від 555 € за люд.
Бронювати

Травневі свята в Європі в автобусному турі з Києва по Італії, Австрії та Угорщині

Not Rated

Тривалість

8 ночей

Тип туру

Daily Tour

Код пропозиції

98042301

Уподобання

активний відпочинок, враження і пригоди

Про тур

Виїзд з Києва 1 травня на 9 днів: 555€ за одну людину при 2-місному розміщенні. 

3 країни: Італія, Сан-Марино, Словенія

Маршрут туру: Київ ⇒ Лідо ді Єзоло ⇒ Ріва дель Гарда ⇒ Тренто ⇒ Ріо ді Пустерія ⇒ Брайєс ⇒ Бруніко ⇒ Ізарко ⇒ Маранца ⇒ Санта Маддалена ⇒ К’юза ⇒ Сабіона ⇒ Брессаноне ⇒ Куфштайн ⇒ Гмунден ⇒ Відень ⇒ Ліхтенштайн ⇒ Зеегротте ⇒ Хайлігенкройц ⇒ Майерлінг ⇒ Дьйор ⇒ Будапешт ⇒ Вишеград ⇒ Сентендре ⇒ Егер ⇒ Київ

Пропозиція акційна – це означає, що кількість місць обмежена! Актуальність уточнюйте по телефону (044) 33 999 00 (зазначені ціни дійсні на 10:00 08.04.2023 р).

Програма туру

День 1
07.00 – виїзд з Києва на комфортабельному єврокласу.
День 2
15.00 – поселення до готелю*** на першій лінії у ЛІДО ДІ ЄЗОЛО, ІТАЛІЯ - курортному містечку на Венеціанській рів’єрі з чудовою інфраструктурою: чисті піщані пляжі довжиною 14 км, лагідне море, дискотеки, бари, ресторани. Охайні вулиці, невеликі комфортні готелі, вілли, найдовша у Європі торговельна вулиця, сімейна атмосфера та італійська гостинність – тут є все, що потрібно для гарного відпочинку.
День 3
Сніданок

11.00 – 13.00 РІВА ДЕЛЬ ГАРДА. З Адріатичного узбережжя їдемо на північ озера Гарда у регіон Трентіно-Альто-Адідже до старовинного містечка, що оточене горами у складі Альпійського хребта, тут ми вперше побачимо Доломітові Альпи та їх вершини Монте-Роккетта й Монте-Бальдо. Завдяки захисту гірських масивів у місті навіть узимку досить тепло, немає сильних рвучких вітрів, а у м'якому середземноморському кліматі панує пишна рослинність: лимонні та оливкові дерева, пальми, лаврові чагарники. Ріва дель Гарда почала активно розвиватися у XVI столітті після включення до складу Венеційської Республіки. Саме тоді з'явилася більшість будівель, що збереглися до наших днів!

14.00 – 17.00 ТРЕНТО – провінційний центр регіону Трентіно-Альто-Адідже. Місцяни називають його «Брамою Доломітових Альп». Свою назву Тренто, скорочене від римського Тридентум, що означає «три зубці», місто отримало на честь трьох гірських вершин, що грізним тризубом височіли на його околиці. Тренто – гримуча суміш епох, культур та стилів. Тут мандрівник нібито ще в Італії, але нібито вже ні – так тісно переплелися у вигляді міста римські руїни, готика, італійське Відродження, бароко та австрійський неокласицизм, а в його повсякденному житті – культура Італії та традиції Південного Тиролю.

18.00 – поселення до готелю*** зі СПА центром у м. РІО ді ПУСТЕРІЯ у Доломітових Альпах. Ріо ді Пустерія пропонує відвідувачам спокій і відпочинок. Стародавні стіни, церкви та замок Фрайентурн свідчать про давню життєздатність цього містечка, розташованого вздовж природного транзитного шляху. Взимку у Ріо-ді-Пустерія ви можете кататися на лижах, а з настанням помірної пори року з Ріо-ді-Пустерії відправляються мандрівки та екскурсії до мальовничих околиць: Валь-ді-Вальєс, білих льодовиків Аурінських Альп, Маранци і Брессаноне у долині Ізарко.
День 4
Сніданок

09.00 – 11.00 Озеро БРАЙЄС – перлина доломітів. Найгарніше альпійське озеро в італійській провінції Альто-Адідже давно підкорило серця поціновувачів гірських пейзажів і фотозйомок. Прогулянка берегом озера і традиційний пікнік - це те, що потрібно втомленому жителю галасливого мегаполісу. Ну, а як щодо покататися на човні смарагдовою гладиною і зупинитися безпосередньо посеред озера? Просто дивіться та насолоджуйтесь. Озеро Брайєс - найглибше в Південному Тиролі: його максимальна глибина - 38 м. Воно розташоване в затишній улоговині біля підніжжя гори Крода дель Бекко на висоті 1500 м і є частиною Національного парку Fanes - Sennes e Braies.

11.45 – 13.45 БРУНІКО – невелике містечко, розташоване на території популярного гірськолижного курорту Кронплатц. Засноване ще в XIII столітті, сьогодні воно є центром долини Пустерталь. З визначних пам'яток Бруніко варто назвати, насамперед, старовинний замок, збудований ще 1251 року єпископом фон Кірхенбергом. Цікаві й релігійні будови – барочна церква Санта Катерина XIV-го століття, Райнкірхе, церква Санто Спіріто та, звичайно, монастир урсулінок з музеєм, у якому виставлені середньовічні артефакти.

14.15 – 14.35 Замок РІО-ПУСТЕРІЯ знаходиться на кордоні долин Ізарко і Пустерія. Міська стіна і башні, побудовані герцогом Сігізмондо в XV ст., майже неушкодженими дійшли до наших днів. Його архітектура дуже ефектно відображає ідею сучасної фортифікаційної домінанти того часу. Замок був задуманий як багатофункціональна споруда, яка не тільки розміщувала митницю, але також мала житлові приміщення та служила оборонним бар'єром. Останні військові дії відбувалися під час французьких війн початку XIX століття, коли тут зіткнулися наполеонівські й тірольські війська.

14.45 – повернення до готелю. У вільний час:

– відвідини СПА центру у готелі (включено у ціну)

– ДОЛИНА ІЗАРКО. 10-хвилинна подорож на канатній дорозі з Ріо-Пустерія (777 м над рівнем моря) до МАРАНЦИ (1400 м нрм), відомою як сонячна тераса долини Ізарко, одного із найсонячніших місць у всьому регіоні.
День 5
Cніданок

09.00 – 10.00 САНТА МАДДАЛЕНА. Так, сьогодні ми їдемо у найгарніше село у світі, яке розташувалося на висоті 1339 м над рівнем моря в неймовірно мальовничому місці, в долині Funes, біля підніжжя Доломітових Альп в Італії. Подейкують, що тут повітря настільки чисте, що його можна «пити», навколо співають птахи, пасуться корівки, а від краси перехоплює дух. Одна з місцевих визначних пам'яток, окрім найкрасивіших краєвидів, - це маленька церква збудована у 1394 році. У ній зберігається чудотворний образ святої Маддалени.

10.30 – 13.00 К’ЮЗА і САБІОНА

Середньовічне борго К’юза з його вузькими провулками характеризується типовою південно-тирольською атмосферою, Зубчасті фасади будинків, великі еркери, герби заїжджих дворів зачарують тих, хто хоче загубитися у його вузьких вуличках. К’юза відома як «місто Дюрера». Кілька століть тому вона було ареною жвавого мистецького життя, і великий майстер Альбрехт Дюрер жив саме тут під час своєї подорожі до Італії в 1494 році і закохався в неї. І донині це гарне містечко не втратило своєї чарівності

Над містом на високій скелі домінує фортеця Сабіона з однойменним монастирем, одне з перших місць паломництва та однією з найдавніших християнських пам'яток в Тіролі. До монастиря можна дістатися з центру К'юзи старовинною стежкою Віа Круцис (30 хвилин) повз каштанові гаї та виноградники. Протягом майже трьохсот років монастир був резиденцією громади бенедиктинок, яких на даний момент залишилося всього 11.

13.00 – 16.00 БРЕССАНОНЕ – найдавніше місто у Тіролі, засноване у 901 році єпископом Захарієм. Брессаноне є чудовим місцем. Місто знаходиться на кордоні між північчю та півднем, між альпійським та середземноморським кліматом, між гирлами річок Ізарко та Рієнца. Не випадково поруч із Брессаноне визріває найкращий виноград для виробництва білих вин у Альто-Адідже. Старе місто Брессаноне, як і раніше, зберігає старовинні історичні свідчення і зачаровує своїми вузькими вуличками, площами та аркадами: воно переповнене великими та малими чудесами архітектури.

16.15 – повернення до готелю. Відпочинок у СПА центрі у готелю.
День 6
Сніданок.

10.30 – 12.30 КУФШТАЙН, АВСТРІЯ – невелике тірольське місто на кордоні Австрії та Німеччини. Головна його визначна пам'ятка — старовинна фортеця, перша згадка про яку датується 1205 роком. Через своє прикордонне становище фортеця неодноразово ставала яблуком розбрату між Баварією та Тиролем. Не прогавте шанс прогулятися Старим центром міста (Altstadt), що рясніє мальовничими вуличками, найвідоміша з яких – Römerhofgasse, а о 12:00 — послухати гру найбільшого у світі вуличного органу Heldenorgel.

ЗАЛЬЦКАММЕРГУТ.

Ця назва в перекладі з німецької означає «соляна комора». Зальцкаммергут - край 76 озер, розташований на території трьох федеральних земель: Нижня Австрія, земля Зальцбург і Штирія. Соляна провінція землі Зальцбург користувалася великою популярністю в аристократичних колах. Тут любили відпочивати представники найбільших династій Європи. Одне з найвідоміших озер цього регіону – Мондезее.

14.00 – 14.30 – фотопауза на озері МОНДЕЗЕЕ.

15.00 – 17.00 ГМУНДЕН – одне з найцікавіших міст регіону Залькаммергут, це місто-курорт зі своєю особливою атмосферою. Розташований він на озері Траунзеє, і навіть за австрійськими мірками, має не дуже великі розміри - лише 13 тисяч жителів, але це не заважає йому бути популярним серед туристів. Найкрасивішою і найвідвідуванішою пам'яткою є, звичайно ж, озерний замок Орт, який вважається найстарішою будівлею Зальцкаммергута і розташований на невеликому острівці в Траунзеє. Також Гмунден відомий як місто кераміки.

20.00 – поселення до готелю *** у передмісті Відня.
День 7
Сніданок . 09.00 – 14.00 ВІДЕНЬ. Якщо вираз "архітектура - це застигла музика» можна застосувати до певного міста, так це дійсно стосується Відня. Архітектурні ансамблі та відомі споруди Відня уособлюють цілі опери, симфонії, сонати. Цей центр австрійської культури можна назвати найвеличнішим містом Старого Світу. Розкішні палаци та площі, мальовничі вулички, всесвітньо відомі картинні галереї, концертні зали, фонтани і парки...

Факультативно – подорож до ВІДЕНСЬКОГО ЛІСУ (15€). Віденський ліс – це лісиста місцевість та біосферний парк під охороною ЮНЕСКО на заході від Відня, який за площею втричі більший за саму столицю. Там можна знайти близько 2 тисяч видів різних рослин та 150 видів птахів. А ще це місце, де перетинається історія Австрії, її вірування, старовинні замки та, звичайно ж, унікальна природа. Ми вирушимо вглиб Віденського лісу і подивимося, що його оточує. Романтичний замок Ліхтенштайн був побудований ще в середньовіччі, але османи, які двічі облягали Відень, руйнували його. У результаті замок було відновлено у XIX столітті знаменитим князівським родом Ліхтенштайнів.

Зеегротте. Це унікальне місце та найбільше підземне озеро Європи, яке було утворене випадковим затопленням гіпсової шахти. Ми спустимося вглиб підземної печери на 450 метрів, а далі пересядемо на човен і попливемо по підземнному озері. Дізнаємось про темне нацистське минуле цього місця, його роль у Другій світовій війні та інші цікаві історії.

Абатство Хайлігенкройц (Монастир Святого Хреста) є однією з найдавніших пам'яток Середньовіччя Австрії, яка дивом збереглася до нашого часу, незважаючи на війни та численні руйнування. Датою його створення вважають 1133р. - саме тоді макграф Леопольд III Святий заклав першу цеглу фундаменту. Вже у вересні цього ж року монастир був освячений під назвою Святого Хреста.

Мисливський будиночок Майерлінг. 30 січня 1889 року у ньому розігралася трагедія, коли двоє закоханих - ерцгерцог і кронпринц Рудольф, єдиний син і спадкоємець Франца Йосифа, і його коханка баронесса Марія Вечера покінчили життя самогубством.

15.30 – поселення до готелю *** у ДЬЙОР, УГОРЩИНА – чудовому місті з багатобарвною палітрою на півдорозі між Віднем і Будапештом. За кількістю історико-архітектурних пам'яток він посідає друге місце серед провінційних центрів Угорщини, а завдяки відновленню барокового центру місто стало лауреатом премії Європи. Історична спадщина Дьйора надзвичайно різноманітна: старовинні церкви, палаци та музеї, будинки з характерними архітектурними елементами – кутовими балконами, вузенькі вулички та провулки запрошують на прогулянку цим романтичним містом.
День 8
Cніданок

09.30 – 14.30 БУДАПЕШТ. Його вважають одним з найгарніших в Європі: види, що відкриваються тут погляду, не можна порівняти ні з чим іншим. Існує декілька чудових оглядових майданчиків: гора Геллерт, Рибацький бастіон, Базиліка Святого Іштвана, Променадна набережна. Місто сповнене музеями, унікальними архітектурними спорудами, виставковими залами. Більш того, це єдина столиця в Європі, яка є справжнім курортом: 26 купалень і понад 100 термальних джерел.

Факультативно – подорож ЗАКРУТ ДУНАЮ (ВИШЕГРАД, СЕНТЕНДРЕ (15€) – низка маленьких містечок уздовж закруту пропонує своїм гостям дивовижне поєднання історії, культури та архітектури. Сентендре – «перлина Закруту Дунаю», є незвичайним старовинним ринковим містом на схилах медьє СентендреПешта, що володіє особливим характером і чарівністю. Звивисті вузькі доріжки, мощені каменем, маленькі площі, дахи з червоною черепицею, яскраво забарвлені будинки і скромно розташовані православні церкви надають навколишньому оточенню художній сенс. Вишеград, що стратегічно розташований у закруті Дунаю між крутими пагорбами, був колись римським опорним пунктом на кордоні Римської Імперії. Тут збереглися руїни чудового палацу – однієї з найгарніших споруд в Угорщині.

16.30 – 19.00 ЕГЕР. Архітектурний ансамбль міста є багатогранним: пам'ятки турецького мистецтва знаходяться поруч з гарними католицькими церквами, середньовічна фортеця відмінно гармонує з більш пізніми будівлями у стилі барокко. Егер відомий своїми цілющими мінеральними джерелами і купальнями. Егер - це також батьківщина й вогняних червоних вин.

Дегустація угорських вин з гуляшем (15€) у вікових льохах, вирубаних з туфу в Долині Красунь.
День 9
20.00 – повернення до Києва

У вартість входить / не входить

  • проїзд на комфортному автобусі єврокласу
  • відвідини УСІХ міст, зазначених у програмі туру
  • готелі 3* зі сніданками (2-місні номери)
  • туристичні податки у готелях (city-tax)
  • користування системою Аудіо-гід
  • цілодобова підтримка клієнтів
  • бездоганна репутація Мандруй
  • послуги місцевих ліцензованих гідів (5€ за год. екскурсії) – за бажанням
  • квитки на громадський транспорт у деяких містах
  • 10€ - страхування (15€ - туристам від 60 років)
Created with Sketch.
від 555 €

Схожі тури