між Фессалією та Локридою. Вона увійшла в історію завдяки знаменитій Фермопільській битві і подвигу 300 спартанців, які боролись на смерть за свою землю. Ви помилуєтесь красою природи, почуєте захоплюючі історії про велику Спарту, про нашестя персів на Елладу та про те, що означали в давні часи справжня відвага та любов до батьківщини. І, звісно ж, побачите пам’ятник царю Леоніду і спартанцям.

Ніч у готелі в Афінах.
День 7
Сніданок. Екскурсія на півострів Пелопоннес.

Мікени - за давньою легендою, високі стіни звели циклопи, а керував ними сам Персей. Мікени і Троя були виявлені в XIX столітті німцем Генріхом Шліманом, який присвятив все своє життя археології. Свого часу це був один із центрів мікенської культури і грецької культури в цілому, відома археологічна пам'ятка бронзового століття (1600-1100 рр. до н.е.). Огляд стародавнього міста: руїни царського палацу XIII в. до н.е., кріпосні стіни "циклопічної кладки" XV-XIII століть до н.е., знамениті "Левові ворота", давні поховання.

Нафпліон - теж оповитий легендами і переказами. Засновником міста вважається Навплій, син Посейдона - один з аргонавтів, до речі, ним же була відкрита і Велика Ведмедиця. Але за даними археологів, Нафпліон існував вже давно - ще за часів Мікенської культури. Це одне з наймальовничіших міст Греції, столиця нома Арголіда, перша столиця незалежної Греції і важливий морський порт на сході Пелопоннесу. Місто дуже старе і одночасно живе і сучасне; портове, але чисте і спокійне; грецьке, але ніби й італійське, і трохи турецьке. Ви прогуляєтеся по вузьких вуличках, які стрімко піднімаються вгору, помилуєтеся балкончиками в заростях бугенвілії, відпочинете в затишних кафе.

Епідавр - одне з найстаріших грецьких міст-портів. Свого часу місцевий театр вважався одним з семи чудес світу, як і священна лікарня античного світу, в якій поклонялися богу зцілення Асклепіосу. Престиж і популярність Асклепіоса забезпечили місту значне економічне процвітання, завдяки чому в IV-III століттях до н.е. була здійснена грандіозна програма будівництва культових монументальних споруд. Ви побачите театр, який прекрасно зберігся, гімназії, лазні, Одеон, храми Асклепія і Аполлона, Фолос і стадіон.

Ніч у готелі в Афінах.
День 8
Сніданок. Вільний день в Афінах.

У грецькій столиці збереглися унікальні пам'ятки античних часів, в музеях міста Ви зможете познайомитися з багатою історичною і культурною спадщиною Греції.

Рекомендуємо відвідати: новий музей Акрополя, Національний історичний музей, Національний археологічний музей, де зберігаються унікальні знахідки з усієї країни; Візантійський християнський музей, в якому зібрано понад 25 тисяч музейних експонатів; музей Бенакі, де Ви побачите багату колекцію грецького і візантійського мистецтва, а також картини Ель Греко, а всього в колекції 6 тисяч картин різних художників; Музей грецьких народних музичних інструментів.

Влаштуйте шопінг в районах Колонакі і Плака, на вулицях Ерму, Монастіракі, Пандроссі, Афінас, Патіссіон, площах Омонія і Сітмагма. Обов'язково побувайте на відомому ринку на вул. Іфест, тут продається все, що завгодно - антикварні меблі, дрібнички, прикраси. В Афінах Ви знайдете як грецькі сувенірні магазини, так і бутіки відомих світових брендів.

Неодмінно завітайте в грецький ресторан, таверну або кафе, де можна насолодитися чудовими стравами національної кухні і спробувати прекрасні вина Греції.

Підніміться на зелену гору Лікабет (Лікавіттос) - це найвищий майданчик Афін (270 м); звідси відкривається панорама міста. Піднятися можна пішки або скористатися фунікулером.

Увечері для бажаючих додаткова екскурсія «Нічні Афіни» - фольклорна музична програма з піснями і танцями в таверні в районі Старого міста Плака (45 євро дорослий, 25 дитина 2-12 років).

Ночівля.
День 9
Сніданок, виселення з готелю. Трансфер в аеропорт.

Виліт до Києва.

У вартість входить / не входить

 • Авіапереліт Київ - Афіни - Київ
 • 8 ночей в готелях 3* або 4*
 • всі трансфери
 • Екскурсії по програмі
 • Супровід професійного гіда
 • Медичне страхування
 • Цілодобова підтримка клієнтів
 • Бездоганна репутація Мандруй
 • Факультативні екскурсії, вх. квитки
 • додаткове харчування
 • Новорічна вечеря - 100 євро з 1 чол.
 • Туристичний збір
 • Чайові гідам і водіям

Місцезнаходження

Created with Sketch.
від 729 €

Схожі тури