від 949 € за люд.
Бронювати

Екскурсійний тур в чарівну Шампань + подорож Німеччиною, Польщею, Францією (виїзд 20.05 з Перемишля)

Not Rated

Тривалість

10 ночей

Тип туру

Повний пакет (авіаквитки включено)

Код пропозиції

26032404

Уподобання

активний відпочинок, враження і пригоди

Про тур

Виїзд з Перемишля 20 травня на 11 днів: 999€ за 1 людину при 2-місному розміщенні. 

Маршрут туру: Перемишль – Краків – Королівський замок на Вавелі – замок Ксенж – Саксонська Швейцарія – Дрезден – Веймар – Трір – Реймс (Еперне – Овілле – Труа – парк Forêt d’Orient – Ессуа – парк Монтань де Реймс, Дорога ігристого вина – Шалон-ан-Шампань) – Вісбаден – Мейсен – замок Моріцбург – Вроцлав – Перемишль

Пропозиція акційна – це означає, що кількість місць обмежена! Актуальність уточнюйте по телефону (044) 33 999 00 (зазначені ціни дійсні на 09:40 26.03.2024 р).

ЧОМУ ТРЕБА ЇХАТИ

 • потрапити в справжню казку і живу декорацію,
 • побувати на дегустаціях в районі винної дороги Шампані,
 • помилуватися охайними рядами виноградників, які є результатом столітніх людських умовлянь і приборкування норовливої природи, що дозволило місцевим виноробам перетворити невдале вино на гру і поезію - створивши Шампанське,
 • прогулятися унікальними лісами Шампані
 • відвідати дім і майстерню Ренуара

Програма туру

День 1
Прибуття потягу в Перемишль о 06:30 за розкладом.

Самостійне проходження паспортно-митного контролю. Зустріч з гідом.

Переїзд у Краків. Прогулянка містом.

Охочим - відвідини Королівського замку на Вавелі (вх. квиток за додаткову вартість)

Вавельський замок - резиденція королів Польщі та символ польської державності - є одним з головних музеїв країни. У його залах розміщено унікальні колекції гобеленів, картин, зброї та історичних документів.

Ніч у готелі на території Польщі.
День 2
Сніданок.

Відвідування замку Ксьонж (вх. квиток від 20 євро).

Замок Ксьонж - найбільший замок у Нижній Силезії, третій за розмірами в Польщі.

Розкішна резиденція багатьох королівських родин, що розташована на околиці міста Валбжиг у надзвичайно мальовничому місті, в оточенні лісів та парків, вражає амбіціями перебудов своїх власників, величчю архітектури і розкішшю інтер’єрів. Тут історія аристократичної родини фон Хохберг переплітається з таємницями Другої Світової війни.

Огляд замку Ксьонж і його живописного саду.

Відвідини туристичної родзинки Саксонії - унікальної місцевості Саксонська Швейцарія. Живописний ландшафт Ельбських піскових гір назвали так швейцарські художники Цинг і Графф за схожість із Швейцарією. Ми помилуємося крутими скелями Бастаї з знаменитим Бастайським мостом, який є основною туристичною фішкою Саксонської Швейцарії.

Ніч у готелі в Дрездені.
День 3
Сніданок.

Екскурсія по Дрездену. Місто бароко, яке називають «Флоренцією-на-Ельбі» і яке слугує зразком відновлення після страшного руйнування у роки Другої Світової війни. Місто вражає своєю красою. Огляд Театральної площі, палацу Цвінгер, тераси Брюля, Фрауенкірхе, Золотого вершника, панно курфюрстів.

Вільний час для прогулянок та шопінгу.

Переїзд до міста Веймар. Пішохідна екскурсія містом.

Веймар - чарівне місто, яке є одним з найбільших центрів культури Німеччини та осердям європейської творчої еліти. Тут творили Бах, Гете, Шіллер, Ліст та Штраус…

Важливий політичний центр на початку 20 століття в період Веймарської республіки, нині Веймар - затишне провінційне місто, яке ЮНЕСКО визначила об'єктом світової спадщини.

Переїзд в готель на території Німеччини.
День 4
Сніданок.

Переїзд у Трір. Екскурсія містом.

Трір – найстаріше місто Німеччини, яке довгі роки було найважливішим містом Римської імперії на північ від Альп. Попри провінційний характер місто зберегло багату історичну спадщину, а такі його пам’ятки як: Чорні ворота, терми Барбари, руїни старого римського амфітеатру, базиліка Костянтина внесені до списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Вільний час.

Переїзд у Реймс. Ніч у готелі.
День 5
Сніданок.

Екскурсія по Реймсу з оглядом головних пам’яток міста: знаменитого Реймського собору, палацу То, парку Кольбера, обителі Святого Ремігія.

Реймський собор - шедевр середньовічної архітектури, диво готики і місце коронації французьких королів.

Відвідини культової споруди західного християнства - базиліки Святого Ремігія. Ця неперевершено прекрасна споруда є об’єктом паломництва поціновувачів історії релігії та старовини. Вона включена до списку об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО.

Час на обід.

Охочим, в другій половині дня - відвідини вілли Демуазель та Будинку шампанського Поммері з дегустацією ( вх.квиток з дегустацією 50 євро).

Вілла Демуазель, один із найцікавіших об’єктів Реймсу. Вона побудована на початку 20 ст у модному стилі арт-нуво і арт-деко.

Дім Поммері створює ексклюзивне шампанське і демонструє те, як мистецтво створення шампанського і сучасне художнє мистецтво можуть співіснувати гармонійно.

Огляд винних льохів дому Поммері прикрашених ліпниною, в яких відмінно зберігаються пляшки з шампанським, а також виставлені авангардові художні інсталяції та мистецькі об’єкти куплені за часів засновниці дому мадам Поммері. Дегустація шампанського, яке вже давно вважається еталонним у світі виробників ігристого вина.

Вільний час. Ніч у готелі.

День 6
Сніданок. Вільний день в Реймсі.

Для охочих - екскурсія в Еперне та Овілле (35 євро).

Еперне – філігранно обрамлене з усіх боків виноградниками і садами «місто-столиця шампанських вин", адміністративний центр виробників ігристого вина.

Прогулянка центральною вулицею Еперне - Авеню де Шампань - Єлисейські поля Шампані. Вздовж цієї знаменитої вулиці знаходяться вишукані маєтки класичних форм, які вже давно є офісами виробників шампанського, як-от Moët и Chandon, Perrier Jouët, Mercier и De Castellane.

Пропонуємо відвідати легендарний будинок шампанського Мерсьє (35 євро). Це буде незвичайна екскурсія на потязі підземними галереями з шампанським, а нагорі нас очікує дегустація 3х видів шампанського.

Переїзд у мальовниче містечко Овілле, яке асоціюється з іменем легендарного автора шампанського - Дома П’єра Периньйона. Прогулянка вузенькими вуличками середньовічного містечка. Огляд церкви та могили монаха - Дома П’єра Периньйона.

Повернення в Реймс. Ніч у готелі.
День 7
Сніданок. Вільний день в Реймсі.

Для охочих - екскурсія «За натхненням в Ессуа (дім Ренуара) і Труа» (50 євро + вх.квиток в будинок Ренуара 15 євро)

Переїзд в Труа. Екскурсія містом.

Труа - місто багатого історичного минулого і значущої архітектурної спадщини, історичний центр якого своїми обрисами нагадує пробку для шампанського.

Джерелом процвітання Труа багато років були знамениті шампанські ярмарки, які принесли місту славу і бурхливий розвиток. У місті збереглися безліч старовинних будівель зі списку історичних пам'яток Франції. Ця дивовижно видатна спадщина визначила статус Труа як "Місто мистецтв та історії".

Огляд міських особняків й затишних старовинних вуличок, Кафедрального собору Святих Петра і Павла, церкви Святого Нізьє, церкви Сен-Жан-дю-Марше.

Вільний час для прогулянки та шопінгу.

Дорога до Ессуа пролягатиме через унікальний ландшафтний парк Forêt d’Orient з зупинками панорамні фото.

Ессуа - симпатичне і типове для Шампані містечко, яке полюбив гуру імпресіонізму Ренуар і поселився в ньому разом із своєю родиною на довгі роки.

Прогулянка містом з оглядом пам’ятних місць, пов’язаних з Ренуаром і його сім’єю: майстерня, будинок, сад і кладовище, де похований видатний художник (вхідний квиток до музею за додаткову вартість).

Повернення в Реймс. Ніч у готелі.

День 8
Сніданок. Вільний день в Реймсі.

Охочим - екскурсія «Чари пейзажів Шампані і Шалон ан Шампань» (45 євро).

Ми проїдемо «Дорогою шампанських вин», яка в’ється природнім парком Монтань де Реймс, з’єднуючи між собою вервичку маленьких містечок, що розташувалися в обіймах строкатих килимів легендарних виноградників і пишних містичних лісів. Пейзажі парку Монтань де Реймс вражають, захоплюють і зачаровують.

Зупинка на панорамні фото та дегустацію шампанського біля Маяка Верзене, де знаходиться музей виноградної лози. Дегустація шампанського - 15 євро.

Прогулянка стежками лісу Верзі, де зустрічається найбільша популяція букових дерев рідкісної звивистої форми.

Переїзд в Шалон ан Шампань. Екскурсія історичним центром міста, яке завдячує своїм процвітанням виробництву вовняних тканин.

Огляд церкви Нотр Дам ан Во, яка була одним із основних центрів на паломницькому шляху до могили Святого Якова в Сантьяго де Компостела, і сьогодні знаходиться під охороною ЮНЕСКО.

Для охочих - прогулянка на човні річкою Мо (15 євро).

Вас очікують заворожливі пейзажі і тунелі з світловими ефектами.

Повернення в Реймс. Ніч в готелі
День 9
Сніданок.

Переїзд у Вісбаден.

Прогулянка містом з оглядом головних історичних пам’яток. Час на відвідини купалень (вхідний квиток за додаткову вартість).

Вісбаден - головне місто однойменної округи пруської провінції Гессен-Насау, один з найстаріших бальнеологічних курортів Європи.

Назва міста означає «Лугові ванни», адже тут знаходиться 26 гарячих і декілька холодних термальних джерел. Саме цим лікувальним джерелам місто завдячує своїм процвітанням.

Переїзд у готель на території Німеччини.
День 10
Сніданок. Переїзд у Мейсен.

Екскурсія містом.

Мейсен - симпатичне місто, яке здобуло славу центру фарфорової промисловості.У Мейсені зберігся особливий дух середньовіччя - вузенькі вулички, барвисті будиночки, старовинний замок. Під час прогулянки ви побачите будівлю Ратуші, збудовану у XV столітті, готичний кафедральний собор, церкву Фрауенкірхе з порцеляновими дзвонами.

Відвідини замку Моріцбург (вх.квиток 15 євро)

Моріцбург - перлина саксонського бароко, розкішна заміська резиденція саксонських курфюрстів дому Веттинів, історія якої починалася з мисливського будиночка легендарного Моріца Саксонського і іменем якого названа. Особливою популярністю замок завдячує знятій тут кіноказці «Три горішки для Попелюшки».

Огляд прекрасно оздоблених інтер’єрів замку і його паркової зони в обіймах ставків.

Переїзд у Польщу. Ніч у готелі в м.Вроцлав.
День 11
Сніданок. Переїзд у Перемишль.

Дорогою - заїзд в Краків на обід.

Виїзд потягом 54 о 20:28.

У вартість входить / не входить

 • Проїзд за вказаним маршрутом;
 • 10 ночей у готелях 3*;
 • Харчування - сніданки;
 • Екскурсії за програмою;
 • Супровід гіда;
 • Супровід гіда і екскурсії за програмою;
 • Цілодобова підтримка клієнтів;
 • Бездоганна репутація Мандруй.
 • Проїзд до / з Перемишля;
 • Медична страховка;
 • Вх.квитки, додаткові екскурсії, дегустації;
 • Сіті-такс, система "Радіогід";
 • Доплата за одномісне розміщення.
Created with Sketch.
від 949 €

Схожі тури