День 1.
08:30 - Зустріч із гідом на пероні вокзалу в Чернівцях.
*Квитки на потяг № 007/008, Київ - Чернівці - Київ можна придбати у нас, 1700грн., купе в обидві сторони.
09:00 - Сніданок у затишному ресторані в Чернівцях (входить у вартість туру). Посадка в автобус, виїзд на кордон.
Проходження українсько-румунського кордону.
Переїзд в село Путна.
Відвідування Путнянського монастиря (2 євро) - православний чоловічий монастир у Румунії, в селі Путна Сучавського повіту. Належить Румунській Православній Церкві. Заснований 1466 року молдавським воєводою Штефаном III. Названий за місцем розташування, на честь Успіння Богородиці. Був одним із найважливіших культурних центрів Молдавського князівства. Огляд келії - печери на території монастиря.
Відвідування найстарішого дерев'яного храму Румунії - 1346 року.
Обід по маршруту.
Зупинка та фотосет на перевалі Чумирна (висота 1109 м.)
Поселення в готелі в комуні Садова.
Ночівля в готелі.
День 2.
Сніданок. Виселення із готелю.
Переїзд в комуну Дорна-Аріні.
По дорозі - відвідування монастиря Божої Матері (2 євро), побудованого у стилі дерев'яної готики із високими шпилями.
Тіхуца - високогірний перевал в Румунії, розташований у западині Трансільванії. Він відрізняється мальовничим пейзажем. З цієї причини тут досі живе багато легенд про вампірів Трансільванії. Тут чудовий вид на гори та долини, чисте свіже повітря.
Зупинка біля озера Колібіца, яке розташоване на висоті 900 метрів над рівнем моря, є куточком природи з дикою горою та загадковою історією.
Для бажаючих прогулянка на кораблику (9 євро).
Обід у форельному господарстві.
Переїзд у місто Сігішоара. Оглядова екскурсія містом.
Сігішоара – справжня "батьківщина" Дракули, центр угорсько-трансільванської культури. Саме тут проживав, будучи у вигнанні, реальний опальний володар Валахії (він же – міфічний вампір) Влад Цепеш-"Дракула". Історична частина Сігішоари є пагорбом, що оточений фортечною стіною, з вузенькими колоритними вуличками всередині із соборами і палацами знаті.
Поселення в готель. Ночівля.
День 3.
Сніданок. Виселення із готелю.
Подорож по одній із найкрасивіших доріг світу - Трансфегераське шосе.
* Через пізнє танення снігу на високогірній ділянці, шосе відкрито лише з 30 червня до 1 листопада.
Тому в інший період туру пропонується захоплююча подорож на фунікулері по Трансфегераському шоссе до водоспаду й озера Балеа (квиток на фунікулер 20 євро).
Озеро Балеа – льодовикове озеро, загублене в горах. Дзеркальна гладь озера янтарно-нефритового відтінку завжди спокійна, у воді відображаються розташовані навколо гори.
Відвідування унікального «крижаного готелю» (5 євро) біля озера Балеа - Ace Hotel - на висоті 2034 метри над рівнем моря. Щороку з остиглого льоду озера Балеа, що на Трансфегерешан, будують готель із льоду (подробиці тут >>>). Це єдиний готель з льоду в Карпатах і на всьому сході Європи. Дістатися до готелю можна тільки канатною дорогою. Крім готелю, на високогір'ї будується щорічно і крижана церква. У крижаній церкві можна здійснити обряд вінчання.
Переїзд у Брашов.
Поселення в готель. Ночівля.
День 4.
Сніданок. Вільний день.
Для бажаючих факультативна екскурсія «Незвідана Трансільванія» (вартість за дорослого 35 євро, діти до 12 років 30 євро).
Відвідування замку Бран (від 12 євро).
Бран – найбільш туристичне місце в Румунії. Тисячі туристів прямують сюди в пошуках гострих відчуттів, адже легенди свідчать, що король вампірів, містичний граф Дракула, мешкав саме в замку Бран.
Звісно, ніхто поки що не довів, що в Брані живуть вампіри, та й реальний прообраз Дракули – румунський граф Влад Цепеш – був тут лише проїздом. Проте людська фантазія набагато сильніша від історичних довідок: раз люди вирішили, що це – замок Дракули, значить, так тому і бути.
В середині 20 століття в Румунію потягнулися фанати Брема Стокера, який придумав того самого Дракулу. Вони шукали замок, описаний у романі. Їм сподобався Бран – замок був дуже схожий. Так граф Дракула знайшов свою резиденцію. А Френсіс Коппола виділив гроші на реставрацію Брана, коли знімав тут свою версію «Дракули».
Оглядова екскурсія по місту Брашов.
Тут починається справжня Трансильванія: порослі лісом гори, похмурі готичні церкви і неприступні замки. Старий центр міста затиснутий горами у вузькій долині, у ньому збереглися всі атрибути середньовічного міста – будинки з черепичними дахами, вузькі вулички і приголомшливі краєвиди навколишніх гір.
Повернення в готель. Ночівля.
День 5.
Сніданок.
Для бажаючих факультативна екскурсія «Королівські замки Румунії» (вартість за дорослого 40 євро, діти до 12 років 30 євро).
Екскурсія містом Буштень.
Буштень – це популярний оздоровчий курорт Румунії, розташований у південній частині Карпат. Чисте, насичене озоном хвойних лісів повітря, спокійна, відпочинкова атмосфера – все це сприяє тому, що курорт Буштень є приємним місцем для відпочинку.
На цьому курорті є підйомник (35 євро), на якому для бажаючих можна піднятися до незвичних, але чарівних природних скульптур у горах, а також побачити Великий пам'ятний монумент (близько 25 м), «Хрест Героїв», скелю «Сфінкс»...
Відвідування замку «Кантакузіно» (12 євро), який став невід'ємною частиною нашумілого серіалу "Венздей".
Замок Кантакузіно – палацово-замковий комплекс у місті Буштені, в Румунії. Будівля в новорумунському стилі, будівництво якого було завершено 1911 року, також на території є ресторан і парк розваг.
Під час цієї екскурсії ми поринемо в атмосферу серіалу «Венздей» та побачимо оранжерею Невермора, школу Венздей та багато іншого.
Відвідування замку Пелеш (10 євро).
Пелеш – найбільш вражаючий за своєю розкішшю і красою замок Румунії й один з найкрасивіших у Європі. Колишня резиденція румунських монархів була оснащена всіма технічними новинками минулого століття: телефонним зв'язком, кінотеатром, двома ліфтами, центральним опаленням. А ще це був перший повністю електрифікований замок у Європі.
Повернення в готель. Ночівля.
День 6.
Сніданок. Виселення з готелю.
Пропонуємо відвідати аквапарк "Paradisul Acvatic" (вх. квиток близько 15 євро за 3 год.).
До ваших послуг в аквапарку Paradisul Acvatic безліч критих та відкритих басейнів з підігрівом і без нього, з трамплінами від 1 до 5 метрів, джакузі та гідромасаж, водні гірки. Для любителів зняти стрес, поніжившись у воді, тут є критий грот із музикотерапією. Також до послуг відпочивальників - фінська сауна, біосауна та хамам (волога сауна). Крім цього, в аквапарку регулярно проводяться заняття з аквааеробіки на безкоштовній основі. В аквапарку Paradisul Acvatic знаходяться також і дитячі басейни (критий та відкритий) з підігрівом, дитячі водні гірки та ігровий майданчик з надувними іграшками.
Екскурсія одним із найкрасивішим містом Румунії - Сібіу.
Місто просто створене для пішоходів, його територія поділена на два рівні: Верхнє місто, в якому розташована більшість історичних місць Сібіу, та Нижнє місто, в якому вздовж вулиць, вимощених бруківкою, ви побачите барвисті будинки, огороджені масивними міськими стінами і захисними баштами, що підносяться над річкою Кібін.
Вільний час на обід, де безліч місцевих ресторанів й кавярень.
Чудова архітектура Старого міста допомагає мандрівникам повернутися на 8 століть назад і відвідати площу, музеї та пам'ятники.
Переїзд в Тиргу-Муреш.
Поселення в готель. Ночівля.
День 7.
Сніданок. Виселення із номерів.
Виїзд у бік України. Обід по маршруту.
Проходження румунсько-українського кордону.
Трансфер до вокзала міста Чернівці. Закінчення екскурсійної програми.
О 19:12 год. відправлення потягу до Києва.