від 3 299 € за люд.
Бронювати

10 днів в Ісландії від 3299€ з перельотом, харчуванням та екскурсіями – акційна ціна раннього бронювання

Not Rated

Тривалість

9 ночей

Тип туру

Повний пакет (авіаквитки включено)

Код пропозиції

31012209

Уподобання

активний відпочинок, враження і пригоди

Про тур

Виліт з Києва 27 липня та 17 серпня на 9 ночей. Вартість за 1 особу при 2-місному розміщенні: на виліт 27 липня 3599€ 3399€, на виліт 17 серпня 3599€ 3299€ (акційна вартість раннього бронювання до 14.02).

Маршрут туру: Київ – Рейк’явік – Блакитна Лагуна – парк Тінгвеллір – Долина гейзерів – водоспад Гюдльфосс – кратер Керіз – Долина Ландманналаугар – водоспад Сельяландсфосс – водоспад Скоуґафосс – мис Дірхолаей – пляж Рейнісф’яр – Каньон Ф’ядрарглйуфур – льодовик Фальйокудль – льодовикова лагуна Йокюльсарлон – мис Стоккснес – гальковий пляж Хвалнес – Боргарф’юодур-Ейстрі – водоспад Деттіфосс – озеро Міватн – водоспад Ґодафосс – Китове сафарі – півострів Снайфедльснес – водоспад Кірк’юфетльсфосс – льодовик Снайфетльсйокудль – Д’юпалонсандур – Арнарстапі – Рейк’явік – Київ

ВАЖЛИВО! Кількість акційних місць обмежена, місця можуть закінчитись раніше строку закінчення акції! Актуальність уточнюйте за телефоном (044) 33 999 00 (дані ціни актуальні на 22:10 31.01.2022 р.).

Тільки для вакцинованих туристів!

ЧОМУ ТРЕБА ЇХАТИ

 • побувати у північній казці неповторної землі «льоду та вогню»,
 • зачаруватися красою величних льодовиків, засніжених гір, діючих вулканів, марсіанських пейзажів,
 • побачити контраст ландшафту, як льодовики і фіорди змінюються вулканами, що досягають висоти 2110 метрів,
 • у цій подорожі на вас чекає насичена екскурсійна програма,
 • один з найкращих гідів-супроводників
 • ви побачите всі найвідоміші водоспади, фіорди, каньйони, знамениті льодовики та вулкани,
 • поспостерігаєте за китами,
 • побачите чудові ріолітові гори в долині Ландманналаугар.

Програма туру

ДЕНЬ 1.
Виліт з Києва о 10:00 (з пересадкою в Ризі). Прибуття в а/п Кефлавік о 14:25.

Відвідування Блакитної Лагуни – єдиний на планеті та відомий на весь світ цілорічний лікувальний курорт світового значення, який є великим геотермальним басейном з морською водою молочного кольору.

Після повного релаксу в лагуні, переїзд до Рейк'явіка.

Рейк'явік – найпівнічніша столиця світу. Це сучасне, стильне і красиве місто зі своїм особливим шармом. У 2000 році Рейк'явік отримав найвищу нагороду ЮНЕСКО – статус «Культурна столиця світу».

Розміщення та ніч у готелі.
ДЕНЬ 2.
Сніданок.

Наша поїздка навколо острова почнеться з найпопулярнішого туристичного маршруту – "Золоте кільце", для знайомства з найвідомішими історичними та природними пам'ятками Ісландії. У програмі цього дня:

- Національний парк Тінгвеллір, відомий своєю геологічною будовою, як межа між американською та євразійською тектонічними плитами;

- Долина гейзерів (Долина Хаукадалур) – геотермальна зона, де розташовані гарячі джерела Строккур та Гейзер. Строккур, найактивніший гейзер в Ісландії, вивергається гарячою водою та парою на висоту до 30 метрів кожні 5-10 хвилин.

- Водоспад Гюдльфосс – другий за розміром водоспад в Ісландії. Багаторівневий водоспад загальною висотою 32 метри (у перекладі з ісландської – «золотий водоспад»).

- Кратер Керіз – це дивовижне озеро у кратері вулкана, яке утворилося кілька тисяч років тому під час виверження. Кратер має чашоподібну форму з невеликим озером на дні, наповненому синьо-зеленою водою на тлі чорних та темно-червоних схилів. Тут ви зможете прогулятися вздовж краю кратера або спуститися вниз до озера.

Переїзд в готель. Ночівля.
ДЕНЬ 3.
Сніданок.

Цього дня ми вирушимо до південної частини центральної височини Ісландії.

Почнемо ми наш шлях через долину Фйорсардалур вздовж річки Фйорса з безліччю гарних краєвидів.

Першою зупинкою буде Х'ялпарфосс – подвійний водоспад, що утворився у місці злиття річок Фосса та Фйорса. Після чого, ми вирушимо до головної мети нашого дня – у долину ріолитових гір Ландманналаугар (Landmannalaugar).

Це одне з найпопулярніших і найпрекрасніших місць в Ісландії, перлина центрального високогір'я. У кожного, хто потрапив сюди, дух перехоплює від незвичайної краси ріолитових гір, застиглих потоків лави, струменів білої пари й снігу в складках гір. Долина Ландманналаугар відома своїми надзвичайно красивими туристичними маршрутами, одним з них ми пройдемо!

Ну, а після активної прогулянки, всі охочі зможуть розслабитися та погрітися у природному гарячому джерелі просто неба.

Переїзд у готель, наш шлях пройде через долину Домадалур, поряд із вулканом Гекла – найактивнішим в Ісландії.

Розміщення у готелі, ночівля.
ДЕНЬ 4.
Сніданок.

Сьогодні ми познайомимося із регіоном Південного узбережжя, де пейзажі набувають різноманітних форм: від фермерських угідь - до незайманих льодовиків, драматичних скель біля океанського узбережжя та нестримних водоспадів. Побачимо не лише мальовничі куточки Ісландії, а й місця, де відбувалися важливі історичні та культурні події, що описані в ісландських сагах.

Цього дня ми:

- побачимо водоспади Сельяландсфосс та Скоуґафосс;

- зробимо неймовірні фото мису Дірхолаей, найпівденнішої точки Ісландії;

- прогуляємося знаменитим пляжем з чорного піску – Рейнісф'яра;

- зробимо зупинку біля каньйона Ф'ядрарглйуфур;

Після насиченого враженнями дня переїзд до готелю. Ночівля.
ДЕНЬ 5.
Сніданок.

Неймовірна пригода цього дня – похід на знаменитий льодовик Фальйокудль, льодовий язик найбільшого льодовика в Європі – Ватнайокудль, що покриває 8% території Ісландії.

Спочатку ми зустрінемося з ліцензованим гідом, який проведе нам докладний інструктаж. Далі, отримаємо спеціальне спорядження для походу (кішки та льодоруб) і - вирушимо дослідити цю «крижану шапку». Наш досвідчений гід проведе нас через морозну пустелю, повз чудові крижані утворення і глибокі тріщини (сама прогулянка займе 1.5 години, рівень складності – низький).

Після цього наші пригоди не закінчуються - їдемо до льодовикової лагуни Йокюльсарлон, однієї з найунікальніших пам'яток Ісландії.

Тут ми здійснимо незабутню поїздку на човні «Амфібія» між айсбергів, що плавають у крижаній воді і, якщо пощастить, побачимо кумедних морських котиків!

Переїзд до готелю. Ночівля.
ДЕНЬ 6.
Сніданок.

Наш шлях триває до східних фіордів мальовничою дорогою вздовж берегової лінії до одного з найстаріших селищ – Д'юпівогур.

По дорозі ми зробимо зупинку біля мису Стоккснес, щоб прогулятися пляжем з дюнами та прекрасними краєвидами біля підніжжя гори Вестрахорн.

Потім ми вирушимо до галькового пляжу в заповіднику Хвалнес, де зможемо побачити безліч лебедів у спокійних водах під зубчастими стрімчаками гори Аустухорн.

У селищі Д'юпівогур, розташованому у фіорді, здійснимо коротку прогулянку вздовж берега - до маяка на скелях, і насолодимося чудовим видом на фіорд Беруфьордур.

Далі їдемо до Боргарф'юодур-Ейстрі, відомої як столиця ельфів Ісландії. Тут ми зможемо помилуватися місцевими краєвидами і, якщо пощастить, поспостерігати за атлантичними тупиками (Іпатка атлантична) - наймилішими пташками у світі, які мігрують до Ісландії для гніздування.

Розміщення в готелі. Ночівля.
ДЕНЬ 7.
Сніданок. Вирушаємо до Північної частини острову.

Ми проїдемо через долину Модрудалур до водоспаду Деттіфосс (найпотужніший у Європі, живиться водою з льодовика Ватнайокудль).

Зупинимося біля гори Намаф'ялл – це помаранчево-жовта гора в геотермальній зоні Хвераронд. Досліджуємо околиці озера Міватн та відвідаємо гарячі джерела Йардбодін, щоб викупатися та розслабитись у теплій термальній воді (+40С).

Після, здійснимо прогулянку Діммуборгіром - це величезне лавове поле, зі скелями дивних містичних форм, утворених в результаті охолодження потоків лави після її розтікання.

Переїзд у друге за величиною місто - Акурейрі, на шляху зупинка біля водоспаду Ґодафосс - перекладається як «водоспад Бога» і є одним із найпопулярніших водоспадів Ісландії.

Розміщення в готелі. Ночівля.
ДЕНЬ 8.
Сніданок.

Їдемо далі, вздовж фіорду Ейяфйордур у селище Хейганес, саме з цього місця ми вирушимо спостерігати за китами.

Після сафарі, ми поїдемо до ферми Глаумбаєр - це чудовий приклад дернових будинків, які ісландці використовували для життя від початку середньовіччя.

Решта шляху в цей день пройде насиченою красивими краєвидами дорогою, на захід, до півострова Снайфедльснес.

Розміщення в готелі. Ночівля.
ДЕНЬ 9.
Сніданок.

Сьогодні ми вирушимо в подорож диким заходом Ісландії, а саме - загадковим півостровом Снайфедльснес, його ще часто називають «Ісландією в мініатюрі».

Ми зробимо зупинку біля водоспаду Кірк'юфетльсфосс, розташованого біля підніжжя гори Кіркьюфелл, побачимо льодовик Снайфетльсйокудль, що покриває вулкан. Далі, відвідаємо Д'юпалонсандур, пляж чорного піску з залишками траулера, що зазнав катастрофи, і загадковими скелями на березі затоки.

Зупинимося біля унікальних скельних утворень Лондрангар, що вдаються в океан, на цих скелях гніздиться багато морських птахів.

Ми також відвідаємо рибальське село Арнарстапі, де знайдемо невелику гавань та знамениту арку Гатклеттур. Після короткої прогулянки вздовж океанських скель, вирушимо до старої церкви в Будір, розташованої біля пляжу з жовтим піском.

Переїзд у Рейк'явік. Розміщення в готелі. Ніч у готелі.
ДЕНЬ 10.
Сніданок.

Трансфер до а\п Кефлавік. Виліт о 15:10 (з пересадкою в Ризі), прибуття до Києва о 01:10 (наступного дня).
Додаткова інформація:
Польотні дані: а\к AirBaltic (1 багаж – до 20 кг, 1 ручна поклажа – до 8 кг)

27.07.22 Рейс BT401 Київ (KBP) 10:00 – Рига (RIX) 11:50
27.07.22 Рейс BT169 Рига (RIX) 13:30 – Кефлавік (KEF) 14:25
05.08.22 Рейс BT170 Кефлавік (KEF) 15:10 – Рига (RIX) 21:50
05.08.22 Рейс BT406 Рига (RIX) 23:15 – Київ (KBP) 01:10#

17.08.22 Рейс BT401 Київ (KBP) 10:00 – Рига (RIX) 11:50
17.08.22 Рейс BT169 Рига (RIX) 13:30 – Кефлавік (KEF) 14:25
26.08.22 Рейс BT170 Кефлавік (KEF) 15:10 – Рига (RIX) 21:50
26.08.22 Рейс BT406 Рига (RIX) 23:15 – Київ (KBP) 01:10#

*УВАГА: дні та порядок проведення екскурсій може бути змінено!

У вартість входить / не входить

 • Авіапереліт Київ - Рейк'явік (а/п Кефлавік) - Київ
 • 9 ночей у готелях зі сніданками
 • Супровід гіда та екскурсії по програмі
 • Переїзди на комфортабельному автобусі за маршрутом
 • Медичне страхування
 • Цілодобова підтримка клієнтів
 • Бездоганна репутація Мандруй
 • Особисті витрати
 • Додаткове харчування
 • Доплата за SNGL (одномісний номер – 1350 євро, за бажанням)
 • Мед.страхування для туристів старше 60 років
 • Інші витрати, не зазначені у програмі
Created with Sketch.
від 3 299 €

Схожі тури