від 935 € за люд.
Бронювати

Last Minute! Тиждень в Йорданії за 935€

Not Rated

Тривалість

7 ночей

Тип туру

Повний пакет (авіаквитки включено)

Код пропозиції

13022102

Уподобання

активний відпочинок, сімейний відпочинок

Про тур

Виліт з Києва 24 березня на 7 ночей: 935€ за одну людину при 2-місному розміщенні

Пропозиція акційна – це означає, що кількість місць обмежена! Актуальність уточнюйте по телефону (044) 33 999 00 (зазначені ціни дійсні на 12:00 11.03.2021 р).

Маршрут туру: Київ – Амман – Петра  – Ваді Рам – Акаба – гора Небо – Мадаба – Бетані –  Мертве море – Джераш – Аджлун – Ум Каіс – Амман – Київ

 

ЧОМУ ТРЕБА ЇХАТИ

 • Під час туру ви побачите головні визначні пам'ятки Йорданії:
 • гору Небо – за легендою, тут похований сам Мойсей;
 • відвідаєте пустелю Ваді Рам, її ще називають Місячна долина через унікальний ландшафт;
 • легендарний храми рожевої Петри, вирубаня у скелі;
 • побуваєте на місці хрещення Ісуса Христа, де зможете взяти участь в обряді очищення у річці Йордан.
 • У цій подорожі у вас буде можливість відпочити на берегах двох унікальних морів – Мертвого і Червоного.
 • На вас чекають цілющі термальні джерела, захоплюючі екскурсії та незабутній відпочинок!

Програма туру

24.03 День 1. Київ – Амман
Приліт в Амман BAY 781 14:15-18:30.
Зустріч і супровід в аеропорту Аммана представником компанії (зустріч із табличкою). Допомога представника в оформленні візи.
Після проходження паспортного контролю й отримання багажу, група в супроводі представника проходить в автобус для трансферу в готель в Амман.
Вечеря в готелі. Ночівля.
25.03 День 2. Амман – Петра – Ваді Рам
Сніданок у готелі 06:00 ранку.
Переїзд у Петру.
Петра, яку часто називають восьмим чудом стародавнього світу, безсумнівно, є головним скарбом і найбільш популярною серед туристів пам'яткою Йорданії. Це унікальне величезне місто було вирубане просто в скелях набатейцями, працьовитим арабським плем'ям, що осіло тут понад 2000 років тому і перетворило це місце на найважливіший торговий центр на перетині торгових шляхів, якими везли шовк, спеції та інші товари. Ці шляхи з'єднували Китай, Індію і південні арабські країни з Єгиптом, Сирією, Грецією і Римом.
Петра – це те місце, яке є справжньою екзотикою для великого числа туристів, які щороку відвідують місто. Приїхати в країну слід хоча б заради того, щоб побачити древнє місто, розташоване просто всередині скелі – і це Петра. Ті емоції, які викличе ця поїздка, залишать у душі кожного мандрівника неповторний слід.
Переїзд в пустелю Ваді Рам.
Поселення в кемпінг.
Вечеря в кемпінгу в бедуїнському стилі. Гості зможуть скуштувати національні страви під звуки національної музики.
Ночівля в кемпінгу.
26.03 День 3. Ваді Рам – Акаба
Сніданок у кемпінгу.
Екскурсія по пустелі. Джип-тур тривалістю 2 години (у вартості), в одному джипі 5-6 осіб. На джип-тур допускаються діти від 5 років.
За додаткову плату можна покататися на верблюдах і конях у Ваді Рам – близько 30 доларів/30 хвилин.
Виїзд в Акабу на Червоне Море.
Поселення в готелі 4*. Вечеря в готелі.
Ночівля.
27.03 День 4. Акаба
Сніданок у готелі.
Вільний час і відпочинок на Червоному морі.
Червоне море вважається найсолонішим серед усіх морів, що входять до складу Світового океану. Назва моря вказує на його південне розташування, тож з кольором води це ніяк не пов'язано - вона тут кристально чиста, прозора і дуже тепла. А багатий підводний світ з різноманітними коралами та цікавою фауною робить Червоне море визнаним чемпіоном серед любителів поплавати з аквалангом. Про дайвінг в Червоному морі можна сказати одне: він неперевершений!
Вечеря в готелі. Ночівля.
28.03 День 5. Акаба – Бетані (річка Йордан) - Мадаба - гора Небо – Мертве море
Сніданок у готелі.
Виїзд на екскурсію на річку Йордан (Бетані).
Бетані по праву вважається найбільш значущим місцем у Святих землях вже понад дві тисячі років. Саме тут, навпроти Єрихону на річці Йордан, відбулося хрещення Іоанном Хрестителем Ісуса Христа. Під час місцевих розкопок у 1996 році підтвердилося, що Бетані іменувалася в Біблії як «Віфавар за Йорданом», де відбулося хрещення Господа. Здійснити обряд очищення в річці Йордан може кожен охочий. Одягніть хрестинну сорочку і тричі зануртеся у воду. Вважається, що таким чином можна змити з себе всі гріхи.
Рекомендуємо жінкам взяти з дому купальник та довгу сорочку або туніку для обряду очищення в річці Йордан, чоловікам – футболку і шорти. Або можна буде придбати сорочку в магазині – 10-15 доларів.
Після закінчення огляду Бетані – поїздка на гору Небо, де Мойсею була показана Земля обітована. Гора розташована на схід від північного краю Мертвого моря, на висоті 817 метрів над рівнем моря, у теперішній західній Йорданії за 7 км від міста Мадаба.
На вершині гори міститься «Меморіал Мойсея» – вважається, що він похований саме в цьому місці. Тут збереглися стародавні мозаїчні панно, залишки першої церкви, побудованої в кінці IV століття з метою відзначити місце кончини Мойсея, і залишки монастиря IV-VI століть нашої ери.
Далі огляд Мадаби, міста мозаїк (жінкам рекомендуємо взяти хустку на голову при відвідуванні православної церкви в місті).
У Мадаби дуже довга історія, яка тягнеться від неолітичного періоду. Вона стала відома як «місто мозаїк» через безліч візантійських мозаїк, які покривали все місто. Найвідоміша мозаїка серед них – це карта Мадаби, що датується 6 століттям, і яка є картою Святої Землі.
Переїзд на Мертве море. Поселення в готель. Вечеря в готелі.
Ночівля.
29.03 День 6. Мертве море – Амман
Сніданок у готелі.
Звільнення номерів до 12:00.
Вільний час і відпочинок на Мертвому морі.
Приголомшливої краси Йорданська рифтова долина – поза всяким сумнівом, найбільш дивовижне місце на землі. Тут же розташована найнижча точка планети – у Мертвого моря "висота" становить понад 400 метрів нижче рівня світового океану. У Мертве море впадає декілька річок, у тому числі річка Йордан. Після того як річкові води досягнуть Мертвого моря, вони починають випаровуватися, залишаючи після себе густий коктейль солей і мінералів, які з успіхом застосовуються в промисловості, сільському господарстві та медицині.
Переїзд в Амман. Поселення в готель. Вечеря в готелі.
Ночівля.
30.03 День 7. Амман – Аджлун – Ум Каіс – Джераш – Амман
Сніданок у готелі.
Зустріч групи в лобі готелю з гідом і виїзд на екскурсію в Джераш. Джераш – чудовий зразок провінційного римського містобудування, приклади якого можна було знайти по всьому Близькому Сходу. Для цього стилю характерні бруковані вулиці з колонадами, величні храми на пагорбах, чудові амфітеатри, просторі міські площі, лазні, фонтани, а також масивні міські стіни з вежами і воротами. Далі екскурсія по Амману.
В Аммані Ви відвідаєте: Цитадель, з висоти якої відкривається дивіовижний вид на історичну частину міста Амман. Фольклорний та археологічний музей, амфітеатр. Це місто на семи пагорбах, у якому гармонійно переплелися старовина і сучасність. Він метушливий, трохи дивно спланований, але в той же час надзвичайно привабливий. Амман називають «Білим містом», оскільки більшість будинків побудовані з білого вапняку, і він просто засліплює своєю білизною. Місто Амман приваблює не тільки любителів архітектурних пам'яток, археологічних музеїв, музеїв народного фольклору і традицій, а й людей, які не уявляють свою подорож без шопінгу. Місто наповнене різноманітними магазинчиками і лавками, торговими центрами і бутиками, де можна купити не тільки різні сувеніри і вироби ручної роботи, але і модний одяг.
31.03 День 8. Амман – Київ
Сніданок у готелі..
Екскурсія по Амману.
В Аммані Ви відвідаєте: Цитадель, з висоти якої відкривається дивіовижний вид на історичну частину міста Амман. Фольклорний та археологічний музей, амфітеатр.
Це місто на семи пагорбах, у якому гармонійно переплелися старовина і сучасність. Він метушливий, трохи дивно спланований, але в той же час надзвичайно привабливий. Амман називають «Білим містом», оскільки більшість будинків побудовані з білого вапняку, і він просто засліплює своєю білизною.
Місто Амман приваблює не тільки любителів архітектурних пам'яток, археологічних музеїв, музеїв народного фольклору і традицій, а й людей, які не уявляють свою подорож без шопінгу. Місто наповнене різноманітними магазинчиками і лавками, торговими центрами і бутиками, де можна купити не тільки різні сувеніри і вироби ручної роботи, але і модний одяг.
Відвідини східного базару в Аммані.
Відвідини королівського музею автомобілів короля Хусейна.
Виїзд в аеропорт Аммана для вильоту додому. Допомога представника в аеропорту при реєстрації на рейс.
Виліт до Києва BAY 782 19:30-23:10 . Прибуття до Києва (Бориспіль).
Умови в’їзду в Йорданію:
Всім туристам необхідно провести два ПЛР-тести на COVID.

Перший тест проводиться не раніше ніж за 72 години до в’їзду в Йорданію. Результат тесту має бути негативним, довідка має бути англійською мовою.

Другий тест проводиться в аеропорту Аммана по прильоту (не проводять тест дітям до 5 років). Вартість тесту 35 дінар (50$) сплачується в Україні.

В Йорданії діє масковий режим.
Вхідні квитки:
Петра - 71 $;
Ваді Рам - 7 $;
Гора Небо, Мадаба, Бетані - 21 $;
Джераш - 14 $;
Умм Кайс - 7 $;
Замки пустелі - 7 $ з особи;
Цитадель з відвідуванням музею - 10 $
Дні програми можуть мінятися місцями! Можливі зміни в розкладі

У вартість входить / не входить

 • Авіапереліт з Києва,
 • Проживання в готелях 3-4* за програмою
 • Харчування: сніданки + вечері
 • Екскурсійна програма в супроводі гіда, трансфери
 • Страховка
 • Цілодобова підтримка клієнтів
 • Бездоганна репутація Мандруй
 • перед вильотом необхідно здати ПЛР тест
 • в аеропорту після прильоту до Йорданії необхідно здати ПЛР тест (50 дол. з чол. - оплачується в Україні)
 • вхідні квитки
 • чайові гідам / водіям
 • особисті витрати
 • доплата за одномісне розміщення (340 дол.)

Місцезнаходження

Created with Sketch.
від 935 €

Схожі тури